Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, sprint, Stockholm

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, sprint, Stockholm
Arrangörsorganisation: Täby OK
Datum: onsdag 8 maj 2019

D21

2 320 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51940122Tove LagerbergOK Södertörn18:30
528133318Barbora PijákováIFK Lidingö SOK18:31
5333448Siri EngbergJärla Orientering18:32
54944004Hilda MattssonJärla Orientering18:33
551443044Maria PereverzinaHertfordshire Orienteering Club HH18:34
569177777Mikaela WallerströmOK Österåker18:35
571931441Nadja RutzSundbybergs IK18:36
587910709Kristina CanowOK Österåker18:37
598160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering18:38
60940609Embla MorastHaninge SOK18:39
618270427Helena KarlssonIFK Lidingö SOK18:40
628625717Irina NybergAlfta-Ösa OK18:41
632058828Emma BromarkLånghundra IF18:42
647971101Karin HagwallLunds OK18:43
652048687Jenni SimolaIFK Lidingö SOK18:44
662107262Moa KjellstrandCentrum OK18:45
678130590Anna BachmanIFK Lidingö SOK18:46
689633321Tova OlssonIK Hakarpspojkarna18:47
6930221Lina BerglundJärfälla OK18:48
701300227Galina RibediucHellas Orientering18:49
718648938Cajsa GrapeDalaportens OL18:50
729798999Katarina HammasVäsby OK18:51
73407201Linnea BörjarsCentrum OK18:52
747187288Filipa RodriguesJärla Orientering18:53
759981209Tone AlbrektssonOK Ravinen18:54
768290891Karolin OhlssonJärla Orientering18:55
772078011Sara SjökvistJärla Orientering18:56
78850828Helena BergmanOK Ravinen18:57

H21

2 820 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11993527Sergiu FalaOK Ravinen18:30
27131116Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL18:31
3890325Mårten SundhSundbybergs IK18:32
49012111Dennis NyqvistVäsby OK18:33
58643979Yury MasnyyHellas Orientering18:34
6890531Hampus OlesundOK Landehof18:35
72115492Joakim BergBromma-Vällingby SOK18:36
8880522Björn LöfdahlHässleholms OK18:37
9860860Erik MattssonJärla Orientering18:38
10770739Bruno GodefroyOK Ravinen18:39
1111838Dan WesterJärla Orientering18:40
1219947Karl BengtsonSol Tranås18:41
139005103Mattias HenrikssonCentrum OK18:42
148393939Harald HenrikssonJärla Orientering18:43
157003440Jonas KjällCentrum OK18:44
168080116Joel LännevallOK Roslagen18:45
178040495Emil AnderssonTullinge SK18:46
188234751Love BerzellOK Ravinen18:47
198008537William HultqvistVallentuna-Össeby OL18:48
201404897Valentin KoziavinSnättringe SK18:49
21615141Albin AnderssonOK Ravinen18:50
228631096Fredric JohanssonSnättringe SK18:51
239950503Erik BerzellJärla Orientering18:52
249930812Oscar BjörckJärla Orientering18:53
258040993Tobias AnderssonOK Österåker18:54
268161195David HectorSnättringe SK18:55
278120797Simon HectorSnättringe SK18:56
287002217Jonas ÖhmanVäsby OK18:57
297980219Alexander AlnessLånghundra IF18:58
30888123Kalle BergmanOK Ravinen18:59
317206826Magnus KarlssonCentrum OK19:00
32501163Leonas MockunasHellas Orientering19:01
339940624Simon BohmanRånäs OK19:02
34950601Jesper AnderssonSnättringe SK19:03
358090797Flavio PoltéraSnättringe SK19:04
36901810Thomas PetterssonAttunda OK19:05
37909192Gustav BergmanOK Ravinen19:06
38910422Michael ReforsJärla Orientering19:07
399860224David BejbomJärla Orientering19:08
407755333Mathias HallJärla Orientering19:09
418001414Victor ImarkTullinge SK19:10
429006011Joakim OlssonVäsby OK19:11

D20

2 340 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2319180551Karin ModinBromma-Vällingby SOK19:23
2321396807Caroline PigerreIFK Lidingö SOK19:24
2339000220Selma GumaeliusWaxholms OK19:25
2342093594Meta NordesjöSundbybergs IK19:26
2357990627Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL19:27
2368367911Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK19:28
2379800731Ella AnderssonOK Södertörn19:29
238500531Hanna LagerbergOK Södertörn19:30
2397000614Frida HectorSnättringe SK19:31
240990529Malin DahlbäckOK Österåker19:32

H20

2 420 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2888080599Oskar ForsbergSnättringe SK19:11
2897000619Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK19:12
290991919Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF19:13
2912058188Tobias KarlssonSnättringe SK19:14
292609099Oskar EdvardssonJärfälla OK19:15
2931425172Niklas CarlssonSundbybergs IK19:16
294712000Viggo KlassonOK Ravinen19:17
295990426Albin AnderssonTullinge SK19:18
2968447484Erik HerneOK Ravinen19:19
297951951Filip MöllerOK Södertörn19:20
2989990108Hannes SvahnOK Ravinen19:21

D18

2 340 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2412048669Ellinor BjörklundJärfälla OK19:04
24263115Jana AmacherTullinge SK19:05
2439020521Tuva FalkSundbybergs IK19:06
2447020205Sofia IversAttunda OK19:07
245669955Sara MöllerOK Södertörn19:08
2469020925Sanna HedbergOK Södertörn19:09
2478073101Maja SandvikAttunda OK19:10
2489774732Lovisa HambäckLånghundra IF19:11
2499064226Nina PerssonHaninge SOK19:12
2509139575Frida ArnessonSkarpnäcks OL19:13
2511010416Isabella NilssonGustavsbergs OK19:14
2528107123Josefin HersénTullinge SK19:15
2539021006Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:16
2542050718Ylva SandénOK Södertörn19:17
2552093678Sara HertegrenJärfälla OK19:18
256245624Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK19:19
257624020Sofia EdvardssonJärfälla OK19:20
2588020314Therese NilssonOK Österåker19:21
2599132001Matilda DrottenmyrVisborgs OK19:22

H18

2 320 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2618020103Johan LundbackJärfälla OK19:00
2627782161Alfred LängheimTullinge SK19:01
2631020003Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:02
2642112456Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby19:03
2652132088Albin LindskogOK Ravinen19:04
266500801Martin RinnbäckOK Ravinen19:05
2679555561John WolgastSnättringe SK19:06
2688202120Alvar MelinHaninge SOK19:07
269449776Gustav BjörklundIFK Enskede19:08
2708054321Johan CallebergSnättringe SK19:09
2719081247Tamás SzütsVästerås SOK19:10
2727020413Simon LiljaIFK Lidingö SOK19:11
2738020616Manne HammarbergJärfälla OK19:12
2742089351Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:13
2752089372Albin HainkeSnättringe SK19:14
276966814Samuel LindénAttunda OK19:15
2777010507Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:16
2787010521Johannes BladhTullinge SK19:17
2798371795Alexander SchandlOK Södertörn19:18
2807561783Jesper LidmarSnättringe SK19:19
2812066573Isak WestringJärfälla OK19:20
2822078162Ludde BlomIFK Enskede19:21
2839822709Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:22
2847766551Lukas WernerIFK Lidingö SOK19:23
2858010415Anton SilierJärfälla OK19:24
2862089374Pontus AxellIFK Enskede19:25

D16

1 910 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7517030711Sigrid CarlssonSundbybergs IK18:30
7522063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL18:31
7532107323Alicia SchandlOK Södertörn18:32
7548030570Miia RollerJärfälla OK18:33
7552083808Smilla MogensenOK Ravinen18:34
7568030327Ida HänströmTäby OK18:35
7572058165Agnes DambergIFK Lidingö SOK18:36
7587040327Ida ÖsterbergGustavsbergs OK18:37
759450047Åsa SundströmJärla Orientering18:38
7601420203Hedda RöstinOK Ravinen18:39
7619030417Louise LindellGustavsbergs OK18:40
7622121990Lisa ThunellIFK Lidingö SOK18:41
763846859Tilda MårtenssonOK Ravinen18:42
7647041209Tilde BredermanVäsby OK18:43
7651000811Emma SvidénSöders-Tyresö18:44
7662067130Elin WolgastSnättringe SK18:45
7671030414Amanda GranqvistOK Ravinen18:46
768500629Sanna RinnbäckOK Ravinen18:47
7699551208Ronja StåhlSundbybergs IK18:48
7701040509Ebba HörlingSundbybergs IK18:49
7719030623Tove SjöbergTullinge SK18:50
7722123575Tilda DalekantIFK Enskede18:51
7739201474Ester AnderssonOK Södertörn18:52
7742107358Doris IkoTäby OK18:53
7751040315Fredrika NordquistTäby OK18:54
7762093688Bella PedersenJärfälla OK18:55
7772101635Emma AlmgrenOK Ravinen18:56
7789202066Madeleine GranathVäsby OK18:57
7791041107Moa FröstadiusSundbybergs IK18:58
7802107418Emma AlmJärfälla OK18:59
7812101642Johanna AlmgrenOK Ravinen19:00
7821130103Emilia NilssonGustavsbergs OK19:01
7832095578Emma NorinSöders-Tyresö19:02
7842107352Vendela RundströmOK Ravinen19:03
7851041225Wilma JosefssonVäsby OK19:04
7862089168Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK19:05
7879030909Alva BladhTullinge SK19:06
7889090203Agnes WeissLånghundra IF19:07
789427860Hailey BuhreAttunda OK19:08
7902065355Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK19:09
7912062036Moa JohanssonVäsby OK19:10
792656420Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK19:11
7939201728Lisa WadenbrantSundbybergs IK19:12
7942109319Sara GranholmJärfälla OK19:13
7951030516Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö19:14
796511210Elisabeth LarssonOK Södertörn19:15
7979040910Wilma LeicktTullinge SK19:16
7987040723Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK19:17

H16

2 150 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7018330826Olle KallurOK Ravinen18:30
7028040624Johan FochsenWaxholms OK18:31
703448450Marcus SteneboAttunda OK18:32
7041551124Marcus EkmanTäby OK18:33
7057040211Elis IversAttunda OK18:34
7069030203Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK18:35
7072060701Hampus HatlenSnättringe SK18:36
7089040504Erik FranklingIFK Lidingö SOK18:37
7092050719Anton MörkforsJärfälla OK18:38
7102066534Lucas AlzénGustavsbergs OK18:39
7119040422Anton PleinerTäby OK18:40
7129030902Mattis SandénOK Södertörn18:41
7138636979Otto BalckTäby OK18:42
7149030505Hugo BacklundTullinge SK18:43
7168040416Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:45
7178030602Eskil WidehagSundbybergs IK18:46
7181031111Anton WällstedtJärfälla OK18:47
7192123947Hugo LindskogOK Ravinen18:48
7208141414Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK18:49
7212123931Henrik LundforsIFK Enskede18:50
7222089200Tim RobertsHellas Orientering18:51
7238200305Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby18:52
7247522552Wilhelm NordqvistWaxholms OK18:53
7258458009Ludvig FerdmanTullinge SK18:54
7268040730Viktor SoneAttunda OK18:55
7279041028Gustaf HofstedtTäby OK18:56
7282077399Olle BrohagenOK Ravinen18:57
7292093568Olle ThimbergSöders-Tyresö18:58
7307031030Albin WarvelinLånghundra IF18:59
7317174850Isak GeliusSnättringe SK19:00
7322101666David RyderåsWaxholms OK19:01
7331240517Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:02
7348030422Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:03
7358041117Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK19:04
7369101500Jesper ÅkessonJärfälla OK19:05
7371704040Tore AhlinHellas Orientering19:06
7389030817Filip StorellHaninge SOK19:07
7392078025Wilhelm BergmanTullinge SK19:08
740438676Olle SandströmOK Ravinen19:09
7412062060Ivar GentzJärla Orientering19:10
7428652911Melker PalmJärfälla OK19:11
7439040501Max ÖsterlingOK Södertörn19:12
744344072Fredrik AhlbergTäby OK19:13
7457915915Erik BovalliusJärfälla OK19:14
7462060808Robin HyppelOK Österåker19:15
7478040618Filip LindqvistTäby OK19:16
7489030301William GrunderJärfälla OK19:17
715449872Filip WidénHellas Orientering19:46
9730205Thomas WidehagSundbybergs IK

D14

1 900 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8050730Linn De BoussardIFK Enskede18:30
2089379Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:31
550117Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:32
2089188Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK18:33
8060109Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:34
2063897Ebba WestringJärfälla OK18:35
441712Vera SkantzeIFK Lidingö SOK18:36
2119896Emma HallendalIFK Enskede18:37
2050726Elin AbelSnättringe SK18:38
2088908Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:39
2078115Lovisa LindqvistIFK Enskede18:40
2078041Emma HenriquesOK Södertörn18:41
1251001Nova MatthewsTullinge SK18:42
2063840Stella ÖstblomJärfälla OK18:43
2078299Vilma NilssonAttunda OK18:44
444062Wilma MårtenssonOK Ravinen18:45
9060213Maja FalkSundbybergs IK18:46
2123483Emma HöökIFK Lidingö SOK18:47
7149473Lovis de VilliersOK Södertörn18:48
2107432Rut LundinOK Södertörn18:49
1060627Alma BarkstedtTäby OK18:50
2078165Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:51
449812Moa GlanshedHaninge SOK18:52
7150527Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:53
560903Ida WarvelinLånghundra IF18:54
1415678Molly GeliusSnättringe SK18:55
2138957Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK18:56
2089197Felicia StrindérIFK Enskede18:57
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK18:58
1150503Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:59
2075418Emilia BergmanTullinge SK19:00
2062033Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK19:01
2107248Stina YlipääMälarö SOK19:02
2093695Stina PedersenJärfälla OK19:03
2048797Alice HedinIFK Lidingö SOK19:04
2060706Ellen AnelandOK Ravinen19:05
9050911Fanny SundbergTullinge SK19:06
2089389Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:07
2087064Tove OlssonOK Södertörn19:08
2093445Lovisa BergstenOK Södertörn19:09
2101773Britta BörjessonJärla Orientering19:10
1140205Malin StrömqvistAttunda OK19:11
7060108Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:12
2101616Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK19:13
2093423Elsa ForsbergJärfälla OK19:14
1060116Alice RökenTäby OK19:15
2107407Märta WigleOK Södertörn19:16
1070903Klara JunegardTullinge SK19:17
1061025Lovisa NordquistTäby OK19:18

H14

2 030 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2132065Love DanielssonSolna OK18:54
1051010Malte AlbinssonOK Österåker18:55
8050328Noa HelgarsTäby OK18:56
7172730Axel NordqvistWaxholms OK18:57
2107424Linus SkattOK Södertörn18:58
7050923Folke KåbergOK Ravinen18:59
711026Erik NederheimTäby OK19:00
2107225Emil AnterudVäsby OK19:01
1178105Melvin EkSundbybergs IK19:02
1209005Marcus BarbozaAttunda OK19:03
2079617Hampus SundbergJärfälla OK19:04
1050622Erik WällstedtJärfälla OK19:05
9991013Fabian TörnqvistAttunda OK19:06
2109332Elias PetterssonJärfälla OK19:07
2095226Erik NorinSöders-Tyresö19:08
2123383Nils SamrudIFK Lidingö SOK19:09
9050604Malte ThelanderHaninge SOK19:10
2107413Joel BjörklundAttunda OK19:11
8050707Niklas ErlandssonOK Södertörn19:12
7300272Axel TrofastTullinge SK19:13
2065333Jonatan AndersonJärfälla OK19:14
8060308Jens FochsenWaxholms OK19:15
7210276Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:16
2077251Anton HedströmSöders-Tyresö19:17
2083831Johannes NorrbyOK Södertörn19:18
1050810Alexander DybergIFK Lidingö SOK19:19
2109337Noah MehreteabJärfälla OK19:20
2123590Rasmus LundströmVäsby OK19:21
2095143Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK19:22
2060811Filip HatlenSnättringe SK19:23
8160905Elias LjungdellTäby OK19:24
2095259Ruben HårdSkogsluffarnas OK19:25
7050607Edvin WollbrandOK Ravinen19:26
2065123Hugo SjölanderTäby OK19:27
2078130Hannes LindqvistIFK Enskede19:28
9051212Simon StridhSkogsluffarnas OK19:29
7060906Malte BellanderGustavsbergs OK19:30
2054967Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK19:31
46990Elias BladhTullinge SK19:32
437412Adrian WernerIFK Lidingö SOK19:33
951105Linus NilssonOK Österåker19:34
1060802Jonathan NilssonGustavsbergs OK19:35
2093267Felix FlodmanTullinge SK19:36
2095117Sandro PruthSkogsluffarnas OK19:37
2062048Arvid MyrbergerTullinge SK19:38
8061030Svante SandvikAttunda OK19:39
1911191Erik LidénVäsby OK19:40
2089160Erik LundquistOK Ravinen19:41
12375Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK19:42
449876Leo SvenreHellas Orientering19:43
1418109Oliver LiwångIFK Lidingö SOK19:44
9050406Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK19:45
1050430Hannes MogensenOK Ravinen19:46
9050811Marcus GrunderJärfälla OK19:47
2062035Ludvig HagwallJärla Orientering19:48
409696August OldingTäby OK19:49
7050910Joel WallnerAttunda OK19:50
2107366Noah SantaliusVäsby OK19:51
8664201Axel BalckTäby OK19:52
Saga HammarbäckSkogsluffarnas OK

D12

1 720 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107242Molly BomanMälarö SOK18:30
1231107Linda StrömqvistAttunda OK18:31
8400724Hilda TrofastTullinge SK18:32
2140395Sofia QuasWaxholms OK18:33
2095245Majken LindqvistSkogsluffarnas OK18:34
2141491Fanny KarlsVäsby OK18:35
2109184Alma HallstenTäby OK18:36
8652946Ella LindqvistTäby OK18:37
2107229Elsa TunbladMälarö SOK18:38
1070216Milla KlassonOK Ravinen18:39
2078191Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:40
7960229Freja SundbladVallentuna-Össeby OL18:41
353972Nora ElkertAttunda OK18:42
2107210Alva WidegrenMälarö SOK18:43
1290607Emelie HolmströmTäby OK18:44
444790Amanda MörkforsJärfälla OK18:45
449747Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK18:46
2089189Maja ThimbergSöders-Tyresö18:47
4550882Isabel CarlssonIFK Lidingö SOK18:48
2139646Ebba HultqvistMälarö SOK18:49
1072311Sara StrömqvistAttunda OK18:50
2088970Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK18:51
2066527Paulina AlzénGustavsbergs OK18:52
1977063Alice HellbergSundbybergs IK18:53
1080902Ida RökenTäby OK18:54
7070913Julia PetterssonJärfälla OK18:55
46993Fiffi MalmströmJärfälla OK18:56
7080318Irma WidehagSundbybergs IK18:57
9080518Elin AlmgrenSöders-Tyresö18:58
2138971Frida EkbladOK Ravinen18:59
2124577Signe FredingTäby OK19:00
7577294Selma SundbergSundbybergs IK19:01
9070210Anna FranklingIFK Lidingö SOK19:02
2077337Thea GeliusSnättringe SK19:03
1070831Matilda ModigVäsby OK19:04
438661Nellie BolinTullinge SK19:05

H12

1 770 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9080329Benjamin HjerténJärfälla OK18:30
1112215Mikael BergOK Enen18:31
7070515Edvin WallnerAttunda OK18:32
9853482Victor GranathVäsby OK18:33
2123851Arthur LindquistJärfälla OK18:34
2095247Åke EngmanIFK Lidingö SOK18:35
2062744Leo WisborgTullinge SK18:36
2065316Simon AndersonJärfälla OK18:37
450280Linus LundströmVäsby OK18:38
7771209Wilmer HagrotTäby OK18:39
2095209Caio PruthSkogsluffarnas OK18:40
1061415Carl ÖrnebrandJärfälla OK18:41
450204Alexander Segolsson LarssonVäsby OK18:42
2121974Carl WännmanOK Södertörn18:43
2089325Egon WistedtSundbybergs IK18:44
2139836Gustav DarginTäby OK18:45
2107357Arvid RundströmOK Ravinen18:46
7070516Ted LagerströmAttunda OK18:47
452136Ture LindskogOK Ravinen18:48
7174135Gustav NyströmOK Ravinen18:49
2089185Oscar LundquistOK Ravinen18:50
2087200John NymanJärfälla OK18:51
2109301Anton GranholmJärfälla OK18:52
8071106Petter FochsenWaxholms OK18:53
8070721Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK18:54
501969Lucas De BoussardIFK Enskede18:55
2095586Filip SjölanderTäby OK18:56
2107205Junior YlipääMälarö SOK18:57
2101650Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:58
1071016Elliot LjungdellTäby OK18:59
7070800Max BoströmJärfälla OK19:00
209857Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:01
2101638Simon TrossingTäby OK19:02
9201718Gustav NetzJärla Orientering19:03
2041817Gustav MyrbergerTullinge SK19:04
8657197Erik BalckTäby OK19:05
1977062Noel HellbergSundbybergs IK19:06
436116Botvid SimonssonSundbybergs IK19:07
2095103Edvin JohanssonVäsby OK19:08
1080415David EideforsSundbybergs IK19:09
9070116Albin PerssonTäby OK19:10

D10

1 540 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2083822Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK18:58
692415Julia E PetterssonJärfälla OK18:59
2112581Stella Näsman LandhSundbybergs IK19:00
7090907Ida PetterssonJärfälla OK19:01
1030609Julia HolmströmTäby OK19:02
1239712Iben StattinVäsby OK19:03
9090401Moa PerssonTäby OK19:04
2101700Sigrid MellbergWaxholms OK19:05
2123452Sophia ÖrnebrandJärfälla OK19:06
8090924Bodil JohanssonSundbybergs IK19:07
2089397Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK19:08
22975Lova JonssonSkarpnäcks OL19:09
780608Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK19:10
1090709Signe AlbinssonOK Österåker19:11
1091016Ella LjungdellTäby OK19:12
2107446Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK19:13
1101032Saga HellbergSundbybergs IK19:14
1101031Ida HellbergSundbybergs IK19:15
2112596Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK19:16
2107202Hedda TunbladMälarö SOK19:17
1091114Alice Slars PaulssonSundbybergs IK19:18
7503202Carolinne GripIFK Lidingö SOK19:19
7110213Mia LagerströmAttunda OK19:20
1111010Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK19:21
8020810Greta SandvikAttunda OK19:22
2101618Alva GawellIFK Lidingö SOK19:23
1885875Lovisa NederheimTäby OK19:24
38783Nora AhlströmIFK Enskede19:25

H10

1 560 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9090924Folke JohanssonSundbybergs IK18:30
1068029Viktor NygrenVäsby OK18:31
2063817Olof HagwallJärla Orientering18:32
2121933Martin WännmanOK Södertörn18:33
2093667David NymanJärfälla OK18:34
8357369Max LindqvistTäby OK18:35
2125913Eskil MyrbergerTullinge SK18:36
2125965Felix AhlströmIFK Enskede18:37
2101604Elias TrossingTäby OK18:38
2126133Viggo HenriquesOK Södertörn18:39
2101624Sven BörjessonJärla Orientering18:40
450334Anton ThermaeniusTäby OK18:41
7090105Jonathan ChristianssonTäby OK18:43
2104122Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:44
2115471Alve WistedtSundbybergs IK18:45
9201461Hugo NyströmOK Ravinen18:46
1090722Vincent RylanderVäsby OK18:47
771005Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:48
2123591Linus DanielssonSolna OK18:49
8090905Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK18:50
2095271Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK18:51
2095104Erik SjölanderTäby OK18:53
1665627Tage StattinVäsby OK18:54
501833Deniz BasolTäby OK18:55
501832Kuzey BasolTäby OK18:56
442000Erik KällTumba-Mälarhöjden OK18:57
7906131Samuel AnderssonJärfälla OK18:58
2093561Hugo AbelSnättringe SK18:59
217226Simon AhlströmIFK Enskede19:00
2139614Fabian FredingTäby OK19:01
2124596Malte IhlisMälarö SOK19:02
1100827Isak WarvelinLånghundra IF19:03

D35

2 070 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1070402Cecilia AlzénGustavsbergs OK19:23
841211Jenny Bagge AnlindLeksands OK19:24
2139121Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:25
9840610Sarah-Jane BarrableOK Ravinen19:26
27285Stina AndreassonGustavsbergs OK19:27
800241Sara JonassonCentrum OK19:28
2125944Nayara GillsparrOK Österåker19:29
1800616Maria Slars PaulssonSundbybergs IK19:30

H35

2 320 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000709Jonathan AlmJärfälla OK19:18
8220200Johan ForsstedtSöders-Tyresö19:19
820429Anders BoströmJärfälla OK19:20
8006260Martin AhlströmIFK Enskede19:21
26751Erik AntonssonAttunda OK19:22

D40

2 070 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107519Sara ForsbergJärfälla OK19:02
1410853Sara AndersonJärfälla OK19:03
7684775Lena BuhreAttunda OK19:04
1418168Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK19:05
2109311Helena NymanJärfälla OK19:06
7771029Jenny WallnerAttunda OK19:07
1977061Karolina HellbergSundbybergs IK19:08
8370466Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK19:09
2115461Anna-Clara WistedtSundbybergs IK19:10
501970Nina De BoussardIFK Enskede19:11
30067Carina HallendalIFK Enskede19:12
1151275Jessica StrömqvistAttunda OK19:13
7978214Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen19:14
1771212Lina MatthewsTullinge SK19:15
2093679Maria PedersenJärfälla OK19:16
452147Malin LindskogOK Ravinen19:17
2093292Anna LundquistOK Ravinen19:18
760602Elin AhlströmIFK Enskede19:19
7210163Märit NordlundJärfälla OK19:20
2062079Eva HagwallJärla Orientering19:21
770502Torun EkbladOK Ravinen19:22

H40

2 320 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2140393Mikael PetterssonJärfälla OK19:26
2095253Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK19:27
2093697Robert PedersenJärfälla OK19:28
1124211Per OksvoldCentrum OK19:29
1979020Henrik NorellSnättringe SK19:30
2060713Anders AbelSnättringe SK19:31
26032Henrik HellmanJärla Orientering19:32
7518693Fredrik SundbladVallentuna-Össeby OL19:33
451747Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK19:34
8260576Magnus LindblomGustavsbergs OK19:35
8011275Fredrik AlzénGustavsbergs OK19:36
8000650Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö19:37
9790629Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF19:38
2048775Göran ThimbergSöders-Tyresö19:39
2121963Mikael WallnäsSundbybergs IK19:40
1417475Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK19:41
7210164Johan HedmanSöders-Tyresö19:42
2101637Ove OksvoldCentrum OK19:43
1974630Erik JonssonLånghundra IF19:44
2060858Mats WarvelinLånghundra IF19:45
1428382Fredrik BoströmSnättringe SK19:46
2123566Torbjörn GillsparrOK Österåker19:47

D45

2 060 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38715Nadja DahlströmSnättringe SK18:58
442085Maria EdvardssonJärfälla OK18:59
929123Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK19:00
9990511Lisa TörnqvistAttunda OK19:01
1050573Teresia WällstedtJärfälla OK19:02
1710224Camilla GöstasSöders-Tyresö19:03
700503Ann RollerJärfälla OK19:04
8161074Josefin LindqvistIFK Enskede19:05
442006Åsa WilestedtAttunda OK19:06
1416192Katrin JosefssonVäsby OK19:07
8220088Pinar BasolTäby OK19:08
2115591Tina Näsman LandhSundbybergs IK19:09
16842Mia StattinVäsby OK19:10
731088Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:11
448865Stina BorängSnättringe SK19:12
2101587Åsa BörjessonJärla Orientering19:13
1417479Anna EideforsSundbybergs IK19:14
1973125Maria LidénVäsby OK19:15
2062016Gittan GeliusSnättringe SK19:16
2107275Johanna RaukolaOK Södertörn19:17
2050861Cecilia FochsenWaxholms OK19:18
658287Anna StrandAttunda OK19:19
2089127Kristina NorinSöders-Tyresö19:20
262751Pille HedströmSöders-Tyresö19:21
9740119Emma JohanssonSundbybergs IK19:22
2058106Kristina AnelandOK Ravinen19:23
710518Ewa AlbrektssonOK Ravinen19:24

H45

2 300 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058115Anders KällTumba-Mälarhöjden OK18:30
2089174Björn LundquistOK Ravinen18:31
7721010Mårten WaldenfjordJärfälla OK18:32
9720527Patric De BoussardIFK Enskede18:33
7403060Martin LindskogOK Ravinen18:34
2078251Stefan Svensson GeliusSnättringe SK18:35
431144Jerker DrottenmyrVisborgs OK18:36
7201154Martin BellanderGustavsbergs OK18:37
7207724Stefan NorinSöders-Tyresö18:38
826826Nils EdvardssonJärfälla OK18:39
2109343Håkan Hjortzberg-nordlundJärfälla OK18:40
1710605Josef AnderssonJärfälla OK18:41
2115481Samuel BjörklundAttunda OK18:42
682286Mikael NyströmOK Ravinen18:43
9720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK18:44
2062028Ola CarlénBromma-Vällingby SOK18:45
1700526Magnus StrömqvistAttunda OK18:46
1380895Stefan BergOK Enen18:47
7720406Pär LiljaIFK Lidingö SOK18:48
2089165Mattias BomanTumba-Mälarhöjden OK18:49
7009060Henrik MorastHaninge SOK18:50
9740608Nick BarrableOK Ravinen18:51
345077Henrik BladhTullinge SK18:52
38012Christopher LindqvistIFK Enskede18:53
10443Anders WidegrenMälarö SOK18:54
8320739John SolbreckLånghundra IF18:55
451035Johan TirénSkogsluffarnas OK18:56
7207723Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:57
2048740Mats HainkeSnättringe SK18:58
8457544Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK18:59

D50

2 010 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
427863Karin SteneboAttunda OK18:30
15150Lina BerggrenTullinge SK18:31
448451Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK18:32
1213290Madelene BarbozaAttunda OK18:33
15172Sussie TistadIFK Lidingö SOK18:34
438677Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK18:35
41833Heléne KlassonOK Ravinen18:36
7681125Nina KarlssonIFK Lidingö SOK18:37
16933Anna LindellGustavsbergs OK18:38
1728Andrea SilierJärfälla OK18:39
15126Teija LeppinenIFK Lidingö SOK18:40
660430Maria ColeVäsby OK18:41
423446Ingegerd CarlssonSundbybergs IK18:42
41832Ann GranqvistOK Ravinen18:43
41828Karin BjörklundIFK Enskede18:44
8026021Lena ErlandssonOK Södertörn18:45
650324Monica HatlenSnättringe SK18:46
2060832Anette BrunanderAttunda OK18:47
7660126Susanne BovalliusJärfälla OK18:48
801122Kerstin ImarkTullinge SK18:49
9090900Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK18:50
430086Lena GrandinOK Linné18:51
681003Annica JanssonIFK Lidingö SOK18:52
7670204Mia LiljaIFK Lidingö SOK18:53
1690625Katarina RundströmIFK Enskede18:54
689902Charlotta GibergHellas Orientering18:55
19450Liselott KihlSundbybergs IK18:56
2077336Malin KvarnefalkJärfälla OK18:57

H50

2 090 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby18:30:00
2063843Joakim SkantzeSundbybergs IK18:31:00
690605Roger LindénAttunda OK18:32:00
2083842Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK18:34:00
4550884Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK18:35:00
9690122Asbjörn GrøvlenJärfälla OK18:36:00
2066557Johan WestringJärfälla OK18:37:00
450665Klas BirgerssonLånghundra IF18:38:00
7680702Ola KåbergOK Ravinen18:39:00
427867Fredrik SteneboAttunda OK18:40:00
18708Magnus KjellstrandTumba-Mälarhöjden OK18:41:00
680510Per ForsbergIFK Enskede18:42:00
439403Johan LidmarSnättringe SK18:43:00
247632Eric HuijsersHammarby IF OF18:44:00
2093257Robert NordesjöSundbybergs IK18:45:00
7201155Jens WernerGustavsbergs OK18:46:00
2057326Per FranzénOK Södertörn18:47:00
1220177Fredrik MorastHaninge SOK18:48:00
2140389Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK18:49:00
2138880Jörgen ÖrnebrandJärfälla OK18:50:00
606013Eric RollerJärfälla OK18:51:00
650527Rudolf HersénTullinge SK18:52:00
343330Thomas KarlsVäsby OK18:53:00
2123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK18:54:00
9997599Erik NylundJärfälla OK18:55:00
330931Allan MogensenOK Ravinen18:56:00
8000927Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:57:00
28871Mattias RobertsonCentrum OK18:58:00
1420213Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK18:59:00
7691127Ulrik IversAttunda OK19:00:00
41793Lars KlassonOK Ravinen19:01:00
711007Staffan KjellmanOK Ravinen19:02:00
9670322Jonatan LindellGustavsbergs OK19:03:00
661011Anders BerkelundVäsby OK19:04:00
403692Roger BerggrenAttunda OK19:05:00
2077350Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK19:06:00
2104403Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL19:07:00
8111600Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:08:00
2089162Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby19:09:00
2063815Peter LandénGustavsbergs OK19:10:00
351142Kjell AlmgrenOK Ravinen19:11:00
8006609Anders HolmqvistSnättringe SK19:12:00
7660407Kjell NordqvistWaxholms OK19:13:00
9701112Fredrik SoneAttunda OK19:14:00
2107203Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:15:00
9201483Hans JonssonVäsby OK19:16:00
450617Jan StridhSkogsluffarnas OK19:25:07

D55

1 600 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9638991Kerstin OhlssonHaninge SOK19:18
2089373Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK19:19
234475Lena HellströmOK Ravinen19:20
8000064Ulla MolinAttunda OK19:21
417482Johanna SundströmJärla Orientering19:22
510136Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK19:23
7640428Ingalill KåbergOK Ravinen19:24
409781Annika SvenssonSolna OK19:25
421423Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK19:26
2138890Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK19:27
600611Marie MalmborgSöders-Tyresö19:28
9610904Eva SvanbergJärfälla OK19:29
950803Anette LantzOK Österåker19:30
631004Kristina BergstrandSöders-Tyresö19:31
562116Maria HallmansVäsby OK19:32
631210Carina GullbergOK Österåker19:33
9201454Annika LundströmVäsby OK19:34

H55

2 070 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227355Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:30
351820Henrik DufbergTullinge SK18:31
9600225Per BacklundOK Södertörn18:32
15135Stig ThunellIFK Lidingö SOK18:33
640404Anders ÖnerudOK Ravinen18:34
9610305Ansgar SimonssonSundbybergs IK18:35
610424Håkan DahlbäckOK Österåker18:36
350085Lars BerzellVäsby OK18:37
7001856Frank SteinerJärfälla OK18:38
903140Kalle PerssonOK Österåker18:39
36497Jan DahlinHellas Orientering18:40
7640123Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK18:41
9600801Lars GerhardssonAttunda OK18:42
2087185Jan NettelbjerJärfälla OK18:43
501796Erik AnderssonOK Österåker18:44
9631117Stefan MarteliusAttunda OK18:45
9726138Peter HambäckLånghundra IF18:46
741961Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK18:47
2063825Henrik HagwallJärla Orientering18:48
647201Göran HellgrenOK Södertörn18:49
640807Mats FryxellTullinge SK18:50
2077217Leif MörkforsJärfälla OK18:51
553563Bo LauriSnättringe SK18:52
7631017Kjell ObergerIFK Lidingö SOK18:53
8131012Ronny NordgrenSundbybergs IK18:54
350599Bengt NilssonSolna OK18:55
990918Michael GranqvistOK Ravinen18:56
951116Jörgen HectorSnättringe SK18:57
640326Ove RinnbäckOK Ravinen18:58
8140625Christer NorinJärfälla OK18:59
7202434Leif LundinJärla Orientering19:00
9555560Per WolgastSnättringe SK19:01

D60

1 590 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2125926Gunilla KreissJärla Orientering19:24
560411Margareta WadinOK Älvsjö-Örby19:25
2078259Lotta ValentinGustavsbergs OK19:26
264895Elisabeth BybergerSolna OK19:27
37484Linnea CarlssonSkarpnäcks OL19:28
581012Anita KarlssonOK Södertörn19:29

H60

2 060 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
660331Lars LandströmLånghundra IF19:25
449778Glenn WiderströmOK Ravinen19:26
8030655Torbjörn BergmanSnättringe SK19:27
1500459Stefan SundeliusJärfälla OK19:28
2093682Anders NissarJärfälla OK19:29
590531Stefan GustafssonSkarpnäcks OL19:30
247667Sven-Anders OlssonAttunda OK19:31
9580728Krister GumaeliusWaxholms OK19:32
431397Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK19:33
8000522Ulf BurmanGustavsbergs OK19:34
43901Håkan SjunnestrandSolna OK19:35
2107283Tommy WendtHellas Orientering19:36
2089170Björn RegerSöders-Tyresö19:37
9580719Gunnar SvanbergJärfälla OK19:38
7794070Matts AnderssonOK Ravinen19:39
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK19:40
403583Magnus ForshällenAttunda OK19:41
19222Johan KarlstenSolna OK19:42
2123476Harald BauerIFK Lidingö SOK19:43
1581015Jan KihlSundbybergs IK19:44
628085Rolf KarlssonJärla Orientering19:45

D65

1 590 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
354330Helena KorhonenHaninge SOK19:18
798390Lena JanssonJärla Orientering19:19
1521007Ingrid E StrömRonneby OK19:20
18744Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK19:21
682488Anneli LindqvistGustavsbergs OK19:22
41918Ulla GummesonVäsby OK19:23

H65

2 010 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078159Matz LarssonGustavsbergs OK19:06
7530724Reijo KorhonenHaninge SOK19:07
7531212Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF19:08
19494Hans-Erik PerssonSundbybergs IK19:09
8630899Lennart HävrénTullinge SK19:10
350611Lennart BrattgårdIFK Lidingö SOK19:11
18718Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK19:12
1418104P-O IvarssonHaninge SOK19:13
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö19:14
259104Håkan ErikssonUmeå OK19:15
530704Mikael TarandiIFK Lidingö SOK19:16
7006280Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn19:17

D70

1 510 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK19:21
27788Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK19:22
944474Anne LundmarkJärfälla OK19:23
451625Birgitta BillstamJärfälla OK19:24
780426Anna BlomgrenTullinge SK19:25
27413Karin TibbelinAttunda OK19:26
895434Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF19:27
421579Ingalill TimgrenOK Österåker19:28
39742Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK19:29

H70

1 600 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36404Ingemar LarssonTullinge SK19:35
2139633Ulf BråsjöJärla Orientering19:36
592177Per-Erik WåhlbergOK Linné19:37
19204Jan BojlingSolna OK19:38
1409850Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK19:39
418071Bo WinanderJärfälla OK19:40
9450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden19:42
27787Tage SandbergBromma-Vällingby SOK19:43
2101619Bror FureskogAlfta-Ösa OK19:44
19205Urban BoströmSolna OK19:45

D75

1 390 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8636977Gunnel BalckIFK Lidingö SOK19:23
2106156Barbro CedérusSnättringe SK19:24
661212Berit LindungerHaninge SOK19:25

H75

1 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28467Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF19:30
1942502Ingvar LarssonGustavsbergs OK19:31
1430205Rune RådeströmSnättringe SK19:32
343498Lars NordinSolna OK19:33
840307Leif StrandbergGustavsbergs OK19:34
202539Ingemar JohnssonOK Södertörn19:35

D80

1 390 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1363962Gunvor GranathNynäshamns OK19:17
500806Gunnel JunegardOK Södertörn19:18
27894Britt ErikssonHammarby IF OF19:19
2093599Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby19:20
15121Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK19:21
2140380Ebba-Lisa FlygarTullinge SK19:22

H80

1 510 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40900Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby19:12
700970Karl Erik NyströmSeskarö IF19:13
30265Lars LöthmanJärfälla OK19:14
1776267Erland LjungströmGustavsbergs OK19:15
19416Rune CarlssonSundbybergs IK19:16
41614Lars-Erik LindellVäsby OK19:17
42058Sten BergstrandSkogsluffarnas OK19:18
2106176Lars CedérusSnättringe SK19:19
227038Sture NilssonStockholmspolisens IF OF19:20

Inskolning

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2060745Wilmer LindqvistTäby OK18:39:57
351104Viktor HolmströmTäby OK18:44:53
214242Axel ThermaeniusTäby OK18:45:11

U1

920 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399765Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK18:30:26
2139811Ludvig BomanMälarö SOK18:34:04
2135305Walter LindquistJärfälla OK18:34:26
2137573Sara AlmgrenSöders-Tyresö18:34:29
2132083Ellen PinnerJärfälla OK18:35:21
2109197Ella HallstenTäby OK18:36:07
2123462Isak NetzJärla Orientering18:41:16
12110Mattias WestermarkTäby OK18:41:41
887842Gustav PsilanderEj klubbansluten18:43:09
435867Edwin kovanenTäby OK18:43:13
8121215Isak PerssonTäby OK18:45:16
1110121Juni RylanderVäsby OK18:49:18
2125994Edvin HultqvistMälarö SOK18:53:09
2138986Erik EkbladOK Ravinen18:56:44
19424Nova FalkSundbybergs IK18:57:46
7120315Saga WallnerAttunda OK19:01:20
450727Emma DybergIFK Lidingö SOK19:02:32
2060723Irma HelgarsTäby OK19:10:48
2060705Meja HelgarsTäby OK19:11:16
2139000Folke WällstedtJärfälla OK19:20:46
1137398Emma NygrenVäsby OK

U2

1 220 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1101000Vilhelm AskehedTäby OK18:30:55
2107224Nora TunbladMälarö SOK18:31:21
1504081Helena EideforsSundbybergs IK18:31:45
2109307Hampus SiljekvistJärfälla OK18:31:55
887843Frida LordTäby OK18:32:02
2123574Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK18:38:34
2139735Emilia DarginTäby OK18:39:50
19608Per NicanderJärla Orientering18:44:12
9100414Hugo PleinerTäby OK18:44:17
249302Gustaf MonellTäby OK18:51:31
2139834Franz EngmanIFK Lidingö SOK18:52:50
2138984Nestor BlomqvistVäsby OK18:54:51
2123564Erik PinnerJärfälla OK18:55:41
1410872Isak AndersonJärfälla OK19:05:21
1999900Melinda BergOK Enen19:18:00
2089153Melker HagwallJärla Orientering19:22:43
6013Jamie RollerJärfälla OK19:23:08
304816Liam de BoussardIFK Enskede19:26:51
27259Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK19:31:39
450259Theo SantaliusVäsby OK19:45:12
423368Ellen ThermaeniusTäby OK22:16:08

Öppen motion 1

1 220 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42453Ingrid AnderssonOK Österåker18:34:36
1975112Hampus AlzénGustavsbergs OK18:34:45
264888Helena HjerténJärfälla OK18:57:37
2135679Angelica GranholmJärfälla OK19:04:10
887844Tatiana LindqvistTäby OK19:06:09

Öppen motion 2

2 030 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341898Anton KarlsVäsby OK18:30:01
2139462Björn LevinVäsby OK18:31:27
436115Erland SimonssonSundbybergs IK18:32:50
2132058Dan BomanTumba-Mälarhöjden OK18:34:49
448518LarsOwe StrömRonneby OK18:35:33
2119749Isa CarlsundTumba-Mälarhöjden OK18:35:37
18145Cecilia HenrikssonSvaide Roma SOK18:37:12
2026352Helena GanslandtIFK Lidingö SOK18:37:45
355780Lisa SundbergTullinge SK18:37:48
2141391Karin KlasénIFK Lidingö SOK18:38:45
202593Ulrika AxellIFK Enskede18:41:19
235816sanna svidénklubblös18:43:35
2093615Sofia LindhagenIFK Enskede18:48:55
2119392Hans GranholmJärfälla OK18:51:34
15119Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK18:53:49
1670701Annika BerntssonVäsby OK18:54:09
450270Lena NilssonOK Österåker19:00:35
9101795Björn LinderGustavsbergs OK19:10:38
445894stefan nordqvistklubblös19:15:13
8170268Carin RosénGustavsbergs OK19:17:46
2123464Anna FlodmanTullinge SK19:24:55
264899Sixten Björklundklubblös19:26:59

Öppen motion 3

2 330 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
690529Måns Torbiörnssonklubblös18:30:21
245900Mattias Palmklubblös18:30:51
9760601Olle StorellHaninge SOK18:31:40
403019Torbjörn Larssonklubblös18:31:58
640180Jonas BerglundBromma-Vällingby SOK18:32:37
1107533Christel BergOK Enen18:33:15
36744Rune ThurénVallentuna-Össeby OL18:33:26
28079Henrik TrofastTullinge SK18:33:28
330830Tove SundSundbybergs IK18:34:06
15156Martin LandhSundbybergs IK18:35:12
1154200Johan CarlsundTumba-Mälarhöjden OK18:35:39
8351995Anthony LoccisanoKOT18:36:05
36634Stefan Ohlsonklubblös18:36:32
2138855Fredrik WännmanOK Södertörn18:36:56
930729Philip PålssonSkåneslättens OL18:37:53
8406263Mark ObersHästveda OK18:39:13
341061Stefan NorellAttunda OK18:39:18
2140362Theodor Bjarnasonklubblös18:42:22
940219Ellinor FryxellTullinge SK18:44:03
2115467Louise BergmanSöders-Tyresö18:44:22
1991051Jacob SvenssonSöders-Tyresö18:44:25
27523Oskar HermanssonCentrum OK18:44:28
259006Maria TibellLånghundra IF18:46:06
407256Amanda TibellLånghundra IF18:46:09
241258Marie ForshällenAttunda OK18:47:13
330938Henrik SandströmOK Ravinen18:48:45
2135674Maria FranklingIFK Lidingö SOK18:48:49
920713Frida ForshällenSouthern Navigators18:50:49
2048648Erik FochsenWaxholms OK18:52:41
342693Ingrid GunnarssonTäby OK18:52:47
30142Elin ThyrCentrum OK18:53:12
7070900Björn BoströmJärfälla OK18:53:29
740517Peter AnderssonSöders-Tyresö18:54:22
2123556Johan DanielssonSolna OK18:55:05
9201642Magnus JosefssonVäsby OK18:55:52
2140383Erik WidingSkarpnäcks OL18:55:57
2112409Anton AlverbäckCentrum OK18:56:34
901207Lisa RönnolsOK Linné18:56:35
733503David Lindeklubblös18:57:33
435863Henrik Tenebergklubblös18:59:55
1178102Johan AnderssonSundbybergs IK19:02:12
2063809Ingvar OskarssonSolna OK19:02:36
2101629Stefan WisborgTullinge SK19:06:01
38355Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL19:06:06
1976511Mats KarlströmFrösö IF19:07:24
38390Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL19:08:10
9690921Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:08:12
9720812Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:08:16
9512706malla grenfeldtlklubblös19:11:19
2083847Mark ÅkessonJärfälla OK19:15:05
8654167Staffan ZillingOK Södertörn19:16:19
9071201Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK19:19:03
2132082Nina ThörnqvistSöders-Tyresö19:20:41
700950Esbjörn NyströmSeskarö IF19:31:57
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK19:42:04

Annonser