Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Uppland i Hammarskog OK Linné

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Uppland i Hammarskog OK Linné
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: torsdag 30 augusti 2018

Öppen motion 3

2 960 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28601Ida KällquistOK Linné17:49:31
2139131Vilmer DernrothOK Linné17:59:11
1090311Ida JarhedeOK Linné18:04:19
1050722Stina JarhedeOK Linné18:04:21
2058980Noah SamuelssonOK Linné18:08:21
2104052Lovisa FischerOK Linné18:17:10
452046Helena PetterssonOK Linné18:42:48
1050428Tomas FrömanOK Linné
1071126Theo RistoOK Linné
7080112Cedric WangheimOK Linné

Öppen motion 4

4 880 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9488784Tor NylundOK Linné18:00:51
2058993Viktoria WestlundKlubblös18:07:35
452213Adrian LindqvistKlubblös18:07:37

Öppen motion 5

3 330 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
419650Tom KarlssonOK Linné17:35:02
1120265Anders EkströmOK Linné17:47:46
1224444Per-Ola KjellssonAndrarums IF17:49:23
9750504Björn WangheimOK Linné17:53:52
452057Lars JonssonOK Linné17:56:49
402884Monica NilssonÄtrans IF18:02:07
9987900Lisa NilssonOK Linné18:02:10
2111202Tatu RekolaOK Linné18:02:17
452203Greta SnellmanOK Linné18:08:09
9990219Elin TögenmarkOK Linné18:09:04
9143476Arvid TögenmarkOK Linné18:09:14
9092006Edvin TögenmarkOK Linné18:09:19
9111777Pär TögenmarkOK Linné18:10:11
9060000Emil ÅbergOK Linné18:11:28
2107151Felix JohnssonOK Linné18:14:14
2085389Viktor FischerOK Linné18:17:52
1030611Linn RistoOK Linné
403941Patrik SamuelssonOK Linné

Öppen motion 7

3 640 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343895Leif NyholmOK Linné17:33:37
2062062Karin HallinOK Linné17:37:51
8220404Moa LundinOK Linné17:37:52
345306Tryggve RönnqvistOK Linné17:50:45
9990819Daniel RönnqvistOK Linné17:56:37
437408Evonne StrandOK Linné17:56:59
437405Klara StrandOK Linné17:57:53
452103Anna KaskOK Linné18:01:32
247552Elias StrömgrenKlubblös18:03:14
2061492Eva SchönquistOK Linné18:03:19
1422441Oskar StenviOK Linné18:07:05
437418Åsa RidefeltOK Linné18:09:46
1422442Tommy StenviOK Linné18:10:06
7201144Axel GidlundOK Linné18:13:09
449127Lars OlssonOK Linné18:13:10
8429943Henrik RoosOK Linné18:13:39
430087Ulf GrandinOK Linné18:14:56
264816Anna LindeOK Linné18:15:36
409788Alfred BjernulfIK Jarl18:15:39
430086Lena GrandinOK Linné18:16:25
259458Arne BergensOK Linné18:16:33
501670Karin NordlundOK Linné18:17:23
245644Kenneth JonssonOK Linné18:43:04
350598Peter EklövOK Linné
409793Håkan HellströmOK Linné
1020326Emil WeiseliusOK Linné
1620412Inger VikströmOK Linné

Öppen motion 8

5 600 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9520314Stig AnderssonOK Linné17:31:06
9630720Per BrahmLånghundra IF17:47:12
18682Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna17:50:15
427710Emma IsacssonOK Linné17:54:46
407262Ulf IsacssonOK Linné17:54:48
1408750Ollle KarlströmOK Linné17:54:57
209640Bo StrandOK Linné17:58:36
417598Lena KaskOK Linné18:00:40
2115513Per WretbladOK Linné18:02:53
2121982Mikko AarnioOK Linné18:03:27
2061493Kjell RistoOK Linné18:03:39
26248Jan NylundOK Linné18:04:40
756251Kristina RobertoOK Linné18:07:33
7800314Lars PetterssonOK Linné18:12:16
8183392Andreas BerganderEksjö SOK18:13:35
437403Johanna RoosOK Linné18:14:22
7900601Carl-Johan HögbergOK Linné18:15:31
571125Mats LindeOK Linné18:22:48
999777Anders ErikssonOK Linné18:26:58
2119782Annika LiljebergEj klubbansluten18:32:31
351764Anders HassisEj klubbansluten18:35:20
8001220Oskar SjöbergOK Linné18:37:01
2119881David FriebergEj klubbansluten18:38:26
560523Andreas HjertsonOK Linné
9690605Lars WeiseliusOK Linné

Annonser