Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sprintcup 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sprintcup 3
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: tisdag 31 juli 2018

Bana 1

1 330 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jakob TynnvallGotlands Bro OK17:35:44
Nellie LeveauGotlands Bro OK17:37:02
Max BoströmJärfälla OK17:41:30
Susanne WestfältGotlands Bro OK17:55:58
Henry RundellGotlands Bro OK17:57:16
Janne LindbyGotlands Bro OK18:04:57
Hedvig RodenmanGotlands Bro OK18:11:37
Ingrid Dohse NylénGotlands Bro OK18:11:41
Jan NorrbyGotlands Bro OK18:21:48
Louis KeyGotlands Bro OK18:27:35
Emmett KeyGotlands Bro OK18:27:44

Bana 2

1 970 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brita AugustssonVisborgs OK17:33:16
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:35:58
Tommie OlssonVisborgs OK17:49:32
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK17:58:05
Niklas WaktelSvaide Roma SOK18:00:28
Åsa GunnarssonVisborgs OK18:03:38
Leif SvangrenGotlands Bro OK18:08:35
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:08:55
Bo SandahlGotlands Bro OK18:12:30
Cornelia HanssonGotlands Bro OK18:27:26
Susann HanssonGotlands Bro OK18:27:27
Lisa RodemanGotlands Bro OK18:31:27
Olof GardellGotlands Bro OK18:32:56
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK18:35:20
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL18:38:43

Bana 3

2 420 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert GustafssonVisborgs OK17:33:57
Lena NyströmVisborgs OK17:35:42
Klara BäckstädeVisborgs OK17:42:04
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:52:49
Sara JernbergKlubblös17:53:18
Anna BäckstädeVisborgs OK17:58:52
Måns PerssonVisborgs OK18:03:35
Kjell SkalbergGotlands Bro OK18:03:50
Olle SvangrenGotlands Bro OK18:04:07
Ylva SvangrenGotlands Bro OK18:04:08
Filip HanssonGotlands Bro OK18:05:10
Inga-Britt PetterssonSala OK18:06:36
Olof GardellGotlands Bro OK18:10:29
Andreas PehrssonGotlands Bro OK18:45:10
Julia KeyGotlands Bro OK

Bana 4

2 840 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per StålhammarTullinge SK17:30:47
Felix BäckstädeVisborgs OK17:33:04
Elisabeth StålhammarTullinge SK17:33:23
Anders HellminVisborgs OK17:33:36
Carin KihlströmTäby OK17:34:24
Erik BergGarda OK17:34:44
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK17:36:30
Robert WallsténSnättringe SK17:43:18
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK17:47:42
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:48:41
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg17:50:00
Bo MagnussonVisborgs OK17:50:06
Daniel SeestrandVisborgs OK17:51:11
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:51:23
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg17:53:12
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF17:57:06
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:59:16
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK18:00:19
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK18:01:38
Mattias WestfältGotlands Bro OK18:13:56
Mattias WhiteGarda OK18:15:33
Andreas PherssonGotlands Bro OK18:16:02
Leif SvangrenGotlands Bro OK18:38:23
Brent KeyGotlands Bro OK18:57:49

Annonser