Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Lidingös ABCD-cup 2018

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Lidingös ABCD-cup 2018
Arrangörsorganisation: IFK Lidingö SOK
Datum: onsdag 29 augusti 2018

Herrar-lång

9 500 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9700808Ronnie PetterssonHaninge SOK17:43:25
1400601Thomas NilssonEj klubbansluten17:47:13
2048696Christer NorinJärfälla OK17:53:22
1400624Roger HorrsellOK Linné17:55:53
2063784Gabriel FogelsjöOK Älvsjö-Örby18:11:06
1400661Peter DahlOK Älvsjö-Örby18:12:28
9873333Henrik LundgrenCentrum OK18:15:58
770126Daniel SteenHaninge SOK18:20:09
501857Tobias SteenHaninge SOK18:20:49
2059047Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF18:24:43
631201Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF18:27:50
8654171Stefan JohanssonTrosabygdens OK18:30:50
8200385Nadja LarssonHaninge SOK18:38:57
901810Thomas PetterssonAttunda OK18:41:25

Herrar-kort

7 310 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9430302Ronny HedlundOK Södertörn17:42:29
2062113Jan RisingerLånghundra IF17:46:01
2123468Mikael HedinJärfälla OK17:58:51
2081952Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK18:13:52
417620Jan LindgrenOK Södertörn18:27:09
2093264Jonas NygrenKlubblös18:29:44
819489Jan-Erik WibergJärla Orientering18:32:20

Damer-lång

7 310 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
404285Anna TidermanHaninge SOK18:20:54
1400645Emelie HolmströmKamrat och IF KIF18:40:22
900712Emma MiléusAttunda OK18:42:24
8657148Sonia RodiereIFK Lidingö SOK19:00:08

Damer-kort

5 540 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1400610Kobbe FischerIFK Lidingö SOK18:23:28
771005Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:23:29
1400638Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK18:23:33
15172Sussie TistadIFK Lidingö SOK18:28:11
1504160Siri MalmIFK Lidingö SOK19:00:21

Testa på

3 270 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15198Wilhelm BlåuddOK Rodhen18:26:00
8414281Magnus BlåuddOK Rodhen18:26:08

Annonser