Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sprint KM

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Sprint KM
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: torsdag 23 augusti 2018

OK Älvsjö-Örby

53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Conny EkstrandH21 (7)2 950 m18:29:02
Lisa KarlssonD16 (1)2 240 m18:30:01
Olle SandbergH14 (2)1 970 m18:30:02
Beatrice WatzD12 (2)1 830 m18:30:02
Lucas FredmanH21 (7)2 950 m18:30:05
Anneli FredmanD35 (6)2 490 m18:30:06
Hugo NilssonH21 (7)2 950 m18:31:03
Clara WerdinD12 (2)1 830 m18:31:03
Camilla KarlssonD35 (6)2 490 m18:31:05
Ida GustafssonD35 (6)2 490 m18:32:04
David WahlundH21 (7)2 950 m18:32:05
Alfons GezeliusH14 (2)1 970 m18:32:06
Margareta WadinD55 (4)2 240 m18:32:07
Johan KrookH12 (3)1 830 m18:32:08
Valdemar AggeforsH12 (3)1 830 m18:33:02
Maja GustafssonD10 (2)1 450 m18:33:02
Emil ThalinH21 (7)2 950 m18:33:04
Karin Rådenman GidlöfD35 (6)2 490 m18:33:05
Ingrid MattssonD55 (4)2 240 m18:33:06
Anton AkterinH12 (3)1 830 m18:34:03
Magnus NordströmH21 (7)2 950 m18:34:04
Linus BerggrenH18 (2)2 490 m18:34:04
Ingegerd BergqvistD35 (6)2 490 m18:34:06
Britt-Marie HellgrenD55 (4)2 240 m18:34:06
Alvar WallinH10 (9)1 450 m18:35:02
Erica HellgrenH21 (7)2 950 m18:35:03
Johan KarlssonH18 (2)2 490 m18:35:03
Helena NilssonD35 (6)2 490 m18:35:06
Christina SwahnD55 (4)2 240 m18:35:08
Ulf AggeforsH40 (3)2 490 m18:36:02
Robert PuustaH60 (3)2 240 m18:36:03
Ivar MessingH10 (9)1 450 m18:37:02
Mats ZackrissonH60 (3)2 240 m18:37:07
Fredric NyströmH40 (3)2 490 m18:38:03
Tage AggeforsH10 (9)1 450 m18:38:05
Christer NordströmH60 (3)2 240 m18:38:07
Malte BerggrenH16 (3)2 240 m18:39:02
Gustav HellbergH10 (9)1 450 m18:39:04
Lars G BerggrenH50 (6)2 490 m18:39:04
Jan RönnbergH50 (6)2 490 m18:40:02
Jakob WirénH16 (3)2 240 m18:40:04
Vide MessingH10 (9)1 450 m18:40:05
Hjalmar SandbergH16 (3)2 240 m18:41:02
Love AkterinH10 (9)1 450 m18:41:03
Mikael EngverH40 (3)2 490 m18:41:03
Kennet NilssonH50 (6)2 490 m18:41:07
Nils GidlöfH10 (9)1 450 m18:42:02
Karl MårtenssonH50 (6)2 490 m18:42:04
Jacob EngverH10 (9)1 450 m18:43:02
Bengt WerdinH50 (6)2 490 m18:43:06
Thomas KarlssonH50 (6)2 490 m18:44:04
Ville Blomqvist IvarssonH10 (9)1 450 m18:44:06
Ingrid GidlöfD10 (2)1 450 m19:02:04

Annonser