Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

OK Ravinen

89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1101Frida EkbladD121 280 m18:30
501Torun EkbladD212 240 m18:30:01
1502Tilda MårtenssonD161 840 m18:31
1602Jonathan NorrmanH162 310 m18:31
11Yngve RahlénH212 640 m18:32:32
Erik EkbladU21 080 m18:33:20
1719Glenn WiderströmH502 130 m18:34:32
Eva NygrenÖppen motion 31 720 m18:34:52
Annakarin RahlénÖppen motion 31 720 m18:35:09
1307Wilma MårtenssonD141 540 m18:36
1512Emma AlmgrenD161 840 m18:41
Björn StoltÖppen motion 31 720 m18:42:28
52Per MårtenssonH212 640 m18:42:47
1952Lena HellströmD501 790 m18:42:49
59Henrik SandströmH212 640 m18:44:32
1216Svante BrohagenH121 280 m18:45
1518Hedda RöstinD161 840 m18:47
1618Olle SandströmH162 310 m18:47
78Krister KölzowH212 640 m18:49:17
588Helena BergmanD212 240 m18:51:46
595Sarah-Jane BarrableD212 240 m18:53:32
1625Olle BrohagenH162 310 m18:54
97Hannes SvahnH212 640 m18:54:01
117Joachim WansölinH212 640 m18:59:00
1530Johanna AlmgrenD161 840 m18:59
617Jenny BergD212 240 m18:59:01
1231Tore WenellH121 280 m19:00
128Albin AnderssonH212 640 m19:01:47
1633Olle KallurH162 310 m19:02
630Tone AlbrektssonD212 240 m19:02:17
130Lars KlassonH212 640 m19:02:18
1534Vendela RundströmD161 840 m19:03
635Sanna-Kaisa NyströmD212 240 m19:03:30
1973Ann GranqvistD501 790 m19:04:02
1436Gustav LübckeH141 540 m19:05
144Albin LindskogH212 640 m19:05:47
647Ewa AlbrektssonD212 240 m19:06:32
1138Milla KlassonD121 280 m19:07
1238Arvid RundströmH121 280 m19:07
1338Ellen AnelandD141 540 m19:07
1538Sanna RinnbäckD161 840 m19:07
1638Edvin ForsbergH162 310 m19:07
650Kristina AnelandD212 240 m19:07:18
151Björn LundquistH212 640 m19:07:32
1987Ingalill KåbergD501 790 m19:07:34
652Ulrika ForsbergD212 240 m19:07:47
1839Matts AnderssonH502 130 m19:07:48
1993Heléne KlassonD501 790 m19:09:03
1846Ove RinnbäckH502 130 m19:09:55
1341Ebba ForsbergD141 540 m19:10
162Martin LindskogH212 640 m19:10:18
Heidi BjerkhaugÖppen motion 31 720 m19:10:41
668Anna LundquistD212 240 m19:11:47
1543Amanda GranqvistD161 840 m19:12
1856Staffan KjellmanH502 130 m19:12:01
Peter LübckeÖppen motion 31 720 m19:12:04
170Martin RinnbäckH212 640 m19:12:17
674Anna EkD212 240 m19:13:17
176Assar HellströmH212 640 m19:13:46
1247Ture LindskogH121 280 m19:16
192Erik HerneH212 640 m19:17:46
1249Hugo NyströmH121 280 m19:18
1449Folke KåbergH141 540 m19:18
197Ruslan GlebovH212 640 m19:19:01
701Malin LindskogD212 240 m19:20:02
204Kalle BergmanH212 640 m19:20:48
205Gustav BergmanH212 640 m19:21:01
208Viggo KlassonH212 640 m19:21:47
1253Adam GranathH121 280 m19:22
1555Smilla MogensenD161 840 m19:24
1655Hugo LindskogH162 310 m19:24
220Torbjörn KölzowH212 640 m19:24:47
1457Hannes MogensenH141 540 m19:26
230Lasse ForsbergH212 640 m19:27:17
1259Gustav NyströmH121 280 m19:28
234Allan MogensenH212 640 m19:28:17
726Therese HolmströmD212 240 m19:30:34
1152Viola HolmströmD121 280 m19:31
1462Erik LundquistH141 540 m19:31
249Mikael NyströmH212 640 m19:32:01
1464Linus ForsbergH141 540 m19:33
254Niklas WansölinH212 640 m19:33:17
1366Tuva HolmströmD141 540 m19:35
266Bruno GodefroyH212 640 m19:36:17
287Nick BarrableH212 640 m19:41:31
295Love BerzellH212 640 m19:43:31
299Sergiu FalaH212 640 m19:44:34
Love WenellU21 080 m
Nils WenellU21 080 m

Annonser