Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SAKO Ungdomstafett

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: SAKO Ungdomstafett
Arrangörsorganisation: Vänersborgs SK
Datum: tisdag 28 augusti 2018

HD 12

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
OK Flundrehof 118:05
10708021. Milia Olofsson
10703302. Tilda Såby
10708023. Milia Olofsson
10703304. Tilda Såby
OK Flundrehof 218:05
91015321. Simon Thörnblad
335932. Tilda Eriksson
91015323. Simon Thörnblad
335934. Tilda Eriksson
OK Gipen 118:05
4358131. Lilly Jorehed
20671472. Alexander Johansson
21093943. Benjamin Vink
4358134. Lilly Jorehed
Trollhättans SOK 118:05
95777651. Viggo Andersson
96014652. Malte Andersson
95777653. Viggo Andersson
96014654. Malte Andersson
Trollhättans SOK 218:05
4399281. Oskar Westerberg
4353372. Karolina Knuts
4399283. Oskar Westerberg
4353374. Karolina Knuts
Vänersborgs SK 118:05
10807221. Gabriel Hogedal
20633012. Melwin Norberger
16606263. Ida Sylvan
10807224. Gabriel Hogedal
Vänersborgs SK 218:05
90903121. Johannes Andersson
4489012. Josef Eskilsson
4489063. Elvira Åhlund
97091224. Andrea Enbom
Vänersborgs SK 318:05
70807011. Vilgot Åhlund
90705122. Ida Andersson
10907083. Nore Modén
90705124. Ida Andersson

HD 13-16

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
OK Flundrehof 118:10
91015241. Isak Thörnblad
289132. Ellen Eriksson
20733123. Wilma Broman
91015244. Isak Thörnblad
OK Flundrehof 218:10
4486821. Emil Eriksson
90305312. Hampus Hellqvist
4486823. Emil Eriksson
4.
OK Gipen 118:10
266161. Max Nyman
335692. Oscar Nyman
266163. Max Nyman
335694. Oscar Nyman
OK Skogsvargarna 118:10
90503291. Johan Eriksson
70411172. Linnea Solvang Stagg
90503293. Johan Eriksson
70411174. Linnea Solvang Stagg
Trollhättans SOK 118:10
80506241. Elsa Martander
80208202. Hugo Mandinger
80506243. Elsa Martander
80208204. Hugo Mandinger
Trollhättans SOK 218:10
91019101. Elias Thörnblad
70307172. Ronja Andersson
91019103. Elias Thörnblad
70307174. Ronja Andersson
Trollhättans SOK 318:10
80510241. Alva Björk
99100602. Olle Melén
80510243. Alva Björk
99100604. Olle Melén
Trollhättans SOK 418:10
6103101. David Almén
90302102. Alma Appelgren
6103103. David Almén
90302104. Alma Appelgren
Trollhättans SOK 518:10
82003011. Hilda Martander
80302052. Arvid Björk
82003013. Hilda Martander
80302054. Arvid Björk
Trollhättans SOK 618:10
90301261. Moa Eriksson
4521512. Agnes Eriksson
90301263. Moa Eriksson
4521514. Agnes Eriksson
Trollhättans SOK 718:10
70509161. Robin Andersson
4496912. Albin Appelgren
90502223. Edvin Ockborn
70509164. Robin Andersson
Vänersborgs SK 118:10
10610081. Liam Hogedal
92020802. Alvin Rösehag
10401223. Matilda Cederberg
10610084. Liam Hogedal

U1

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
OK Flundrehof 118:00
21044841. Arvid Högnert
21260322. Ingrid Högnert
20733313. Alfred Tersing
20733294. Algot Tersing
OK Gipen 118:00
4358111. Lucas Kraufvelin
266082. Hanna Larsson
4358113. Lucas Kraufvelin
266084. Hanna Larsson
OK Skogsvargarna 118:00
20549101. Ida Hallqvist
20549022. Lucas Källberg
20549453. Lowa Elliot
20549084. Alfred Svensson
Trollhättans SOK 118:00
139531. Beyoncé Andersson
3510942. Selma Martander
139533. Beyoncé Andersson
3510944. Selma Martander
Trollhättans SOK 218:00
2086841. Lovisa Kristiansson
4489112. Oskar Gustafsson
2086843. Lovisa Kristiansson
4489114. Oskar Gustafsson
Trollhättans SOK 318:00
74141081. Daniel Wong Larsson
90807232. Lukas Englund
74141083. Daniel Wong Larsson
90807234. Lukas Englund
Vänersborgs SK 118:00
2182491. Malte Zijp
10470272. Max Sylvan
11438893. Emil Hillebrand
75913624. Ole Hillebrand

Annonser

Mila