Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sprintcup 3

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Sprintcup 3
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: tisdag 31 juli 2018

Garda OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik BergBana 4 (24)2 840 m17:34:44
Mattias WhiteBana 4 (24)2 840 m18:15:33

Gotlands Bro OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jakob TynnvallBana 1 (11)1 330 m17:35:44
Linnea Kimell TynnvallBana 4 (24)2 840 m17:36:30
Nellie LeveauBana 1 (11)1 330 m17:37:02
Andreas LiljegrenBana 4 (24)2 840 m17:47:42
Susanne WestfältBana 1 (11)1 330 m17:55:58
Henry RundellBana 1 (11)1 330 m17:57:16
Gunnar ErikssonBana 2 (15)1 970 m17:58:05
Joakim BjörkegrenBana 4 (24)2 840 m18:00:19
Kjell SkalbergBana 3 (15)2 420 m18:03:50
Olle SvangrenBana 3 (15)2 420 m18:04:07
Ylva SvangrenBana 3 (15)2 420 m18:04:08
Janne LindbyBana 1 (11)1 330 m18:04:57
Filip HanssonBana 3 (15)2 420 m18:05:10
Leif SvangrenBana 2 (15)1 970 m18:08:35
Elisabeth KimellBana 2 (15)1 970 m18:08:55
Olof GardellBana 3 (15)2 420 m18:10:29
Hedvig RodenmanBana 1 (11)1 330 m18:11:37
Ingrid Dohse NylénBana 1 (11)1 330 m18:11:41
Bo SandahlBana 2 (15)1 970 m18:12:30
Mattias WestfältBana 4 (24)2 840 m18:13:56
Andreas PherssonBana 4 (24)2 840 m18:16:02
Jan NorrbyBana 1 (11)1 330 m18:21:48
Cornelia HanssonBana 2 (15)1 970 m18:27:26
Susann HanssonBana 2 (15)1 970 m18:27:27
Louis KeyBana 1 (11)1 330 m18:27:35
Emmett KeyBana 1 (11)1 330 m18:27:44
Lisa RodemanBana 2 (15)1 970 m18:31:27
Olof GardellBana 2 (15)1 970 m18:32:56
Kurt LöfgrenBana 2 (15)1 970 m18:35:20
Leif SvangrenBana 4 (24)2 840 m18:38:23
Andreas PehrssonBana 3 (15)2 420 m18:45:10
Brent KeyBana 4 (24)2 840 m18:57:49
Julia KeyBana 3 (15)2 420 m

IF Hansa-Hoburg

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Katarina FunkquistBana 4 (24)2 840 m17:48:41
Vidar FunkquistBana 4 (24)2 840 m17:50:00
Herman FunkquistBana 4 (24)2 840 m17:51:23
Stefan FunkquistBana 4 (24)2 840 m17:53:12
Eric JohanssonBana 4 (24)2 840 m17:59:16

Järfälla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Max BoströmBana 1 (11)1 330 m17:41:30

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sara JernbergBana 3 (15)2 420 m17:53:18

Sala OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Inga-Britt PetterssonBana 3 (15)2 420 m18:06:36

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert WallsténBana 4 (24)2 840 m17:43:18

Svaide Roma SOK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niklas WaktelBana 2 (15)1 970 m18:00:28
Ludvig WaktelBana 4 (24)2 840 m18:01:38

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan BrolundBana 4 (24)2 840 m17:57:06

Tullinge SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per StålhammarBana 4 (24)2 840 m17:30:47
Elisabeth StålhammarBana 4 (24)2 840 m17:33:23

Täby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carin KihlströmBana 4 (24)2 840 m17:34:24

Vallentuna-Össeby OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Arne MalmbergBana 2 (15)1 970 m18:38:43

Visborgs OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Felix BäckstädeBana 4 (24)2 840 m17:33:04
Brita AugustssonBana 2 (15)1 970 m17:33:16
Anders HellminBana 4 (24)2 840 m17:33:36
Robert GustafssonBana 3 (15)2 420 m17:33:57
Lena NyströmBana 3 (15)2 420 m17:35:42
Ing-Marie BergmanBana 2 (15)1 970 m17:35:58
Klara BäckstädeBana 3 (15)2 420 m17:42:04
Tommie OlssonBana 2 (15)1 970 m17:49:32
Bo MagnussonBana 4 (24)2 840 m17:50:06
Daniel SeestrandBana 4 (24)2 840 m17:51:11
Ingrid EnekvistBana 3 (15)2 420 m17:52:49
Anna BäckstädeBana 3 (15)2 420 m17:58:52
Måns PerssonBana 3 (15)2 420 m18:03:35
Åsa GunnarssonBana 2 (15)1 970 m18:03:38

Annonser