Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Tullinge SK

73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1301Nova MatthewsD141 540 m18:30
Ebba-Lisa FlygarÖppen motion 31 720 m18:30:43
1904Anna PernebyD501 790 m18:30:48
506Elin SundqvistD212 240 m18:31:16
Anna FlodmanÖppen motion 31 720 m18:31:30
1708Daniel HelanderH502 130 m18:31:48
1404Felix FlodmanH141 540 m18:33
1604Ludvig FerdmanH162 310 m18:33
1714Piero SannicolòH502 130 m18:33:18
1207Gustav MyrbergerH121 280 m18:36
1726Henrik DufbergH502 130 m18:36:28
29Henrik BladhH212 640 m18:37:01
1509Alva BladhD161 840 m18:38
1733Rikard ImarkH502 130 m18:38:01
34Alfred LängheimH212 640 m18:38:17
Ingemar LarssonÖppen motion 31 720 m18:38:41
Lisa SundbergÖppen motion 31 720 m18:39:06
539Jana AmacherD212 240 m18:39:31
Henrik TrofastÖppen motion 31 720 m18:39:51
46Rickard AnderssonH212 640 m18:41:16
1113Hilda TrofastD121 280 m18:42
1413Arvid MyrbergerH141 540 m18:42
1752Erik MyrbergerH502 130 m18:42:46
1614Emil HelanderH162 310 m18:43
1754Werner KöhlerH502 130 m18:43:16
560Lisa LeicktD212 240 m18:44:46
1317Fanny SundbergD141 540 m18:46
566Johanna LönnkvistD212 240 m18:46:17
69Stefan WisborgH212 640 m18:47:01
Pär DahlströmÖppen motion 31 720 m18:50:06
1783Göran LängheimH502 130 m18:50:32
1622Hugo BacklundH162 310 m18:51
Lena SundqvistÖppen motion 31 720 m18:51:07
586Åsa Rimsjö SandD212 240 m18:51:17
88Tintin KarlbergH212 640 m18:51:45
Anders KärrströmÖppen motion 31 720 m18:52:48
596Lovisa LarssonD212 240 m18:53:47
1226Leo WisborgH121 280 m18:55
104Johannes BladhH212 640 m18:55:46
1527Märta SödervallD161 840 m18:56
1228Eskil MyrbergerH121 280 m18:57
1328Klara JunegardD141 540 m18:57
1428Axel TrofastH141 540 m18:57
616Karin LundbergD212 240 m18:58:48
1957Maria BrattD501 790 m19:00:02
126Christoffer EskilssonH212 640 m19:01:16
631Ellinor  FryxellD212 240 m19:02:32
Jonas KärrströmÖppen motion 31 720 m19:03:48
141Emil AnderssonH212 640 m19:05:00
1536Wilma LeicktD161 840 m19:05
1983Eva Hadmark-P.D501 790 m19:06:32
1438Elias BladhH141 540 m19:07
149Albin AnderssonH212 640 m19:07:01
155Adam BrattH212 640 m19:08:32
1240Albin HessleH121 280 m19:09
1340Emilia BergmanD141 540 m19:09
659Ella SjöbergD212 240 m19:09:31
1541Lena  PerssonD161 840 m19:10
661Jessica SjöbergD212 240 m19:10:01
1860Lennart HävrénH502 130 m19:13:01
678Anna-Karin SundqvistD212 240 m19:14:16
684Sofia PerssonD212 240 m19:15:46
1147Fanny BergmanD121 280 m19:16
187Jörgen OhlinH212 640 m19:16:31
1876Rudolf HersénH502 130 m19:18:02
202Victor ImarkH212 640 m19:20:16
706Josefin HersénD212 240 m19:21:17
1654Wilhelm BergmanH162 310 m19:23
224Peter BergmanH212 640 m19:25:47
1560Tove SjöbergD161 840 m19:29
239Lukas ArkängH212 640 m19:29:31
241Johan  KärrströmH212 640 m19:30:02
1889Mats FryxellH502 130 m19:31:32

Annonser