Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #1
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Centrum OK

45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5Joel BerringH212 640 m18:31:04
508Moa KjellstrandD212 240 m18:31:47
Torbjörn ThufvessonÖppen motion 31 720 m18:33:22
15Martin KarlssonH212 640 m18:33:30
516Sofie KarlssonD212 240 m18:33:46
21Jorrit BoekelH212 640 m18:35:04
528Malin WilliamssonD212 240 m18:36:47
32Mattias HenrikssonH212 640 m18:37:46
536Maria CarlströmD212 240 m18:38:47
42Niklas EverittH212 640 m18:40:18
546Linnea BörjarsD212 240 m18:41:16
50Sverker LenasH212 640 m18:42:17
557Julia FriskD212 240 m18:44:02
Frej FredmanÖppen motion 31 720 m18:44:43
60Arvid RudbergH212 640 m18:44:47
565Jennie Malm BlomqvistD212 240 m18:46:01
Hannah LinngårdÖppen motion 31 720 m18:46:16
67Emil TallhageH212 640 m18:46:32
Kristin KarlssonÖppen motion 31 720 m18:47:34
572Elin ThyrD212 240 m18:47:47
Amanda WiknerÖppen motion 31 720 m18:47:48
83Andreas LundstenH212 640 m18:50:31
90Jon LindmarkH212 640 m18:52:16
587Anna ÅhmanD212 240 m18:52:23
Lovisa BirathÖppen motion 31 720 m18:53:10
96Oskar HermanssonH212 640 m18:53:47
1797Mattias RobertsonH502 130 m18:54:02
604Malin SundebyD212 240 m18:55:46
109Henrik LundgrenH212 640 m18:57:01
114Mattias ÅgrenH212 640 m18:58:17
615Agnes ThorD212 240 m18:58:32
623Samantha AhlgrenD212 240 m19:00:32
Johan ElghÖppen motion 31 720 m19:01:30
137Daniel PerssonH212 640 m19:04:01
Åsa HallanderÖppen motion 31 720 m19:04:01
140Linus RisplingH212 640 m19:04:47
154Jonas KjällH212 640 m19:08:16
178Per OksvoldH212 640 m19:14:16
Per LjungÖppen motion 31 720 m19:15:32
196Magnus YngvessonH212 640 m19:18:47
708Sara JonassonD212 240 m19:21:49
216Mats AnderssonH212 640 m19:23:47
245Daniel LindH212 640 m19:31:02
281Anton UddH212 640 m19:40:02
293Ove OksvoldH212 640 m19:43:01

Annonser