Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Falukretsens ungdomsserie 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Falukretsens ungdomsserie 1
Arrangörsorganisation: Svärdsjö IF
Datum: tisdag 17 maj 2011

D16

4 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
791453Lina FredrikssonKorsnäs IF OK18:31
403603Kajsa EngströmOK Kåre18:33
263399Anna BjörklundBjursås OK18:35
950490Hanna GustafssonOK Kåre18:37

H16

4 800 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
961029Emil ÅbergKorsnäs IF OK18:28
961014Magnus ÖstgrenOK Kåre18:30
245124Albin BergkvistBjursås OK18:32

D14

3 400 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980713Frida FredrikssonKorsnäs IF OK18:30
42567Ellen SarasGrycksbo IF OK18:32
263391Ida HallgrenBjursås OK18:34
980107Emmy FredrikssonKorsnäs IF OK18:36
263591Ronja BjörklundBjursås OK18:38
400074Tova OlssonGrycksbo IF OK18:40
970220Erica EdmanKorsnäs IF OK18:42
216401Maria BergströmGrycksbo IF OK18:44
402050Kajsa MattssonOK Kåre18:46
980414Jonna JungåkerKorsnäs IF OK18:48
980914Matilda MelénOK Kåre18:50
229622Engla FläckGrycksbo IF OK18:52

H14

3 800 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980844Isak ÅbergKorsnäs IF OK18:29
226991Martin BergmanOK Kåre18:31
400071Calle AnderssonGrycksbo IF OK18:33
402003Martin MörsellOK Kåre18:35
971121Jonas GustafssonOK Kåre18:37
400075Andreas BrandowGrycksbo IF OK18:39
980114Isac Von KrusenstiernaOK Kåre18:41
19438Erik BerglundOK Kåre18:43
980819Gustav ÖhgrenKarlsbyhedens IK18:45
436181Eric DanielssonOK Kåre18:47
352968Albert CarlingOK Kåre18:49
351504Jonathan PerssonKarlsbyhedens IK18:51
343588Simon EckerlidOK Kåre18:53

D12

2 600 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
353659Sara DruggeKorsnäs IF OK18:29
500323Alva RingiOK Kåre18:31
400088Ella OlssonGrycksbo IF OK18:33
409889Jenny PerérsKorsnäs IF OK18:35
343596Emma EckerlidOK Kåre18:37
991212Ronja JungåkerKorsnäs IF OK18:39
703279Moa GöranssonKarlsbyhedens IK18:41

H12

2 600 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
214273Oskar MårtenssonOkänd18:28
Johannes BrännströmGrycksbo IF OK18:30
436182Martin DanielssonOK Kåre18:32
330732Vidar LindbergKarlsbyhedens IK18:34
445311Karl FredrikssonKorsnäs IF OK18:36
245167Niklas FaktBjursås OK18:38
443236Linus OlhausGrycksbo IF OK18:40
362637Alexander RåstockSvärdsjö IF18:42
551144Johannes ÖhgrenKarlsbyhedens IK18:44
352981Erik OlssonOK Kåre18:46
418086John GranathOkänd18:48
950403Viktor WallinKorsnäs IF OK18:50
245129Isak BergkvistBjursås OK18:52
Mika KoskinenGrycksbo IF OK18:54
352940Oscar WidenfalkOK Kåre18:56

D10

2 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
350585Maja BergqvistKorsnäs IF OK18:20
351194Julia BergOkänd18:22
214261Eira PerssonOkänd18:24
30742Olivia Fors EklövOkänd18:26
417674Emelie AnderssonOK Kåre18:28
244151Johanna RåstockSvärdsjö IF18:30
400079Ida AnderssonGrycksbo IF OK18:32
208828Ida JohnssonOK Kåre18:34
263397Lisa HallgrenBjursås OK18:36
971111Sara EckerlidOK Kåre18:38
263395Elin DicksvedBjursås OK18:40
431432Vendela SöderqvistOK Kåre18:42
245109Maja IsaksBjursås OK18:44
417672Cecilia LindgrenOK Kåre18:46
330780Klara GöranssonKarlsbyhedens IK18:48
620523Tove RingiOK Kåre18:50

H10

2 300 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
330764Adam PerssonOkänd18:29
362636Sebastian RåstockSvärdsjö IF18:31
646490Markus MelénOK Kåre18:33
Ludvig KlintaspGrycksbo IF OK18:35
330781Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens IK18:37
362634Emil AdolfssonSvärdsjö IF18:39
352982Linus GranbergOK Kåre18:41
362639Axel LindwallOkänd18:43
443229Gustav OlarsGrycksbo IF OK18:45
352984Christoffer LindgrenOK Kåre18:47
362635Christoffer RåstockSvärdsjö IF18:49
418087Karl GranathOkänd18:51
24553Arvid LindbergKarlsbyhedens IK18:53

Inskolning

2 000 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
362633Elin AdolfssonSvärdsjö IF
418088Erik BacklundSvärdsjö IF
352587Oskar BergOkänd
263594Nils BergkvistBjursås OK
343885Moa BergqvistKorsnäs IF OK
245195Max DicksvedBjursås OK
229621Eskil FläckGrycksbo IF OK
541218Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK
418084Petter GranathOkänd
27629Emil LindgrenKorsnäs IF OK
651229Gustav LindgrenKorsnäs IF OK
418085Emma LindwallSvärdsjö IF
362631Johanna LindwallOkänd
24549Alfons MårtenssonOkänd
229337Olivia NäsGrycksbo IF OK
330750Erik PerssonOkänd
214278Nike PerssonOkänd
330755August StrömerOkänd
341265Agnes WallinKorsnäs IF OK
341242Sara WallinKorsnäs IF OK
244107Johannes WengelinSvärdsjö IF
351507Signe ÖhgrenKarlsbyhedens IK

U3

2 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402013Maja BjörklundOK Kåre
971179Simon GustafssonOK Kåre

Annonser