Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Järfälla OK

70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1401Marcus GrunderH141 540 m18:30
1703Christer NorinH502 130 m18:30:32
4Anton SilierH212 640 m18:30:46
1908Helena HjerténD501 790 m18:31:45
1603Anton WällstedtH162 310 m18:32
1918Birgitta BillstamD501 790 m18:34:18
Helena SellmarkÖppen motion 31 720 m18:34:31
20Jon SundbergH212 640 m18:34:46
1506Emma AlmD161 840 m18:35
24Mårten WaldenfjordH212 640 m18:35:45
524Alice HallménD212 240 m18:35:47
1731Lars JonassonH502 130 m18:37:34
Angelica GranholmÖppen motion 31 720 m18:38:34
1210Max BoströmH121 280 m18:39
1937Louise NilssonD501 790 m18:39:02
1740Frank SteinerH502 130 m18:39:47
1613Jesper ÅkessonH162 310 m18:42
55Jonas GoldH212 640 m18:43:32
1956Andrea SilierD501 790 m18:43:47
1415Erik WällstedtH141 540 m18:44
66Josef AnderssonH212 640 m18:46:17
1768Erik NylundH502 130 m18:46:47
Jonatan PinnerÖppen motion 31 720 m18:46:53
77Thierry ReignierH212 640 m18:49:02
1222Benjamin HjerténH121 280 m18:51
1522Miia RollerD161 840 m18:51
89Anders BoströmH212 640 m18:52:01
107Martin StenbackH212 640 m18:56:32
607Ann RollerD212 240 m18:56:33
Sara AndersonÖppen motion 31 720 m18:56:47
1629Melker PalmH162 310 m18:58
121Nils EdvardssonH212 640 m19:00:01
622Magdalena GrunderD212 240 m19:00:17
1958Malin KvarnefalkD501 790 m19:00:18
1133Ida PetterssonD121 280 m19:02
1433Hampus SundbergH141 540 m19:02
133Isak WestringH212 640 m19:03:01
1821Lars LöthmanH502 130 m19:03:15
1137Julia PetterssonD121 280 m19:06
1832Anders LundH502 130 m19:06:01
Folke WällstedtU21 080 m19:08:51
1844Andreas GrunderH502 130 m19:09:02
1441Noah MehreteabH141 540 m19:10
1998Carin HomannD501 790 m19:10:20
163Manne HammarbergH212 640 m19:10:31
1851Stefan SundeliusH502 130 m19:10:47
Jamie RollerU21 080 m19:11:31
1855Johan WestringH502 130 m19:11:45
1344Stella ÖstblomD141 540 m19:13
1644William GrunderH162 310 m19:13
1865Anders NissarH502 130 m19:14:16
680Maria EdvardssonD212 240 m19:14:47
1870Leif MörkforsH502 130 m19:15:31
688Märit NordlundD212 240 m19:16:45
188Oskar EdvardssonH212 640 m19:16:46
1148Amanda MörkforsD121 280 m19:17
1649Theodor Karlsson BrabieH162 310 m19:18
198Mark ÅkessonH212 640 m19:19:16
699Tina Eriksson EdénD212 240 m19:19:33
703Sofia EdvardssonD212 240 m19:20:31
1252Samuel AnderssonH121 280 m19:21
1652Erik BovalliusH162 310 m19:21
1357Ebba WestringD141 540 m19:26
1658Anton MörkforsH162 310 m19:27
1883Henrik HanssonH502 130 m19:30:01
729Ellinor BjörklundD212 240 m19:31:19
1898Eric RollerH502 130 m19:33:46
1465Jonatan AndersonH141 540 m19:34
744Ellinor HambergD212 240 m19:35:02
Moa SundbergU21 080 m

Annonser