Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sörklubbs #11

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sörklubbs #11
Arrangörsorganisationer: IFK Bergvik / Segersta OK
Datum: tisdag 7 augusti 2018

Öppen motion 1

2 010 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448468Camilla LydénIFK Bergvik17:45:28
421213Alfred LarssonAlfta-Ösa OK18:00:54
448474Lydia PerssonAlfta-Ösa OK18:00:58
446273Herman LarssonAlfta-Ösa OK18:01:41
29088Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK18:03:54
355537Einar BlombergSegersta OK18:06:47
448475Åsa LöbergSöderhamns OK18:07:09

Öppen motion 3

3 140 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262267Leif BlomqvistFalköpings AIK OK16:59:58
262272Rolf Göran Vilhelm BodinSöderhamns OK17:32:03
262269Rolf Sten Erland VålemanSöderhamns OK17:32:09
9031001Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK17:50:02
29086Arvid JohanssonRehns BK17:57:28
19356Jan WinbladRehns BK17:59:41
259326Kerstin BlomRehns BK17:59:57
448483Cherstin AnderssonVallsta SK18:06:04
355536Nils BlombergSegersta OK18:06:45
29089Rolf I KarlssonRehns BK18:07:21
448485Max JonssonSöderhamns OK18:08:07
448476Ulla PålssonSöderhamns OK18:27:07

Öppen motion 5

4 480 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
24282Anki LindquistSöderhamns OK17:51:31
2088351Bo WestinSöderhamns OK17:57:48
2088352Holme WestinSöderhamns OK17:57:50
19965Jonas BäckströmSöderhamns OK18:04:42
24771Elisabeth SkoglundSegersta OK18:37:15

Öppen motion 7

3 160 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
37656Lars EkengrenSöderhamns OK17:25:36
560405Kjell BomanSöderhamns OK17:32:41
37665Rune SundströmSöderhamns OK17:34:39
29075Olle AnderssonRehns BK17:39:03
870930Monica HåbergSöderhamns OK17:39:20
262266Hans NilssonSöderhamns OK17:41:06
2122069Per-Anders HanssonSöderhamns OK17:42:47
13944John BerglundAlfta-Ösa OK17:43:50
9420223Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK17:44:31
39801Marianne EricsonAlfta-Ösa OK17:44:59
1820814Robert BlomSöderhamns OK17:45:37
9710701Henrik MagnussonRehns BK17:45:53
262265Hans LindeSöderhamns OK17:46:49
2075169Helena BångaAlfta-Ösa OK17:49:15
448421Christer LagerhällRehns BK17:49:29
9901049Jonathan MagnussonRehns BK17:51:25
448473Claes JonssonSöderhamns OK17:51:28
540319Nisse JohanssonRehns BK17:55:39
1570208Birgitta WinbladRehns BK17:59:53
409271Gun SvenssonRehns BK18:00:01
448866Göran EngblomRehns BK18:02:06
450092Lars-Ivar SvenssonRehns BK18:02:57
2104475Curt LandinRehns BK18:04:10
1806991Anna BlombergSegersta OK18:06:42
29085Björn KarlssonRehns BK18:07:02
10297Göran ForslinRehns BK18:08:49
209971Mikael WallinLjusne-Ala OK18:10:22
448477Ingvar SöderqvistSöderhamns OK18:13:46
1286409Jonas BlombergSegersta OK18:15:33
610828Erik AnderssonVallsta SK18:30:10
1879716Annika OttenbäckSegersta OK18:33:59
448478Frida AnderssonSegersta OK18:37:13
27492Erik BromanAlfta-Ösa OK18:40:03
1426976Claes JohanssonSöderhamns OK18:43:59

Öppen motion 9

5 660 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9590622Lars LindgrenOK Ödmården17:30:56
9702201Erica EdmanRehns BK17:44:27
930809Anders JohanssonRehns BK17:49:52
9200692Walter LagerhällRehns BK17:50:46
7561014Thomas EricsonAlfta-Ösa OK17:52:34
2075218Jonas NyholmAlfta-Ösa OK17:53:24
1418870Albin BlombergSegersta OK18:01:20
421214Joakim LarssonAlfta-Ösa OK18:03:17
9591114Leif EdejernIFK Bergvik18:16:44
262278Stefan NordmarkSöderhamns OK18:30:20

Annonser