Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

H16

2 310 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1601Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:30
1602Jonathan NorrmanOK Ravinen18:31
1603Anton WällstedtJärfälla OK18:32
1604Ludvig FerdmanTullinge SK18:33
1605Viktor SoneAttunda OK18:34
1606Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:35
1607Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:36
1608Viktor DavidssonSöders-Tyresö18:37
1609Carl ClaessonSkogsluffarnas OK18:38
1610Axel FribergerJärla Orientering18:39
1611Justus ArenanderSkarpnäcks OL18:40
1612Elis IversAttunda OK18:41
1613Jesper ÅkessonJärfälla OK18:42
1614Emil HelanderTullinge SK18:43
1615Björn RennerOK Södertörn18:44
1616Lucas AlzénGustavsbergs OK18:45
1617Johan FochsenWaxholms OK18:46
1618Olle SandströmOK Ravinen18:47
1619Emil FranzénSundbybergs IK18:48
1620Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK18:49
1621Gustaf HofstedtTäby OK18:50
1622Hugo BacklundTullinge SK18:51
1623Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:52
1624Marcus SteneboAttunda OK18:53
1625Olle BrohagenOK Ravinen18:54
1626Filip StorellHaninge SOK18:55
1627Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby18:56
1628David RyderåsWaxholms OK18:57
1629Melker PalmJärfälla OK18:58
1630Henrik LundforsIFK Enskede18:59
1631Olle ThimbergSöders-Tyresö19:00
1633Olle KallurOK Ravinen19:02
1635Hugo KindbornOK Hällen19:04
1636Wilhelm NordqvistWaxholms OK19:05
1638Edvin ForsbergOK Ravinen19:07
1639Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:08
1640Hampus HatlenSnättringe SK19:09
1642Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:11
1644William GrunderJärfälla OK19:13
1645Otto BalckTäby OK19:14
1646Isak GeliusSnättringe SK19:15
1648Eskil WidehagSundbybergs IK19:17
1649Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK19:18
1651Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:20
1652Erik BovalliusJärfälla OK19:21
1654Wilhelm BergmanTullinge SK19:23
1655Hugo LindskogOK Ravinen19:24
1657Albin WarvelinLånghundra IF19:26
1658Anton MörkforsJärfälla OK19:27
1662Filip LindqvistTäby OK19:32
1665Marcus EkmanTäby OK19:35

Annonser