Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

H50

2 130 m, 179 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1701Göran EklundSkarpnäcks OL18:30:03
1702Mats GustafssonSkellefteå OK18:30:15
1703Christer NorinJärfälla OK18:30:32
1704Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby18:30:47
1705Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK18:31:00
1706Lars GerhardssonAttunda OK18:31:17
1707Sten BergstrandSkogsluffarnas OK18:31:33
1708Daniel HelanderTullinge SK18:31:48
1709Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK18:32:01
1710Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF18:32:17
1711Daniel UnnerudLånghundra IF18:32:30
1712Reinhold LenneboIF Thor18:32:46
1713Tage SandbergBromma-Vällingby SOK18:33:02
1714Piero SannicolòTullinge SK18:33:18
242Ola HenrikssonJärla Orientering18:33:32
1716Matts BjörkeSöders-Tyresö18:33:45
1717Hans JonssonVäsby OK18:34:01
1718Per EkNyköpings OK18:34:17
1719Glenn WiderströmOK Ravinen18:34:32
1720Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK18:34:46
1721Mikael NybergHellas Orientering18:35:01
1723Karl-Erik BäckströmHellas Orientering18:35:33
1724Göran HanssonTäby OK18:35:47
1726Henrik DufbergTullinge SK18:36:28
1727Anders BerkelundVäsby OK18:36:38
1728Mats LarssonIFK Enskede18:36:47
1729Magnus BergströmRånäs OK18:37:01
1730Pär GustavssonVallentuna-Össeby OL18:37:16
1725Fredrik SoneAttunda OK18:37:24
1731Lars JonassonJärfälla OK18:37:34
1732Nicklas DoyleSkarpnäcks OL18:37:46
1733Rikard ImarkTullinge SK18:38:01
1734Bengt NilssonSolna OK18:38:15
1735Klas LangelsSkarpnäcks OL18:38:32
1736Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK18:38:46
1737Ulf BråsjöJärla Orientering18:39:02
1739Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK18:39:31
1740Frank SteinerJärfälla OK18:39:47
1741Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL18:40:01
1742Ulrik IversAttunda OK18:40:16
1743Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK18:40:31
1745Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:41:00
1746Peter LandénGustavsbergs OK18:41:17
1747Joakim PerssonHaninge SOK18:41:31
1748Leif HermundstadSnättringe SK18:41:45
1749Per-Åke CarlenstamVäsby OK18:42:03
1750Lars ÖhrmanStockholms OK18:42:16
1751Anders LundbergOK Roslagen18:42:30
1752Erik MyrbergerTullinge SK18:42:46
1753Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK18:43:01
1754Werner KöhlerTullinge SK18:43:16
1756Erik AnderssonOK Österåker18:43:47
1757Lars Göran SörqvistSigtuna OK18:44:01
1758Roger LindénAttunda OK18:44:17
1759Joakim JörgensenTumba-Mälarhöjden OK18:44:32
1760Tommy WendtHellas Orientering18:44:47
1761Klas BirgerssonLånghundra IF18:45:01
1762Anders HolmqvistSnättringe SK18:45:19
1763Göran SvensonSOK Viljan18:45:32
1764Eric HuijsersHammarby IF OF18:45:48
1765Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:46:04
1766Håkan BrandbergLånghundra IF18:46:17
1767Håkan RolfssonSkarpnäcks OL18:46:30
1768Erik NylundJärfälla OK18:46:47
1769Christer HördellSöders-Tyresö18:47:01
1770Per ÖhlundGustavsbergs OK18:47:16
1771Matz TapperBromma-Vällingby SOK18:47:32
1772Ove JanssonSödertälje-Nykvarn OF18:47:46
1774Torbjörn WrighedMotala AIF OL18:48:16
1775Ove WallsterSundbybergs IK18:48:46
1776Henrik  NyströmKlubblös18:48:48
1777Hans TarandiIFK Lidingö SOK18:49:02
1778Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden18:49:18
1779Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:49:34
1780Anders KarlssonSnättringe SK18:49:47
1781Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL18:50:02
1782Per MolinSödertälje-Nykvarn OF18:50:17
1783Göran LängheimTullinge SK18:50:32
1784Leif LundinJärla Orientering18:50:47
1785Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:51:03
1786Anders ÄlvegranVästerås SOK18:51:19
1787Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK18:51:37
1788Hans ÄlvegranAvesta OK18:51:50
1789Lars SegerqvistSkarpnäcks OL18:52:00
1790Mikael SternJärla Orientering18:52:17
1791Håkan DahlbäckOK Österåker18:52:31
1792Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK18:52:46
1793Torbjörn BergmanSnättringe SK18:53:01
1794Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:53:16
1795Tomas  BjörelindJärla Orientering18:53:46
1796Mikael CronhjortSolna OK18:53:50
1797Mattias RobertsonCentrum OK18:54:02
1798Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby18:54:16
1799Jan DahlbergHaninge SOK18:54:31
1800Roger TinglöfVäsby OK18:54:47
1802Lars LandströmLånghundra IF18:55:17
1803Stefan MarteliusAttunda OK18:55:34
1804Håkan ElderstigTumba-Mälarhöjden OK18:55:46
1805Johan HofstedtTäby OK18:56:01
1806Ulf LindqvistÖstersunds OK18:56:16
1807Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL18:56:31
1808Anders NauHaninge SOK19:00:01
1809Jörgen HectorSnättringe SK19:00:16
1811Håkan OlofssonÄrla IF19:00:46
1812Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK19:01:00
1810Kjell NordqvistWaxholms OK19:01:16
1814Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF19:01:32
1816Johan LidmarSnättringe SK19:02:00
1817Mikael NordquistTäby OK19:02:16
1818Ulf BurmanGustavsbergs OK19:02:33
1819Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:02:48
1820Alf JanssonSkarpnäcks OL19:03:01
1821Lars LöthmanJärfälla OK19:03:15
1823Niclas NilssonOK Österåker19:03:48
1824Staffan ElmhagenSöders-Tyresö19:04:03
1825Oskar NederheimTäby OK19:04:18
1826James ChristieSnättringe SK19:04:34
1827Håkan ErikssonUmeå OK19:04:48
1828Håkan RostöRånäs OK19:05:01
1829Reijo KorhonenHaninge SOK19:05:16
1830Bo LauriSnättringe SK19:05:33
1831Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK19:05:48
1832Anders LundJärfälla OK19:06:01
1833Jan GottfridssonNorbergs OK19:06:17
1834Michael BroquistIFK Lidingö SOK19:06:31
1836Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF19:07:02
1837Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK19:07:15
1839Matts AnderssonOK Ravinen19:07:48
1840Lars BerzellVäsby OK19:08:02
1841Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK19:08:16
1842Stig ThunellIFK Lidingö SOK19:08:30
1843Mats LundmanOK Roslagen19:08:48
1844Andreas GrunderJärfälla OK19:09:02
1845Nils-Robert PerssonKamrat och IF KIF19:09:18
1847Rolf LöfqvistSöders-Tyresö19:09:47
1846Ove RinnbäckOK Ravinen19:09:55
1848Torbjörn LännevallOK Roslagen19:10:06
1850Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:10:39
1851Stefan SundeliusJärfälla OK19:10:47
1853Krister GumaeliusWaxholms OK19:11:19
1854Conny ForsbergLånghundra IF19:11:32
1855Johan WestringJärfälla OK19:11:45
1856Staffan KjellmanOK Ravinen19:12:01
1857Olof PerssonSnättringe SK19:12:17
1858Ansgar SimonssonSundbybergs IK19:12:31
1859Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK19:12:46
1860Lennart HävrénTullinge SK19:13:01
1861Christer AlmHagaby GoIF Örebro19:13:15
1862Mats JavehedTäby OK19:13:30
1863Mikael KindbornOK Hällen19:13:46
1864Fredrik MorastHaninge SOK19:14:01
1865Anders NissarJärfälla OK19:14:16
1866Ola HultinOK Roslagen19:14:31
1868Jonas GidingVallentuna-Össeby OL19:15:02
1869Rolf KarlssonJärla Orientering19:15:17
1870Leif MörkforsJärfälla OK19:15:31
1871Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK19:15:47
1872Anders SöderbärgOK Roslagen19:16:01
1873Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:16:15
1875Magnus ForshällenAttunda OK19:16:47
1877Åke LewanderSkarpnäcks OL19:17:15
1878Björn RegerSöders-Tyresö19:17:32
1879Per WolgastSnättringe SK19:17:48
1876Rudolf HersénTullinge SK19:18:02
1881Gunnar SkärlénHaninge SOK19:18:17
1882Paul ChristopheKlubblös19:18:32
1883Henrik HanssonJärfälla OK19:30:01
1885Ulf MagnussonLeksands OK19:30:33
1886Johan KarlstenSolna OK19:30:47
1887Jesper LagerbergOK Södertörn19:31:02
1888Henrik HagwallJärla Orientering19:31:18
1889Mats FryxellTullinge SK19:31:32
1891Mats EkmanTäby OK19:32:01
1892Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL19:32:16
1894Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK19:32:51
1896Göran HellgrenOK Södertörn19:33:16
1893Mats AjlingTäby OK19:33:31
1898Eric RollerJärfälla OK19:33:46
1899Per ForsbergIFK Enskede19:34:01

D50

1 790 m, 97 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1901Annika LundströmVäsby OK18:30:02
1902Eva HagrotTäby OK18:30:19
1903Mia LiljaIFK Lidingö SOK18:30:32
1904Anna PernebyTullinge SK18:30:48
1905Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF18:31:00
1906Agneta SörqvistSigtuna OK18:31:18
1907Madelene BarbozaAttunda OK18:31:31
1908Helena HjerténJärfälla OK18:31:45
1909Birgitta   SkoglundOK Roslagen18:32:00
1910Åsa SpikLeksands OK18:32:15
1911Kerstin OhlssonHaninge SOK18:32:32
1912Maria OlssonHJS-Vansbro OK18:32:47
1913Anna LindellGustavsbergs OK18:33:03
1914Karin SteneboAttunda OK18:33:17
1915Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:33:32
1916Annika BerntssonVäsby OK18:33:47
1917Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK18:34:02
1918Birgitta BillstamJärfälla OK18:34:18
1919Anette LantzOK Österåker18:34:33
1920Ina WidegrenSkogsluffarnas OK18:34:49
1921Marianne JernbergSöders-Tyresö18:35:02
1922Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:35:18
1923Anette BrunanderAttunda OK18:35:32
1924Gunilla BergSöders-Tyresö18:35:45
1925Gun JanssonOK Klemmingen18:36:02
1926Ylva RudanderJärla Orientering18:36:19
1927Annamari SjöblomSödertälje-Nykvarn OF18:36:30
1928Elisabeth BybergerSolna OK18:36:47
1929Karin BjörklundIFK Enskede18:37:02
1930Karin EdströmSkogsluffarnas OK18:37:17
1931Berit HolmgrenSpårvägens OK18:37:33
1932Agnes ModinBromma-Vällingby SOK18:37:52
1933Kerstin BjörnegrenVäsby OK18:38:04
1934Ebba HedegårdOK Kolmården18:38:20
1935Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL18:38:36
1936Sussie TistadIFK Lidingö SOK18:38:46
1937Louise NilssonJärfälla OK18:39:02
1938Maria SternJärla Orientering18:39:15
1939Elke WilkeTierps SOK18:39:38
1940Christel NilssonHaninge SOK18:39:48
1941Charlotte EngesAttunda OK18:40:02
1942Ulla GummesonVäsby OK18:40:18
1943Annika SvenssonSolna OK18:40:32
1944Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF18:40:50
1945Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL18:41:01
1947EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF18:41:17
1948Anna  BrandhorstJärla Orientering18:41:52
1949Avvai SingamKlubblös18:42:07
1950Carina GullbergOK Österåker18:42:19
1951Pia BoudrieVäsby OK18:42:31
1952Lena HellströmOK Ravinen18:42:49
1953Marie MalmborgSöders-Tyresö18:43:02
1954Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK18:43:18
1955Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK18:43:33
1956Andrea SilierJärfälla OK18:43:47
1946Liselott KihlSundbybergs IK18:44:01
1957Maria BrattTullinge SK19:00:02
1958Malin KvarnefalkJärfälla OK19:00:18
1959Carin RosénGustavsbergs OK19:00:33
1960Monica RostöRånäs OK19:00:47
1961Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:01:01
1962Nina KarlssonIFK Lidingö SOK19:01:17
1963Maria KvarnlöfOK Roslagen19:01:33
1965Ulrika AxellIFK Enskede19:02:04
1966Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK19:02:19
1967Ingrid GraneliHaninge SOK19:02:35
1968Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK19:02:49
1969Margareta HaraldssonGustavsbergs OK19:03:02
1970Åsa SkunckeTäby OK19:03:18
1971Helena PepaHagaby GoIF Örebro19:03:32
1972Annika SundvallJärla Orientering19:03:47
1973Ann GranqvistOK Ravinen19:04:02
1974Linnea CarlssonSkarpnäcks OL19:04:17
1975Monica HatlenSnättringe SK19:04:32
1976Cina BroquistIFK Lidingö SOK19:04:47
1977Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF19:05:02
1978Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:05:17
1979Teija LeppinenIFK Lidingö SOK19:05:33
1980Helena KorhonenHaninge SOK19:05:47
1981Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK19:06:01
1982Lotta ValentinGustavsbergs OK19:06:18
1983Eva Hadmark-P.Tullinge SK19:06:32
1984Eva ElnerudSigtuna OK19:06:50
1985Katarina RundströmIFK Enskede19:07:02
1986Eva SundgrenVallentuna-Össeby OL19:07:23
1987Ingalill KåbergOK Ravinen19:07:34
1989Maria LännevallOK Roslagen19:08:01
1990My RönnolsTäby OK19:08:17
1991Lena GumaeliusWaxholms OK19:08:35
1992Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK19:08:51
1993Heléne KlassonOK Ravinen19:09:03
1995Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF19:09:32
1996Johanna SundströmJärla Orientering19:09:47
1997Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK19:10:03
1998Carin HomannJärfälla OK19:10:20
1994Madeleine CasselIFK Lidingö SOK19:10:34
1999Madeleine LimparAttunda OK19:30:02

H21

2 640 m, 280 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1David HectorSnättringe SK18:30:01
2Carl CarlssonNyköpings OK18:30:17
3Henrik MorastHaninge SOK18:30:31
4Anton SilierJärfälla OK18:30:46
5Joel BerringCentrum OK18:31:04
6Harald HenrikssonJärla Orientering18:31:16
7Joel UddMarkbygdens OK18:31:32
8Emil GrehnOK Rodhen18:31:48
9Joakim WigertzLånghundra IF18:32:03
10Magnus LindblomGustavsbergs OK18:32:16
11Yngve RahlénOK Ravinen18:32:32
12Janne SkarnerLeksands OK18:32:49
13Anton SundgrenLånghundra IF18:33:01
14Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF18:33:17
15Martin KarlssonCentrum OK18:33:30
16Thomas PetterssonAttunda OK18:33:47
17Lennart JohanssonNyköpings OK18:34:00
18Valentin KoziavinSnättringe SK18:34:17
19Mårten KällmanSöders-Tyresö18:34:33
20Jon SundbergJärfälla OK18:34:46
21Jorrit BoekelCentrum OK18:35:04
22Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK18:35:17
23Jonas ÖhmanVäsby OK18:35:32
24Mårten WaldenfjordJärfälla OK18:35:45
25Ulf HedbergSöders-Tyresö18:36:02
26Fredrik GrimborgSkarpnäcks OL18:36:17
27Jesper LidmarSnättringe SK18:36:31
28Patrik GunnarssonMälarhöjdens IK OK18:36:47
29Henrik BladhTullinge SK18:37:01
30Andreas HallIFK Lidingö SOK18:37:16
31Patrik FriskGustavsbergs OK18:37:36
32Mattias HenrikssonCentrum OK18:37:46
33Anders PlattJärla Orientering18:38:01
34Alfred LängheimTullinge SK18:38:17
35Tobias KarlssonSnättringe SK18:38:33
36Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL18:38:46
37Alvar MelinHaninge SOK18:39:01
38Lars LindbomMälarö SOK18:39:17
39Andreas NordforsStora Tuna OK18:39:32
40Martin BellanderGustavsbergs OK18:39:47
41Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:40:01
42Niklas EverittCentrum OK18:40:18
43Jonathan SerrandSundbybergs IK18:40:32
44Christopher LindqvistIFK Enskede18:40:47
45Albin HainkeSnättringe SK18:41:01
46Rickard AnderssonTullinge SK18:41:16
47Daniel JönssonAttunda OK18:41:30
48Johan SandlerSkogsluffarnas OK18:41:48
49Martin NilssonSnättringe SK18:42:01
50Sverker LenasCentrum OK18:42:17
51Oskar HektorLinköpings OK18:42:32
52Per MårtenssonOK Ravinen18:42:47
53Ola CarlénBromma-Vällingby SOK18:43:01
54Jacob SvenssonSöders-Tyresö18:43:17
55Jonas GoldJärfälla OK18:43:32
56Joakim OlssonVäsby OK18:43:47
57Fredric HöglindIFK Enskede18:44:01
58Samuel LindénAttunda OK18:44:17
59Henrik SandströmOK Ravinen18:44:32
60Arvid RudbergCentrum OK18:44:47
61David GranathTjällmo-Godegårds OK18:45:01
62Roland PerssonSkarpnäcks OL18:45:20
64Anders JennerGustavsbergs OK18:45:49
65Jakob AttåsOK Tisaren18:46:02
66Josef AnderssonJärfälla OK18:46:17
67Emil TallhageCentrum OK18:46:32
68Sture SundqvistLånghundra IF18:46:47
69Stefan WisborgTullinge SK18:47:01
70Henrik NorellSnättringe SK18:47:17
71Olle StorellHaninge SOK18:47:31
72Timo MähönenIFK Lidingö SOK18:47:46
73Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK18:48:01
74Axel FlordalKatrineholms OK18:48:16
75Jonas KastenholmAttunda OK18:48:30
76Martin AhlströmIFK Enskede18:48:46
77Thierry ReignierJärfälla OK18:49:02
78Krister KölzowOK Ravinen18:49:17
79Tobias AnderssonOK Österåker18:49:31
80Cristian FranzénAnkarsrums OK18:49:46
82Anders LindgrenLånghundra IF18:50:17
83Andreas LundstenCentrum OK18:50:31
84Johan ForsstedtSöders-Tyresö18:50:46
85Patrik ÄppelgranSnättringe SK18:51:01
86Erik MattssonJärla Orientering18:51:15
81Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK18:51:31
87Daniel HalvardssonNässjö OK18:51:34
88Tintin KarlbergTullinge SK18:51:45
89Anders BoströmJärfälla OK18:52:01
90Jon LindmarkCentrum OK18:52:16
91Oliver HagmanOK Roslagen18:52:31
92Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL18:52:46
93Fredrik AlzénGustavsbergs OK18:53:01
94Patric De BoussardIFK Enskede18:53:17
95Joel LännevallOK Roslagen18:53:32
96Oskar HermanssonCentrum OK18:53:47
97Hannes SvahnOK Ravinen18:54:01
98Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:54:16
99Andreas BorängSnättringe SK18:54:31
100Martin SkärlénHaninge SOK18:54:45
101Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK18:55:01
102Pierre MerletBoussole-en-Forez18:55:17
103Alexander AlnessLånghundra IF18:55:30
104Johannes BladhTullinge SK18:55:46
105Ingemar LindströmOK Österåker18:56:01
106Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK18:56:17
107Martin StenbackJärfälla OK18:56:32
108Oskar ForsbergSnättringe SK18:56:46
109Henrik LundgrenCentrum OK18:57:01
110Stefan LindvallHaninge SOK18:57:17
111Fredrik HanssonTäby OK18:57:34
112Fredrik SundbladVallentuna-Össeby OL18:57:47
113Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK18:58:01
114Mattias ÅgrenCentrum OK18:58:17
115Stefan NorinSöders-Tyresö18:58:32
116Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad18:58:46
117Joachim WansölinOK Ravinen18:59:00
118Erik WidingSkarpnäcks OL18:59:17
119Mats HainkeSnättringe SK18:59:30
120Zac HuddIFK Lidingö SOK18:59:46
121Nils EdvardssonJärfälla OK19:00:01
122Petter BodingIFK Lidingö SOK19:00:17
123Gustav BjörklundIFK Enskede19:00:32
124Oscar VångellÄrla IF19:00:46
125Anders AbelSnättringe SK19:01:01
126Christoffer EskilssonTullinge SK19:01:16
127Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:01:32
128Albin AnderssonOK Ravinen19:01:47
129Mattias MillingerJärla Orientering19:02:01
130Lars KlassonOK Ravinen19:02:18
131Ludvig LarsendahlVästerås SOK19:02:32
132Alexander SchandlOK Södertörn19:02:46
133Isak WestringJärfälla OK19:03:01
134Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö19:03:17
135Mats WarvelinLånghundra IF19:03:32
136Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK19:03:47
137Daniel PerssonCentrum OK19:04:01
138Daniel BjörnbergVästerås SOK19:04:16
139Tomas FagerstedtSödertälje-Nykvarn OF19:04:31
140Linus RisplingCentrum OK19:04:47
141Emil AnderssonTullinge SK19:05:00
142William HultqvistVallentuna-Össeby OL19:05:16
143Victor SadaranganiJärla Orientering19:05:30
144Albin LindskogOK Ravinen19:05:47
145Fredrik JonssonAttunda OK19:06:01
146Emil KarlssonVäsby OK19:06:15
147Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK19:06:32
148Ludde BlomIFK Enskede19:06:46
149Albin AnderssonTullinge SK19:07:01
150Robin ErikssonOK Roslagen19:07:17
151Björn LundquistOK Ravinen19:07:32
152Elmiro de MendonçaCOUFRJ19:07:52
153Johan HydénKamrat och IF KIF19:08:01
154Jonas KjällCentrum OK19:08:16
155Adam BrattTullinge SK19:08:32
156Magnus StrömqvistAttunda OK19:08:47
157Henrik SundblomRånäs OK19:09:00
158Casper GidingKamrat och IF KIF19:09:17
159Marcus WiklundStora Tuna OK19:09:32
160Erik CallebergSnättringe SK19:09:47
161Andrei KartashevSundbybergs IK19:10:02
162Martin LindskogOK Ravinen19:10:18
163Manne HammarbergJärfälla OK19:10:31
164Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK19:10:47
165Rasmus RostöRånäs OK19:11:01
166Dan WesterJärla Orientering19:11:15
167Samuel MurrayIFK Lidingö SOK19:11:32
168Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna19:11:46
169Johan BernhardSnättringe SK19:12:01
170Martin RinnbäckOK Ravinen19:12:17
63Felix SpäthIFK Lidingö SOK19:12:27
171Tobias AbrahamssonSundbybergs IK19:12:30
172Mattias JohanssonKamrat och IF KIF19:12:47
173Jonas ErlandssonRehns BK19:13:01
174Oscar GustavssonVallentuna-Össeby OL19:13:17
175Tuve MöllerOK Linné19:13:31
176Assar HellströmOK Ravinen19:13:46
177Kristoffer TengrothSundbybergs IK19:14:00
178Per OksvoldCentrum OK19:14:16
179Johan CallebergSnättringe SK19:14:30
180Mathias HallJärla Orientering19:14:46
181Simon HectorSnättringe SK19:15:00
182Johan AnemyrNässjö OK19:15:16
183Jerker DrottenmyrVisborgs OK19:15:32
184Lukas WernerIFK Lidingö SOK19:15:46
185Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro19:16:00
186Mikael NilssonSnättringe SK19:16:16
187Jörgen OhlinTullinge SK19:16:31
188Oskar EdvardssonJärfälla OK19:16:46
189Rassmus AnderssonOK Linné19:17:01
190Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:17:17
191Viktor LindbergOK Roslagen19:17:32
192Erik HerneOK Ravinen19:17:46
193Jens RönnolsJärla Orientering19:18:01
194Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:18:17
195Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL19:18:31
196Magnus YngvessonCentrum OK19:18:47
197Ruslan GlebovOK Ravinen19:19:01
198Mark ÅkessonJärfälla OK19:19:16
199Pontus AxellIFK Enskede19:19:31
200Anders OksvoldOK Kåre19:19:47
201Mårten BoströmIFK Lidingö SOK19:20:00
202Victor ImarkTullinge SK19:20:16
203Love OttossonHaninge SOK19:20:31
204Kalle BergmanOK Ravinen19:20:48
205Gustav BergmanOK Ravinen19:21:01
206Espen Hadmark HultgreenTyrving IL19:21:16
207Martin SahlinJärla Orientering19:21:31
208Viggo KlassonOK Ravinen19:21:47
209Erik BerzellJärla Orientering19:22:00
210Jan StridhSkogsluffarnas OK19:22:17
211Melker ForsbergKFUM Örebro OK19:22:30
212Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK19:22:47
213Johan RunessonTampereen Pyrintö19:23:02
214Mats LundbladTäby OK19:23:17
215Per ÖbergOK Hällen19:23:31
216Mats AnderssonCentrum OK19:23:47
217Gustav NäsmanHaninge SOK19:24:01
218Andreas LjungkvistJärla Orientering19:24:17
219Tamás SzütsVästerås SOK19:24:32
220Torbjörn KölzowOK Ravinen19:24:47
221Erik DyreliusSnättringe SK19:25:02
222Oskar SundblomRånäs OK19:25:15
223Emil ThalinOK Älvsjö-Örby19:25:34
224Peter BergmanTullinge SK19:25:47
225Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK19:26:02
226Rasmus KihlSundbybergs IK19:26:16
227Robert JohanssonTäby OK19:26:32
228Stefan Svensson GeliusSnättringe SK19:26:47
229Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK19:27:01
230Lasse ForsbergOK Ravinen19:27:17
231Hampus OlesundOK Landehof19:27:30
232Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:27:47
233Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:28:01
234Allan MogensenOK Ravinen19:28:17
235David BejbomJärla Orientering19:28:31
236John WolgastSnättringe SK19:28:48
237Filip MöllerOK Södertörn19:29:01
238Oscar BjörckJärla Orientering19:29:17
239Lukas ArkängTullinge SK19:29:31
240Simon ÖsterlundVästerås SOK19:29:48
241Johan  KärrströmTullinge SK19:30:02
243Melker LundinOK Hällen19:30:32
244Martin SandOK Tisaren19:30:46
245Daniel LindCentrum OK19:31:02
246Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK19:31:16
247Patrik ServinLånghundra IF19:31:32
248Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF19:31:46
249Mikael NyströmOK Ravinen19:32:01
250Göran  ThimbergSöders-Tyresö19:32:18
251Axel MålargårdTäby OK19:32:32
252Peter AnderssonSöders-Tyresö19:32:46
253Martin OlssonTäby OK19:33:01
254Niklas WansölinOK Ravinen19:33:17
255Tommy  IvarssonOttawa OC19:33:32
256Oskar  LundIK Vista19:33:46
257Niclas SjögrenHaninge SOK19:34:02
258Felix PerssonHaninge SOK19:34:16
259Markus  MartinelleSöders-Tyresö19:34:31
260Michael AhlquistJärla Orientering19:34:47
261David  SkantzeJärla Orientering19:35:01
262Henrik SjögrenHaninge SOK19:35:17
264Tommy SchmidOL Trollelg19:35:46
266Bruno GodefroyOK Ravinen19:36:17
268Johan LindqvistTäby OK19:36:46
270Sebastian TegnebrattOK Södertörn19:37:17
273Michael ReforsJärla Orientering19:38:01
275Lars SegermanSkarpnäcks OL19:38:31
277Karl LundinOK Hällen19:39:01
279Oskar BacklundÄrla IF19:39:32
281Anton UddCentrum OK19:40:02
283Viktor AntonssonEksjö SOK19:40:32
285Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF19:41:01
287Nick BarrableOK Ravinen19:41:31
289Johan HedmanSöders-Tyresö19:42:01
291Julian DentIFK Lidingö SOK19:42:30
293Ove OksvoldCentrum OK19:43:01
295Love BerzellOK Ravinen19:43:31
297Jonas HalaiKamrat och IF KIF19:44:00
299Sergiu FalaOK Ravinen19:44:34
David SkantzeJärla Orientering

D21

2 240 m, 215 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Torun EkbladOK Ravinen18:30:01
502Annika LarssonKlubblös18:30:15
503Andrea JonssonLånghundra IF18:30:32
504Priscilla FerreraSkarpnäcks OL18:30:47
505Nina De BoussardIFK Enskede18:31:01
506Elin SundqvistTullinge SK18:31:16
507Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK18:31:32
508Moa KjellstrandCentrum OK18:31:47
509Galina RibediucHellas Orientering18:32:01
510Ida HofstedtTäby OK18:32:18
512Marie HerrnholdAttunda OK18:32:48
513Matilda MartinssonFalkenbergs OK18:33:01
511Johanna WeissLånghundra IF18:33:04
514Lova AggeforsGustavsbergs OK18:33:17
515Stina BorängSnättringe SK18:33:32
516Sofie KarlssonCentrum OK18:33:46
517Malin HanssonTäby OK18:34:01
518Frida ArnessonSkarpnäcks OL18:34:17
519Isabella TapperIFK Lidingö SOK18:34:31
520Emelie HolmströmKamrat och IF KIF18:34:47
521Isabella NilssonGustavsbergs OK18:35:01
522Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF18:35:15
523Elin AhlströmIFK Enskede18:35:31
524Alice HallménJärfälla OK18:35:47
525Nickolina HedenlundTäby OK18:36:01
527Malin LignellOK Tisaren18:36:33
528Malin WilliamssonCentrum OK18:36:47
526Barbora PijákováIFK Lidingö SOK18:36:56
529Hilda MattssonJärla Orientering18:37:07
530Sofia IversAttunda OK18:37:15
531Hanna JonssonSöders-Tyresö18:37:31
532Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK18:37:46
533Eva HagwallJärla Orientering18:38:01
534Jenny WallnerAttunda OK18:38:17
535Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL18:38:31
536Maria CarlströmCentrum OK18:38:47
537Emma BellanderGustavsbergs OK18:39:01
538Mia ForslinForsa OK18:39:17
539Jana AmacherTullinge SK18:39:31
540Sara MöllerOK Södertörn18:39:46
541Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna18:40:01
542Lena NileviHaninge SOK18:40:17
552Sara RuneborgAttunda OK18:40:24
543Elina GrahnIFK Lidingö SOK18:40:32
544Nayara GillsparrOK Österåker18:40:46
545Josefin LindqvistIFK Enskede18:41:01
546Linnea BörjarsCentrum OK18:41:16
547Katrin JosefssonVäsby OK18:41:33
548Anna StrandAttunda OK18:41:47
549Alva JonssonLånghundra IF18:42:01
550Nadja DahlströmSnättringe SK18:42:17
551Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:42:32
553Ylva SandénOK Södertörn18:43:01
554Nina PerssonHaninge SOK18:43:16
555Petra LjungdellTäby OK18:43:31
556Åsa LinnersjöOK Tor18:43:46
557Julia FriskCentrum OK18:44:02
558Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF18:44:15
559Vilma KarlssonSnättringe SK18:44:31
560Lisa LeicktTullinge SK18:44:46
561Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK18:45:02
562Nadja RutzSundbybergs IK18:45:16
563Lena BuhreAttunda OK18:45:32
564Karin ModinBromma-Vällingby SOK18:45:45
565Jennie Malm BlomqvistCentrum OK18:46:01
566Johanna LönnkvistTullinge SK18:46:17
567Carolin SvenssonHaninge SOK18:46:32
568Gittan GeliusSnättringe SK18:46:47
569Malin DahlbäckOK Österåker18:47:00
570Erica EdmanRehns BK18:47:16
571Norna MolinOK Klemmingen18:47:32
572Elin ThyrCentrum OK18:47:47
573Åsa EdgrenSkarpnäcks OL18:48:06
574Cecilia FochsenWaxholms OK18:48:15
575Carina HallendalIFK Enskede18:48:30
576Josefine AnderssonTäby OK18:48:48
578Jutta JussilaIFK Lidingö SOK18:49:16
579Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:49:30
580Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby18:49:47
581Tova OlssonIK Hakarpspojkarna18:50:01
577Anna GerhardssonAttunda OK18:50:09
582Camilla GöstasSöders-Tyresö18:50:17
583Sofia WallinIF Thor18:50:32
584Kristina CanowOK Österåker18:50:47
585Karolin OhlssonJärla Orientering18:51:01
586Åsa Rimsjö SandTullinge SK18:51:17
588Helena BergmanOK Ravinen18:51:46
589Emma BjessmoIFK Lidingö SOK18:52:01
590Filipa RodriguesJärla Orientering18:52:19
587Anna ÅhmanCentrum OK18:52:23
591Evelina BergSöders-Tyresö18:52:30
592Sofia Danielson DamneBromma-Vällingby SOK18:52:46
593Sara EskilssonAlfta-Ösa OK18:53:01
594Amelie RajanIFK Lidingö SOK18:53:15
595Sarah-Jane BarrableOK Ravinen18:53:32
596Lovisa LarssonTullinge SK18:53:47
597Sara SjökvistJärla Orientering18:54:00
598Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby18:54:17
599Emma MiléusAttunda OK18:54:30
600Maria LidénVäsby OK18:54:47
601Helena KarlssonIFK Lidingö SOK18:55:00
602Caroline PigerreIFK Lidingö SOK18:55:17
603Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:55:32
604Malin SundebyCentrum OK18:55:46
605Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK18:56:01
607Ann RollerJärfälla OK18:56:33
609Anna BachmanIFK Lidingö SOK18:57:01
610Åsa SjölanderTäby OK18:57:15
611Elin PramlidOK Klemmingen18:57:32
612Terese HerlinAttunda OK18:57:46
606Tilda BellanderGustavsbergs OK18:57:54
613Susen LöschÄrla IF18:58:01
608Viktoria HedenlundTäby OK18:58:04
614Hanna GustafssonOK Kåre18:58:17
615Agnes ThorCentrum OK18:58:32
616Karin LundbergTullinge SK18:58:48
617Jenny BergOK Ravinen18:59:01
618Kristina NorinSöders-Tyresö18:59:18
619Vera RolfssonSkarpnäcks OL18:59:38
620Åsa WilestedtAttunda OK18:59:46
621Karin HagwallLunds OK19:00:01
622Magdalena GrunderJärfälla OK19:00:17
623Samantha AhlgrenCentrum OK19:00:32
624Mikaela WallerströmOK Österåker19:00:48
625Lovisa Nimvik SternJärla Orientering19:01:02
626Maria PereverzinaHertfordshire Orienteering Club HH19:01:17
627Laura AngeloAttunda OK19:01:30
628Meta NordesjöSundbybergs IK19:01:47
629Therese PerssonSnättringe SK19:02:02
630Tone AlbrektssonOK Ravinen19:02:17
631Ellinor  FryxellTullinge SK19:02:32
632Julia EdströmSundbybergs IK19:02:46
633Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK19:03:01
634Matilda SkunckeTäby OK19:03:17
635Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen19:03:30
636Maria  BerglundTumba-Mälarhöjden OK19:03:47
637Anna JohanssonJärla Orientering19:04:02
638Jenni SimolaIFK Lidingö SOK19:04:17
639Hanna LagerbergOK Södertörn19:04:31
640Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK19:04:46
641Siri EngbergJärla Orientering19:05:01
642Elisabet  LundströmKlubblös19:05:19
643Sanna HedbergOK Södertörn19:05:32
645Alma KappelOK Tyr19:06:02
646Astrid AnderVallentuna-Össeby OL19:06:17
647Ewa AlbrektssonOK Ravinen19:06:32
649Irina NybergAlfta-Ösa OK19:07:00
650Kristina AnelandOK Ravinen19:07:18
651Josefin KarlssonAttunda OK19:07:32
652Ulrika ForsbergOK Ravinen19:07:47
653Johanna LännevallOK Roslagen19:08:00
655Fanny RostöRånäs OK19:08:32
657Ella BroquistIFK Lidingö SOK19:09:01
658Carolina JonsellOK Linné19:09:17
659Ella SjöbergTullinge SK19:09:31
660Jessica StrömqvistAttunda OK19:09:47
661Jessica SjöbergTullinge SK19:10:01
663Olga AxellKlubblös19:10:32
665Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:11:01
666Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK19:11:17
667Agnes BromanOK Roslagen19:11:31
668Anna LundquistOK Ravinen19:11:47
670Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:12:17
671Frida HectorSnättringe SK19:12:32
673Stina AndreassonGustavsbergs OK19:13:02
674Anna EkOK Ravinen19:13:17
675Carolina NealisOK Roslagen19:13:31
677Tuva FalkSundbybergs IK19:14:01
678Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:14:16
679Åsa BörjessonJärla Orientering19:14:32
680Maria EdvardssonJärfälla OK19:14:47
681Boel SundbergOK Södertörn19:15:01
682Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:15:18
684Sofia PerssonTullinge SK19:15:46
685Sofia PerssonSnättringe SK19:16:01
686My HeinrupJärla Orientering19:16:17
688Märit NordlundJärfälla OK19:16:45
690Linnéa GranlundTäby OK19:17:16
691Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF19:17:33
692Claudia QuasWaxholms OK19:17:45
694Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF19:18:16
695Elin GidingVallentuna-Össeby OL19:18:32
696Therese NilssonOK Österåker19:18:46
698Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:19:17
699Tina Eriksson EdénJärfälla OK19:19:33
701Malin LindskogOK Ravinen19:20:02
702Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby19:20:17
703Sofia EdvardssonJärfälla OK19:20:31
704Lisa TörnqvistAttunda OK19:20:47
706Josefin HersénTullinge SK19:21:17
707Embla MorastHaninge SOK19:21:32
708Sara JonassonCentrum OK19:21:49
710Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering19:22:16
711Helena FalkTäby OK19:22:32
712Rebecka LindbergOK Roslagen19:22:47
713Pille HedströmSöders-Tyresö19:23:02
715Emma SundvallJärla Orientering19:23:31
716Catrine JohanssonVäsby OK19:23:48
717Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK19:24:00
719Marlene BigrenSödertälje-Nykvarn OF19:24:32
720Sofia GidingVallentuna-Össeby OL19:24:46
721Fanny LinderborgSkellefteå OK19:25:02
723Anna EkSödertälje-Nykvarn OF19:25:32
725Therese KlintbergLinköpings OK19:30:16
726Therese HolmströmOK Ravinen19:30:34
728Tove LagerbergOK Södertörn19:31:02
729Ellinor BjörklundJärfälla OK19:31:19
731Matilda AhlquistJärla Orientering19:31:46
733Felicia CedstedtVallentuna-Össeby OL19:32:17
735Maja SandvikAttunda OK19:32:52
737Karin TidevallSkogsluffarnas OK19:33:17
739Pinar BasolTäby OK19:33:47
741Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:34:17
743Emma BromarkLånghundra IF19:34:45
744Ellinor HambergJärfälla OK19:35:02

H16

2 310 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1601Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:30
1602Jonathan NorrmanOK Ravinen18:31
1603Anton WällstedtJärfälla OK18:32
1604Ludvig FerdmanTullinge SK18:33
1605Viktor SoneAttunda OK18:34
1606Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:35
1607Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:36
1608Viktor DavidssonSöders-Tyresö18:37
1609Carl ClaessonSkogsluffarnas OK18:38
1610Axel FribergerJärla Orientering18:39
1611Justus ArenanderSkarpnäcks OL18:40
1612Elis IversAttunda OK18:41
1613Jesper ÅkessonJärfälla OK18:42
1614Emil HelanderTullinge SK18:43
1615Björn RennerOK Södertörn18:44
1616Lucas AlzénGustavsbergs OK18:45
1617Johan FochsenWaxholms OK18:46
1618Olle SandströmOK Ravinen18:47
1619Emil FranzénSundbybergs IK18:48
1620Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK18:49
1621Gustaf HofstedtTäby OK18:50
1622Hugo BacklundTullinge SK18:51
1623Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:52
1624Marcus SteneboAttunda OK18:53
1625Olle BrohagenOK Ravinen18:54
1626Filip StorellHaninge SOK18:55
1627Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby18:56
1628David RyderåsWaxholms OK18:57
1629Melker PalmJärfälla OK18:58
1630Henrik LundforsIFK Enskede18:59
1631Olle ThimbergSöders-Tyresö19:00
1633Olle KallurOK Ravinen19:02
1635Hugo KindbornOK Hällen19:04
1636Wilhelm NordqvistWaxholms OK19:05
1638Edvin ForsbergOK Ravinen19:07
1639Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:08
1640Hampus HatlenSnättringe SK19:09
1642Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:11
1644William GrunderJärfälla OK19:13
1645Otto BalckTäby OK19:14
1646Isak GeliusSnättringe SK19:15
1648Eskil WidehagSundbybergs IK19:17
1649Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK19:18
1651Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:20
1652Erik BovalliusJärfälla OK19:21
1654Wilhelm BergmanTullinge SK19:23
1655Hugo LindskogOK Ravinen19:24
1657Albin WarvelinLånghundra IF19:26
1658Anton MörkforsJärfälla OK19:27
1662Filip LindqvistTäby OK19:32
1665Marcus EkmanTäby OK19:35

D16

1 840 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1501Ronja StåhlSundbybergs IK18:30
1502Tilda MårtenssonOK Ravinen18:31
1503Alice EkNyköpings OK18:32
1504Agnes WeissLånghundra IF18:33
1505Louise LindellGustavsbergs OK18:34
1506Emma AlmJärfälla OK18:35
1507Alicia BjörnbergSöders-Tyresö18:36
1508Madeleine GranathVäsby OK18:37
1509Alva BladhTullinge SK18:38
1510Tilde BredermanVäsby OK18:39
1511Ida HänströmTäby OK18:40
1512Emma AlmgrenOK Ravinen18:41
1513Emma BarnardBromma-Vällingby SOK18:42
1514Emma NorinSöders-Tyresö18:43
1515Emilia NilssonGustavsbergs OK18:44
1516Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK18:45
1517Ida SvahnSöders-Tyresö18:46
1518Hedda RöstinOK Ravinen18:47
1519Tindra ÅhlinJärla Orientering18:48
1520Emelie LindbomSundbybergs IK18:49
1521Sara SundqvistLånghundra IF18:50
1522Miia RollerJärfälla OK18:51
1523Elin WolgastSnättringe SK18:52
1524Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK18:53
1525Wilma JosefssonVäsby OK18:54
1526Alicia SchandlOK Södertörn18:55
1527Märta SödervallTullinge SK18:56
1528Lisa WadenbrantSundbybergs IK18:57
1529Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL18:58
1530Johanna AlmgrenOK Ravinen18:59
1531Tove SvedellSkarpnäcks OL19:00
1532Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö19:01
1533Sandra ValjusIFK Lidingö SOK19:02
1534Vendela RundströmOK Ravinen19:03
1535Louise ByströmBromma-Vällingby SOK19:04
1536Wilma LeicktTullinge SK19:05
1537Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK19:06
1538Sanna RinnbäckOK Ravinen19:07
1539Åsa SundströmJärla Orientering19:08
1540Ester AnderssonOK Södertörn19:09
1541Lena  PerssonTullinge SK19:10
1542Lisa ThunellIFK Lidingö SOK19:11
1543Amanda GranqvistOK Ravinen19:12
1544Lilly ChristieSnättringe SK19:13
1545Tilda DalekantIFK Enskede19:14
1547Fredrika NordquistTäby OK19:16
1549Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF19:18
1550Ida ÖsterbergGustavsbergs OK19:19
1551Emma SvidénSöders-Tyresö19:20
1552Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK19:21
1553Elsa  KjellTumba-Mälarhöjden OK19:22
1554Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:23
1555Smilla MogensenOK Ravinen19:24
1556Doris IkoTäby OK19:25
1557Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:26
1559Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF19:28
1560Tove SjöbergTullinge SK19:29
1562Ebba HörlingSundbybergs IK19:31
1564Moa FröstadiusSundbybergs IK19:33
1565Märta SandvikAttunda OK19:34
1567Elisabeth LarssonOK Södertörn19:36
1569Ella ServinLånghundra IF19:38

H14

1 540 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401Marcus GrunderJärfälla OK18:30
1402Eric PerssonBromma-Vällingby SOK18:31
1403Marcus BarbozaAttunda OK18:32
1404Felix FlodmanTullinge SK18:33
1405August OldingTäby OK18:34
1406Jonathan NilssonGustavsbergs OK18:35
1407Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK18:36
1408Leo LjungbergSkarpnäcks OL18:37
1409Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF18:38
1410Gustav StorellHaninge SOK18:39
1411Hannes LindqvistIFK Enskede18:40
1412Hugo SjölanderTäby OK18:41
1413Arvid MyrbergerTullinge SK18:42
1414Erik NorinSöders-Tyresö18:43
1415Erik WällstedtJärfälla OK18:44
1416Samuel HowardSkarpnäcks OL18:45
1417Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK18:46
1418Ruben HårdSkogsluffarnas OK18:47
1419Odin EkNyköpings OK18:48
1420Peter LindvallHaninge SOK18:49
1421Ludvig HagwallJärla Orientering18:50
1422Jens FochsenWaxholms OK18:51
1423Nils SamrudIFK Lidingö SOK18:52
1424Elias LjungdellTäby OK18:53
1425Oliver LiwångIFK Lidingö SOK18:54
1426Elis WiklundVästerås SOK18:55
1427Malte ThelanderHaninge SOK18:56
1428Axel TrofastTullinge SK18:57
1429Emil AnterudVäsby OK18:58
1430Arvid KristofferssonSkarpnäcks OL18:59
1431Sandro PruthSkogsluffarnas OK19:00
1432Malte AlbinssonOK Österåker19:01
1433Hampus SundbergJärfälla OK19:02
1434Anton HedströmSöders-Tyresö19:03
1435Joel BjörklundAttunda OK19:04
1436Gustav LübckeOK Ravinen19:05
1437Linus SkattOK Södertörn19:06
1438Elias BladhTullinge SK19:07
1439Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK19:08
1440Noa HelgarsTäby OK19:09
1441Noah MehreteabJärfälla OK19:10
1442Joel WallnerAttunda OK19:11
1443Alexander DybergIFK Lidingö SOK19:12
1444Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF19:13
1445Linus NileviHaninge SOK19:14
1446Malte BellanderGustavsbergs OK19:15
1447Niklas ErlandssonOK Södertörn19:16
1448Ture JohanssonSkogsluffarnas OK19:17
1449Folke KåbergOK Ravinen19:18
1450Simon LundellOK Österåker19:19
1451Erik NederheimTäby OK19:20
1452Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK19:21
1453Axel Björnberg FärdigNyköpings OK19:22
1454Axel NordqvistWaxholms OK19:23
1455Fabian TörnqvistAttunda OK19:24
1456Adrian WernerIFK Lidingö SOK19:25
1457Hannes MogensenOK Ravinen19:26
1458Linus NilssonOK Österåker19:27
1459Simon StridhSkogsluffarnas OK19:28
1460Rasmus ÖbergOK Hällen19:29
1461Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:30
1462Erik LundquistOK Ravinen19:31
1463Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF19:32
1464Linus ForsbergOK Ravinen19:33
1465Jonatan AndersonJärfälla OK19:34
1466Elliot JonssonAttunda OK19:35
1467Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK19:36
1468Melvin EkSundbybergs IK19:37
1469Arvid  HammarbäckSkogsluffarnas OK19:38
1470Svante SandvikAttunda OK19:39
1471Noah SantaliusVäsby OK19:40
1472Rasmus LundströmVäsby OK19:41

D14

1 540 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1301Nova MatthewsTullinge SK18:30
1302Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK18:31
1303Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:32
1304Moa GlanshedHaninge SOK18:33
1305Emma HallendalIFK Enskede18:34
1306Tilda MattssonOK Södertörn18:35
1307Wilma MårtenssonOK Ravinen18:36
1308Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:37
1309Olivia UnnerudLånghundra IF18:38
1310Linn De BoussardIFK Enskede18:39
1311Isabel UnnerudLånghundra IF18:40
1312Wilda LundqvistMälarö SOK18:41
1313Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK18:42
1314Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:43
1315Felicia StrindérIFK Enskede18:44
1316Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK18:45
1317Fanny SundbergTullinge SK18:46
1318Stina YlipääMälarö SOK18:47
1319Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:48
1320Greta HägerOK Södertörn18:49
1321Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:50
1322Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:51
1323Rut LundinOK Södertörn18:52
1324Lovisa LindqvistIFK Enskede18:53
1325Alice HedinIFK Lidingö SOK18:54
1326Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:55
1327Märta WigleOK Södertörn18:56
1328Klara JunegardTullinge SK18:57
1329Vilma NilssonAttunda OK18:58
1330Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:59
1331Molly GeliusSnättringe SK19:00
1332Ida WarvelinLånghundra IF19:01
1333Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:02
1334Lovisa NordquistTäby OK19:03
1335Maja FalkSundbybergs IK19:04
1337Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:06
1338Ellen AnelandOK Ravinen19:07
1339Tove OlssonOK Södertörn19:08
1340Emilia BergmanTullinge SK19:09
1341Ebba ForsbergOK Ravinen19:10
1343Alma BarkstedtTäby OK19:12
1344Stella ÖstblomJärfälla OK19:13
1345Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:14
1347Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF19:16
1348Britta BörjessonJärla Orientering19:17
1349Emma HenriquesOK Södertörn19:18
1350Elin AbelSnättringe SK19:19
1351Klara SkunckeTäby OK19:20
1352Wilma DalekantIFK Enskede19:21
1353Malin StrömqvistAttunda OK19:22
1354Ellen LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:23
1356Lovisa BergstenOK Södertörn19:25
1357Ebba WestringJärfälla OK19:26
1358Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:27
1359Alva Lidström LauriSnättringe SK19:28
1360Elvira BjörnbergVästerås SOK19:29
1362Lovis de VilliersOK Södertörn19:31
1364Sonja AhlquistJärla Orientering19:33
1366Tuva HolmströmOK Ravinen19:35

H12

1 280 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1201Erik SjölanderTäby OK18:30
1202Lucas De BoussardIFK Enskede18:31
1203Noel HellbergSundbybergs IK18:32
1204Kevin KarlssonSkarpnäcks OL18:33
1205Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:34
1206Vincent RylanderVäsby OK18:35
1207Gustav MyrbergerTullinge SK18:36
1208Gustav NetzJärla Orientering18:37
1209Folke JohanssonSundbybergs IK18:38
1210Max BoströmJärfälla OK18:39
1211Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:40
1212Filip SjölanderTäby OK18:41
1213Teodor GerholmJärla Orientering18:42
1214Anton AkterinOK Älvsjö-Örby18:43
1215Hjalmar HolmströmSkogsluffarnas OK18:44
1216Svante BrohagenOK Ravinen18:45
1217Malte JennerGustavsbergs OK18:46
1218Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby18:47
1219Petter FochsenWaxholms OK18:48
1220Simon AhlströmIFK Enskede18:49
1221Olof HagwallJärla Orientering18:50
1222Benjamin HjerténJärfälla OK18:51
1223Alve WistedtSundbybergs IK18:52
1225Victor GranathVäsby OK18:54
1226Leo WisborgTullinge SK18:55
1227Felix AhlströmIFK Enskede18:56
1228Eskil MyrbergerTullinge SK18:57
1229Albin PerssonTäby OK18:58
1230Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:59
1231Tore WenellOK Ravinen19:00
1232Botvid SimonssonSundbybergs IK19:01
1233Ruben ArenanderSkarpnäcks OL19:02
1234Lukas SjöblomAttunda OK19:03
1235Elliot LjungdellTäby OK19:04
1236Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:05
1237Caio PruthSkogsluffarnas OK19:06
1238Arvid RundströmOK Ravinen19:07
1239Egon WistedtSundbybergs IK19:08
1240Albin HessleTullinge SK19:09
1241Ivar MessingOK Älvsjö-Örby19:10
1242Edvin WallnerAttunda OK19:11
1243Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:12
1244Erik BalckTäby OK19:13
1245Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:14
1246Oliver JonssonAttunda OK19:15
1247Ture LindskogOK Ravinen19:16
1249Hugo NyströmOK Ravinen19:18
1250Gustav LindbergOK Roslagen19:19
1251Sven BörjessonJärla Orientering19:20
1252Samuel AnderssonJärfälla OK19:21
1253Adam GranathOK Ravinen19:22
1254Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:23
1256Edvin JohanssonVäsby OK19:25
1257Isak WarvelinLånghundra IF19:26
1258Hugo AbelSnättringe SK19:27
1259Gustav NyströmOK Ravinen19:28
1260Wilmer HagrotTäby OK19:29
1261Linus LundströmVäsby OK19:30
1262Max LindqvistTäby OK19:31
1263Kuzey BasolTäby OK19:32
1264Deniz BasolTäby OK19:33

D12

1 280 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1101Frida EkbladOK Ravinen18:30
1102Hedda TunbladMälarö SOK18:31
1103Moa PerssonTäby OK18:32
1104Elin StorellHaninge SOK18:33
1106Alice HellbergSundbybergs IK18:35
1107Ebba SahlstedtSöders-Tyresö18:36
1108Ebba HultqvistMälarö SOK18:37
1109Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK18:38
1111Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:40
1112Freja SundbladVallentuna-Össeby OL18:41
1113Hilda TrofastTullinge SK18:42
1114Alva GawellIFK Lidingö SOK18:43
1116Selma SundbergSundbybergs IK18:45
1117Nora AhlströmIFK Enskede18:46
1118Emelie HolmströmTäby OK18:47
1119Elin AlmgrenSöders-Tyresö18:48
1120Elsa TunbladMälarö SOK18:49
1122Paulina AlzénGustavsbergs OK18:51
1123Ella LjungdellTäby OK18:52
1124Anna FranklingIFK Lidingö SOK18:53
1125Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF18:54
1126Julia HolmströmTäby OK18:55
1127Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK18:56
1129Molly BomanMälarö SOK18:58
1130Clara WerdinOK Älvsjö-Örby18:59
1131Lovisa BjörnbergVästerås SOK19:00
1132Freja  SaersTumba-Mälarhöjden OK19:01
1133Ida PetterssonJärfälla OK19:02
1134Sara StrömqvistAttunda OK19:03
1135Sofia QuasWaxholms OK19:04
1137Julia PetterssonJärfälla OK19:06
1138Milla KlassonOK Ravinen19:07
1139Kerstin ChristieSnättringe SK19:08
1140Lovisa NederheimTäby OK19:09
1142Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK19:11
1143Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK19:12
1144Linda StrömqvistAttunda OK19:13
1146Thea GeliusSnättringe SK19:15
1147Fanny BergmanTullinge SK19:16
1148Amanda MörkforsJärfälla OK19:17
1149Irma WidehagSundbybergs IK19:18
1151Greta SandvikAttunda OK19:30
1152Viola HolmströmOK Ravinen19:31
1153Märta AhlquistJärla Orientering19:32
1154Ella LindqvistTäby OK19:33

U2

1 080 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:29:52
Maja FinneSundbybergs IK18:29:56
Mary RyllanderVäsby OK18:30:37
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK18:31:08
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK18:33:09
Erik EkbladOK Ravinen18:33:20
Viktoria MalkiKlubblös18:33:23
Juni RylanderVäsby OK18:33:40
Albin IderheimKlubblös18:33:42
William LindelöfSundbybergs IK18:33:51
Ada BanckIF Hagen18:33:54
Amelie DryseliusSkarpnäcks OL18:35:23
Love HeinrupJärla Orientering18:35:49
Rasmus WibergKlubblös18:36:05
Signe Danielson DamneBromma-Vällingby SOK18:37:14
Isak PerssonTäby OK18:37:47
Bonnie BroméHellas Orientering18:37:52
Ludvig BomanMälarö SOK18:38:47
Liam de BoussardIFK Enskede18:41:32
Molly MolnarOK Södertörn18:43:03
Freja DentIFK Lidingö SOK18:44:34
Edvin HultqvistMälarö SOK18:46:19
Hilding NäslundKlubblös18:47:18
Edith NäslundKlubblös18:47:20
Alma FernandezSnättringe SK18:47:25
1224Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK18:49:44
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK18:50:15
Love AkterinOK Älvsjö-Örby18:50:56
Kai UnnerudLånghundra IF18:58:32
Melker HagwallJärla Orientering19:06:51
Folke WällstedtJärfälla OK19:08:51
Jamie RollerJärfälla OK19:11:31
Lova JonssonSkarpnäcks OL19:17:08
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede19:44:41
Freja Juno SandlerSkogsluffarnas OK19:45:25
Signe MartinelleSöders-Tyresö
Stina MartinelleSöders-Tyresö
Irma SahlstedtSöders-Tyresö
Moa SundbergJärfälla OK
Love WenellOK Ravinen
Nils WenellOK Ravinen
Pauline VilgonSkarpnäcks OL

Öppen motion 3

1 720 m, 177 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan BojlingSolna OK18:30:07
Lena Nyström-NilssonRånäs OK18:30:38
Ebba-Lisa FlygarTullinge SK18:30:43
Mona LifTumba-Mälarhöjden OK18:31:14
Anna FlodmanTullinge SK18:31:30
Pär WiklundVästerås SOK18:31:35
Johan SkoglundOK Roslagen18:31:38
Jenny OlareOK Älvsjö-Örby18:32:20
Anders BackKlubblös18:33:06
Yvonne NilssonSolna OK18:33:12
Torbjörn ThufvessonCentrum OK18:33:22
Niklas BrytzerJärla Orientering18:33:23
Johan GrafKlubblös18:33:57
Stina BanckIF Hagen18:34:25
Helena SellmarkJärfälla OK18:34:31
Eva NygrenOK Ravinen18:34:52
Ingrid AnderssonOK Österåker18:34:53
Olle MolinOK Klemmingen18:34:56
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL18:35:05
Annakarin RahlénOK Ravinen18:35:09
Anders GärderudEnebybergs IF18:35:14
Susanna GraucobKlubblös18:35:37
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL18:35:40
Mikael WesterVingåkers OK18:35:58
Magnus BacklundKlubblös18:36:11
Agnetha BjörklundKlubblös18:36:27
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:37:09
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL18:37:11
Roger NorbergOK Hällen18:37:20
Tomas NetzJärla Orientering18:37:38
Pia WiklundVästerås SOK18:37:50
Gustav NorbergNyköpings OK18:38:22
Ing-Marie BackEksjö SOK18:38:31
Angelica GranholmJärfälla OK18:38:34
Sara KarlssonSkarpnäcks OL18:38:38
Ingemar LarssonTullinge SK18:38:41
Elisabet ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK18:38:58
Lisa SundbergTullinge SK18:39:06
Henrik TrofastTullinge SK18:39:51
Jan LavénGustavsbergs OK18:40:12
Maria FranklingIFK Lidingö SOK18:40:52
Stefan OlssonKlubblös18:40:56
Gunilla ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK18:41:10
Pedro BeloKlubblös18:41:38
Lars BrodinOK Kontinent18:41:47
Per LarssonVäsby OK18:41:49
Henrik OhlssonHellas Orientering18:42:15
Björn StoltOK Ravinen18:42:28
Jonas BerglundBromma-Vällingby SOK18:42:30
Ulf CarnbyTäby OK18:43:00
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK18:43:05
Sten Åke  JohanssonGustavsbergs OK18:43:19
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK18:43:32
Jonas EsbjörnssonFrösö IF18:43:41
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF18:43:57
Ann SjöbergEnebybergs IF18:44:12
Frej FredmanCentrum OK18:44:43
Kenneth LundhIK Hephata18:44:46
Mats EklundKlubblös18:44:49
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK18:44:54
Helene SwartzIFK Lidingö SOK18:45:07
Svante FridEnebybergs IF18:45:10
Magnus JosefssonVäsby OK18:45:14
Eva OlssonKlubblös18:45:17
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK18:45:36
Daniel HildingKlubblös18:45:38
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK18:45:49
Elias BuskeKlubblös18:46:01
Karin Axelsdotter OlssonIF Tjalve18:46:12
Hannah LinngårdCentrum OK18:46:16
Linnea VestinKlubblös18:46:17
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF18:46:29
Jonatan PinnerJärfälla OK18:46:53
Kurt AnderssonEnebybergs IF18:46:56
Filip WidénHellas Orientering18:47:07
Kristin KarlssonCentrum OK18:47:34
Rune CarlssonSundbybergs IK18:47:38
Rolf Vikström LookKlubblös18:47:42
Rune RådeströmSnättringe SK18:47:44
Amanda WiknerCentrum OK18:47:48
Hannes HallénKlubblös18:47:51
Pia VikströmTäby OK18:47:53
Anna FernandezSnättringe SK18:48:30
Heidi WarvelinLånghundra IF18:48:35
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:48:41
Adam RackiIK Hephata18:48:53
Stina RichardKlubblös18:49:10
Rebecca RosenqvistKlubblös18:49:17
Marie SparreusKlubblös18:49:24
Kristina BradleyNetlight18:49:28
Pär DahlströmTullinge SK18:50:06
Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK18:50:12
Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF18:50:37
Patrik EliassonKlubblös18:50:54
Pernilla LindOK Lindéna18:51:00
Lena SundqvistTullinge SK18:51:07
Joel LundgrenSkarpnäcks OL18:51:09
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK18:51:13
Patric LundinKlubblös18:51:34
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF18:51:41
Janne HedströmSöders-Tyresö18:51:45
Carina NilssonTäby OK18:51:50
Johannes KochKlubblös18:52:01
Stellan FehrnströmEnebybergs IF18:52:09
Annika NilssonTäby OK18:52:39
Anders KärrströmTullinge SK18:52:48
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK18:52:51
Julia BirathStenungsunds OK18:52:58
Margareta BerghSkarpnäcks OL18:53:00
Lovisa BirathCentrum OK18:53:10
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF18:53:50
William BrytzerJärla Orientering18:54:59
William VikanderJärla Orientering18:55:00
Mårten TerborchKlubblös18:55:04
Jan GrevenKlubblös18:55:21
Peter SvanbergKlubblös18:55:25
Theodor BjarnasonKlubblös18:55:51
Wei HsiehKlubblös18:56:03
Philip PålssonSkåneslättens OL18:56:24
Tove ErlandssonOK Södertörn18:56:33
Dan BomanMälarö SOK18:56:43
Sara AndersonJärfälla OK18:56:47
Matilda AnderssonNetlight18:56:59
Amanda SikströmSundbybergs IK18:57:38
Anders HänströmTäby OK18:58:38
Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK18:59:04
Åsa LarssonOK Hällen18:59:14
Johanna AlmlundHaninge SOK18:59:23
Linda ÖlundKlubblös18:59:35
Johanna JonssonIK Gandvik19:00:01
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK19:00:19
Karin KlasénIFK Lidingö SOK19:00:35
Lena NilssonOK Österåker19:01:24
Johan ElghCentrum OK19:01:30
Malin ErikssonKlubblös19:01:43
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF19:02:27
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:02:33
Sofia IderheimKlubblös19:02:42
Jonas KärrströmTullinge SK19:03:48
Ingvar OskarssonSolna OK19:03:58
Åsa HallanderCentrum OK19:04:01
Leif SkantzeKjV19:04:18
Björn ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK19:04:44
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK19:06:40
Luca BarbieriAstraZeneca IF Mölndal19:07:13
Leif DanforsKlubblös19:09:29
Lars NordinSolna OK19:09:34
Gustav BoströmVallentuna-Össeby OL19:10:01
Allan EverumStockholm Multisport Klubb19:10:08
Axel FröstadiusSundbybergs IK19:10:11
Kristin KensbyOK Tyr19:10:39
Heidi BjerkhaugOK Ravinen19:10:41
Peter LübckeOK Ravinen19:12:04
Anna HolmströmTäby OK19:13:11
Per LjungCentrum OK19:15:32
Peter ÅmanIFK Lidingö SOK19:16:05
Torbjörn JarlemarkIFK Lidingö SOK19:16:33
Henrik WolffSkogsluffarnas OK19:18:09
Anders PerssonJärla Orientering19:18:24
Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:19:05
Katarina SundOK Roslagen19:19:53
Sarah ÖrnesvedOK Roslagen19:19:55
Marie EkbergKlubblös19:19:59
Henrik BodingIFK Lidingö SOK19:20:01
Mei FamKlubblös19:21:01
Robin WesterlundKlubblös19:21:16
Malinda SvenssonKlubblös19:21:18
Sofia LindhagenIFK Enskede19:25:28
Mikael NäslundKlubblös19:26:55
Jukka TahkokorpiKlubblös19:29:34
Eva RyllanderVäsby OK19:31:51
Joakim NelssonKlubblös19:35:38
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK19:35:52
Petter JohanssonJärla Orientering19:57:31
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK
Felix PerssonHaninge SOK
Matti SchviliKlubblös

Annonser