Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #2
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: onsdag 22 maj 2019

H50

2 160 m, 143 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1702Håkan ElderstigTumba-Mälarhöjden OK18:30:18
1703Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK18:30:33
1704Johan HofstedtTäby OK18:30:41
1705Klas BirgerssonLånghundra IF18:31:00
1706Fredrik SoneAttunda OK18:31:18
1707Jonatan LindellGustavsbergs OK18:31:33
1709Mikael NybergHellas Orientering18:32:02
1710Matts BjörkeSöders-Tyresö18:32:15
1711Hans TarandiIFK Lidingö SOK18:32:32
1712Göran LängheimTullinge SK18:32:48
1713Roger TinglöfVäsby OK18:33:03
1714Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL18:33:20
1715Werner KöhlerTullinge SK18:33:37
1716Bengt NilssonSolna OK18:33:48
1717Ulrik IversAttunda OK18:34:02
1719Mikael SternJärla Orientering18:34:33
1720Anders LundbergOK Roslagen18:34:48
1721Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL18:35:00
1722Ulf BurmanGustavsbergs OK18:35:19
1723Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK18:35:35
1724Sten BergstrandSkogsluffarnas OK18:35:48
1725Nicklas DoyleSkarpnäcks OL18:36:02
1726Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden18:36:18
1727Magnus BergströmRånäs OK18:36:33
1729Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF18:37:02
1730Rikard ImarkTullinge SK18:37:17
1731Per-Åke CarlenstamVäsby OK18:37:33
1732Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK18:37:48
1733Leif MörkforsJärfälla OK18:38:01
1734Mats FryxellTullinge SK18:38:18
1735Åke LewanderSkarpnäcks OL18:38:33
1736Hans ÄlvegranAvesta OK18:38:45
1737Torbjörn BergmanSnättringe SK18:39:02
1738Christophe HerlyOK Södertörn18:39:18
1739Jonas BerglundBromma-Vällingby SOK18:39:33
1741Henrik BodingIFK Lidingö SOK18:40:03
1742Anders KarlssonSnättringe SK18:40:18
1743Per ÖhlundGustavsbergs OK18:40:33
1744Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:40:49
1746Erik AnderssonOK Österåker18:41:18
1747Matz TapperBromma-Vällingby SOK18:41:33
1748Torbjörn WrighedMotala AIF OL18:41:48
1749Erik MyrbergerTullinge SK18:42:02
1750Åke KarlssonSOK Träff18:42:19
1752Håkan RolfssonSkarpnäcks OL18:42:48
1753Tommy WendtHellas Orientering18:43:03
1754Joakim JörgensenTumba-Mälarhöjden OK18:43:18
1755Magnus ForshällenAttunda OK18:43:30
1757Bo WinanderJärfälla OK18:44:03
1758Håkan DahlbäckOK Österåker18:44:18
1759Jan DahlinHellas Orientering18:44:33
1760Daniel HelanderTullinge SK18:44:48
1761Tage SandbergBromma-Vällingby SOK18:45:02
1762Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF18:45:18
1763Mats LarssonIFK Enskede18:45:33
1765Lars LandströmLånghundra IF18:46:03
1766Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL18:46:18
1767Eric HuijsersHammarby IF OF18:46:34
1769Torbjörn JarlemarkIFK Lidingö SOK18:47:00
1770Hans JonssonVäsby OK18:47:17
1771Rolf KarlssonJärla Orientering18:47:33
1772Anders HänströmTäby OK18:47:48
1773Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:48:02
1774Kjell ObergerIFK Lidingö SOK18:48:17
1775Mattias RobertsonCentrum OK18:48:33
1776Göran HanssonTäby OK18:48:48
1777Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK18:49:01
1778Roger LindénAttunda OK18:49:18
1779Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby18:49:37
1781Stefan MarteliusAttunda OK18:50:03
1782Tomas BjörelindJärla Orientering18:50:18
1783Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:50:33
1784Peter LandénGustavsbergs OK18:50:48
1785Ove WallsterSundbybergs IK18:51:10
1787Pär GustavssonVallentuna-Össeby OL18:51:19
1788Henrik DufbergTullinge SK18:51:48
1789Anders ÄlvegranVästerås SOK18:52:02
1790Alf JanssonSkarpnäcks OL18:52:18
1792Ulf RadlerJärfälla OK18:52:47
1793Tomas MovinSnättringe SK18:53:03
1794Christer HördellSöders-Tyresö18:53:18
1795Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:53:33
1797Lars JonassonJärfälla OK18:54:03
1798Per MolinSödertälje-Nykvarn OF18:54:18
1799Rudolf HersénTullinge SK18:54:33
1800Lars SegerqvistSkarpnäcks OL18:54:49
1803Conny ForsbergLånghundra IF19:00:18
1804Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK19:00:34
1805Anders NissarJärfälla OK19:00:48
1806Håkan RostöRånäs OK19:01:03
1807Bo LauriSnättringe SK19:01:20
1808Mikael KindbornOK Hällen19:01:33
1810Per WolgastSnättringe SK19:02:03
1811Jörgen  AxellKlubblös19:02:20
1812Per ForsbergIFK Enskede19:02:32
1813Jonas GidingVallentuna-Össeby OL19:02:48
1814Håkan OlofssonÄrla IF19:03:03
1815Martin  BjurnerBromma-Vällingby SOK19:03:18
1816Torbjörn LännevallOK Roslagen19:03:32
1817Björn RegerSöders-Tyresö19:03:48
1818Krister GumaeliusWaxholms OK19:04:03
1820Olof PerssonSnättringe SK19:04:33
1821Lars BerzellVäsby OK19:04:48
1822Thomas KällbergOK Roslagen19:05:02
1823Rolf LöfqvistSöders-Tyresö19:05:18
1825Niclas NilssonOK Österåker19:05:48
1827Lars LöthmanJärfälla OK19:06:17
1828Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:06:33
1829Anders SöderbärgOK Roslagen19:06:47
1830Ola KåbergOK Ravinen19:07:01
1833Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:07:47
1834Jonas  EklundVallentuna-Össeby OL19:08:02
1835Johan LidmarSnättringe SK19:08:18
1836Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby19:08:32
1837Johan WestringJärfälla OK19:08:48
1838Ola HultinOK Roslagen19:09:01
1839Leif CarlssonSkarpnäcks OL19:09:22
1841Anders NauHaninge SOK19:09:47
1842Staffan ElmhagenSöders-Tyresö19:10:03
1844James ChristieSnättringe SK19:10:32
1845Kjell NordqvistWaxholms OK19:10:45
1846Mats JavehedTäby OK19:11:02
1848Jörgen HectorSnättringe SK19:11:34
1849Ove RinnbäckOK Ravinen19:11:47
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL19:12:02
1851Fredrik MorastHaninge SOK19:12:18
1852Matts AnderssonOK Ravinen19:12:33
1853Mikael NordquistTäby OK19:12:47
1831Lennart HävrénTullinge SK19:19:04
1855Henrik HagwallJärla Orientering19:30:03
1857Stefan SundeliusJärfälla OK19:30:33
1861Mikael ByströmJärfälla OK19:31:33
1863Jesper LagerbergOK Södertörn19:32:02
1865Reinhold LenneboIF Thor19:32:32
1867Staffan KjellmanOK Ravinen19:33:02
1869Tapani MattusIFK Lidingö SOK19:33:33
1871Eric RollerJärfälla OK19:34:00
1873Magnus TenghagenHärlövs IF19:34:33
1875Anders HolmqvistSnättringe SK19:35:00
1859Frank SteinerJärfälla OK19:35:20
1877Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK19:35:32
1879Mats AjlingTäby OK19:36:03
1880Jan LindhSundbybergs IK19:36:18

D50

1 900 m, 95 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1901Kerstin OhlssonHaninge SOK18:30:02
1902Cina BroquistIFK Lidingö SOK18:30:18
1904Maria BrattTullinge SK18:30:43
1905Åsa SkunckeTäby OK18:31:03
1906Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK18:31:18
1907Maria OlssonHJS-Vansbro OK18:31:34
1908Annika LundströmVäsby OK18:31:48
1909Anette BrunanderAttunda OK18:32:03
1910Johanna SundströmJärla Orientering18:32:18
1911Avvai SingamKlubblös18:32:34
1912Teija LeppinenIFK Lidingö SOK18:32:48
1914Ina WidegrenSkogsluffarnas OK18:33:20
1915Jenny SalemyrBromma-Vällingby SOK18:33:33
1916Annika SvenssonSolna OK18:33:49
1917Marie ForshällenAttunda OK18:34:00
1918Birgitta BillstamJärfälla OK18:34:19
1919Lena HellströmOK Ravinen18:34:34
1920Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK18:34:49
1922Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK18:35:15
1923Cecilia WestströmSundbybergs IK18:35:23
1924Louise NilssonJärfälla OK18:35:48
1925Karin SteneboAttunda OK18:36:02
1926Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:36:18
1927Karin BjörklundIFK Enskede18:36:32
1928Annika BerntssonVäsby OK18:36:48
1930Heléne KlassonOK Ravinen18:37:18
1931Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK18:37:33
1932Anna BlomgrenTullinge SK18:37:48
1933Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:38:01
1934Kristina BergstrandSöders-Tyresö18:38:19
1935Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF18:38:34
1936Annica JanssonIFK Lidingö SOK18:38:48
1937Charlotta GibergHellas Orientering18:39:02
1938Johanna AlmlundHaninge SOK18:39:20
1939Gunilla BergSöders-Tyresö18:39:36
1940Anita LindbohmSkarpnäcks OL18:39:50
1941Anna PernebyTullinge SK18:40:03
1942Charlotte EngesAttunda OK18:40:20
1943Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK18:40:33
1944Ulla GummesonVäsby OK18:40:48
1945Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL18:41:03
1947Anette LantzOK Österåker18:41:33
1948Pia BoudrieVäsby OK18:41:48
1949Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:42:02
1950EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF18:42:18
1951Birgitta SkoglundOK Roslagen18:42:32
1952Annika SundvallJärla Orientering18:42:48
1953Ebba HedegårdOK Kolmården18:43:03
1954Elke WilkeTierps SOK18:43:21
1955Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK18:43:33
1956My RönnolsTäby OK18:43:47
1957Mia LiljaIFK Lidingö SOK18:44:03
1958Ylva RudanderJärla Orientering18:44:19
1959Birgitta OlssonTäby OK18:44:34
1960Carin HomannJärfälla OK18:44:49
1961Inger ÖlundIFK Enskede18:45:06
1962Carina GullbergOK Österåker18:45:18
1963Anna LindellGustavsbergs OK18:45:33
1964Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF18:45:48
1965Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL19:00:04
1966Erika CarlingerSkogsluffarnas OK19:00:19
1967Monica RostöRånäs OK19:00:30
1968Maria LännevallOK Roslagen19:00:48
1969Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK19:01:02
1970Malin KvarnefalkJärfälla OK19:01:19
1971Ann GranqvistOK Ravinen19:01:34
1972Carin RosénGustavsbergs OK19:01:47
1973Helena PepaHagaby GoIF Örebro19:02:02
1974Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL19:02:18
1975Lena GumaeliusWaxholms OK19:02:34
1976Lotta ValentinGustavsbergs OK19:02:47
1977Monica HatlenSnättringe SK19:03:02
1978Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:03:17
1979Ulrika AxellIFK Enskede19:03:35
1980Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF19:03:49
1981Maria KvarnlöfOK Roslagen19:04:03
1982Helene SvenssonRånäs OK19:04:19
1983Ingalill KåbergOK Ravinen19:04:34
1984Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:04:48
1985Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF19:05:03
1986Åsa GidingVallentuna-Össeby OL19:05:20
1987Ingrid GraneliHaninge SOK19:05:33
1988Lena Nyström-NilssonRånäs OK19:05:48
1989Linnea CarlssonSkarpnäcks OL19:06:02
1990Katarina RundströmIFK Enskede19:06:18
1991Eva ElnerudSigtuna OK19:06:34
1992Lena GrandinOK Linné19:06:47
1993Sussie TistadIFK Lidingö SOK19:29:11
1994Karin TidevallSkogsluffarnas OK19:29:48
1995Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK19:30:15
1996Andrea SilierJärfälla OK19:30:42
1997Madeleine CasselIFK Lidingö SOK19:31:05
1998Madeleine LimparAttunda OK19:31:24
1999Eva HagrotTäby OK19:31:43
2000Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK19:32:06

H21

2 740 m, 260 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Mikael LovénJärla Orientering18:30:02
2Niclas SjögrenHaninge SOK18:30:17
3Jonathan SerrandSundbybergs IK18:30:32
4Henrik FlordalKatrineholms OK18:30:45
5Patrik GunnarssonMälarhöjdens IK OK18:31:01
6Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF18:31:17
7Andreas BorängSnättringe SK18:31:31
8Anton SilierJärfälla OK18:31:46
9Timo MähönenIFK Lidingö SOK18:32:00
10Joakim AlmtorpLånghundra IF18:32:16
11Alfred LängheimTullinge SK18:32:30
12Pär LiljaIFK Lidingö SOK18:32:47
13Filip MöllerOK Södertörn18:33:01
14Henrik BladhTullinge SK18:33:17
15Frej FredmanCentrum OK18:33:31
16Anders BoströmJärfälla OK18:33:47
17Peter LöfgrenTäby OK18:34:01
18Johan HerbstVästerås SOK18:34:17
19Joakim OlssonVäsby OK18:34:32
20Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK18:34:45
21Anders JennerGustavsbergs OK18:35:02
22Mats HainkeSnättringe SK18:35:16
23Torbjörn GillsparrOK Österåker18:35:32
24Per WesterlundSkogsluffarnas OK18:35:48
25Linus AlbinssonIFK Enskede18:36:00
26Harald HenrikssonJärla Orientering18:36:17
27Ulf HedbergSöders-Tyresö18:36:31
28Fredrik AhnlénOK Hammaren18:36:45
81David GranathTjällmo-Godegårds OK18:36:59
29Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK18:37:09
30Johannes BladhTullinge SK18:37:17
31Mattias HolmbergCentrum OK18:37:33
32Yngve RahlénOK Ravinen18:37:45
33John LarssonRånäs OK18:38:00
34Jonas GoldJärfälla OK18:38:17
35Pierre MerletKlubblös18:38:32
36David ErikssonHagaby GoIF Örebro18:38:49
37David KlemanTäby OK18:39:00
38Simon MarteliusAttunda OK18:39:17
39Krister KölzowOK Ravinen18:39:33
40Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK18:39:47
41Magnus LindblomGustavsbergs OK18:40:01
42Oskar HermanssonCentrum OK18:40:16
43Christoffer EskilssonTullinge SK18:40:31
44Roland PerssonSkarpnäcks OL18:40:47
45Johan HydénKamrat och IF KIF18:41:02
46Oskar ForsbergSnättringe SK18:41:16
47Love OttossonHaninge SOK18:41:32
48David HectorSnättringe SK18:41:45
49Duncan RobertsonSvaide Roma SOK18:42:01
50Niklas EverittCentrum OK18:42:17
51Tomas FagerstedtSödertälje-Nykvarn OF18:42:30
52Simon LiljaIFK Lidingö SOK18:42:45
53Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö18:43:00
54Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK18:43:16
55Erik WidingSkarpnäcks OL18:43:32
56Thomas PetterssonAttunda OK18:43:47
57Per MårtenssonOK Ravinen18:44:01
58Mattias HenrikssonCentrum OK18:44:16
59Oscar GustavssonVallentuna-Össeby OL18:44:32
60Joakim BergBromma-Vällingby SOK18:44:47
61Alexander AlnessLånghundra IF18:45:01
62Thierry ReignierJärfälla OK18:45:17
63Axel FlordalKatrineholms OK18:45:32
64Martin NilssonSnättringe SK18:45:47
65Viggo KlassonOK Ravinen18:46:02
66Jon LindmarkCentrum OK18:46:18
67Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK18:46:32
68Olle StorellHaninge SOK18:46:47
69Valtteri KankainenTurun Suunnistajat18:47:01
70Andreas NordforsStora Tuna OK18:47:18
71Martin TrossingTäby OK18:47:33
72Robert PedersenJärfälla OK18:47:47
73Albin HainkeSnättringe SK18:48:01
74Samuel LindénAttunda OK18:48:17
75Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL18:48:31
76Zac HuddIFK Lidingö SOK18:48:46
77Andreas LundstenCentrum OK18:49:01
78Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL18:49:16
79Joachim WansölinOK Ravinen18:49:31
80Christopher LindqvistIFK Enskede18:49:46
82Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:50:18
83Anders LindgrenLånghundra IF18:50:32
84Mark ÅkessonJärfälla OK18:50:45
85Assar HellströmOK Ravinen18:51:01
86John McLellandOK Rodhen18:51:17
87Martin AhlströmIFK Enskede18:51:31
88Johan BernhardSnättringe SK18:51:46
89Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:52:01
90Arvid RudbergCentrum OK18:52:17
91Fredrik SundbladVallentuna-Össeby OL18:52:31
92Simon BohmanRånäs OK18:52:47
93Joel LännevallOK Roslagen18:53:01
94Henrik NorellSnättringe SK18:53:19
95Hannes SvahnOK Ravinen18:53:32
96Anton UddCentrum OK18:53:46
97Johan KärrströmTullinge SK18:54:02
98Fredrik HanssonTäby OK18:54:15
99Alvar MelinHaninge SOK18:54:31
100Lars LindbomMälarö SOK18:54:48
101Andreas HallIFK Lidingö SOK18:55:01
102Joel UddMarkbygdens OK18:55:17
103Fredrik AlzénGustavsbergs OK18:55:30
104Lars KlassonOK Ravinen18:55:49
105Martin KarlssonCentrum OK18:56:01
106Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:56:18
107Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK18:56:32
108Tobias AnderssonOK Österåker18:56:48
109Jesper LundTullinge SK18:57:02
110Daniel RejmentOK Linné18:57:16
111Sture SundqvistLånghundra IF18:57:32
112Jesper LidmarSnättringe SK18:57:47
113Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK18:58:01
114Sverker LenasCentrum OK18:58:18
115Emil ThalinOK Älvsjö-Örby18:58:32
116Stefan NorinSöders-Tyresö18:58:47
117Henrik WolffSkogsluffarnas OK18:59:01
118Josef AnderssonJärfälla OK18:59:19
119Adam BrattTullinge SK18:59:33
120Anders WidegrenMälarö SOK18:59:47
121Hugo FlordalSnättringe SK19:00:02
122Fredrik GrimborgSkarpnäcks OL19:00:15
123Marcus WiklundStora Tuna OK19:00:30
125Michael ReforsJärla Orientering19:01:02
126Daniel HalvardssonNässjö OK19:01:17
127Oskar BacklundÄrla IF19:01:32
128Martin LennartssonNässjö OK19:01:46
129Erik JonssonSträngnäs-Malmby OL19:02:01
130Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:02:16
132Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF19:02:51
134Erik MattssonJärla Orientering19:03:17
135Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK19:03:32
136Jan StridhSkogsluffarnas OK19:03:49
137Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF19:04:01
138Mats LundbladTäby OK19:04:17
139Benjamin  LangerakJärfälla OK19:04:33
140Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK19:04:46
141Anders  PlattJärla Orientering19:05:02
142Hampus OlesundOK Landehof19:05:18
143Jon SundbergJärfälla OK19:05:33
144Pedro  BeloKlubblös19:05:47
145Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:06:01
146Johan NäsmanTäby OK19:06:17
147Ludde BlomIFK Enskede19:06:32
148Douglas LundinSkogsluffarnas OK19:06:46
149Henrik MorastHaninge SOK19:07:02
150Love BerzellOK Ravinen19:07:15
151Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF19:07:31
152Rasmus KihlSundbybergs IK19:07:47
153Emil AnderssonTullinge SK19:08:01
154Mats AnderssonCentrum OK19:08:17
155Björn LundquistOK Ravinen19:08:32
Göran ThimbergSöders-Tyresö19:08:47
157Martin RinnbäckOK Ravinen19:09:01
158Tobias KarlssonSnättringe SK19:09:17
159Emil GrehnOK Rodhen19:09:31
160Mattias ÖrtlundRånäs OK19:09:46
161Anthony LoccisanoKlubblös19:10:03
162Mattias MillingerJärla Orientering19:10:18
163Linus  LauriKlubblös19:10:31
164Vincent LindvallSträngnäs-Malmby OL19:10:47
165Johan HedmanSöders-Tyresö19:11:02
166Tintin KarlbergTullinge SK19:11:18
167Oscar BjörckJärla Orientering19:11:31
168Peter BergmanTullinge SK19:11:47
169Anton AlverbäckCentrum OK19:12:06
170Aleksandr ManoilovJärfälla OK19:12:18
171Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL19:12:32
172Erik BerzellJärla Orientering19:12:47
173Petter BodingIFK Lidingö SOK19:13:01
174Mikael JanssonIFK Lidingö SOK19:13:17
175Albin AnderssonTullinge SK19:13:31
176Anders  AbelSnättringe SK19:13:49
177Johan AnemyrNässjö OK19:14:01
178Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:14:17
179Oskar HektorLinköpings OK19:14:32
180Niklas KarlssonMälarö SOK19:14:48
181David BejbomJärla Orientering19:15:01
182Daniel FogelmarkOK Södertörn19:15:18
183Mathias HallJärla Orientering19:15:32
184Henrik SundblomRånäs OK19:15:46
185Kristoffer TengrothSundbybergs IK19:16:00
186Jonas ErlandssonRehns BK19:16:17
187Per Inge Munter Klubblös19:16:33
188Martin OlssonTäby OK19:16:46
189Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro19:17:01
190Jonas SjöblomAttunda OK19:17:18
191Oskar SundblomRånäs OK19:17:31
192Samuel MurrayIFK Lidingö SOK19:17:48
193Carl CarlssonNyköpings OK19:18:01
194Albin AnderssonOK Ravinen19:18:16
195Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK19:18:29
196John WolgastSnättringe SK19:18:47
197Ruslan GlebovOK Ravinen19:19:01
198Mattias ÅgrenCentrum OK19:19:17
199Viktor LindbergOK Roslagen19:19:33
200Melker ForsbergKFUM Örebro OK19:19:47
201Jens RönnolsJärla Orientering19:20:01
203Nils EdvardssonJärfälla OK19:20:31
204Pontus AxellIFK Enskede19:20:47
205Erik HerneOK Ravinen19:21:01
206Tomas  BrobergKlubblös19:21:20
207Albin LindskogOK Ravinen19:21:32
208Peter OláRånäs OK19:21:46
209Simon HectorSnättringe SK19:22:01
211Magnus YngvessonCentrum OK19:22:27
202Felix SpäthIFK Lidingö SOK19:22:38
212Martin SahlinJärla Orientering19:22:52
213Victor ImarkTullinge SK19:23:00
214Alexander SchandlOK Södertörn19:23:17
215Fredrik JonssonAttunda OK19:23:32
216Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:23:47
217Oskar EdvardssonJärfälla OK19:24:01
218Manne HammarbergJärfälla OK19:24:16
219Erik Lidström LauriSnättringe SK19:24:30
220Per ÖbergOK Hällen19:24:45
222Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:25:17
224William HultqvistVallentuna-Össeby OL19:26:01
226Håkan PalmOK Klemmingen19:26:30
227Patric De BoussardIFK Enskede19:26:46
228Igor AndriushchenkoJärla Orientering19:27:02
229Joel BerringCentrum OK19:27:17
231Allan MogensenOK Ravinen19:27:46
232Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK19:28:05
233Robin ErikssonOK Roslagen19:28:18
234Robert JohanssonTäby OK19:28:32
235Jerker DrottenmyrVisborgs OK19:28:53
236Casper GidingKamrat och IF KIF19:29:01
237Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK19:29:17
230Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF19:29:32
239Johan LindqvistTäby OK19:29:46
240Sergiu FalaOK Ravinen19:30:01
241Petter SkantzeIFK Lidingö SOK19:30:17
242Tommy SchmidOL Trollelg19:30:31
244Simon ÖsterlundVästerås SOK19:31:00
245Joel  BohmanRånäs OK19:31:17
246Michael AhlquistJärla Orientering19:31:33
247Niklas WansölinOK Ravinen19:31:45
248Karl LundinOK Hällen19:32:01
249Lars SegermanSkarpnäcks OL19:32:18
251Per OksvoldCentrum OK19:32:45
252Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb19:33:02
253Sebastian TegnebrattOK Södertörn19:33:17
255Magnus KarlssonCentrum OK19:33:48
256Mikael NyströmOK Ravinen19:34:02
257Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK19:34:16
259Erik DyreliusSnättringe SK19:34:52
260Nick BarrableOK Ravinen19:35:02
261Henrik SjögrenHaninge SOK19:35:17
263Oskar SvenssonFinspångs SOK19:35:32
265Bruno GodefroyOK Ravinen19:36:22
266Ludvig LarsendahlVästerås SOK19:36:30
267Johan SandlerSkogsluffarnas OK19:36:48
268Ove OksvoldCentrum OK19:37:00
271Andrei KartashevSundbybergs IK19:37:47
273Axel MålargårdTäby OK19:38:16
274Espen Hadmark HultgreenTyrving IL19:38:30
277François BornerOLV ZUG19:39:17
278Melker LundinOK Hällen19:39:32
269Simon SchusterIFK Lidingö SOK19:54:04

D21

2 260 m, 192 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Emeli PetterssonTullinge SK18:30:01
502Isabella TapperIFK Lidingö SOK18:30:16
503Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF18:30:31
504Frida ForsbergOK Ravinen18:30:46
505Nadja DahlströmSnättringe SK18:31:01
506Agnes ThorCentrum OK18:31:17
507Cecilia FochsenWaxholms OK18:31:30
508Nadja RutzSundbybergs IK18:31:47
509Lisa TörnqvistAttunda OK18:32:01
510Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK18:32:17
511Ida HofstedtTäby OK18:32:31
512Hilda MattssonJärla Orientering18:32:46
513Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna18:33:01
514Lisa LeicktTullinge SK18:33:17
515Eva HagwallJärla Orientering18:33:31
516Stina AndreassonGustavsbergs OK18:33:45
517Frida ArnessonSkarpnäcks OL18:34:00
518Alice GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:34:17
519Elin ThyrCentrum OK18:34:31
520Åsa SjölanderTäby OK18:34:45
521Maria PereverzinaHertfordshire Orienteering Club HH18:35:01
522Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:35:16
523Caroline PigerreIFK Lidingö SOK18:35:32
524Rebecka LindbergOK Roslagen18:35:48
525Åsa WilestedtAttunda OK18:36:00
526Johanna WeissLånghundra IF18:36:18
527Carina HallendalIFK Enskede18:36:30
528Jana AmacherTullinge SK18:36:48
529Ann RollerJärfälla OK18:37:01
530Lova AggeforsGustavsbergs OK18:37:17
531Ylva SandénOK Södertörn18:37:32
532Katrin JosefssonVäsby OK18:37:51
533Elina GrahnIFK Lidingö SOK18:38:03
534Viktoria HedenlundTäby OK18:38:18
535Sofie KarlssonCentrum OK18:38:32
536Michaela LundellOK Österåker18:38:47
537Laura AngeloAttunda OK18:39:01
538Tilda BellanderGustavsbergs OK18:39:17
539Kristina CanowOK Österåker18:39:32
540Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF18:39:47
541Barbora PijákováIFK Lidingö SOK18:40:00
542Moa KjellstrandCentrum OK18:40:16
543Vera RolfssonSkarpnäcks OL18:40:32
544Emelie HolmströmKamrat och IF KIF18:40:47
545Carolin SvenssonHaninge SOK18:41:01
546Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK18:41:17
547Marie HerrnholdAttunda OK18:41:32
548Nickolina HedenlundTäby OK18:41:46
549Lisa ÖsterlingOK Södertörn18:42:02
550Mikaela WallerströmOK Österåker18:42:19
551Hanna JonssonSöders-Tyresö18:42:32
552Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:42:47
553Sara RuneborgAttunda OK18:43:03
554Ella BroquistIFK Lidingö SOK18:43:16
555Meta NordesjöSundbybergs IK18:43:32
556Johanna LönnkvistTullinge SK18:43:46
557Sara SjökvistJärla Orientering18:44:01
558Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL18:44:14
559Anna ÅhmanCentrum OK18:44:32
560Alva JonssonLånghundra IF18:44:47
561Maria PedersenJärfälla OK18:45:01
562Maria LidénVäsby OK18:45:15
563Nayara GillsparrOK Österåker18:45:31
564Tova OlssonIK Hakarpspojkarna18:45:46
565Sofia IversAttunda OK18:46:00
566Sara MöllerOK Södertörn18:46:17
567Jennie Malm BlomqvistCentrum OK18:46:32
568Elin AhlströmIFK Enskede18:46:46
569Priscilla FerreraSkarpnäcks OL18:47:01
570Tuva FalkSundbybergs IK18:47:17
571Juni StigsdotterIFK Lidingö SOK18:47:32
572Eva HallstenTäby OK18:47:47
573Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby18:48:01
574Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK18:48:17
575Vera BogrenSundbybergs IK18:48:32
576Susanna TervoIFK Lidingö SOK18:48:46
577Teresia WällstedtJärfälla OK18:49:01
578Matilda HektorAttunda OK18:49:17
579Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK18:49:32
580Karin HagwallLunds OK18:49:46
581Helena BergmanOK Ravinen18:50:01
582Lovisa Nimvik SternJärla Orientering18:50:18
583Lena NileviHaninge SOK18:50:33
584Evelina BergSöders-Tyresö18:50:47
585Filipa RodriguesJärla Orientering18:51:01
586Josefine AnderssonTäby OK18:51:16
587Anna GerhardssonAttunda OK18:51:31
588Stina BorängSnättringe SK18:51:46
589Galina RibediucHellas Orientering18:52:00
590Andrea JonssonLånghundra IF18:52:17
591Erica EdmanRehns BK18:52:30
592Camilla GöstasSöders-Tyresö18:52:46
593Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK18:53:00
594Malin DahlbäckOK Österåker18:53:16
595Julia FriskCentrum OK18:53:32
596Nina BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:53:45
597Emma BjessmoIFK Lidingö SOK18:54:00
598Josefin HersénTullinge SK18:54:15
599Sarah-Jane BarrableOK Ravinen18:54:31
600Vilma KarlssonSnättringe SK18:54:48
601Susen LöschÄrla IF18:55:00
602Lovisa LarssonTullinge SK18:55:16
603Linnea BörjarsCentrum OK18:55:31
604Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK18:55:48
605Helena KarlssonIFK Lidingö SOK18:56:00
606Johanna Nimvik SternJärla Orientering18:56:18
607Josefin LindqvistIFK Enskede18:56:32
608Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK18:56:49
609Sara EskilssonAlfta-Ösa OK18:57:01
610Emma MiléusAttunda OK18:57:17
611Ellinor FryxellTullinge SK18:57:32
612Maria CarlströmCentrum OK18:57:47
613Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering18:58:00
614Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK18:58:17
615Helena MarkstedtOK Södertörn18:58:32
616Ellen SkunckeTäby OK18:58:47
617Ella SjöbergTullinge SK18:59:00
618Emma BellanderGustavsbergs OK18:59:22
619Linnéa GranlundTäby OK18:59:24
620Amelie RajanIFK Lidingö SOK18:59:34
621Carolina NealisOK Roslagen19:00:00
622Hanna GustafssonOK Kåre19:00:17
623Linnea  MalmbergStora Tuna IK SK19:00:33
624Elin SundqvistTullinge SK19:00:47
625Ewa AlbrektssonOK Ravinen19:01:00
626Helena FalkTäby OK19:01:19
627Josefin KarlssonAttunda OK19:01:33
629Tone AlbrektssonOK Ravinen19:02:01
630Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:02:17
631Olga AxellKlubblös19:02:31
633Gro DahlbomCentrum OK19:03:01
634Lovisa HambäckLånghundra IF19:03:17
635Alice HallménJärfälla OK19:03:32
637Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK19:04:00
638Embla MorastHaninge SOK19:04:17
640Siri EngbergJärla Orientering19:04:45
641Johanna LännevallOK Roslagen19:05:00
643Malin LindskogOK Ravinen19:05:32
644Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:05:48
645Sofia PerssonTullinge SK19:06:01
647Magdalena GrunderJärfälla OK19:06:33
648Pille HedströmSöders-Tyresö19:06:48
649Åsa BörjessonJärla Orientering19:07:00
651Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK19:07:31
652Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:07:46
654Astrid AnderVallentuna-Össeby OL19:08:18
655Anna LundquistOK Ravinen19:08:31
657Nina De BoussardIFK Enskede19:09:01
659Boel SundbergOK Södertörn19:09:32
660Therese PerssonSnättringe SK19:09:47
661Fanny RostöRånäs OK19:10:02
662Anna EkOK Ravinen19:10:19
663Elin LauriKamrat och IF KIF19:10:31
664Malin WilliamssonCentrum OK19:10:47
665Jenni SimolaIFK Lidingö SOK19:11:01
666Alma KappelOK Tyr19:11:17
668Lena BuhreAttunda OK19:11:31
669Maria EdvardssonJärfälla OK19:12:01
670Therese NilssonOK Österåker19:12:17
672Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK19:12:46
673Tina Eriksson EdénJärfälla OK19:13:01
674Sofia PerssonSnättringe SK19:13:18
676Anna EkSödertälje-Nykvarn OF19:13:49
678Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen19:14:16
679Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:14:30
680Isabella NilssonGustavsbergs OK19:14:46
681Elin GidingVallentuna-Össeby OL19:15:01
683Agnes BromanOK Roslagen19:15:33
685Jessica SjöbergTullinge SK19:16:01
687Therese KlintbergLinköpings OK19:16:31
689Jenny WallnerAttunda OK19:17:01
690Hanna LagerbergOK Södertörn19:17:18
691Fanny LinderborgSkellefteå OK19:17:32
692Sanna HedbergOK Södertörn19:17:48
693Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:18:01
694Elisabet  LundströmKlubblös19:18:17
695Alice HugossonIFK Lidingö SOK19:30:00
697Ellinor BjörklundJärfälla OK19:30:32
699Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF19:31:01
700Anna JohanssonJärla Orientering19:31:16
701Emma BromarkLånghundra IF19:31:32
703Amanda TibellLånghundra IF19:32:01
705Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:32:30
707Sofia ForsgrenOK Skogsfalken19:33:01
708Matilda AhlquistJärla Orientering19:33:18
710Maja SandvikAttunda OK19:33:48
712Linda LönnebergTäby OK19:34:16
714Annika OhlssonÄrla IF19:34:47
715Tove LagerbergOK Södertörn19:35:01
716Ellinor HambergJärfälla OK19:35:17
718Petra LjungdellTäby OK19:35:47
720Therese HolmströmOK Ravinen19:36:15

H16

2 070 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1601Olle ThimbergSöders-Tyresö18:30
1602Albin WarvelinLånghundra IF18:31
1603Melker PalmJärfälla OK18:32
1604Filip StorellHaninge SOK18:33
1605Marcus SteneboAttunda OK18:34
1606Gustaf HofstedtTäby OK18:35
1607Emil HelanderTullinge SK18:36
1608Justus ArenanderSkarpnäcks OL18:37
1609Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK18:38
1610Henrik LundforsIFK Enskede18:39
1611Lukas WallhedJärla Orientering18:40
1612Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK18:41
1613Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:42
1614Viktor SoneAttunda OK18:43
1615Morris RassètBromma-Vällingby SOK18:44
1616Otto BalckTäby OK18:45
1617Johan FochsenWaxholms OK18:46
1618Emil FranzénSundbybergs IK18:47
1619Hugo BacklundTullinge SK18:48
1620Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:49
1621Jesper ÅkessonJärfälla OK18:50
1622Olle BrohagenOK Ravinen18:51
1623Edvin NilssonLånghundra IF18:52
1624David RyderåsWaxholms OK18:53
1625Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:54
1626Max ÖsterlingOK Södertörn18:55
1627Lucas AlzénGustavsbergs OK18:56
1628Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:57
1629Fredrik AhlbergTäby OK18:58
1630Elis IversAttunda OK18:59
1631Hugo KindbornOK Hällen19:00
1632Viktor DavidssonSöders-Tyresö19:01
1633Marcus EkmanTäby OK19:02
1634Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:03
1636Eskil WidehagSundbybergs IK19:05
1638Isak GeliusSnättringe SK19:07
1639Wilhelm NordqvistWaxholms OK19:08
1641Wilhelm BergmanTullinge SK19:10
1643Edvin ForsbergOK Ravinen19:12
1645Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby19:14
1647Olle KallurOK Ravinen19:16
1649Hampus HatlenSnättringe SK19:18
1650Björn  RennerOK Södertörn19:19
1651Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:20
1652Ludvig FerdmanTullinge SK19:21
1654Erik BovalliusJärfälla OK19:23
1656Hugo LindskogOK Ravinen19:25
1658Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:27
1660Anton MörkforsJärfälla OK19:29

D16

1 830 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1501Ebba HörlingSundbybergs IK18:30
1502Tilde BredermanVäsby OK18:31
1503Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK18:32
1504Märta SödervallTullinge SK18:33
1505Louise LindellGustavsbergs OK18:34
1506Tilda MårtenssonOK Ravinen18:35
1507Alicia BjörnbergSöders-Tyresö18:36
1508Tindra ÅhlinJärla Orientering18:37
1509Emma BarnardBromma-Vällingby SOK18:38
1510Miia RollerJärfälla OK18:39
1511Lisa WadenbrantSundbybergs IK18:40
1512Sara SundqvistLånghundra IF18:41
1513Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö18:42
1514Madeleine GranathVäsby OK18:43
1515Ida HänströmTäby OK18:44
1516Åsa SundströmJärla Orientering18:45
1517Elin WolgastSnättringe SK18:46
1518Vendela RundströmOK Ravinen18:47
1519Sandra ValjusIFK Lidingö SOK18:48
1520Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK18:49
1521Louise ByströmBromma-Vällingby SOK18:50
1522Wilma JosefssonVäsby OK18:51
1523Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL18:52
1524Agnes WeissLånghundra IF18:53
1525Bella PedersenJärfälla OK18:54
1526Ida SvahnSöders-Tyresö18:55
1527Doris IkoTäby OK18:56
1528Ronja StåhlSundbybergs IK18:57
1529Meja AleniusNyköpings OK18:58
1530Emma NorinSöders-Tyresö18:59
1531Hedda RöstinOK Ravinen19:00
1532Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK19:01
1533Wilma LeicktTullinge SK19:02
1534Moa FröstadiusSundbybergs IK19:03
1535Alicia SchandlOK Södertörn19:04
1536Agnes DambergIFK Lidingö SOK19:05
1537Emma AlmJärfälla OK19:06
1538Tove SvedellSkarpnäcks OL19:07
1539Lisa ThunellIFK Lidingö SOK19:08
1540Ebba  KolmodinTumba-Mälarhöjden OK19:09
1541Smilla MogensenOK Ravinen19:10
1543Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:12
1545Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK19:14
1546Amanda GranqvistOK Ravinen19:15
1548Tove SjöbergTullinge SK19:17
1550Sanna RinnbäckOK Ravinen19:19
1551Tilda DalekantIFK Enskede19:20
1553Ester AnderssonOK Södertörn19:22
1555Emilia NilssonGustavsbergs OK19:24
1556Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF19:25
1558Emma SvidénSöders-Tyresö19:27
1559Lilly ChristieSnättringe SK19:28
1561Fredrika NordquistTäby OK19:30
1562Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:31
1563Elisabeth LarssonOK Södertörn19:32
1564Märta SandvikAttunda OK19:33
1565Ida ÖsterbergGustavsbergs OK19:34

H14

1 800 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401Arvid MyrbergerTullinge SK18:30
1402Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF18:31
1403Ture JohanssonSkogsluffarnas OK18:32
1404Hugo SjölanderTäby OK18:33
1405Linus SkattOK Södertörn18:34
1406Gustav StorellHaninge SOK18:35
1407Felix FlodmanTullinge SK18:36
1408Fabian TörnqvistAttunda OK18:37
1409Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK18:38
1410August OldingTäby OK18:39
1411Jens FochsenWaxholms OK18:40
1412Erik WällstedtJärfälla OK18:41
1413Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK18:42
1414Linus NileviHaninge SOK18:43
1415Oliver LiwångIFK Lidingö SOK18:44
1416Erik NorinSöders-Tyresö18:45
1417Ruben HårdSkogsluffarnas OK18:46
1418Elias BladhTullinge SK18:47
1419Wilhelm GrönquistSundbybergs IK18:48
1420Hannes LindqvistIFK Enskede18:49
1421Simon TrossingTäby OK18:50
1422Malte BellanderGustavsbergs OK18:51
1423Melker KronqvistOK Klemmingen18:52
1424Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK18:53
1425Eric PerssonBromma-Vällingby SOK18:54
1426Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF18:55
1427Malte AlbinssonOK Österåker18:56
1428Nils SamrudIFK Lidingö SOK18:57
1429Ludvig HagwallJärla Orientering18:58
1430Joel BjörklundAttunda OK18:59
1431Ludvig Sjöberg-SvedborgBromma-Vällingby SOK19:00
1432Sandro PruthSkogsluffarnas OK19:01
1433Axel TrofastTullinge SK19:02
1434Noa HelgarsTäby OK19:03
1435Hampus SundbergJärfälla OK19:04
1436Axel NordqvistWaxholms OK19:05
1437Linus NilssonOK Österåker19:06
1438Jonathan NilssonGustavsbergs OK19:07
1439Linus ForsbergOK Ravinen19:08
1440Simon StridhSkogsluffarnas OK19:09
1441Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF19:10
1442Erik LundquistOK Ravinen19:11
1443Melvin EkSundbybergs IK19:12
1444Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK19:13
1445Gustav SvenssonRånäs OK19:14
1446Erik NederheimTäby OK19:15
1447Elliot JonssonAttunda OK19:16
1448Hannes MogensenOK Ravinen19:17
1449Niklas ErlandssonOK Södertörn19:18
1450Marcus GrunderJärfälla OK19:19
1451Anton HedströmSöders-Tyresö19:20
1452Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK19:21
1453Joel WallnerAttunda OK19:22
1454Folke KåbergOK Ravinen19:23
1455Jonatan AndersonJärfälla OK19:24
1456Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK19:25
1457Axel Björnberg FärdigNyköpings OK19:26
1458Hugo ÖrtlundRånäs OK19:27
1459Rasmus ÖbergOK Hällen19:28
1461Elias LjungdellTäby OK19:30
1462Svante SandvikAttunda OK19:31
1463Love DanielssonSolna OK19:32
1464Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:33
1465Alexander DybergIFK Lidingö SOK19:34
1466Malte ThelanderHaninge SOK19:35
1467Rasmus LundströmVäsby OK19:38
1471Gustav LübckeOK Ravinen19:40

D14

1 650 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1301Selma CarlsonBromma-Vällingby SOK18:30
1302Rut LundinOK Södertörn18:31
1303Fanny SundbergTullinge SK18:32
1304Ingrid TillegårdSundbybergs IK18:33
1305Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:34
1306Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:35
1307Ida WarvelinLånghundra IF18:36
1308Maja FalkSundbybergs IK18:37
1309Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:38
1310Hanna AnängenNyköpings OK18:39
1311Wilda LundqvistMälarö SOK18:40
1312Nova MatthewsTullinge SK18:41
1313Stina PedersenJärfälla OK18:42
1314Alice HedinIFK Lidingö SOK18:43
1315Emma HallendalIFK Enskede18:44
1316Malin StrömqvistAttunda OK18:45
1317Greta HägerOK Södertörn18:46
1318Stina YlipääMälarö SOK18:47
1319Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:48
1320Wilma MårtenssonOK Ravinen18:49
1321Klara SkunckeTäby OK18:50
1322Felicia StrindérIFK Enskede18:51
1323Ellen AnelandOK Ravinen18:52
1324Märta WigleOK Södertörn18:53
1325Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK18:54
1326Cajsa AleniusNyköpings OK18:55
1327Lovisa LindqvistIFK Enskede18:56
1328Alma BarkstedtTäby OK18:57
1329Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:58
1330Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:59
1331Olivia UnnerudLånghundra IF19:00
1332Moa GlanshedHaninge SOK19:01
1333Emma HöökIFK Lidingö SOK19:02
1334Isabel UnnerudLånghundra IF19:03
1335Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK19:04
1336Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö19:05
1337Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK19:06
1338Vilma NilssonAttunda OK19:07
1339Ebba WestringJärfälla OK19:08
1340Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:09
1341Emma HenriquesOK Södertörn19:10
1342Emilia BergmanTullinge SK19:11
1343Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:12
1344Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:13
1345Klara JunegardTullinge SK19:14
1346Britta BörjessonJärla Orientering19:15
1347Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:16
1348Elin AbelSnättringe SK19:17
1349Alva OláRånäs OK19:18
1350Wilma DalekantIFK Enskede19:19
1351Lovisa BergstenOK Södertörn19:20
1352Lovisa NordquistTäby OK19:21
1354Alva Lidström LauriSnättringe SK19:23
1355Ebba ForsbergOK Ravinen19:24
1356Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF19:25
1357Linn De BoussardIFK Enskede19:26
1358Stella ÖstblomJärfälla OK19:27
1359Tuva HolmströmOK Ravinen19:30
1360Sonja AhlquistJärla Orientering19:31

H12

1 490 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1201Arvid RundströmOK Ravinen18:30
1202Wilmer HagrotTäby OK18:31
1203Folke JohanssonSundbybergs IK18:32
1204Victor GranathVäsby OK18:33
1205Olof HagwallJärla Orientering18:34
1206Lukas SjöblomAttunda OK18:35
1207Erik BalckTäby OK18:36
1208Anton AkterinOK Älvsjö-Örby18:37
1209Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK18:38
1210Alve WistedtSundbybergs IK18:39
1211Eskil MyrbergerTullinge SK18:40
1212Malte JennerGustavsbergs OK18:41
1213Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:42
1214Filip SjölanderTäby OK18:43
1215Ivar MessingOK Älvsjö-Örby18:44
1216Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:45
1217Isak WarvelinLånghundra IF18:46
1218Vincent RylanderVäsby OK18:47
1219Egon WistedtSundbybergs IK18:48
1220Ruben ArenanderSkarpnäcks OL18:49
1221Felix AhlströmIFK Enskede18:50
1222Caio PruthSkogsluffarnas OK18:51
1223Svante BrohagenOK Ravinen18:52
1224Albin PerssonTäby OK18:53
1225Gustav MyrbergerTullinge SK18:54
1226Erik SjölanderTäby OK18:55
1227Elis ÖstborgSkogsluffarnas OK18:56
1228Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby18:57
1229Petter FochsenWaxholms OK18:58
1230Åke EngmanIFK Lidingö SOK18:59
1231Edvin JohanssonVäsby OK19:00
1232Gustav LindbergOK Roslagen19:01
1233Botvid SimonssonSundbybergs IK19:02
1234Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:03
1235Elias TrossingTäby OK19:04
1236Simon AhlströmIFK Enskede19:05
1237Jon Forsberg RundströmIFK Enskede19:06
1238Oscar LundquistOK Ravinen19:07
1240Oliver JonssonAttunda OK19:09
1241Max BoströmJärfälla OK19:10
1243Gustav NyströmOK Ravinen19:12
1245Noel HellbergSundbybergs IK19:14
1246Edvin WallnerAttunda OK19:15
1247Hugo   AbelSnättringe SK19:16
1248Ture LindskogOK Ravinen19:17
1249Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:18
1250Lucas De BoussardIFK Enskede19:19
1252Max LindqvistTäby OK19:21
1254Hugo NyströmOK Ravinen19:23
1255Simon AndersonJärfälla OK19:24
1256Sven BörjessonJärla Orientering19:25
1258Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:27
1259Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:28
1261Linus LundströmVäsby OK19:30
1263Linus DanielssonSolna OK19:32
1265Elliot LjungdellTäby OK19:34
1262Benjamin HjerténJärfälla OK19:50

D12

1 400 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1101Alva WidegrenMälarö SOK18:30:00
1102Isabel OlareOK Älvsjö-Örby18:31:00
1103Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF18:32:00
1104Bodil JohanssonSundbybergs IK18:33:00
1105Frida HerbstVästerås SOK18:34:00
1106Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:35:00
1107Disa UtbultJärla Orientering18:36:00
1108Isabel CarlssonIFK Lidingö SOK18:37:00
1109Ebba SahlstedtSöders-Tyresö18:38:00
1110Elin PalmVästerås SOK18:39:00
1111Hedda TunbladMälarö SOK18:40:00
1112Freja SundbladVallentuna-Össeby OL18:41:00
1113Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK18:42:00
1114Molly BomanMälarö SOK18:43:00
1115Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK18:44:00
1116Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK18:45:00
1117Milla KlassonOK Ravinen18:46:00
1118Alma HallstenTäby OK18:47:00
1119Elsa TunbladMälarö SOK18:48:00
1120Selma SundbergSundbybergs IK18:49:00
1121Paulina AlzénGustavsbergs OK18:50:00
1122Nora AhlströmIFK Enskede18:51:00
1123Anna FranklingIFK Lidingö SOK18:52:00
1124Emelie HolmströmTäby OK18:53:00
1125Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK18:54:00
1126Ida ZefferMälarö SOK18:55:00
1127Ebba HultqvistMälarö SOK18:56:00
1128Elin AlmgrenSöders-Tyresö18:57:00
1129Elin StorellHaninge SOK18:58:00
1130Alice Slars PaulssonSundbybergs IK18:59:00
1131Julia EkOK Ravinen19:00:00
1132Julia PetterssonJärfälla OK19:01:00
1133Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK19:02:00
1134Lovisa NederheimTäby OK19:03:00
1135Kerstin ChristieSnättringe SK19:04:00
1136Irma WidehagSundbybergs IK19:05:00
1137Frida EkOK Ravinen19:06:00
1138Ida PetterssonJärfälla OK19:07:00
1139Majken LindqvistSkogsluffarnas OK19:08:00
1140Fanny BergmanTullinge SK19:09:00
1141Alice HellbergSundbybergs IK19:10:00
1143Sofia QuasWaxholms OK19:12:00
1144Amanda MörkforsJärfälla OK19:13:00
1145Ella LindqvistTäby OK19:14:00
Edirth Spareus NäslundKlubblös19:24:26
1146Viola HolmströmOK Ravinen19:30:00
1147Greta SandvikAttunda OK19:31:00
1148Ella LjungdellTäby OK19:32:00
1149Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK19:33:00
1150Märta AhlquistJärla Orientering19:34:00

Öppen motion 3

2 120 m, 168 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK18:30:03
Arne LindqvistTäby OK18:30:12
Agnetha BjörklundKlubblös18:30:32
Lars BrickstadCentrum OK18:30:38
Jan BojlingSolna OK18:30:46
Anders GärderudEnebybergs IF18:30:51
Anna FlodmanTullinge SK18:30:53
Yvonne NilssonSolna OK18:31:09
Filip IvarssonOK Hammaren18:31:24
Chi-Wei HsiehKlubblös18:31:32
Ulf CarnbyTäby OK18:31:41
Henrik TrofastTullinge SK18:32:10
Josefin HäggdahlKatrineholms OK18:32:21
Anders BackKlubblös18:32:30
Hanna LundahlAlvesta SOK18:32:35
Lars BrodinOK Kontinent18:32:44
Henrik SpovinKlubblös18:32:53
Thomas FehrmSolna OK18:33:11
Ingrid AnderssonOK Österåker18:33:36
Adam RackiIK Hephata18:34:09
Lisa KarlssonKlubblös18:34:17
Henrik OlssonHellas Orientering18:34:22
Tomas TapperIFK Lidingö SOK18:34:24
Niklas BrytzerJärla Orientering18:34:27
Simon SchneiderKlubblös18:34:30
Åsa SchneiderKlubblös18:34:32
Jenny OlareOK Älvsjö-Örby18:34:34
Malin AlbinssonIFK Enskede18:34:36
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK18:34:53
Jutta JussilaIFK Lidingö SOK18:35:01
Erika BekkewoldKlubblös18:35:42
Mats OldingKlubblös18:36:09
Gunvor GranathNynäshamns OK18:36:13
Pasi ValjusIFK Lidingö SOK18:36:34
Anders ThuresonHellas Orientering18:36:52
Stefan OlssonKlubblös18:37:18
Niels BrattströmKlubblös18:37:24
Mats EklundKlubblös18:37:36
Eduardas VisockasKlubblös18:37:41
Björn StoltOK Ravinen18:37:46
Eva OlssonKlubblös18:37:50
Anette LinnersjöGustavsbergs OK18:38:05
Åsa EklövSödertörn18:38:11
Tord KarlssonSOC träff18:38:16
Hannah LinngårdCentrum OK18:38:21
Emil SundvallKlubblös18:38:25
Sten-Åke JohanssonGustavsbergs OK18:38:37
Ingrid KensbyOK Tyr18:38:52
Marie EkbergKlubblös18:38:58
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:39:00
Kurt AnderssonEnebybergs IF18:39:16
Annika NilssonTäby OK18:39:19
Louise BergmanSöders-Tyresö18:39:30
Kristina NorinSöders-Tyresö18:39:31
Ann SjöbergEnebybergs IF18:39:37
Mats KensbyOK Tyr18:39:45
Sixten BjörklundKlubblös18:39:50
Ingemar LarssonTullinge SK18:40:02
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK18:40:05
Karolina BjärnlidIFK Lidingö SOK18:40:06
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF18:40:08
Andreas PetterssonAttunda OK18:41:12
Leif SkantzeKJV18:41:20
Johan FogelKlubblös18:41:31
Petra SundströmTäby OK18:41:44
Jonas EsbjörnssonFrösö IF18:42:22
Johan PiribauerArvidsjaurs OK18:42:38
Solveig SpångbergIFK Lidingö SOK18:42:41
Peter SvanbergKlubblös18:42:45
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK18:42:48
Mats BrohagenOK Ravinen18:42:51
Petra CarlenarsonJärla Orientering18:42:56
Anna AhlbergJärla Orientering18:42:58
John AlexanderCentrum OK18:43:04
Magnus JosefssonVäsby OK18:43:07
Johanna LöfveniusCentrum OK18:43:13
Priyanka NandaKlubblös18:43:29
Anders EkströmCentrum OK18:43:33
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL18:43:35
John DryseliusSkarpnäcks OL18:44:08
Tove ErlandssonOK Södertörn18:44:27
Mona LifTumba-Mälarhöjden OK18:44:29
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF18:44:43
Johan LindahlLånghundra IF18:45:00
Anders KärrströmTullinge SK18:45:23
Heidi WarvelinLånghundra IF18:45:27
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK18:45:46
Pia VikströmTäby OK18:46:21
Sissel WidehagSundbybergs IK18:46:32
Christian RedtzerAttunda OK18:46:40
Aron RuffirsElu IF18:46:45
Matilda AnderssonKlublös18:47:05
Erik ValdemarssonKöping-Kolsva OK18:47:36
Peter LübckeOK Ravinen18:48:11
Pär DahlströmTullinge SK18:48:15
Jan HedströmSöders-Tyresö18:48:19
Tilda LindholmSkogsluffarnas OK18:48:34
Rune CarlssonSundbybergs IK18:49:11
Mårten AnterudVäsby OK18:49:37
Jonas KärrströmTullinge SK18:50:02
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF18:50:11
Charlotte PruthSkogsluffarnas OK18:50:18
Sara AndersonJärfälla OK18:50:26
Lena NilssonOK Österåker18:50:36
Mikael NäslundKlubblös18:50:40
Anna BerghKlubblös18:50:43
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:50:47
Pernilla LindOK Lindéna18:50:49
Therese BoströmJärfälla OK18:51:07
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby18:51:34
Anna TrossingTäby OK18:53:01
Fredrik NorengStockholm Multisport Klubb18:53:29
Lisa RönnolsOK Linné18:53:54
Hilda StenbergKlubblös18:53:57
Eva LenellMälarö SOK18:55:22
Lars NorgrenJärfälla OK18:55:53
Börje WahlgrenSundbybergs IK18:56:21
Theodor BjarnasonKlubblös18:56:27
Susanna HellströmKlubblös18:57:01
Per LundahlAlvesta SOK18:57:08
Henrik ErlandssonOK Södertörn18:57:37
David EkvallKlubblös18:58:07
Rebecka HallerbyKlubblös18:59:22
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF18:59:53
Emma PerssonKlubblös18:59:56
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:00:52
Dan BomanMälarö SOK19:01:56
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF19:02:04
Lars NordinSolna OK19:02:40
Ingrid UlfstedtJärfälla OK19:04:09
Mia  JönssonKlubblös19:04:11
Johan EskEssinge IK19:04:48
Sofia LindhagenIFK Enskede19:05:32
Robin WesterlundKlubblös19:06:03
Malinda SvenssonKlubblös19:06:07
Fredrik WarneIFK Lidingö SOK19:06:25
Lena SundqvistTullinge SK19:07:38
Monica PaulssonSundbybergs IK19:08:37
Christina HjelmarGustavsbergs OK19:08:49
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL19:09:36
Albin WallqvistKlubblös19:09:37
Johan AnderssonSundbybergs IK19:12:36
Susanna GraucobKlubblös19:13:33
Anna HolmströmTäby OK19:14:05
686Åsa EdgrenSkarpnäcks OL19:15:28
Aija SadurskisCentrum OK19:15:36
Björn LönneSkarpnäcks OL19:16:11
Anders PerssonJärla Orientering19:16:20
Emma WilhelmssonCentrum OK19:17:41
Per LjungCentrum OK19:18:57
Marie SpareusKlubblös19:19:08
Erikas GudonisKlubblös19:19:32
Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK19:19:49
Katarina SundOK Roslagen19:20:07
Sarah ÖrnesvedOK Roslagen19:20:08
Sanna SvedénKlubblös19:23:20
Emma HagrotTäby OK19:23:43
Jan GlevénKlubblös19:27:16
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK19:29:07
Johan DanielssonSolna OK19:32:03
Erika HörnfeldtCentrum OK19:32:56
Joel ErikssonNapolyon
Mei FamKlubblös
Aron ForsbergFotbollskanalen
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK
Loa NordströmFrösö IF
Bernt OtterströmKlubblös
Olof SundströmTäby OK

U2

1 300 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Willmer LindqvistTäby OK18:30:06
Noomi ZefferMälarö SOK18:30:28
Ludvig BomanMälarö SOK18:31:03
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:31:13
Carolinne GripIFK Lidingö SOK18:31:19
Dondi NilssonJärla Orientering18:31:49
Tilde JanssonIFK Lidingö SOK18:31:57
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK18:32:04
Sara AlmgrenSöders-Tyresö18:32:14
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK18:32:41
William LindelöfSundbybergs IK18:32:51
Mary RylanderVäsby OK18:33:23
Viktoria MalkiKlubblös18:34:00
Olivia KockJärfälla OK18:34:14
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK18:34:38
Franz EngmanIFK Lidingö SOK18:35:45
Emelie HellströmTumba-Mälarhöjden OK18:43:24
Amelie DryseliusSkarpnäcks OL18:43:27
Inez HellbergOK Södertörn18:44:19
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK18:44:24
Kajsa EdgrenSkarpnäcks OL18:44:52
Ella HallstenTäby OK18:45:31
Malin SaarinenKlubblös18:47:52
Juni RylanderVäsby OK18:51:25
Hanna KarlsonBromma-Vällingby SOK18:51:45
Vide MessingOK Älvsjö-Örby18:53:34
Sixten HärnfeldtOK Älvsjö-Örby18:53:37
Mattias WestermarkTäby OK18:54:43
Saga Norgren ÅkerlundJärfälla OK18:55:37
Liam de BoussardIFK Enskede18:57:13
William BrytzerJärla Orientering18:58:01
William WikanderJärla Orientering18:58:15
Folke WällstedtJärfälla OK19:01:51
Anton WarneIFK Lidingö SOK19:03:59
Viktor WarneIFK Lidingö SOK19:04:01
Jamie RollerJärfälla OK19:09:10
Melker HagwallJärla Orientering19:09:24
Lova JonssonSkarpnäcks OL19:21:05
Leon BjörklundKlubblös19:22:55
Harald Spareus NäslundKlubblös19:24:18
Hilding Spareus NäslundKlubblös19:24:27
Ville Åman IFK Lidingö SOK19:37:52
Edith KlasènIFK Lidingö SOK

Annonser