Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

H12

1 280 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1201Erik SjölanderTäby OK18:30
1202Lucas De BoussardIFK Enskede18:31
1203Noel HellbergSundbybergs IK18:32
1204Kevin KarlssonSkarpnäcks OL18:33
1205Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:34
1206Vincent RylanderVäsby OK18:35
1207Gustav MyrbergerTullinge SK18:36
1208Gustav NetzJärla Orientering18:37
1209Folke JohanssonSundbybergs IK18:38
1210Max BoströmJärfälla OK18:39
1211Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:40
1212Filip SjölanderTäby OK18:41
1213Teodor GerholmJärla Orientering18:42
1214Anton AkterinOK Älvsjö-Örby18:43
1215Hjalmar HolmströmSkogsluffarnas OK18:44
1216Svante BrohagenOK Ravinen18:45
1217Malte JennerGustavsbergs OK18:46
1218Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby18:47
1219Petter FochsenWaxholms OK18:48
1220Simon AhlströmIFK Enskede18:49
1221Olof HagwallJärla Orientering18:50
1222Benjamin HjerténJärfälla OK18:51
1223Alve WistedtSundbybergs IK18:52
1225Victor GranathVäsby OK18:54
1226Leo WisborgTullinge SK18:55
1227Felix AhlströmIFK Enskede18:56
1228Eskil MyrbergerTullinge SK18:57
1229Albin PerssonTäby OK18:58
1230Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:59
1231Tore WenellOK Ravinen19:00
1232Botvid SimonssonSundbybergs IK19:01
1233Ruben ArenanderSkarpnäcks OL19:02
1234Lukas SjöblomAttunda OK19:03
1235Elliot LjungdellTäby OK19:04
1236Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:05
1237Caio PruthSkogsluffarnas OK19:06
1238Arvid RundströmOK Ravinen19:07
1239Egon WistedtSundbybergs IK19:08
1240Albin HessleTullinge SK19:09
1241Ivar MessingOK Älvsjö-Örby19:10
1242Edvin WallnerAttunda OK19:11
1243Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:12
1244Erik BalckTäby OK19:13
1245Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:14
1246Oliver JonssonAttunda OK19:15
1247Ture LindskogOK Ravinen19:16
1249Hugo NyströmOK Ravinen19:18
1250Gustav LindbergOK Roslagen19:19
1251Sven BörjessonJärla Orientering19:20
1252Samuel AnderssonJärfälla OK19:21
1253Adam GranathOK Ravinen19:22
1254Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:23
1256Edvin JohanssonVäsby OK19:25
1257Isak WarvelinLånghundra IF19:26
1258Hugo AbelSnättringe SK19:27
1259Gustav NyströmOK Ravinen19:28
1260Wilmer HagrotTäby OK19:29
1261Linus LundströmVäsby OK19:30
1262Max LindqvistTäby OK19:31
1263Kuzey BasolTäby OK19:32
1264Deniz BasolTäby OK19:33

Annonser