Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasser

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasser
Arrangörsorganisationer: IK Gandvik / Lidköpings VSK
Datum: söndag 26 augusti 2018

Eksjö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8141114Klara AxelssonÖppen motion 7 (29)3 290 m09:35:47

Elfsborg SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36871Berit EdlundÖppen motion 3 (10)3 390 m09:39:52

Falköpings AIK OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
246022Karin TorstenssonÖppen motion 7 (29)3 290 m09:50:21
1038652Bo AnderssonÖppen motion 7 (29)3 290 m10:12:02

FK Åsen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
696669Erik BengtssonÖppen motion 9 (4)8 020 m11:31:25

Gudhems IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
551221Alf SiewertzÖppen motion 7 (29)3 290 m09:52:56

Göteborg-Majorna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
570330Rolf EckermarkÖppen motion 7 (29)3 290 m09:42:17

Hestra IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2063875Ida HolstenÖppen motion trail Kort (1)3 910 m09:29:18
354386Annica HolstenÖppen motion 1 (5)2 900 m09:29:19
1414475Marie-Louise StridhÖppen motion 4 (7)4 880 m09:39:26
244786Ebba ÅbergU1 (10)2 730 m11:12:35
25394Elsa SundbergU1 (10)2 730 m11:12:36

Hjobygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
29160Elin TörnrothÖppen motion 7 (29)3 290 m10:13:45
244298Åsa GrenaboÖppen motion 7 (29)3 290 m10:14:19

IF Hagen

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8190413Oscar StombergÖppen motion 7 (29)3 290 m09:45:30
445413Lena Carlsson TellÖppen motion 7 (29)3 290 m10:10:56
1230705Håkan EggertÖppen motion 7 (29)3 290 m10:13:07
2139087Emma LarssonÖppen motion 4 (7)4 880 m10:59:54
436108Björn MårtenssonÖppen motion 7 (29)3 290 m11:57:49

IK Gandvik

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452943Walter KrantzU1 (10)2 730 m10:08:18
452978Henrik StadigÖppen motion 7 (29)3 290 m10:15:52
452947Camilla MorellÖppen motion 4 (7)4 880 m10:24:35
441115Elin KällÖppen motion 4 (7)4 880 m11:50:09

IK Wilske

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
38360Jan LindströmÖppen motion 7 (29)3 290 m09:37:54

IK Ymer

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
264193Göran EklöfÖppen motion 7 (29)3 290 m10:04:21

Istrums SK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25650Lars BörjessonÖppen motion 7 (29)3 290 m09:34:42
16211Kerstin HagströmÖppen motion 3 (10)3 390 m09:39:55
209065Sune HagströmÖppen motion 3 (10)3 390 m09:39:57
350725Gun LundbergÖppen motion 7 (29)3 290 m09:44:05
980198Lina LundbergÖppen motion 7 (29)3 290 m09:44:39
29867Björn-Olof PetréÖppen motion 3 (10)3 390 m09:50:16
2115575Astrid LomanderU1 (10)2 730 m09:50:56
2115584Fritiof LomanderÖppen motion 1 (5)2 900 m09:51:02
2115578Baltzar KarlssonÖppen motion 1 (5)2 900 m10:45:55
263615Sofia KarlssonÖppen motion 1 (5)2 900 m10:45:58
441212Per hurriÖppen motion 4 (7)4 880 m10:57:25

Kinnaströms SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
44729Ingvar MarsÖppen motion 7 (29)3 290 m09:44:36

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
227826Anette CarlssonÖppen motion 3 (10)3 390 m09:28:45

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
227825Hans-Olof CarlssonÖppen motion 9 (4)8 020 m09:28:43

Lidköpings VSK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
227019Stig-Olof PetterssonÖppen motion 3 (10)3 390 m11:19:43

Malungs OK Skogsmårdarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
870414Stefan JonssonÖppen motion 6 (4)6 340 m10:55:33

Markbygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28830Marita JohanssonÖppen motion 3 (10)3 390 m10:06:36
9440525Pär-Erik JohanssonÖppen motion 7 (29)3 290 m10:07:09
214230Hans HanssonÖppen motion 7 (29)3 290 m10:30:28

OK Gränsen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17451Sara RosengrenÖppen motion 7 (29)3 290 m11:28:04

OK Klyftamo

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2119703Edward SjödinU1 (10)2 730 m10:06:17
7703130Torbjörn Peter VikstrandÖppen motion 6 (4)6 340 m10:36:36

OK Orinto

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7490413Inger LindblomÖppen motion 3 (10)3 390 m10:17:23
19101Kurt EkbergÖppen motion 7 (29)3 290 m10:17:25

OK Skogshjortarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
28435Olle LaasU1 (10)2 730 m09:41:21
19543Pennie SvedjenäsU1 (10)2 730 m09:54:42
2072721Henrik ÖhrvallÖppen motion trail Lång (2)7 550 m

OK Skogsvargarna

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15890Thomas AsplundÖppen motion 7 (29)3 290 m10:12:37
7886688Berkley StaggÖppen motion 4 (7)4 880 m10:12:58
7670628Ann-Charlotte SolvangÖppen motion trail Lång (2)7 550 m10:24:37

Ryda SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452888Viggo OlssonU1 (10)2 730 m09:28:03
8260970Tommy StenkvistÖppen motion 6 (4)6 340 m10:12:19

Skåneslättens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
910956Niclas TjernlundÖppen motion 9 (4)8 020 m11:14:11
9880918Pernilla OlssonÖppen motion 9 (4)8 020 m11:15:44

SOK Träff

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1980207Catarina KarlssonÖppen motion 7 (29)3 290 m09:51:07
229267Karin StattinÖppen motion 3 (10)3 390 m09:56:13
229238Torben GustavssonÖppen motion 7 (29)3 290 m10:01:10

Tibro OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
242268Philip StensbyÖppen motion 6 (4)6 340 m10:40:08

Trollhättans SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9440099Mattias HartwigÖppen motion 4 (7)4 880 m12:00:18
9820112Ylva LindströmÖppen motion 3 (10)3 390 m12:00:21

Ulricehamns OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2058788Elias ZitkaU1 (10)2 730 m09:46:53
2095283Maria LennartsonÖppen motion 7 (29)3 290 m10:00:37
1422637Lis ErikssonÖppen motion 1 (5)2 900 m10:32:00
263624Mio KvarndalU1 (10)2 730 m10:48:25
760511Henrik EricksonÖppen motion 7 (29)3 290 m11:33:41

Vänersborgs SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9530312Gunilla HogedalÖppen motion 7 (29)3 290 m09:34:12
9500514Lars HogedalÖppen motion 7 (29)3 290 m10:39:51

Annonser