Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Svartåtrampet 2018 (MTB-träning med tidtagning)

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Svartåtrampet 2018 (MTB-träning med tidtagning)
Arrangörsorganisation: Degerfors OK
Datum: lördag 20 oktober 2018

21km

58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201632Crister HjalmarssonKungsör11:04:16
9201646Mats HjalmarssonLaxå_11:04:20
408919Kim LarssonKristinehamn_11:04:23
421718Helena SahlqvistLinnebäck11:04:29
1470580Felicia SkölinKristinehamn_11:04:37
449861Emma FilmerssonKristinehamn_11:04:45
242559Bo PetterssonKarlskoga11:04:50
1155621Annika KärkkäinenKarlskoga11:04:53
449864Emil FahlströmFjugesta 11:05:02
9201635Patrik BergmanFjugesta 11:05:04
9201645Fredrik SundbergKristinehamn_11:05:46
9201647Simon AbrahamssonKristinehamn_11:06:00
8070706Filip JacobssonÖSeT SkidO11:06:09
402620Per ErikssonKristinehamn_11:06:13
9201649Björn ClaessonGullspång 11:06:18
9201639Anton HolgerssonGullspång11:06:23
407234Eleonor FilmerssonKristinehamn_11:06:27
9201643Magnus BengtssonOtterbäcken11:06:31
449866Mikael HernstigenKarlskoga11:06:36
9201644Sören KarlssonKarlskoga11:06:44
340690Claes BrattströmKarlskoga11:06:49
421702Marcus AtterstigKarlskoga11:06:53
205408Johan AtterstigSvartå11:07:01
9201650Jan GustavssonDegerfors_11:07:17
1213712Christer NälemarkKarlskoga11:07:21
421716Joakim KarlssonDegerfors_11:07:28
9071106Andreas BjurénErvalla11:07:37
9201636Jonas NilssonErvalla11:07:42
9201640Daniel BråtnerÅtorp11:07:50
408911Pontus DahlinRudskoga11:08:02
421713Oscar DahlinRudskoga11:08:06
421710Urban SvenssonKarlskoga11:08:17
421715Helena KarlssonÅtorp11:08:43
449862Hannah NordinÅtorp11:08:49
421720Bo BirathHasselfors11:08:53
9860311Mats AtterstigSvartå11:08:59
208057Fredrik LindbergKarlskoga11:09:04
1470575Stefan JohanssonDegerfors_11:09:21
352761Carina BrattströmKarlskoga11:09:28
9201648Rolf LarssonKarlskoga11:09:31
208086Per-Åke LindgrenDegerfors_11:09:35
421711Andreas MagnussonÖlsboda11:09:46
421707Henrik GustavssonSvartå11:09:53
449863Fredrik ThörnbladKarlskoga11:10:08
421708Henrik StåhlbergKarlskoga11:10:15
421717Fredrik LindqvistDegerfors_11:10:28
1470599Eje BernströmDegerfors_11:10:33
421706Anders DahlinRudskoga11:10:37
1470600Jon KarlssonDegerfors_11:10:43
421719Urban DahlinRudskoga11:10:50
1470597Markus ÖrngrenLångerud11:10:58
421714Johnny DahlinÅtorp11:11:09
259001Tomas ErikssonMullhyttan11:11:15
9201637Joakim JohanssonHova11:11:31
7000823Johan FriskKarlskoga11:14:12
7680112Jan HanssonKarlskoga11:14:37
Leif NordströmKristinehamn_
Torbjörn OskarssonSnavlunda

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr