Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

D14

1 540 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1301Nova MatthewsTullinge SK18:30
1302Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK18:31
1303Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:32
1304Moa GlanshedHaninge SOK18:33
1305Emma HallendalIFK Enskede18:34
1306Tilda MattssonOK Södertörn18:35
1307Wilma MårtenssonOK Ravinen18:36
1308Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:37
1309Olivia UnnerudLånghundra IF18:38
1310Linn De BoussardIFK Enskede18:39
1311Isabel UnnerudLånghundra IF18:40
1312Wilda LundqvistMälarö SOK18:41
1313Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK18:42
1314Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:43
1315Felicia StrindérIFK Enskede18:44
1316Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK18:45
1317Fanny SundbergTullinge SK18:46
1318Stina YlipääMälarö SOK18:47
1319Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:48
1320Greta HägerOK Södertörn18:49
1321Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:50
1322Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:51
1323Rut LundinOK Södertörn18:52
1324Lovisa LindqvistIFK Enskede18:53
1325Alice HedinIFK Lidingö SOK18:54
1326Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:55
1327Märta WigleOK Södertörn18:56
1328Klara JunegardTullinge SK18:57
1329Vilma NilssonAttunda OK18:58
1330Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:59
1331Molly GeliusSnättringe SK19:00
1332Ida WarvelinLånghundra IF19:01
1333Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:02
1334Lovisa NordquistTäby OK19:03
1335Maja FalkSundbybergs IK19:04
1337Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:06
1338Ellen AnelandOK Ravinen19:07
1339Tove OlssonOK Södertörn19:08
1340Emilia BergmanTullinge SK19:09
1341Ebba ForsbergOK Ravinen19:10
1343Alma BarkstedtTäby OK19:12
1344Stella ÖstblomJärfälla OK19:13
1345Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:14
1347Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF19:16
1348Britta BörjessonJärla Orientering19:17
1349Emma HenriquesOK Södertörn19:18
1350Elin AbelSnättringe SK19:19
1351Klara SkunckeTäby OK19:20
1352Wilma DalekantIFK Enskede19:21
1353Malin StrömqvistAttunda OK19:22
1354Ellen LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:23
1356Lovisa BergstenOK Södertörn19:25
1357Ebba WestringJärfälla OK19:26
1358Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:27
1359Alva Lidström LauriSnättringe SK19:28
1360Elvira BjörnbergVästerås SOK19:29
1362Lovis de VilliersOK Södertörn19:31
1364Sonja AhlquistJärla Orientering19:33
1366Tuva HolmströmOK Ravinen19:35

Annonser