Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

H50

2 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1704David  MelinHaninge SOK18:30:50
1709Harald  BauerIFK Lidingö SOK18:32:05
1717Jonas  EklundVallentuna-Össeby OL18:34:09
1733Staffan  ZillingOK Södertörn18:38:03
1888Johan  FogelKlubblös19:36:34

D50

2 250 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1943Birgitta SkoglundOK Roslagen18:40:33

H21

2 760 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
127Michael  BrinleyKlubblös19:02:18
130Jakob JanssonJärla Orientering19:03:00
132Ola  JohannessonTacton OK19:03:33
136Jakob SöderströmOK Pan-Kristianstad19:04:33
139Elis NordströmKils OK19:05:19
143Egil EdvarssonGöteborg Majorna19:06:18
146Håkan Carlsson KFUM Örebro OK19:07:02
148Joel  BohmanRånäs OK19:07:34
152Joakim  WigertzLånghundra IF19:08:33
Jens WicksénCentrum OK19:09:00
156Petter  JohanssonJärla Orientering19:09:33
198Erik JonssonSträngnäs-Malmby OL19:20:01
218Niklas SvenssonJärfälla OK19:25:02
239Linus BacklundOK Södertörn19:30:19
277Michael AhlquistJärla Orientering19:40:03

D21

2 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
506Sofia Danielson DamneBromma-Vällingby SOK18:31:18
609Johanna  OlssonTäby OK18:57:02
591Ylva  BråsjöKlubblös18:57:23
648Matilda  ThorssonTullinge SK19:06:49
690Lina MatthewsTullinge SK19:17:19

H16

2 580 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1601David TörnqvistTullinge SK18:30

D16

2 250 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1503Vendela  RundströmOK Ravinen18:32

H14

1 780 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1441Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK19:10

D14

1 780 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1310Greta HägerOK Södertörn18:39

H12

1 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1279Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK19:48

D12

1 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1147Ester  HägerOK Södertörn19:16

H50 18:30-19:00

2 540 m, 103 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1701Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK18:30:04
1702Lennart HävrénTullinge SK18:30:24
1703Jonatan LindellGustavsbergs OK18:30:33
1705Roger LindénAttunda OK18:31:03
1706Göran EklundSkarpnäcks OL18:31:17
1707Per ÖhlundGustavsbergs OK18:31:32
1708Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK18:31:47
1710Göran HanssonTäby OK18:32:18
1711Mats LarssonIFK Enskede18:32:33
1713Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK18:33:04
1714Tomas SandqvistVäsby OK18:33:20
1715Matz TapperBromma-Vällingby SOK18:33:35
1716Roger TinglöfVäsby OK18:33:52
1718Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby18:34:20
1719Erik AnderssonOK Österåker18:34:35
1720Nicklas HermundstadSnättringe SK18:34:53
1721Lars JonassonJärfälla OK18:35:08
1722Tommy WendtHellas Orientering18:35:21
1723Hans JonssonVäsby OK18:35:33
1725Roger EricssonOK Ravinen18:36:00
1726Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK18:36:19
1727Fredrik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering18:36:36
1728Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF18:36:47
1730Daniel UnnerudLånghundra IF18:37:25
1731Stefan CarlssonOK Klemmingen18:37:35
1732Ola HenrikssonJärla Orientering18:37:48
1734Sven GiselssonRonneby OK18:38:18
1736Roger HugossonSundsvalls OK18:38:45
1737Robert PuustaOK Älvsjö-Örby18:39:06
1738Joakim JörgensenTumba-Mälarhöjden OK18:39:18
1739Torbjörn JarlemarkIFK Lidingö SOK18:39:36
1740Christer HördellSöders-Tyresö18:39:48
1741Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden18:40:03
1742Nicklas DoyleSkarpnäcks OL18:40:15
1743Urban FreijSnättringe SK18:40:36
1745Håkan RolfssonSkarpnäcks OL18:41:04
1746Mats LundmanOK Roslagen18:41:18
1747Tage SandbergBromma-Vällingby SOK18:41:35
1749Fredrik WallstedtSkogsluffarnas OK18:42:02
1750Rolf KarlssonJärla Orientering18:42:20
1752Ove WallsterSundbybergs IK18:42:50
1753Tomas PetterssonHaninge SOK18:43:03
1754Henrik BodingIFK Lidingö SOK18:43:18
1755Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL18:43:37
1756Tomas BjörelindJärla Orientering18:43:59
1757Anders BerkelundVäsby OK18:44:07
1758Jan DahlbergHaninge SOK18:44:20
1760Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK18:44:47
1761Lars SegerqvistSkarpnäcks OL18:45:06
1762Håkan ElderstigTumba-Mälarhöjden OK18:45:18
1764Ove JanssonSödertälje-Nykvarn OF18:45:48
1765Leif HermundstadSnättringe SK18:46:05
1767Örjan SahlOK Klemmingen18:46:35
1768Håkan BrandbergLånghundra IF18:46:45
1769Magnus BergströmRånäs OK18:47:02
1771Matts BjörkeSöders-Tyresö18:47:30
1772Ingemar TedhamreSnättringe SK18:47:49
1773Henrik WolffSkogsluffarnas OK18:48:05
1774Lennart BrattgårdIFK Lidingö SOK18:48:17
1775Per BlomIFK Enskede18:48:33
1776Jonas BerglundBromma-Vällingby SOK18:48:48
1778Eric HuijsersHammarby IF OF18:49:21
1779Tomas MovinSnättringe SK18:49:36
1780Martin BjörklundOK Ravinen18:49:48
1781Werner KöhlerTullinge SK18:50:02
1785Erik MyrbergerTullinge SK18:51:03
1786Karl-Erik BäckströmHellas Orientering18:51:19
1787Leif LundinJärla Orientering18:51:30
1788Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:51:49
1789Arne JanssonOK Klemmingen18:52:02
1790Per EkNyköpings OK18:52:17
1792Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby18:52:47
1793Daniel HelanderTullinge SK18:53:03
1795Peter HambäckLånghundra IF18:53:34
1796Stefan MarteliusAttunda OK18:53:51
1797Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:54:01
1783Hans ÄlvegranAvesta OK19:04:55
2104Mikael NybergHellas Orientering19:10:00
2105Klas BirgerssonLånghundra IF19:10:00
2108Johan HofstedtTäby OK19:10:00
2109Fredrik SoneAttunda OK19:10:00
2111Henrik HagwallJärla Orientering19:10:00
2112Peter LandénGustavsbergs OK19:10:00
2114Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:10:00
2115Ulrik IversAttunda OK19:10:00
2117Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF19:10:00
2121Anders KarlssonSnättringe SK19:10:00
2122Lars BerzellVäsby OK19:10:00
2123Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby19:10:00
2125Håkan DahlbäckOK Österåker19:10:00
2127Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:10:00
2128Göran LängheimTullinge SK19:10:00
2129Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK19:10:00
2130Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK19:10:00
2132Staffan KjellmanOK Ravinen19:10:00
2137Anders HolmqvistSnättringe SK19:10:00
2138Hans TarandiIFK Lidingö SOK19:10:00
2139Björn RegerSöders-Tyresö19:10:00
2141Frank SteinerJärfälla OK19:10:00
2143Lars LandströmLånghundra IF19:10:00
2144Mikael SternJärla Orientering19:10:00
2145Anders ÄlvegranVästerås SOK19:10:00
2147Mattias RobertsonCentrum OK19:10:00

H50 19:00-19:30

2 540 m, 66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1799Mats KarlssonSnättringe SK19:00:15
1800Johan BalckTäby OK19:00:30
1801Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:00:47
1803Andreas GrunderJärfälla OK19:01:18
1804Mats EkmanTäby OK19:01:33
1805Bo LauriSnättringe SK19:01:50
1807Håkan RostöRånäs OK19:02:19
1808Matts AnderssonOK Ravinen19:02:35
1810Stefan SundeliusJärfälla OK19:03:01
1811Jan LindellLånghundra IF19:03:18
1812Ulf BråsjöJärla Orientering19:03:35
1813Gunnar SkärlénHaninge SOK19:03:48
1815Martin KvarnefalkJärfälla OK19:04:16
1816Joakim PerssonHaninge SOK19:04:35
1818Niclas NilssonOK Österåker19:05:05
1819Lars LöthmanJärfälla OK19:05:21
1821Lennart ErforsOK Torfinn19:05:48
1822Olof PerssonSnättringe SK19:06:04
1824Per FranzénOK Södertörn19:06:34
1826Oskar NederheimTäby OK19:07:02
1827Anders LundJärfälla OK19:07:15
1828Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK19:07:32
1830Leif MörkforsJärfälla OK19:08:04
1832Torbjörn WrighedMotala AIF OL19:08:33
1833Johan WestringJärfälla OK19:08:50
1834Alain SerrandTOAC Orientation19:09:02
1835Rolf LöfqvistSöders-Tyresö19:09:20
1837Ove RinnbäckOK Ravinen19:09:48
2102Ola HultinOK Roslagen19:10:00
2103Conny ForsbergLånghundra IF19:10:00
2106Per ForsbergIFK Enskede19:10:00
2107Torbjörn LännevallOK Roslagen19:10:00
2110Jörgen HectorSnättringe SK19:10:00
2113Mats AjlingTäby OK19:10:00
2118Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK19:10:00
2124Mats FryxellTullinge SK19:10:00
2126Krister GumaeliusWaxholms OK19:10:00
2131Ulf BurmanGustavsbergs OK19:10:00
2133Kjell NordqvistWaxholms OK19:10:00
2134Rudolf HersénTullinge SK19:10:00
2135Mikael NordquistTäby OK19:10:00
2140Mats JavehedTäby OK19:10:00
2142Anders SöderbärgOK Roslagen19:10:00
2146Alf JanssonSkarpnäcks OL19:10:00
1838Christer NorinJärfälla OK19:10:02
1839Piero SannicolòTullinge SK19:10:22
1841James ChristieSnättringe SK19:10:50
1842Tapani MattusIFK Lidingö SOK19:11:00
1843Johan LidmarSnättringe SK19:11:22
1844Ola KåbergOK Ravinen19:11:33
1846Jan GottfridssonNorbergs OK19:12:04
1847Per DambergIFK Lidingö SOK19:12:19
1849Anders NauHaninge SOK19:12:48
1850Bo NeidenströmFrölunda OL19:13:05
1851Fredrik MorastHaninge SOK19:13:18
1852Matz LarssonGustavsbergs OK19:13:33
1854Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK19:14:04
1855Per EknerSnättringe SK19:14:19
1857Per WolgastSnättringe SK19:14:48
1859Christophe HerlyOK Södertörn19:15:18
1860Torbjörn OhlssonHaninge SOK19:15:33
1862Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF19:16:02
1863Peo KrookOK Älvsjö-Örby19:16:19
1864Anders NissarJärfälla OK19:16:33
1865Leif CarlssonSkarpnäcks OL19:16:51
1866Svante JonsellVallentuna-Össeby OL19:17:29

H50 19:30-20:00

2 540 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101Jesper LagerbergOK Södertörn19:10:00
1868Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK19:30:02
1869Henrik HanssonJärfälla OK19:30:20
1870Michael BroquistIFK Lidingö SOK19:30:35
1871Lars GerhardssonAttunda OK19:30:45
1872Klas LangelsSkarpnäcks OL19:31:02
1873Lars GustafssonOK Kåre19:31:17
1874Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL19:31:32
1875Magnus TenghagenHärlövs IF19:31:47
1876Asbjörn GrøvlenJärfälla OK19:32:00
1878Göran HellgrenOK Södertörn19:33:01
1877Ronny NordgrenSundbybergs IK19:59:36

D50 18:30-19:00

2 250 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1901Ina WidegrenSkogsluffarnas OK18:30:05
1902Gunilla KreissJärla Orientering18:30:23
1903Ulrika AxellIFK Enskede18:30:40
1905Anna TedhamreSnättringe SK18:31:06
1906Kristina BergstrandSöders-Tyresö18:31:18
1908Teija LeppinenIFK Lidingö SOK18:31:49
1909Karin BjörklundIFK Enskede18:32:04
1910Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK18:32:20
1912Ulla GummesonVäsby OK18:32:50
1914Anna BlomgrenTullinge SK18:33:19
1915Lena JanssonJärla Orientering18:33:34
1916Anette BrunanderAttunda OK18:33:47
1917Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL18:34:02
1918Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK18:34:18
1919Karin EdströmSkogsluffarnas OK18:34:34
1920Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK18:34:51
1922Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF18:35:20
1923Avvai SingamKlubblös18:35:30
1925Annika BerntssonVäsby OK18:36:08
1926Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby18:36:20
1927Anna LindellGustavsbergs OK18:36:34
1928Maria SternJärla Orientering18:36:49
1929Charlotte EngesAttunda OK18:37:05
1931Lena GrandinOK Linné18:37:35
1933Birgitta HenrikssonJärla Orientering18:38:05
1934Åsa SkunckeTäby OK18:38:19
1935Louise NilssonJärfälla OK18:38:33
1936Ebba HedegårdOK Kolmården18:38:45
1937Carin HomannJärfälla OK18:39:05
1938Solveig TjernbergSödertälje IF18:39:21
1940Cecilia BjörklundOK Ravinen18:39:49
1941Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK18:40:03
1942Birgitta OlssonTäby OK18:40:18
1944Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK18:40:48
1945Madelene BarbozaAttunda OK18:41:00
1946Pia BoudrieVäsby OK18:41:19
1948Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL18:41:48
1949Charlotte PruthSkogsluffarnas OK18:42:04
1950Lena Nyström-NilssonRånäs OK18:42:21
1951Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18:42:35
1952Carina GullbergOK Österåker18:42:49
1953Anna Brandhorst-SatzkornJärla Orientering18:43:07
1955Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK18:43:44
1956Gunilla BergSöders-Tyresö18:43:52
1958Johanna AlmlundHaninge SOK18:44:20
1960Elke WilkeTierps SOK18:44:52
1961Eva BerzellKlubblös18:45:06
1962Kerstin BjörnegrenVäsby OK18:45:20
1964Marianne JernbergSöders-Tyresö18:45:52
1965Åsa PetterssonVallentuna-Össeby OL18:46:03
1966Birgitta BillstamJärfälla OK18:46:19
2203Maria OlssonHJS-Vansbro OK19:20:00
2205Annika SvenssonSolna OK19:20:00
2207Sussie TistadIFK Lidingö SOK19:20:00
2209Mia LiljaIFK Lidingö SOK19:20:00
2214Maria BrattTullinge SK19:20:00
2215Kerstin OhlssonHaninge SOK19:20:00
2223Lena HellströmOK Ravinen19:20:00

D50 19:00-19:30

2 250 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1967Lena AlshedenIFK Enskede19:00:12
1969Anna SundbergOK Södertörn19:00:34
1971Ingalill KåbergOK Ravinen19:01:04
1972Helene SerrandTOAC Orientation19:01:20
1973Birgitta LindellLånghundra IF19:01:35
1974My RönnolsTäby OK19:01:47
1976Monica RostöRånäs OK19:02:20
1977Christel NilssonHaninge SOK19:02:33
1978Susanne BovalliusJärfälla OK19:02:45
1980Eva HagrotTäby OK19:03:19
1981Lena GumaeliusWaxholms OK19:03:36
1983Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:04:03
1985Linnea CarlssonSkarpnäcks OL19:04:33
1986Erika CarlingerSkogsluffarnas OK19:04:48
1987Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF19:05:03
1989Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK19:05:34
1991Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK19:06:01
1992Maria LännevallOK Roslagen19:06:17
1993Inger GlansOK Torfinn19:06:33
1995Anna-Lena CostermansJärla Orientering19:07:02
2201Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:20:00
2202Monica HatlenSnättringe SK19:20:00
2204Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF19:20:00
2206Katarina RundströmIFK Enskede19:20:00
2210Lotta ValentinGustavsbergs OK19:20:00
2211Maria KvarnlöfOK Roslagen19:20:00
2212Johanna SundströmJärla Orientering19:20:00
2213Ann GranqvistOK Ravinen19:20:00
2216Carin RosénGustavsbergs OK19:20:00
2220Malin KvarnefalkJärfälla OK19:20:00
2221Annika LundströmVäsby OK19:20:00
2222Lena BjessmoBromma-Vällingby SOK19:20:00

D50 19:30-20:00

2 250 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1994Karin TidevallSkogsluffarnas OK19:07:36
2208Madeleine LimparAttunda OK19:20:00
2218Cina BroquistIFK Lidingö SOK19:20:00
1997Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK19:30:19

H21 18:30-19:00

2 760 m, 151 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Mårten BoströmIFK Lidingö SOK18:30:03
2Roland PerssonSkarpnäcks OL18:30:19
3Emil SoneAttunda OK18:30:44
4Jakob AttåsOK Tisaren18:30:49
5Johannes BladhTullinge SK18:31:00
6Patrik ÄppelgranSnättringe SK18:31:19
7Daniel RejmentOK Linné18:31:32
8Viggo KlassonOK Ravinen18:31:48
9Sture SundqvistLånghundra IF18:32:03
10Mårten AnterudVäsby OK18:32:19
11Niklas EverittCentrum OK18:32:33
12Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering18:32:47
13Jonas GoldJärfälla OK18:33:00
14Fredrik PerssonDomnarvets GOIF18:33:18
15Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö18:33:33
16Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK18:33:49
17Lukas ArkängTullinge SK18:34:03
18Jonas ErlandssonRehns BK18:34:18
19Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:34:33
20Yngve RahlénOK Ravinen18:34:48
21Linus AlbinssonIFK Enskede18:35:03
22Ulf HedbergSöders-Tyresö18:35:15
23Daniel HalvardssonNässjö OK18:35:34
24Nils EdvardssonJärfälla OK18:35:48
25Albin HainkeSnättringe SK18:36:03
26Erik JonssonLånghundra IF18:36:19
27Johan SandlerSkogsluffarnas OK18:36:33
28Ludvig HolmqvistOK Tor18:36:47
29Joakim OlssonVäsby OK18:37:03
30Mattias HenrikssonCentrum OK18:37:17
31Andreas HultqvistTullinge SK18:37:33
32Krister KölzowOK Ravinen18:37:47
33Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK18:38:04
34Olle Pettersson GradinAttunda OK18:38:19
35Tommy StenviOK Linné18:38:33
36Henrik FlordalKatrineholms OK18:38:49
37Gustav BjörklundIFK Enskede18:39:00
38Emil ThalinOK Älvsjö-Örby18:39:19
39Niclas SjögrenHaninge SOK18:39:33
40David GranathTjällmo-Godegårds OK18:39:45
41Henrik HellmanJärla Orientering18:40:04
42Stefan Svensson GeliusSnättringe SK18:40:20
43Jerker DrottenmyrVisborgs OK18:40:34
44Adam BrattTullinge SK18:40:48
45Frej FredmanCentrum OK18:41:02
46Pierre MerletKlubblös18:41:19
47Jonathan SvenssonVäxjö OK18:41:33
48David LundstenIFK Umeå18:41:45
49Torbjörn GillsparrOK Österåker18:42:04
50Henrik NorellSnättringe SK18:42:19
51Ludvig EkNyköpings OK18:42:33
52Lars KlassonOK Ravinen18:42:48
53Axel Leijon ThorellLånghundra IF18:43:02
54Robert PedersenJärfälla OK18:43:18
55Mårten KällmanSöders-Tyresö18:43:33
56Johan RunessonTampereen Pyrintö18:43:48
57Fredrik AlzénGustavsbergs OK18:44:02
58Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL18:44:18
59Andreas LundstenCentrum OK18:44:30
61Peter AnderssonSöders-Tyresö18:45:03
62Thierry ReignierJärfälla OK18:45:15
63Cristian FranzénAnkarsrums OK18:45:33
64Jonas SjöblomAttunda OK18:45:48
65Per GöthssonTäby OK18:46:03
66Dennis NyqvistVäsby OK18:46:18
67Mats HainkeSnättringe SK18:46:33
68Magnus LindblomGustavsbergs OK18:46:48
69Anders PlattJärla Orientering18:47:03
70Gustav BergmanOK Ravinen18:47:20
71Oskar HektorLinköpings OK18:47:34
72Oskar StenviOK Linné18:47:53
73Torbjörn KölzowOK Ravinen18:48:00
74Pär LiljaIFK Lidingö SOK18:48:18
75Tomas FagerstedtSödertälje-Nykvarn OF18:48:34
76Per WesterlundSkogsluffarnas OK18:48:50
77Erik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering18:49:03
78Andreas BorängSnättringe SK18:49:18
79Henrik BladhTullinge SK18:49:33
80Gustav NirvinHaninge SOK18:49:48
81Tobias AnderssonOK Österåker18:50:02
82Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK18:50:18
83Duncan RobertsonSvaide Roma SOK18:50:30
84Valtteri KankainenTurun Suunnistajat18:50:47
85Jon LindmarkCentrum OK18:51:02
86Carl BerzellKlubblös18:51:19
87Tomas EklundSkogsluffarnas OK18:51:34
88Patrik GunnarssonMälarhöjdens IK OK18:51:49
89Axel FlordalKatrineholms OK18:52:04
90Jerk RönnolsCentrum OK18:52:15
91Samuel MurrayIFK Lidingö SOK18:52:33
92Martin SkärlénHaninge SOK18:52:48
93Joakim BergBromma-Vällingby SOK18:53:03
94Oliver HermundstadSnättringe SK18:53:19
95Jonathan UllerKils OK18:53:30
96Anders LindgrenLånghundra IF18:53:48
97Josef AnderssonJärfälla OK18:54:04
98Joel UddMarkbygdens OK18:54:18
99Stefan NorinSöders-Tyresö18:54:34
100Andrei KartashevSundbybergs IK18:54:45
101Henrik LundgrenCentrum OK18:55:02
102Hugo FlordalSnättringe SK18:55:18
103Olle StorellHaninge SOK18:55:33
104Martin Holth JohannessenKamrat och IF KIF18:55:50
105Petter IsakssonVäsby OK18:56:00
106Jon SundbergJärfälla OK18:56:18
107Petter LindSkogsluffarnas OK18:56:32
108Harald HenrikssonJärla Orientering18:56:48
109Anton SundgrenLånghundra IF18:57:01
110Samuel BjörklundAttunda OK18:57:18
111Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK18:57:34
112Fredric HöglindIFK Enskede18:57:48
113Fredrik HanssonTäby OK18:58:03
115Anders JennerGustavsbergs OK18:58:30
116Oskar SvenssonFinspångs SOK18:58:47
117Erik MattssonJärla Orientering18:59:01
118Manne HammarbergJärfälla OK18:59:17
119Ronnie PetterssonHaninge SOK18:59:33
120Oskar SundblomRånäs OK18:59:47
121Oskar HermanssonCentrum OK19:00:02
122Pedro BeloKlubblös19:00:24
123Alexander AlnessLånghundra IF19:00:35
124Robert WallsténSnättringe SK19:00:48
125Stefan WisborgTullinge SK19:01:02
114Tobias AbrahamssonSundbybergs IK19:01:23
60Jan StridhSkogsluffarnas OK19:02:42
2701Ruslan GlebovOK Ravinen19:30:00
2702Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro19:30:00
2705Erik HerneOK Ravinen19:30:00
2710Carl CarlssonNyköpings OK19:30:00
2712Kristoffer TengrothSundbybergs IK19:30:00
2714Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF19:30:00
2715Jesper LidmarSnättringe SK19:30:00
2716Zac HuddIFK Lidingö SOK19:30:00
2723Anton SilierJärfälla OK19:30:00
2724Timo MähönenIFK Lidingö SOK19:30:00
2729Emil GrehnOK Rodhen19:30:00
2732Casper GidingKamrat och IF KIF19:30:00
2733Petter BodingIFK Lidingö SOK19:30:00
2734Joel LännevallOK Roslagen19:30:00
2736David HectorSnättringe SK19:30:00
2737Oskar ForsbergSnättringe SK19:30:00
2739Filip MöllerOK Södertörn19:30:00
2740Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK19:30:00
2743Hannes SvahnOK Ravinen19:30:00
2749Alfred LängheimTullinge SK19:30:00
2752Martin NilssonSnättringe SK19:30:00
2754Thomas PetterssonAttunda OK19:30:00
2755Samuel LindénAttunda OK19:30:00
2761Mattias ÅgrenCentrum OK19:30:00
2763Andreas NordforsStora Tuna OK19:30:00
2764Johan HydénKamrat och IF KIF19:30:00

H21 19:00-19:30

2 760 m, 102 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
126Viktor LindbergOK Roslagen19:02:03
128Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF19:02:33
129Fredrik NorengStockholm Multisport Klubb19:02:45
131Aleksandr ManoilovJärfälla OK19:03:18
133Henrik MorastHaninge SOK19:03:48
134Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK19:04:03
135Oscar BjörckJärla Orientering19:04:18
137Joel Aristondo MagnussonOK Tor19:04:48
138Mattias JohanssonKamrat och IF KIF19:05:03
140Magnus KarlssonCentrum OK19:05:33
141Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK19:05:49
142Isak WestringJärfälla OK19:06:00
144Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL19:06:32
145Simon ÖsterlingOK Södertörn19:06:45
147Joel BerringCentrum OK19:07:18
149Henrik SandebergWaxholms OK19:07:45
150Kalle BergmanOK Ravinen19:08:02
151Jonas KjällCentrum OK19:08:17
153Love OttossonHaninge SOK19:08:48
155Hampus OlesundOK Landehof19:09:19
157Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK19:09:48
158Peter BergmanTullinge SK19:10:07
159Tobias KarlssonSnättringe SK19:10:18
161Robin ErikssonOK Roslagen19:10:49
163Per-Inge MunterKlubblös19:11:20
164Kristoffer EdshageCentrum OK19:11:34
165Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:11:48
167Anders WidegrenMälarö SOK19:12:18
168Johan AnemyrNässjö OK19:12:33
170John WolgastSnättringe SK19:13:03
171Magnus FärdigNyköpings OK19:13:18
173Mats AnderssonCentrum OK19:13:48
175Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:14:18
176Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL19:14:33
177Axel MålargårdTäby OK19:14:48
179Daniel FogelmarkOK Södertörn19:15:19
180Allan EverumStockholm Multisport Klubb19:15:34
182Mattias IvaresOK Södertörn19:16:02
183Mats LundbladTäby OK19:16:17
185Albin KvarnefalkJärfälla OK19:16:45
186Christian RedtzerAttunda OK19:17:02
187Magnus GrafströmCentrum OK19:17:15
189Anthony LoccisanoKlubblös19:17:48
191Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:18:19
194David ErikssonHagaby GoIF Örebro19:19:03
195Örjan AhnoffCentrum OK19:19:18
197Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19:19:48
199Fredrik JonssonAttunda OK19:20:19
200Felix PerssonHaninge SOK19:20:32
201Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:20:48
202Ludde BlomIFK Enskede19:21:02
204Henrik FranzonOK Älvsjö-Örby19:21:33
208Arne KvarnefalkJärfälla OK19:22:30
209William HultqvistVallentuna-Össeby OL19:22:48
211Martin SahlinJärla Orientering19:23:18
212Niklas MannbergHögåkers OK19:23:32
214Magnus StrömqvistAttunda OK19:24:02
215Daniel PerssonCentrum OK19:24:18
216Gustav EknerSnättringe SK19:24:33
217Tintin KarlbergTullinge SK19:24:49
219Rasmus RostöRånäs OK19:25:18
220Albin LindskogOK Ravinen19:25:36
192Nils Forsberg RundströmIFK Enskede19:25:48
222Noel WaldenfjordJärfälla OK19:26:04
223Axel KudinoffOK Södertörn19:26:18
224Martin LindskogOK Ravinen19:26:30
226Erik WidingSkarpnäcks OL19:27:02
228David BorgSödertälje-Nykvarn OF19:27:35
230Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF19:28:03
231Pontus AxellIFK Enskede19:28:18
232Lars NicanderJärla Orientering19:28:34
233John McLellandOK Rodhen19:28:47
235Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF19:29:19
237Håkan PalmOK Klemmingen19:29:48
2703Jens RönnolsJärla Orientering19:30:00
2704Simon HectorSnättringe SK19:30:00
2706Victor ImarkTullinge SK19:30:00
2707David BejbomJärla Orientering19:30:00
2708Oskar EdvardssonJärfälla OK19:30:00
2709Love BerzellOK Ravinen19:30:00
2711Erik BerzellJärla Orientering19:30:00
2718Albin AnderssonOK Ravinen19:30:00
2719Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF19:30:00
2721Mathias HallJärla Orientering19:30:00
2726Assar HellströmOK Ravinen19:30:00
2727Albin AnderssonTullinge SK19:30:00
2728Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF19:30:00
2731Allan MogensenOK Ravinen19:30:00
2735Martin OlssonTäby OK19:30:00
2738Michael ReforsJärla Orientering19:30:00
2741Patric De BoussardIFK Enskede19:30:00
2742Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:30:00
2745Emil AnderssonTullinge SK19:30:00
2747Martin RinnbäckOK Ravinen19:30:00
2748Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK19:30:00
2750Göran ThimbergSöders-Tyresö19:30:00
2751Björn LundquistOK Ravinen19:30:00
2758Johan BernhardSnättringe SK19:30:00
2759Alexander SchandlOK Södertörn19:30:00
238Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby19:30:01
240Adam NymanCentrum OK19:30:33
206Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK19:50:45

H21 19:30-20:00

2 760 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2720Sergiu FalaOK Ravinen19:30:00
2722Melker LundinOK Hällen19:30:00
2725Karl LundinOK Hällen19:30:00
2730Nick BarrableOK Ravinen19:30:00
2744Bruno GodefroyOK Ravinen19:30:00
2746Magnus YngvessonCentrum OK19:30:00
2760Alvar MelinHaninge SOK19:30:00
2762Jonathan SerrandSundbybergs IK19:30:00
241Ove OksvoldCentrum OK19:31:01
242Simon ÖsterlundVästerås SOK19:31:18
243Per OksvoldCentrum OK19:31:30
244Ivan ForsgrenOK Tisaren19:31:48
245Niklas WansölinOK Ravinen19:32:03
246Johan HedmanSöders-Tyresö19:32:17
247Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK19:32:34
248Johan ForsstedtSöders-Tyresö19:32:47
249Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK19:33:01
250Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK19:33:17
251Stefan SandbergJärla Orientering19:33:33
252Johan AnderssonSundbybergs IK19:33:47
253Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK19:34:01
254Sebastian TegnebrattOK Södertörn19:34:18
255Tommy SchmidOL Trollelg19:34:33
256Ola CarlénBromma-Vällingby SOK19:34:48
257Christian FoleySigtuna OK19:35:00
258Mikael NyströmOK Ravinen19:35:18
259Lars SegermanSkarpnäcks OL19:35:33
260Felix SpäthIFK Lidingö SOK19:35:48
261Erik DyreliusSnättringe SK19:36:01
262Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK19:36:15
263Per EdvallSkarpnäcks OL19:36:32
264François BornerOLV ZUG19:36:47
265Petter SkantzeIFK Lidingö SOK19:37:01
266Fredric JohanssonSnättringe SK19:37:17
267Rasmus KihlSundbybergs IK19:37:33

D21 18:30-19:00

2 250 m, 126 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Lovisa LarssonTullinge SK18:30:03
502Teresia WällstedtJärfälla OK18:30:19
503Tuva FalkSundbybergs IK18:30:31
504Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF18:30:47
505Katarina HammasVäsby OK18:31:02
507Norna MolinOK Klemmingen18:31:32
508Jennie Malm BlomqvistCentrum OK18:31:49
509Alice GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:32:02
511Ylva SandénOK Södertörn18:32:33
512Meta NordesjöSundbybergs IK18:32:47
513Malin LignellOK Tisaren18:33:03
514Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF18:33:18
515Eva HagwallJärla Orientering18:33:33
516Samantha AhlgrenCentrum OK18:33:48
517Sara RuneborgAttunda OK18:34:04
518Åsa SjölanderTäby OK18:34:19
520Caroline Cederquist TörnbladCentrum OK18:34:49
522Lova AggeforsGustavsbergs OK18:35:20
523Helena MarkstedtOK Södertörn18:35:33
524Jana AmacherTullinge SK18:35:49
525Filipa RodriguesJärla Orientering18:36:02
526Tilda BellanderGustavsbergs OK18:36:19
527Kristina AspvallCentrum OK18:36:33
528Johanna WeissLånghundra IF18:36:49
530Linnéa GranlundTäby OK18:37:19
531Moa HjorthDomnarvets GOIF18:37:33
532Katja KinnunenTäby OK18:37:45
533Nadja DahlströmSnättringe SK18:38:04
534Agnes ThorCentrum OK18:38:15
536Andrea JonssonLånghundra IF18:38:49
537Maria PedersenJärfälla OK18:39:03
538Matilda MartinssonFalkenbergs OK18:39:17
539Audrey FoleySigtuna OK18:39:30
541Alexandra SundgrenCentrum OK18:40:03
542Marie HerrnholdAttunda OK18:40:18
543Åsa BergSigtuna OK18:40:34
544Ida GustafssonOK Älvsjö-Örby18:40:50
545Hanna JonssonSöders-Tyresö18:41:02
546Nickolina HedenlundTäby OK18:41:19
547Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF18:41:32
548Matilda SkunckeTäby OK18:41:47
549Karin SkogSkogsluffarnas OK18:42:05
550Anna EideforsSundbybergs IK18:42:18
551Evelina BergSöders-Tyresö18:42:32
552Ulrika AnderssonHaninge SOK18:42:49
554Hilda MattssonJärla Orientering18:43:16
556Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK18:43:50
557Lisa TörnqvistAttunda OK18:44:02
558Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK18:44:15
559Gro DahlbomCentrum OK18:44:34
560Karin AbelSnättringe SK18:44:47
561Josefine AnderssonTäby OK18:45:00
562Juni StigsdotterIFK Lidingö SOK18:45:19
564Stina BorängSnättringe SK18:45:48
565Maria CarlströmCentrum OK18:46:00
566Åsa WilestedtAttunda OK18:46:20
567Lena LjungquistTäby OK18:46:34
568Camilla GöstasSöders-Tyresö18:46:49
569Petra LjungdellTäby OK18:47:02
571Torun EkbladOK Ravinen18:47:32
572Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF18:47:57
573Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby18:48:05
574Sara HertegrenJärfälla OK18:48:22
575Karin LundbergTullinge SK18:48:34
577Malin AlbinssonIFK Enskede18:49:02
578Alva JonssonLånghundra IF18:49:18
579Maria LidénVäsby OK18:49:33
580Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF18:49:48
581Priscilla FerreraSkarpnäcks OL18:50:02
582Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK18:50:19
583Malin SundebyCentrum OK18:50:33
584Anna LithellOK Linné18:50:47
585Nina IversAttunda OK18:51:03
586Lovisa HambäckLånghundra IF18:51:18
587Malin HanssonTäby OK18:51:33
588Emma BellanderGustavsbergs OK18:51:48
589Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF18:52:02
590Malin CarlssonSöders-Tyresö18:52:18
592Frida ArnessonSkarpnäcks OL18:52:49
593Anna EkSödertälje-Nykvarn OF18:53:03
594Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby18:53:18
596Karolin OhlssonJärla Orientering18:53:48
597Marit WiksellRehns BK18:54:04
598Ellen SkunckeTäby OK18:54:24
599Sarah-Jane BarrableOK Ravinen18:54:33
600Anna BachmanIFK Lidingö SOK18:54:47
601Lisa LeicktTullinge SK18:55:02
602Mikaela WallerströmOK Österåker18:55:19
603Ann RollerJärfälla OK18:55:34
605Rebecka HaraldssonTäby OK18:56:03
606Anna GerhardssonAttunda OK18:56:24
607Linnea BörjarsCentrum OK18:56:34
608Sofia EdvardssonJärfälla OK18:56:48
610Helene RipaHaninge SOK18:57:35
611Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK18:57:46
612Sofia IversAttunda OK18:57:53
613Kristina CanowOK Österåker18:58:04
614Kristin KarlssonCentrum OK18:58:15
615Hanna SöderbergSkarpnäcks OL18:58:33
616Maria EdvardssonJärfälla OK18:58:47
617Katrin JosefssonVäsby OK18:59:03
619Viktoria HedenlundTäby OK18:59:33
620Nayara GillsparrOK Österåker18:59:47
631Johanna LönnkvistTullinge SK19:02:34
519Åsa EdgrenSkarpnäcks OL19:26:22
2801Helena BergmanOK Ravinen19:40:00
2803Susen LöschÄrla IF19:40:00
2805Ella SjöbergTullinge SK19:40:00
2810Agnes BromanOK Roslagen19:40:00
2812Malin DahlbäckOK Österåker19:40:00
2813Caroline PigerreIFK Lidingö SOK19:40:00
2817Rebecka LindbergOK Roslagen19:40:00
2820Vilma KarlssonSnättringe SK19:40:00
2822Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL19:40:00
2823Tova OlssonIK Hakarpspojkarna19:40:00
2824Erica EdmanRehns BK19:40:00
2825Moa KjellstrandCentrum OK19:40:00
2826Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK19:40:00
2832Karin HagwallLunds OK19:40:00
2833Isabella TapperIFK Lidingö SOK19:40:00
2834Sara MöllerOK Södertörn19:40:00
2836Sanna HedbergOK Södertörn19:40:00
2839Ida HofstedtTäby OK19:40:00
2840Vera RolfssonSkarpnäcks OL19:40:00
2842Maria PereverzinaHertfordshire Orienteering Club HH19:40:00
2843Nadja RutzSundbybergs IK19:40:00

D21 19:00-19:30

2 250 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
595Tove OlssonOK Södertörn18:53:39
655Helen MagnussonOK Tor18:58:31
622Siri EngbergJärla Orientering19:00:15
1968Madeleine CasselIFK Lidingö SOK19:00:18
624Olga AxellKlubblös19:00:49
625Alma KappelOK Tyr19:01:03
627Alma GustafssonSOK Aneby19:01:32
628Linda LönnebergTäby OK19:01:47
629Tone AlbrektssonOK Ravinen19:02:02
630Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL19:02:17
632Fanny LinderborgSkellefteå OK19:02:49
633Ida SkantzeSundbybergs IK19:03:01
634Lovisa Nimvik SternJärla Orientering19:03:19
635Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK19:03:33
637Pille HedströmSöders-Tyresö19:03:48
638Emma MiléusAttunda OK19:04:19
639Therese PerssonSnättringe SK19:04:33
640Annick MeisterOK Södertörn19:04:48
642Irina NybergAlfta-Ösa OK19:05:18
643Jenny WallnerAttunda OK19:05:34
644Boel SundbergOK Södertörn19:05:49
645Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK19:06:04
646Emilia BergströmOK Rodhen19:06:18
647Ewa AlbrektssonOK Ravinen19:06:34
649Sofia GidingVallentuna-Össeby OL19:07:02
650Helena FalkTäby OK19:07:18
651Lena BuhreAttunda OK19:07:32
652Sofie KarlssonCentrum OK19:07:48
653Nina PerssonHaninge SOK19:08:02
657Åsa BörjessonJärla Orientering19:09:03
658Michaela LundellOK Österåker19:09:18
659Fanny RostöRånäs OK19:09:35
660Alice HugossonIFK Lidingö SOK19:09:47
661Jenny BergOK Ravinen19:10:03
664Johanna LännevallOK Roslagen19:10:49
665Magdalena GrunderJärfälla OK19:11:03
666Karolina HellbergSundbybergs IK19:11:17
667Elin GidingVallentuna-Össeby OL19:11:38
668Jessica StrömqvistAttunda OK19:11:49
670Carolina NealisOK Roslagen19:12:20
672Therese KlintbergLinköpings OK19:12:48
673Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK19:13:03
674Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen19:13:18
675Karin StadigIFK Enskede19:13:32
676Anna JohanssonJärla Orientering19:13:48
677Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF19:14:03
678Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK19:14:19
680Josefin KarlssonAttunda OK19:14:48
682Carolina JonsellOK Linné19:15:18
683Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF19:15:33
684Frida HectorSnättringe SK19:15:49
685Anna LundquistOK Ravinen19:16:03
686Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:16:20
687Julia FriskCentrum OK19:16:33
689Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:17:03
691Maja SandvikAttunda OK19:17:34
692Claudia QuasWaxholms OK19:17:45
693Embla MorastHaninge SOK19:18:03
2802Helena KarlssonIFK Lidingö SOK19:40:00
2804Emma BjessmoIFK Lidingö SOK19:40:00
2806Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering19:40:00
2807Galina RibediucHellas Orientering19:40:00
2808Hanna LagerbergOK Södertörn19:40:00
2811Sara EskilssonAlfta-Ösa OK19:40:00
2815Barbora PijákováIFK Lidingö SOK19:40:00
2816Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK19:40:00
2819Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:40:00
2821 Jenni SimolaIFK Lidingö SOK19:40:00
2827Carolin SvenssonHaninge SOK19:40:00
2829Therese NilssonOK Österåker19:40:00
2830Malin LindskogOK Ravinen19:40:00
2831Sofia PerssonSnättringe SK19:40:00
2835Elin SundqvistTullinge SK19:40:00
2841Josefin HersénTullinge SK19:40:00

D21 19:30-20:00

2 580 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
694Tilde BacklundOK Södertörn19:30:00
695Emma BromarkLånghundra IF19:30:15
696Caroline OlsmatsTäby OK19:30:33
697Isabella NilssonGustavsbergs OK19:30:49
698My HeinrupJärla Orientering19:31:02
699Ella AnderssonOK Södertörn19:31:18
700Frida ForsbergOK Ravinen19:31:35
701Emma HagrotTäby OK19:31:48
702Therese HolmströmOK Ravinen19:32:00
703Ellinor HambergJärfälla OK19:32:17
704Yvonne GrehnOK Rodhen19:32:33
705Olena PostelniakOK Södertörn19:32:48
706Anna GranathTjällmo-Godegårds OK19:33:03
708Sara JonassonCentrum OK19:33:30
709Elina Von KrusenstiernaOK Kåre19:33:48
710Ellinor BjörklundJärfälla OK19:34:02
2818Tove LagerbergOK Södertörn19:40:00
2828Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:40:00
707Matilda AhlquistJärla Orientering19:46:40

H16 18:30-19:00

2 540 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1602Hugo BacklundTullinge SK18:31
1603Morris RassètBromma-Vällingby SOK18:32
1604Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:33
1606Lucas AlzénGustavsbergs OK18:35
1607Viktor SoneAttunda OK18:36
1608Viktor DavidssonSöders-Tyresö18:37
1609Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK18:38
1611William MöllerSkarpnäcks OL18:40
1612Emil HelanderTullinge SK18:41
1613Filip DryseliusSkarpnäcks OL18:42
1615Lukas WallhedJärla Orientering18:44
1616Anton WällstedtJärfälla OK18:45
1617Viktor SandqvistVäsby OK18:46
1618Felix ArkängTullinge SK18:47
1619Axel FribergerJärla Orientering18:48
1620Olle BrohagenOK Ravinen18:49
1621David RyderåsWaxholms OK18:50
2501Marcus SteneboAttunda OK18:50
2505Isak GeliusSnättringe SK18:50
2507Jesper ÅkessonJärfälla OK18:50
2510Albin WarvelinLånghundra IF18:50
2511Johan FochsenWaxholms OK18:50
2514Elis IversAttunda OK18:50
2517Kim ÖrnbergTumba-Mälarhöjden OK18:50
2523Olle ThimbergSöders-Tyresö18:50
2524Björn RennerOK Södertörn18:50
2525Melker PalmJärfälla OK18:50
2526Gustaf HofstedtTäby OK18:50
2527Justus ArenanderSkarpnäcks OL18:50
1622Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:51
1623Liam MorénBromma-Vällingby SOK18:52
1625Ivar GentzJärla Orientering18:54
1626Mathias DryseliusSkarpnäcks OL18:55
1628Max ÖsterlingOK Södertörn18:57
1629Gustav NorbergNyköpings OK18:58
1630Jonathan NorrmanOK Ravinen18:59
1660Mattis SandénOK Södertörn19:29

H16 19:00-19:30

2 540 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2502Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK18:50
2503Otto BalckTäby OK18:50
2506Olle KallurOK Ravinen18:50
2508Hampus HatlenSnättringe SK18:50
2509Edvin ForsbergOK Ravinen18:50
2512Erik BovalliusJärfälla OK18:50
2515Elis Forsberg RundströmIFK Enskede18:50
2516Marcus EkmanTäby OK18:50
2519Wilhelm BergmanTullinge SK18:50
2520Wilhelm NordqvistWaxholms OK18:50
2522Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF18:50
2528Hugo LindskogOK Ravinen18:50
1634Ludvig FerdmanTullinge SK19:03
1637Filip LindqvistTäby OK19:06
1639Eskil WidehagSundbybergs IK19:08
1642Emil FranzénSundbybergs IK19:11
1648Erik FranklingIFK Lidingö SOK19:17
1651Anton MörkforsJärfälla OK19:20
1654Fredrik AhlbergTäby OK19:23
1657William GrunderJärfälla OK19:26

D16 18:30-19:00

2 250 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1501Louise LindellGustavsbergs OK18:30:00
1502Emma BarnardBromma-Vällingby SOK18:31:00
1505Lydia HylanderTumba-Mälarhöjden OK18:34:00
1506Bella PedersenJärfälla OK18:35:00
1507Lena PerssonTullinge SK18:36:00
1509Tindra JonssonSkarpnäcks OL18:38:00
1510Alice EkNyköpings OK18:39:00
1512Hedda RöstinOK Ravinen18:41:00
1513Linn NilssonSöders-Tyresö18:42:00
1514Emelie LindbomSundbybergs IK18:43:00
1516Alva BladhTullinge SK18:45:00
1517Madeleine GranathVäsby OK18:46:00
1518Ida SvahnSöders-Tyresö18:47:00
1519Lisa WadenbrantSundbybergs IK18:48:00
1520Emma NorinSöders-Tyresö18:49:00
1521Sandra ValjusIFK Lidingö SOK18:50:00
1523Louise ByströmBromma-Vällingby SOK18:52:00
1524Tove SvedellSkarpnäcks OL18:53:00
1504Turid Joelsdotter WärngårdSkarpnäcks OL18:53:51
1525Tilde BredermanVäsby OK18:54:00
1527Clara HöglindIFK Enskede18:56:00
1529Emma SvidénSöders-Tyresö18:58:00
1530Emma AlmJärfälla OK18:59:00
2603Miia RollerJärfälla OK19:00:00
2605Wilma LeicktTullinge SK19:00:00
2606Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:00:00
2608Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK19:00:00
2610Tove SjöbergTullinge SK19:00:00
2612Doris IkoTäby OK19:00:00
2613Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK19:00:00
2614Ida HänströmTäby OK19:00:00
2615Tilda MårtenssonOK Ravinen19:00:00
2616Sara SundqvistLånghundra IF19:00:00
2617Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK19:00:00
2619Alicia SchandlOK Södertörn19:00:00
2620Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK19:00:00
2621Märta SödervallTullinge SK19:00:00
2622Wilma JosefssonVäsby OK19:00:00
2623Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö19:00:00
2625Alicia BjörnbergSöders-Tyresö19:00:00

D16 19:00-19:30

2 250 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2601Ida ÖsterbergGustavsbergs OK19:00
2602Smilla MogensenOK Ravinen19:00
2609Fredrika NordquistTäby OK19:00
2611Ester AnderssonOK Södertörn19:00
2624Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK19:00
2626Elin WolgastSnättringe SK19:00
1532Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF19:01
1533Åsa SundströmJärla Orientering19:02
1535Moa FröstadiusSundbybergs IK19:04
1537Lilly ChristieSnättringe SK19:06
1538Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF19:07
1540Sanna RinnbäckOK Ravinen19:09
1542Agnes DambergIFK Lidingö SOK19:11

D16 19:30-20:00

2 250 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2604Elisabeth LarssonOK Södertörn19:00
1543Emilia NilssonGustavsbergs OK19:30

H14 18:30-19:00

1 780 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401Hampus HolmbergSkarpnäcks OL18:30
2301Max ÖsterbergGustavsbergs OK18:30
2302Hannes MogensenOK Ravinen18:30
2303Erik NederheimTäby OK18:30
2304Niklas ErlandssonOK Södertörn18:30
2305Jonatan AndersonJärfälla OK18:30
2307Hannes LindqvistIFK Enskede18:30
2308Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK18:30
2312Oliver LiwångIFK Lidingö SOK18:30
2314Gustav StorellHaninge SOK18:30
2315Felix FlodmanTullinge SK18:30
2316Hugo SjölanderTäby OK18:30
2317Erik NorinSöders-Tyresö18:30
2320Arvid MyrbergerTullinge SK18:30
2321Simon StridhSkogsluffarnas OK18:30
2323Jens FochsenWaxholms OK18:30
2327Malte ThelanderHaninge SOK18:30
2328Axel TrofastTullinge SK18:30
1402Ludvig Sjöberg-SvedborgBromma-Vällingby SOK18:31
1403Eskil IsakssonVäsby OK18:32
1404Morris BjörklundOK Ravinen18:33
1405Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK18:34
1406Emil PopovicTäby OK18:35
1407Arvid WestmanGustavsbergs OK18:36
1408Joel BjörklundAttunda OK18:37
1409Aki HallakumpuVäsby OK18:38
1410Fabian TörnqvistAttunda OK18:39
1411Malte BellanderGustavsbergs OK18:40
1412Odin EkNyköpings OK18:41
1413Erik WällstedtJärfälla OK18:42
1414Lucas JohanssonTullinge SK18:43
1415Leo LjungbergSkarpnäcks OL18:44
1416Uno LindkvistTäby OK18:45
1417Emil AnterudVäsby OK18:46
1418Olof ArevångTullinge SK18:47
1419Ludvig HagwallJärla Orientering18:48
1420Linus NileviHaninge SOK18:49
1421Simon TrossingTäby OK18:50
1422Ruben HårdSkogsluffarnas OK18:51
1423Arvid KristofferssonSkarpnäcks OL18:52
1424Sandro PruthSkogsluffarnas OK18:53
1425Nils SamrudIFK Lidingö SOK18:54
1426Axel RystedtSödertälje-Nykvarn OF18:55
1427Viktor WistrandTullinge SK18:56
1428August OldingTäby OK18:57
1429Linus SkattOK Södertörn18:58
1430Samuel HowardSkarpnäcks OL18:59
1431Marcus BarbozaAttunda OK19:00
1432Elias LjungdellTäby OK19:01
1433Peter LindvallHaninge SOK19:02
1434Erik LidénVäsby OK19:03
1435Elias BladhTullinge SK19:04
1436Karl KvarnforsSkarpnäcks OL19:05
1437Melker KronqvistOK Klemmingen19:06
1438Alexander DybergIFK Lidingö SOK19:07
1439Malte AlbinssonOK Österåker19:08

H14 19:00-19:30

1 780 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2306Linus ForsbergOK Ravinen18:30
2309Noa HelgarsTäby OK18:30
2310Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF18:30
2311Erik LundquistOK Ravinen18:30
2318Axel Björnberg FärdigNyköpings OK18:30
2319Joel WallnerAttunda OK18:30
2324Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK18:30
2325Linus NilssonOK Österåker18:30
2326Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK18:30
1440Edvin WollbrandOK Ravinen19:09
1442Anton HedströmSöders-Tyresö19:11
1444Filip HatlenSnättringe SK19:13
1446Hampus SundbergJärfälla OK19:15
1448Simon LundellOK Österåker19:17
1450Marcus GrunderJärfälla OK19:19
1452Melvin EkSundbybergs IK19:21
1453Elliot JonssonAttunda OK19:22
1454Ture JohanssonSkogsluffarnas OK19:23
1456Axel BalckTäby OK19:25
1458Folke KåbergOK Ravinen19:27
1460Axel NordqvistWaxholms OK19:29

H14 19:30-20:00

1 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2313Svante SandvikAttunda OK18:30
2322Rasmus LundströmVäsby OK18:30
1461Jonathan NilssonGustavsbergs OK19:30

D14 18:30-19:00

1 780 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1301Maja RundlöfVäsby OK18:30
1302Wilda LundqvistMälarö SOK18:31
1303Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:32
1304Ida WarvelinLånghundra IF18:33
1305Emma HöökIFK Lidingö SOK18:34
1306Majken JanssonSkarpnäcks OL18:35
1307Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:36
1308Rut LundinOK Södertörn18:37
1309Mirja NordinSkarpnäcks OL18:38
1311Moa GlanshedHaninge SOK18:40
2401Linn De BoussardIFK Enskede18:40
2402Ellen AnelandOK Ravinen18:40
2403Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF18:40
2404Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:40
2405Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:40
2406Vilma NilssonAttunda OK18:40
2407Wilma MårtenssonOK Ravinen18:40
2408Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:40
2409Klara JunegardTullinge SK18:40
2412Lovisa LindqvistIFK Enskede18:40
2414Nova MatthewsTullinge SK18:40
2415Elin AbelSnättringe SK18:40
2416Sonja AhlquistJärla Orientering18:40
2417Maja LiljaIFK Lidingö SOK18:40
2422Lovisa BergstenOK Södertörn18:40
1312Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK18:41
1313Alice HedinIFK Lidingö SOK18:42
1314Ingrid TillegårdSundbybergs IK18:43
1315Stina PedersenJärfälla OK18:44
1316Klara SkunckeTäby OK18:45
1317Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK18:46
1318Olivia UnnerudLånghundra IF18:47
1319Stella ÖstblomJärfälla OK18:48
1320Mette HuitfeldtSkarpnäcks OL18:49
1321Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:50
1322Maja FalkSundbybergs IK18:51
1323Tilda MattssonOK Södertörn18:52
1324Filippa BäcklundJärla Orientering18:53
1325Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK18:54
1326Tilde MansénSkarpnäcks OL18:55
1327Ingrid JohanssonSundbybergs IK18:56
1328Isabel UnnerudLånghundra IF18:57
1329Lovis HellstenNyköpings OK18:58
1330Stina YlipääMälarö SOK18:59

D14 19:00-19:30

1 780 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2410Emilia BergmanTullinge SK18:40
2411Märta WigleOK Södertörn18:40
2413Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF18:40
2418Britta BörjessonJärla Orientering18:40
2420Lovisa NordquistTäby OK18:40
2421Alva Lidström LauriSnättringe SK18:40
1332Ebba WestringJärfälla OK19:01
1333Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF19:02
1335Emma HenriquesOK Södertörn19:04
1337Wilma DalekantIFK Enskede19:06
1339Malin StrömqvistAttunda OK19:08
1341Ellen LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF19:10
1343Lovis de VilliersOK Södertörn19:12
1346Alma BarkstedtTäby OK19:15

D14 19:30-20:00

1 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2419Felicia StrindérIFK Enskede18:40
1348Vera SkantzeIFK Lidingö SOK19:30
1349Tuva HolmströmOK Ravinen19:31

H12 18:30-19:00

1 210 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1201Oskar MagnellSkarpnäcks OL18:30:00
1202Vincent RylanderVäsby OK18:31:00
1204Tore WestmanGustavsbergs OK18:33:00
1205Hugo AbelSnättringe SK18:34:00
1206Olof HagwallJärla Orientering18:35:00
1207Alvin WestmanOK Älvsjö-Örby18:36:00
1208Filip SjölanderTäby OK18:37:00
1209Åke EngmanIFK Lidingö SOK18:38:00
1210Gustav DarginTäby OK18:39:00
1211Olle JonasSkarpnäcks OL18:40:00
1212Botvid SimonssonSundbybergs IK18:41:00
1213Svante BrohagenOK Ravinen18:42:00
1214Eskil MyrbergerTullinge SK18:43:00
1215Lukas SjöblomAttunda OK18:44:00
1216Folke IsakssonVäsby OK18:45:00
1217Gustav HenrikssonOK Södertörn18:46:00
1218Ivar MessingOK Älvsjö-Örby18:47:00
1219Albin PerssonTäby OK18:48:00
1220Kevin KarlssonSkarpnäcks OL18:49:00
1221Leo WisborgTullinge SK18:50:00
1222Folke JohanssonSundbybergs IK18:51:00
1223Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:52:00
1224Jonas NicanderJärla Orientering18:53:00
1225Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:54:00
1226Linus DanielssonSolna OK18:55:00
1228Malte JennerGustavsbergs OK18:57:00
1229Maximilian AnderssonTullinge SK18:58:00
1230Leonard Lundström DabrowskiJärla Orientering18:59:00
1231Ruben ArenanderSkarpnäcks OL19:00:00
1232Elias TrossingTäby OK19:01:00
1233Elis ÖstborgSkogsluffarnas OK19:02:00
1234Gustav MyrbergerTullinge SK19:03:00
1235Ted LagerströmAttunda OK19:04:00
1236Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK19:05:00
1227Alexander Segolsson LarssonVäsby OK19:05:53
1203Anton WarneIFK Lidingö SOK19:05:57
1237Alvar WallinOK Älvsjö-Örby19:06:00
1238Isak WarvelinLånghundra IF19:07:00
1239Elliot LjungdellTäby OK19:08:00
1240Vilmer FolckeJärla Orientering19:09:00
1241Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:10:00
1242Caio PruthSkogsluffarnas OK19:11:00
1243Benjamin HjerténJärfälla OK19:12:00
1244Anton AkterinOK Älvsjö-Örby19:13:00
1245Gustav NetzJärla Orientering19:14:00
1246Albin HessleTullinge SK19:15:00
1247Egon WistedtSundbybergs IK19:16:00
1248Victor GranathVäsby OK19:17:00
1249Leo LindkvistTäby OK19:18:00
1250Kjetil SkarmyrSkarpnäcks OL19:19:00
1251Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK19:20:00
1252Petter FochsenWaxholms OK19:21:00
1253Edvin JohanssonVäsby OK19:22:00
1254Petter LjungquistTäby OK19:23:00
1255Gabriel EricssonOK Ravinen19:24:00
1256Teodor GerholmJärla Orientering19:25:00
1257Alve WistedtSundbybergs IK19:26:00

H12 19:00-19:30

1 490 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1258Noel HellbergSundbybergs IK19:27
1259Hugo NyströmOK Ravinen19:28
1260Erik BalckTäby OK19:29
1261Oliver JonssonAttunda OK19:30
1262Lucas De BoussardIFK Enskede19:31
1263Sven BörjessonJärla Orientering19:32
1264Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK19:33
1265Wilmer HagrotTäby OK19:34
1266Oscar LundquistOK Ravinen19:35
1267Axel BeijerJärla Orientering19:36
1268Francis EyemJärfälla OK19:37
1269Johan KrookOK Älvsjö-Örby19:38
1270Ture LindskogOK Ravinen19:39
1271Albin FranzénOK Södertörn19:40
1272Gustav NyströmOK Ravinen19:41
1273Max BoströmJärfälla OK19:42
1274Edvin WallnerAttunda OK19:43

H12 19:30-20:00

1 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1275Linus LundströmVäsby OK19:44
1276Gustav LindbergOK Roslagen19:45
1277Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:46
1286Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:55

D12 18:30-19:00

1 490 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1101Alma RothschildJärla Orientering18:30
1102Clara WerdinOK Älvsjö-Örby18:31
1103Maja ThimbergSöders-Tyresö18:32
1104Isa FlodmanTullinge SK18:33
1105Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK18:34
1106Elin StorellHaninge SOK18:35
1107Molly BomanMälarö SOK18:36
1108Signe FredingTäby OK18:37
1109Tora BjörklundOK Ravinen18:38
1110Selma SundbergSundbybergs IK18:39
1111Katja SmittSödertälje-Nykvarn OF18:40
1112Linnea SandTullinge SK18:41
1113Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby18:42
1114Wera BjörklundOK Ravinen18:43
1115Elsa TunbladMälarö SOK18:44
1116Elin AlmgrenSöders-Tyresö18:45
1117Emelie HolmströmTäby OK18:46
1118Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK18:47
1119Sofia QuasWaxholms OK18:48
1120Disa UtbultJärla Orientering18:49
1121Ella LjungdellTäby OK18:50
1122Hilda TrofastTullinge SK18:51
1123Milla KlassonOK Ravinen18:52
1124Bodil JohanssonSundbybergs IK18:53
1125Hedda TunbladMälarö SOK18:54
1126Telma PruthSkogsluffarnas OK18:55
1127Hanna FranzonOK Älvsjö-Örby18:56
1128Sara LiwångIFK Lidingö SOK18:57
1129Alva WidegrenMälarö SOK18:58
1130Moa PerssonTäby OK18:59
1131Meya TengbladJärla Orientering19:00
1132Isabel OlareOK Älvsjö-Örby19:01
1133Ebba SahlstedtSöders-Tyresö19:02
1134Mathilde HermundstadSnättringe SK19:03
1135Frida DäckforsTullinge SK19:04
1137Ebba HultqvistMälarö SOK19:06
1138Paulina AlzénGustavsbergs OK19:07
1139Märta AhlquistJärla Orientering19:08
1140Ella MatthewsTullinge SK19:09
1141Nike Mair HasslerSöders-Tyresö19:10
1142Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK19:11
1143Frida EkbladOK Ravinen19:12
1144Julia HolmströmTäby OK19:13
1145Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK19:14
1165Blenda SandénOK Södertörn19:34

D12 19:00-19:30

1 490 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1146Irma WidehagSundbybergs IK19:15
1148Julia PetterssonJärfälla OK19:17
1149Greta SandvikAttunda OK19:18
1150Ellen NybäckTullinge SK19:19
1151Sara StrömqvistAttunda OK19:20
1152Amanda MörkforsJärfälla OK19:21
1153Fanny BergmanTullinge SK19:22
1154Alice HellbergSundbybergs IK19:23
1155Ida PetterssonJärfälla OK19:24
1156Lovisa NederheimTäby OK19:25
1157Fiffi MalmströmJärfälla OK19:26
1158Linda StrömqvistAttunda OK19:27
1159Kerstin ChristieSnättringe SK19:28
1160Anna FranklingIFK Lidingö SOK19:29

D12 19:30-20:00

1 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1161Viola HolmströmOK Ravinen19:30
1162Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK19:31
1163Majken LindqvistSkogsluffarnas OK19:32
1164Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK19:33

Öppen motion 3

2 250 m, 250 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL18:30:16
Mattias PalmKlubblös18:30:36
Fanny DecknerSkarpnäcks OL18:30:50
Angelica GranholmJärfälla OK18:32:04
Xoshilt Molina   Haninge SOK18:32:25
Linnéa AhlströmHaninge SOK18:32:28
Fredrik GarmeliusTacton OK18:32:58
Morten KvistTacton OK18:33:00
Karl MagdansTacton OK18:33:04
Mikael WesterVingåkers OK18:34:15
Anders BackKlubblös18:34:56
Kristina TinglöfDegerfors OK18:35:06
Ellen BergströmKlubblös18:35:21
Emil GustafssonJärfälla OK18:35:36
Ulf EskilssonOK Södertörn18:35:46
Gunvor GranathNynäshamns OK18:36:10
Damon HillKlubblös18:36:18
Johan BanckTierps SOK18:36:42
Åsa LarssonOK Hällen18:36:55
Carin BauerIFK Lidingö SOK18:37:06
Fanny SundbergTullinge SK18:37:39
Lisa SundbergTullinge SK18:37:40
Karin Axelsdotter OlssonIF Tjalve18:38:06
Janne ErikssonEds SK18:38:09
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK18:38:19
Anders NilssonGotlands Bro OK18:38:23
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL18:38:30
Johan R JohanderSödertälje-Nykvarn OF18:38:47
Johnny RahlenKlubblös18:38:52
Rebecka HallerbyKlubblös18:39:49
Rune RådeströmSnättringe SK18:39:53
Chi-Wei HsiehKlubblös18:39:59
Henrik OlssonHellas Orientering18:40:14
Henrik TrofastTullinge SK18:40:17
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby18:40:54
Anders TarandiIFK Lidingö SOK18:41:09
Sarah HillKlubblös18:42:38
Elisabeth CarlinSöders-Tyresö18:43:18
Gunilla ErikssonTullinge SK18:43:20
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL18:43:24
Jennifer StilwellKlubblös18:43:54
Julia BergqvistKlubblös18:43:57
Therese BergstedtCentrum OK18:44:02
Emma StremanKlubblös18:44:12
Karin RothschildJärla Orientering18:44:35
Torbjörn ThufvessonCentrum OK18:45:16
Peter OlofssonKlubblös18:45:53
Niels BrattströmKlubblös18:46:06
Aaron RuffelsKlubblös18:46:10
Josefin HäggdahlKatrineholms OK18:46:15
Thorbjörn LarssonKlubblös18:46:25
Piryanka NandaKlubblös18:46:29
Eduardas VisockasKlubblös18:46:40
Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK18:46:46
Fredrik BjörkstedtIFK Lidingö SOK18:46:58
Niklas BrytzerJärla Orientering18:47:01
Aron ForsbergFotbollskanalen18:47:03
Åke LewanderSkarpnäcks OL18:47:10
Joel ErikssonNapolyon18:47:40
Lars GreilertHaninge SOK18:47:53
Karin GreilertHaninge SOK18:47:59
Peteris KursitisKlubblös18:48:02
Joel LundgrenSkarpnäcks OL18:48:04
Martin ArkadKlubblös18:48:13
Hans-Erik ErikssonGävle OK18:48:29
Ingrid AnderssonOK Österåker18:48:30
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb18:48:33
Karl ArkadKlubblös18:48:36
Staffan VestbomOckelbo OK18:48:37
Tomas AxellIFK Enskede18:48:49
Adam RackiIK Hephata18:49:37
Cecilia RönnbergOK Älvsjö-Örby18:49:40
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK18:49:54
Torbjörn BergmanSnättringe SK18:50:04
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK18:50:05
Berit LindungerHaninge SOK18:50:20
Edit JonssonLånghundra IF18:50:24
Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK18:50:38
Mikael NäslundKlubblös18:51:02
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:51:07
Mats BrohagenOK Ravinen18:51:11
Erika BekkewoldKlubblös18:51:16
Rickard OlssonKamrat och IF KIF18:51:21
Jan LavénGustavsbergs OK18:51:26
Dondi NilssonJärla Orientering18:51:45
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF18:51:48
Stefan NorellAttunda OK18:53:03
Leif SkantzeKjw18:53:15
Åsa WisénKlubblös18:53:36
Åsa Rimsjö SandTullinge SK18:53:43
Ylva LidénVäsby OK18:53:46
Pernilla LindOK Lindéna18:53:48
Filip IvarssonOK Hammaren18:53:54
Heidi BjerkhaugOK Ravinen18:54:04
Rune CarlssonSundbybergs IK18:54:09
Mika NorinJärla Orientering18:54:23
Niklas OhlssonKlubblös18:54:29
Rebecka AdolfssonOK Kåre18:54:32
Frida UnelidKlubblös18:54:38
Lisa KarlssonKlubblös18:54:40
Hannah LinngårdCentrum OK18:54:44
Örjan ArkängTullinge SK18:55:03
Helene SwartzIFK Lidingö SOK18:55:28
Hanna MairSöders-Tyresö18:55:32
Gunilla ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK18:55:39
Ingemar LarssonTullinge SK18:55:55
Anna TrossingTäby OK18:56:19
Olof SundströmTäby OK18:56:29
Åsa SchneiderKlubblös18:56:33
Adam BäckströmHellas Orientering18:56:39
Johan DanielssonSolna OK18:56:43
Pär DahlströmTullinge SK18:57:07
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK18:57:29
Rasmus NerellKlubblös18:57:33
Per ArnessonSkarpnäcks OL18:57:53
Peter EmanuelssonTullinge SK18:58:00
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK18:58:06
Janne HedströmSöders-Tyresö18:58:22
Solveig SpånbergIFK Lidingö SOK18:58:24
Filip WidénHellas Orientering18:59:08
Kasper ScottHellas Orientering18:59:09
Pia VikströmTäby OK18:59:12
Lars BrodinOK Kontinent18:59:31
Petra CarlenarsonJärla Orientering18:59:36
Amanda TibellLånghundra IF18:59:40
Mattias JohnssonKlubblös18:59:42
Dominika SimpsonHuddinge gymnasium if18:59:44
Mohammed MithakHuddinge gymnasium if18:59:46
Carl CarlinSöders-Tyresö18:59:56
Petra SundströmTäby OK18:59:57
Mona LifTumba-Mälarhöjden OK19:00:31
Johan FogelKlubblös19:00:33
Erik MörckSkarpnäcks OL19:00:45
David LifTumba-Mälarhöjden OK19:00:50
Katja LeicktTullinge SK19:00:53
Amanda EmanuelssonKlubblös19:00:56
Rolf Vikström LookKlubblös19:01:16
Sissel WidehagSundbybergs IK19:01:19
Elias BuskeKlubblös19:01:22
Stefan OlssonKlubblös19:01:25
Sara KarlssonSkarpnäcks OL19:01:28
Fredrik WarneIFK Lidingö SOK19:01:41
Axel FröstadiusSundbybergs IK19:01:47
Per LundahlAlvesta SOK19:01:55
Henrik NordSnättringe SK19:02:06
Ludvig NordSnättringe SK19:02:08
Albert NordSnättringe SK19:02:15
Daniel TakayamaWaxholms OK19:02:18
Anders HänströmTäby OK19:02:25
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna19:02:38
Kristoffer HöökIFK Lidingö SOK19:02:41
Alexander MagnvallOK Södertörn19:02:43
Erikas GudonisKlubblös19:02:54
Marie EkhKlubblös19:02:57
Philip PålssonSkåneslättens OL19:02:59
Evelina ÖstblomOK Hammaren19:03:06
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK19:03:10
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK19:03:13
Svante PerssonSöderhamns OK19:03:15
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan19:03:17
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK19:03:20
Kristina NorinSöders-Tyresö19:03:26
Louise MaupasKlubblös19:03:29
Heidi WarvelinLånghundra IF19:04:10
Magnus KarlssonKlubblös19:04:13
Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK19:04:22
Jacob Hård Af SegerstadOK Södertörn19:04:26
Lena SundqvistTullinge SK19:04:30
Jenny OlareOK Älvsjö-Örby19:04:32
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK19:05:00
Erika HörnfeldtCentrum OK19:05:02
Sarah ÖrnesvedOK Roslagen19:05:03
Per WidénHellas Orientering19:05:05
Berit EkmanTäby OK19:05:09
Julian DentIFK Lidingö SOK19:06:20
Lars JohanssonKlubblös19:06:36
Emanuel JohanssonKlubblös19:06:38
Stina BanckIF Hagen19:06:42
Eva RylanderVäsby OK19:06:51
Annakarin RahlénOK Ravinen19:07:01
Marie EkbergKlubblös19:07:09
Emma WilhelmssonCentrum OK19:07:11
Susanne BaynaniKlubblös19:07:14
John AlexanderCentrum OK19:07:15
Thomas DanielsonBromma-Vällingby SOK19:07:25
Helena NilssonOK Älvsjö-Örby19:07:30
Erland SimonssonSundbybergs IK19:07:32
Frida LundbergSkogsluffarnas OK19:07:33
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL19:07:36
Emma SvedellSkarpnäcks OL19:07:37
Albin WallqvistKlubblös19:07:39
Per StålhammarTullinge SK19:07:46
Elisabeth StålhammarTullinge SK19:07:55
Sofia IderheimKlubblös19:08:36
Tove ErlandssonOK Södertörn19:08:57
Maria FranklingIFK Lidingö SOK19:09:24
Anna KyndelKlubblös19:09:25
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK19:09:31
Ingvar OskarssonSolna OK19:09:45
Amanda WiknerCentrum OK19:10:16
Mattias SvedellSkarpnäcks OL19:10:19
Elisabeth LindstedtOK Ravinen19:10:26
Tomas TapperIFK Lidingö SOK19:10:27
Magnus SneitzJärfälla OK19:10:31
Karin KlasénIFK Lidingö SOK19:10:46
Lars NordinSolna OK19:11:01
Nina ThörnqvistSöders-Tyresö19:11:09
Stefan HultqvistMälarö SOK19:11:15
669Elisabet LundströmKlubblös19:12:14
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK19:12:54
Anna HolmströmTäby OK19:13:00
John DryseliusSkarpnäcks OL19:13:13
Stefan NordqvistWaxholms OK19:13:20
Luka BarbieriAstraZeneca IF Mölndal19:13:33
Ulf CarnbyTäby OK19:15:44
Björn BoströmJärfälla OK19:16:16
Isabel SarenmalmCentrum OK19:16:25
Samuel JonasSkarpnäcks OL19:16:27
Kristina ThimbergSöders-Tyresö19:16:34
Ellen BergquistSödertälje-Nykvarn OF19:16:56
Alva BergquistSödertälje-Nykvarn OF19:16:57
Maria HessleTullinge SK19:17:24
Anders PerssonJärla Orientering19:17:46
Per LjungCentrum OK19:18:09
Heidi HolmkvistSnättringe SK19:18:18
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna19:19:06
Sofia LindhagenIFK Enskede19:21:01
Tobias LundbergIFK Enskede19:21:24
Jörgen OhlinTullinge SK19:21:26
Michael NabbÅkersberga Triathlon19:23:00
Björn ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK19:23:13
Emma LevisonKlubblös19:23:21
Gustaf EricsonJärla Orientering19:26:04
Tilda DalekantIFK Enskede19:26:19
Kristin KensbyOK Tyr19:26:37
Peter LübckeOK Ravinen19:28:09
Helena HjerténJärfälla OK19:28:24
Karin SkantzeIFK Lidingö SOK19:31:13
Patrik EliassonKlubblös19:31:22
Ann-Sofie EstenfeldKlubblös19:31:37
Philip ForngrenTäby OK19:31:43
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK19:34:04
Jannis ConstantinRinkeby run19:34:40
Mårten WestbergRinkeby run19:34:42
Annika MessingKlubblös19:38:54
Theodor BjarnasonKlubblös19:47:08
Frida EknerSnättringe SK
Ludvig JarlemarkIFK Lidingö SOK
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK
Lotta StåhlJärfälla OK

U2

1 210 m, 167 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carolinne GripIFK Lidingö SOK18:30:05
Henrik GrefbergIFK Lidingö SOK18:30:11
Felicia SvenssonHaninge SOK18:30:19
Henry DecknerSkarpnäcks OL18:30:59
Nora DecknerSkarpnäcks OL18:31:08
Olof SanderJärla Orientering18:31:21
Karl SanderJärla Orientering18:31:25
Isak NetzJärla Orientering18:31:31
Ada BanckIF Hagen18:32:14
Ellen StadigOK Ravinen18:32:51
Tara KelleherOK Älvsjö-Örby18:33:10
Leo KelleherOK Älvsjö-Örby18:33:12
Maya ErikssonOK Älvsjö-Örby18:33:16
Viggo HenriquesOK Södertörn18:34:41
Ludvig BomanMälarö SOK18:34:47
Oscar LindströmJärla Orientering18:35:50
William LindelöfSundbybergs IK18:35:58
Emil EdwardssonIFK Lidingö SOK18:36:14
Hilma ArevångTullinge SK18:36:49
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK18:37:44
Albin IderheimKlubblös18:38:43
Lova ÅhlinJärla Orientering18:39:41
Bobbi BarrlingIF Tjalve18:39:44
Ida JönssonÄlvsjö Örby18:40:11
Viola SaersTumba-Mälarhöjden OK18:40:20
Franz EngmanIFK Lidingö SOK18:40:31
Ebbot MogårdOK Älvsjö-Örby18:41:01
Tuva ThörnqvistSöders-Tyresö18:41:12
Emil ThimbergSöders-Tyresö18:41:21
Tage Jakobsson AhlgrenOK Älvsjö-Örby18:42:47
Henning Möckelström HolmbergOK Älvsjö-Örby18:42:54
Jakob SvedenåsKlubblös18:42:59
Egon BlombergBromma-Vällingby SOK18:43:08
Ariadne KällgrenJärla Orientering18:43:10
Sixten HörnfeldtOK Älvsjö-Örby18:43:14
Albin LöfgrenJärla Orientering18:43:26
Lukas LindströmTäby OK18:43:39
Karl-oscar FastJärla Orientering18:44:08
Vide MessingOK Älvsjö-Örby18:44:30
Ingeborg McCulloch LindénJärla Orientering18:44:37
Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby18:44:44
Gustav HellbergOK Älvsjö-Örby18:44:58
Karl Meijer AxelssonKlubblös18:45:04
Carl NorrmanJärla Orientering18:45:06
Emrik SternJärla Orientering18:45:32
Signe RothschildJärla Orientering18:46:01
Isak PerssonTäby OK18:46:20
Frank NybäckGustavsbergs OK18:46:44
Signe Danielson DamneBromma-Vällingby SOK18:46:51
Norma JanssonSkarpnäcks OL18:47:50
Vera RevenySkarpnäcks OL18:47:51
Alice NeedhamSkarpnäcks OL18:48:25
Billie JunkerSkarpnäcks OL18:48:26
Dikte JunkerSkarpnäcks OL18:48:27
Malte HolmquistIFK Enskede18:48:42
Per NicanderJärla Orientering18:49:09
Elton EddingHaninge SOK18:49:42
Vera SundbergSundbybergs IK18:49:51
Sixten ApelgrenJärla Orientering18:50:00
Elliot LindbergJärla Orientering18:50:01
Hugo JacovSkarpnäcks OL18:50:02
Marcus AsplundJärla Orientering18:50:12
Casper ErvidJärla Orientering18:50:17
Love HeindrupJärla Orientering18:50:32
Emeli HelsingJärla Orientering18:50:39
Oscar MothanderJärla Orientering18:50:48
Elliot Wrangler BjörkJärla Orientering18:50:52
Theo BerglindJärla Orientering18:51:36
Samuel EkJärla Orientering18:51:40
Viktor JonsbyJärla Orientering18:52:14
Jack WannforsJärla Orientering18:52:20
Bo Fougner DegermanJärla Orientering18:52:39
Ella-Lee DahlstrandJärla Orientering18:52:43
Vendela TherénJärla Orientering18:52:47
Alma CarsJärla Orientering18:52:52
Ossian WaesterbergJärla Orientering18:52:53
Tyra Nunez OlssonJärla Orientering18:53:05
William OrrJärla Orientering18:53:09
Judit LegebyJärla Orientering18:54:16
Esther EnlundSkarpnäcks OL18:54:35
Stina StenströmJärla Orientering18:54:42
Karin FaijerssonJärla Orientering18:54:50
Elli HaugoJärla Orientering18:54:52
William WikanderJärla Orientering18:55:07
William BrytzerJärla Orientering18:55:09
Joel GerholmJärla Orientering18:55:46
Helmer WallinÄlvsjö Örby18:56:07
Klara BergkvistSkarpnäcks OL18:56:16
Melker FranzonOK Älvsjö-Örby18:56:47
Oscar Dahlgren TuckerSkarpnäcks OL18:57:04
Edith AtterlöfIFK Enskede18:57:14
Inez Fred SmithSkarpnäcks OL18:57:25
Nora EnlundSkarpnäcks OL18:57:27
Vesta UtbultJärla Orientering18:57:45
Adrian AntonssonAttunda OK18:57:51
Fabian FredingTäby OK18:58:10
Kajsa EdgrenSkarpnäcks OL18:58:14
Hedda HedströmSöders-Tyresö18:58:18
Martin LindvallHaninge SOK18:58:27
Nestor BlomqvistVäsby OK18:58:29
Linnea EkstrandHaninge SOK18:58:33
Ingrid CarlenarsonJärla Orientering18:59:37
Lova JonssonSkarpnäcks OL19:01:11
Robin NileviHaninge SOK19:01:12
Rickard MelchioreHaninge SOK19:01:15
Emil LibérthHaninge SOK19:01:31
Pauline VilgonSkarpnäcks OL19:01:31
Anton SedvallHaninge SOK19:01:38
Anja HartleyHaninge SOK19:02:27
Sagali HafssiusHaninge SOK19:02:28
Livia HartleyHaninge SOK19:02:51
Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK19:03:22
Albin CarlbergSkarpnäcks OL19:03:23
Agnes LübckeOK Ravinen19:03:41
Irma HelgarsTäby OK19:04:19
Meja HelgarsTäby OK19:04:21
Linnea AndénOK Älvsjö-Örby19:04:57
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby19:05:17
Freja DentIFK Lidingö SOK19:05:20
Kristoffer Schramm FridolfssonSkarpnäcks OL19:05:21
Love AkterinOK Älvsjö-Örby19:05:26
Stig HåkanssonÄlvsjö Örby19:05:28
Albin SandebergWaxholms OK19:05:43
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK19:05:45
Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK19:05:57
Maria KaikkomenJärfälla OK19:06:01
Tyra BernhardSnättringe SK19:06:22
Erik EkbladOK Ravinen19:06:29
Erik Hagel Von HeijneIFK Enskede19:06:58
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK19:07:06
Melker HagwallJärla Orientering19:07:27
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede19:08:53
Folke WällstedtJärfälla OK19:09:28
Kai UnnerudLånghundra IF19:09:42
Liam de BoussardIFK Enskede19:10:14
Anton FolckeJärla Orientering19:12:03
Lilja HellmanJärla Orientering19:12:05
Jamie RollerJärfälla OK19:12:38
Amelie DryseliusSkarpnäcks OL19:13:15
Edith Spareus NäslundKlubblös19:16:18
Juno SandlerSkogsluffarnas OK19:16:20
Hilding Spareus NäslundKlubblös19:16:22
Harald Spareus NäslundKlubblös19:16:29
Moa SundbergJärfälla OK19:25:15
Ida-Lina SegermanSkarpnäcks OL19:36:05
Gustaf AsplundJärla Orientering
Liv AsplundJärla Orientering
Beppe BargoJärla Orientering
Ellie BjörklundAttunda OK
Rasmus BodlundTäby OK
Carl DjurbergHaninge SOK
Sigge Fröberg WilhelmIFK Enskede
Glorylin Grosse FontaineSkarpnäcks OL
Esther HolmbergJärla Orientering
Svante HolmbergJärla Orientering
Edith KlasènIFK Lidingö SOK
Milla-elvira LjungqvistMälarö SOK
Sonja LundbergIFK Enskede
Lilly LundqvistMälarö SOK
Henning NordSkarpnäcks OL
Johan RangdagJärla Orientering
Casper SchermanSkarpnäcks OL
Daniel SöderbergHaninge SOK
Ella WasbergHaninge SOK
Lea WasbergHaninge SOK
Linn YngvessonJärla Orientering
Franz Zu Innhausen Und KnyphausenJärla Orientering

Annonser