Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Grymnatta

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Grymnatta
Arrangörsorganisation: Väsby OK
Datum: fredag 5 april 2019

D21

8 310 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erica EdmanRehns BK21:46
Filipa RodriguesJärla Orientering21:48
Sara KindlundIFK Mora OK21:50
Hanna BarkegrenOK Kåre21:52
Maria Von SchmalenséeAttunda OK21:54
Ellinor ErikssonOK Tisaren21:56
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering21:58
Rebecka LindbergOK Roslagen22:00
Kate MorrisonOK Linné22:02

H21

13 070 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Jan TroengOK Linné21:00
2Anton StrandbergSkogslöparna21:01
3Johan HallgrenBjursås OK21:02
4David SundströmSöderhamns OK21:03
5Jesper SvenskStora Tuna OK21:04
6Mark NixonSödertälje-Nykvarn OF21:05
7Viktor SvenskStora Tuna OK21:06
8Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna21:07
9Johan HöijOK Linné21:08
10Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK21:09
11Jonas CarlssonSundbybergs IK21:10
12Tommy LindbergOK Roslagen21:11
13Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF21:12
14Andreas HallIFK Lidingö SOK21:13
15Aleksandr ManoilovJärfälla OK21:14
16Sixten HillerhagOK Linné21:15
17Simon AnderssonOK Rodhen21:16
18Erik LiljequistStora Tuna OK21:17
19Csaba GössweinOK Linné21:18
20Mattias MårtsStora Tuna OK21:19
21Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK21:20
22Mårten LundqvistSundbybergs IK21:21
23Robert JohanssonTäby OK21:22
24Jörgen AxelssonTullinge SK21:23
25Carl NäslundVästerås SOK21:24
26Mantas MartinkusIGTISA21:25
27Ulf TroengOK Linné21:26
28Anton SundgrenLånghundra IF21:27
29Joakim SvenskStora Tuna OK21:28
30Adrian DahlströmIFK Mora OK21:29
31Johan EdenhamnLänna IF21:30
32Jonas AnderssonStora Tuna OK21:31
33Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken21:32
34Mats TroengOK Linné21:33
35Linus RappIFK Mora OK21:34
36Erik ToomingasSundsvalls OK21:35
37Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK21:36
38Emanuel NäslundSkogslöparna21:37
39Henrik JohannessonStora Tuna OK21:38
40Petter LindbergOK Linné21:39
41Anders AxlingSundsvalls OK21:40
42Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby21:41
43Henrik LöfåsStora Tuna OK21:42
44Viktor AntonssonEksjö SOK21:43
45Nick BarrableOK Ravinen21:44
46Arvid StrandbergSkogslöparna21:45
47David LingforsOK Linné21:46
48Joakim SkärlénHaninge SOK21:47
49Rimvydas AlminasOK Versmė21:48
50Simon HodlerIFK Mora OK21:49
51Sven AschwandenStora Tuna OK21:50
52Erik LindgrenOK Tisaren21:51
53Niklas AldénOK Linné21:52
54Timo MähönenIFK Lidingö SOK21:53
55David BejbomJärla Orientering21:54
56Rassmus AnderssonOK Linné21:55
57Anton ForsbergStora Tuna OK21:56
58Ivan ForsgrenOK Tisaren21:57

H21 Kort

8 310 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL21:20
Simon MellinSundbybergs IK21:22
Jacob SvenssonSöders-Tyresö21:24
Anders GranbergOK Klemmingen21:26
Joachim WansölinOK Ravinen21:28
Jonas NordströmTullinge SK21:30
David MellinSundbybergs IK21:32
Daniel DuhlboIFK Mora OK21:34

D20

5 800 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eliane DeiningerIFK Mora OK21:00
Malva SteenOK Enen21:02
Frida VikströmSundsvalls OK21:04
Ella AnderssonOK Södertörn21:06
Josefine AnderssonTäby OK21:08
Ella SjöbergTullinge SK21:10

H20

7 080 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Måns ErikssonSundsvalls OK21:00
Martin SkärlénHaninge SOK21:02
Hannes SvahnOK Ravinen21:04
Niklas CarlssonSundbybergs IK21:06
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF21:08
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna21:10
Axel GranqvistOK Ravinen21:12
Mattias IvaresOK Södertörn21:14

D18

4 460 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nina PerssonHaninge SOK21:00
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK21:02
Matilda LindhSundbybergs IK21:04
Lovisa HambäckLånghundra IF21:06
Sofia IversAttunda OK21:08
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK21:10
Maja SandvikAttunda OK21:12
Amelie JosefssonSkogslöparna21:14
Alice PalmgrenSundsvalls OK21:16
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK21:18
Karin WedmanVästerbergslagens OL21:20

H18

6 340 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel LindénAttunda OK21:06
Martin RinnbäckOK Ravinen21:08
Manne HammarbergJärfälla OK21:10
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK21:12
Jonas CarlssonStora Tuna OK21:14
Hannes LindahlSundsvalls OK21:16
Ville FontellOK Enen21:18
Benjamin NäslundSkogslöparna21:20
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna21:22
Pontus AxellIFK Enskede21:24
Lukas JohanssonSundsvalls OK21:26
Henry SvensVästerbergslagens OL21:28
Axel LundgrenSundsvalls OK21:30
Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK21:32
John WolgastSnättringe SK21:34
Gustav BjörklundIFK Enskede21:36
Jonatan StåhlSundbybergs IK21:38

H17-20 Kort

5 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK21:01

D16

4 760 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ronja StåhlSundbybergs IK21:01
Emma AlmgrenOK Ravinen21:03
Elsa LindahlHärnösands OK21:05
Wilma JosefssonVäsby OK21:07
Ida HänströmTäby OK21:09
Alma WallmanVästerbergslagens OL21:11
Miia RollerJärfälla OK21:13
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK21:15
Elin WolgastSnättringe SK21:17
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK21:19
Åsa SundströmJärla Orientering21:21
Amanda GranqvistOK Ravinen21:23
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL21:25
Tindra JonssonSkarpnäcks OL21:27
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK21:29
Elmina MolinHärnösands OK21:31
Hedda RöstinOK Ravinen21:33
Tove SjöbergTullinge SK21:35
Olga RindeskogVästerbergslagens OL21:37
Johanna RoosOK Linné21:39
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK21:41
Sigrid CarlssonSundbybergs IK21:43
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL21:45
Fredrika NordquistTäby OK21:47

H16

5 020 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor SoneAttunda OK21:14
Jesper ÅkessonJärfälla OK21:16
Jacob HenrikssonRånäs OK21:18
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK21:20
Marcus EkmanTäby OK21:22
Joel GolsäterKorsnäs IF OK21:24
Hampus HatlenSnättringe SK21:26
Wilhelm BergmanTullinge SK21:28
Wilhelm NordqvistWaxholms OK21:30
Erik BovalliusJärfälla OK21:32
Oskar VikströmSundsvalls OK21:34
Marcus SteneboAttunda OK21:36
Edvin NilssonLånghundra IF21:38
Isak GeliusSnättringe SK21:40
Elis IversAttunda OK21:42
Melker PalmJärfälla OK21:44
Petter ErlandssonSundsvalls OK21:46
Jonatan HälldalSkogslöparna21:48
Olle KallurOK Ravinen21:50
Edvin LakeSundsvalls OK21:52
William GrunderJärfälla OK21:54
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK21:56
Filip LindqvistTäby OK21:58
Eskil WidehagSundbybergs IK22:00

H16 Kort

3 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar BäckmanFrösö IF21:04

D14

3 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK21:06
Klara HartOK Linné21:08
Lovisa LindqvistIFK Enskede21:10
Isabel UnnerudLånghundra IF21:12
Greta HägerOK Södertörn21:14
Malin StrömqvistAttunda OK21:16
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK21:18
Emilia BergmanTullinge SK21:20
Hanna LindqvistÖstersunds OK21:22
Tove OlssonOK Södertörn21:24

H14

3 900 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander DybergIFK Lidingö SOK21:26
Marcus GrunderJärfälla OK21:28
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK21:30
Olov NorinSundsvalls OK21:32
Erik NorinSöders-Tyresö21:34
Liam HälldalSkogslöparna21:36
Joel WallnerAttunda OK21:38
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL21:40
Jonatan AndersonJärfälla OK21:42
Oskar ErlandssonSundsvalls OK21:44
Erik NederheimTäby OK21:46
Erik LundquistOK Ravinen21:48
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK21:50
Arvid MyrbergerTullinge SK21:54
Axel HejdenbergGävle OK21:56
Hannes MogensenOK Ravinen21:58

D12

2 580 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny KarlsVäsby OK21:01
Emelie HolmströmTäby OK21:03
Signe ForsbergSkogslöparna21:05
Ella LindqvistTäby OK21:07

H12

2 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav LindbergOK Roslagen21:10
Arvid RundströmOK Ravinen21:12
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK21:14
Edvin JohanssonVäsby OK21:16
Ted LagerströmAttunda OK21:18

H12 Kort

2 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor GranathVäsby OK21:09

D35

6 340 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nayara GillsparrOK Österåker21:00
My HeinrupJärla Orientering21:02
Sara JonassonCentrum OK21:04

H35

8 310 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf LindqvistÖstersunds OK21:03
Kristoffer EdshageCentrum OK21:05
Torbjörn PerssonNässjö OK21:07

H40

7 080 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel EleniusCentrum OK21:17
Gustav NäsmanHaninge SOK21:19
Richard HejdenbergGävle OK21:21
Johan MalmströmOK Enen21:23
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK21:25
Börje PaulerSkogslöparna21:27
Anders ErlandssonSundsvalls OK21:29
Joel BerringCentrum OK21:31
Anders LagerwallOK Linné21:33
Per GöthssonTäby OK21:35
Torbjörn GillsparrOK Österåker21:37
Magnus LennartssonJärfälla OK21:39
Niclas SjögrenHaninge SOK21:41
Samuel SvenssonCentrum OK21:43
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK21:45
Jesper LagerbergOK Södertörn21:47
Jonas ByströmSkogslöparna21:49
Emil AnderssonLänna IF21:51
Henrik SjögrenHaninge SOK21:53
Mikael WallnäsSundbybergs IK21:55

D45

4 200 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina BorängSnättringe SK21:01
Ann RollerJärfälla OK21:03
Lena ÖhmanCentrum OK21:05

H45

6 340 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas HälldalSkogslöparna21:40
Johan LindqvistTäby OK21:42
Hans LiwångIFK Lidingö SOK21:44
Jerker DrottenmyrVisborgs OK21:46
John SolbreckLånghundra IF21:48
Henrik RoosOK Linné21:50
Magnus JonssonSundsvalls OK21:52
Tomas HenrikssonAttunda OK21:54
Lars SegermanSkarpnäcks OL21:56
Henrik MorastHaninge SOK21:58
Patric De BoussardIFK Enskede22:00
Niklas HenrikssonAttunda OK22:02
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK22:04
Mattias LindmarkRobertsfors IK22:06
Thomas RexSundsvalls OK22:08
Johan NäslundÖstersunds OK22:10
Ulrik ImbergOK Linné22:12
Jakob WedmanVästerbergslagens OL22:14
Stefan NorinSöders-Tyresö22:16
Bo SegermanIF Thor22:18
Björn LundquistOK Ravinen22:20
Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK22:22
Fredrik JohanssonSundbybergs IK22:24

D50

4 200 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annica JanssonIFK Lidingö SOK21:07
Maria KvarnlöfOK Roslagen21:09
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK21:11
Maria HartOK Linné21:13
Monica HatlenSnättringe SK21:15

H50

5 800 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL21:21
Mats CarlssonSundbybergs IK21:23
Per-Johan JosefssonSkogslöparna21:25
Ola BovalliusJärfälla OK21:27
Juha LoenbergSkarpnäcks OL21:29
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK21:31
Kjell AlmgrenOK Ravinen21:33
Nils EklöwOK Södertörn21:35
Roger LindénAttunda OK21:37
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK21:39
Nicklas BergströmTäby OK21:41
Patrik SteenOK Enen21:43
Torgny NäslundSkogslöparna21:45
Erik NorinSundsvalls OK21:47
Jonatan LindellGustavsbergs OK21:49
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK21:51
Andreas GrunderJärfälla OK21:53
Fredrik MorastHaninge SOK21:55
Peter AlbinssonIFK Enskede21:57
Stefan LundOK Linné21:59
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK22:01
Olov VikströmSundsvalls OK22:03
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL22:05
Daniel UnnerudLånghundra IF22:07
Nicklas DoyleSkarpnäcks OL22:09
Joakim PerssonHaninge SOK22:11
Kjell NordqvistWaxholms OK22:13
Ola BengtssonTäby OK22:15
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK22:17
Sven BolmbladOK Södertörn22:19

D55

4 200 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin OhlssonHaninge SOK21:17
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK21:19
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL21:21
Camilla AdlertegOK Enen21:23
Johanna SundströmJärla Orientering21:25
Gunnel RaskIFK Mora OK21:27
Åsa LindhSundbybergs IK21:29

H55

5 330 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL21:22
Hans OlsénSundbybergs IK21:24
Torbjörn OhlssonHaninge SOK21:26
Mats JönssonKorsnäs IF OK21:28
Ove RinnbäckOK Ravinen21:30
Bo LauriSnättringe SK21:32
Ulf K. RaskIFK Mora OK21:34
Kalle PerssonOK Österåker21:36
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK21:38
Thomas JanssonOK Roslagen21:40
Rolf CarlquistSkarpnäcks OL21:42
Anders BjörklundIFK Enskede21:44
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK21:46
Jan NettelbjerJärfälla OK21:48
Janne NilssonCentrum OK21:50
Thomas NybergAttunda OK21:52
Klas LindgrenVästerås SOK21:54
Michael GranqvistOK Ravinen21:56
Per WolgastSnättringe SK21:58
Björn AlbinssonIFK Mora OK22:00
Gunnar SkärlénHaninge SOK22:02
Lars GerhardssonAttunda OK22:04
Kenneth HermanssonSigtuna OK22:06
Sven EdvardssonSundbybergs IK22:08
Johan TryggIFK Mora OK22:10
Jan-Olov BergmanVästerås SOK22:12
Thomas CallebergSnättringe SK22:14
Werner KöhlerTullinge SK22:16
Carl-Johan ThorellOK Ravinen22:18

D60

3 420 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena LarssonSala OK21:03
Lotta ValentinGustavsbergs OK21:05
Tanja-Birgit SöderströmSala OK21:07
Gunilla KreissJärla Orientering21:09

H60

4 460 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan KihlSundbybergs IK21:23
Lars LandströmLånghundra IF21:25
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK21:27
Anders JakobssonOK Södertörn21:29
Lars ForsstedtSöders-Tyresö21:31
Tapani MattusIFK Lidingö SOK21:33
Torbjörn BergmanSnättringe SK21:35
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK21:37
Anders RahmqvistIFK Lidingö SOK21:39
Lars HagrotTäby OK21:41
Göran NilssonSnättringe SK21:43
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK21:45
Olof FrænellSundsvalls OK21:47
Ivar NäsholmÄrla IF21:49
Jan EskilssonHaninge SOK21:51
Lars RönnolsTäby OK21:53
Mikael SternJärla Orientering21:55
Ulf ErikssonStora Tuna OK21:57
Svante LindgrenKorsnäs IF OK21:59
Roger LarssonSnättringe SK22:01
Björn RegerSöders-Tyresö22:03
Krister GumaeliusWaxholms OK22:05

D65

3 420 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid GraneliHaninge SOK21:01

H65

4 200 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK21:41
Arne HolmerIFK Mora OK21:43
Göran LarssonSala OK21:45
Kurt ErikssonVandrarringen21:47
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby21:49
Matts BjörkeSöders-Tyresö21:51
Thomas WesterGustavsbergs OK21:53
Björn LindgrenOK Österåker21:55
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK21:57
Anders ForsstedtSöders-Tyresö21:59
Sten-Åke HolmbergSala OK22:01
Anders KärrströmTullinge SK22:03

D70

3 100 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK21:19
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF21:21
Anna BlomgrenTullinge SK21:23
Birgitta BillstamJärfälla OK21:25
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL21:27
Marianne SellgrenSigtuna OK21:29
Elke WilkeTierps SOK21:31

H70

3 590 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar SvenssonBjursås OK21:00
Jan BojlingSolna OK21:02
John ÖstlundSundbybergs IK21:04
Ingemar LarssonTullinge SK21:06
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK21:08
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden21:10
Lars StrinnholmÖstersunds OK21:12

H75

3 590 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif StrandbergGustavsbergs OK21:14
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro21:16
Sören JohanssonSala OK21:18
Rune RådeströmSnättringe SK21:20
Karl-Göran GustafssonUpsala IF21:22
Lars NordinSolna OK21:24
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö21:26
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK21:28
Bo SundénKarlsbyhedens OK21:30
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö21:32
Thord RådbergOK Roslagen21:34
Leif HermundstadSnättringe SK21:36
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK21:38

H80

3 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sivert SöderbärgOK Roslagen21:00
Hjalmar NordquistOK Järnbärarna21:02

Öppen 3

2 750 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JohanssonOK Linné21:02:11
Heidi BjerkhaugOK Ravinen21:03:34
Conny ErikssonIFK Mora OK21:04:05
Madeleine GranathVäsby OK21:07:03
Aija SadurskisCentrum OK21:07:57
Helena StrömSundbybergs IK21:09:53
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK21:09:55
Ingela AlnessLånghundra IF21:12:05
Britta IvarssonVästerbergslagens OL21:17:13
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL21:22:33
Roseanna EdvardssonSundbybergs IK21:26:28
Matilda DrottenmyrVisborgs OK21:30:18

Öppen 5

3 900 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David SöderströmSala OK21:01:35
Mikael NordquistTäby OK21:03:43
Tommy StenviOK Linné21:06:17
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK21:06:20
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK21:06:22
Filip NordströmSkogslöparna21:07:52
Hans NordströmSkogslöparna21:07:53
Oskar StenviOK Linné21:07:58
Anna HolmströmTäby OK21:08:06
Kristina HammarfalkÖstersunds OK21:08:13
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK21:09:42
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK21:11:33
Andrei KuzminSundsvalls OK21:12:14
Jan HägerOK Södertörn21:12:26
Carin HomannJärfälla OK21:12:54
Carolina JonsellOK Linné21:13:13
Thomas WestermarkTäby OK21:15:01
Erik WidingSkarpnäcks OL21:15:06
Kerstin FrænellSundsvalls OK21:15:54
Henrik HanssonJärfälla OK21:18:03
Carin RosénGustavsbergs OK21:18:06
Susanne BovalliusJärfälla OK21:24:04
Kajsa LakeSundsvalls OK21:38:22

Öppen 7

3 060 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn LevinVäsby OK21:01:11
Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF21:01:48
Tove FrænellSundsvalls OK21:03:44
Helena PepaHagaby GoIF Örebro21:05:31
Johan SandwallSkarpnäcks OL21:08:04
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK21:09:02
Pär LundkvistSundbybergs IK21:09:22
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK21:10:58
Björn RundströmOK Ravinen21:12:05
Jesper HenrikssonRånäs OK21:12:15
Sanna BatzSkarpnäcks OL21:14:04
Anders JohnsonJärfälla OK21:20:54
Hanny EdströmHärnösands OK21:30:08
Susanna EdströmHärnösands OK21:30:08
Johan SandlerOK Bävern21:31:13
Axel HedströmÖstersunds OK21:35:01
Nina IversAttunda OK21:38:01
Erik JonssonLånghundra IF

Öppen 8

4 490 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar NederheimTäby OK21:01:03
Roger TynellRånäs OK21:01:40
Erik AnderssonOK Österåker21:03:30
Anders LindgrenLånghundra IF21:04:29
Mats KarlssonSnättringe SK21:06:01
Daniel RejmentOK Linné21:06:27
Lars ForsbergOK Ravinen21:07:05
Per EdströmHärnösands OK21:08:45
Erik ViklundRånäs OK21:09:59
Ivan KuzminSundsvalls OK21:10:33
Johan AnemyrNässjö OK21:11:18
Alexander AlnessLånghundra IF21:12:11
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby21:13:01
Staffan ÅkerblomOK Linné21:13:44
Mats EkmanTäby OK21:15:02
Magnus StrömqvistAttunda OK21:15:57
Johan GrafKlubblös21:16:30
Per WesterlundSkogsluffarnas OK21:17:45
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL21:18:33
Peter BergmanTullinge SK21:19:50
Erik AntonssonAttunda OK21:22:01
Johan KärrströmTullinge SK21:23:00
Mats HerbertTäby OK21:29:33
Ruhdi KarlssonVästerås SOK

Öppen 9

7 510 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christian RedtzerAttunda OK21:01:21
Kalle BergmanOK Ravinen21:02:23
Matilda MartinssonFalkenbergs OK21:02:24
Rasmus SteenOK Enen21:04:17
André SahlstenSkarpnäcks OL21:05:25
Mats EdengrenVallentuna-Össeby OL21:06:37
Alexander SchandlEspoon Suunta21:09:56
Philip PålssonSkåneslättens OL21:17:07
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK21:19:52
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK21:19:53
Tommy IvarssonOttawa OC21:22:46
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen21:34:06

Challenge 5

4 960 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David RindeskogVästerbergslagens OL21:31:25

Challenge 7,5

7 120 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn ThufvessonCentrum OK21:01:57
Peter EdelsvärdCentrum OK21:01:58
Andreas NylundKlubblös21:20:26

Annonser

Mila