Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Viken Indoor

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Viken Indoor
Arrangörsorganisation: OK Pers Lärjungar
Datum: lördag 17 november 2018 - söndag 18 november 2018

Etapp 1Etapp 2

D16

1 850 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emilia BergströmOK Rodhen11:25
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK11:27
Ellen HannrupIF Thor11:31
Nicolina MobergOK Tyr11:33
Rebecka HaslerSurahammars SOK11:35
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:37
Linnea PerssonValbo AIF11:39
Maja SandvikAttunda OK11:41
Jana AmacherTullinge SK11:43
Clara SamuelssonOK Vivill11:45
Amelie JosefssonSkogslöparna11:47
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK11:49
Agnes LindblomMalmö OK11:51
Tilde JonssonOK Österåker11:55
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11:57
Lovisa NilssonAttunda OK11:59
Felicia SahlénVästerås SOK12:01
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:03
Cecilia HectorSnättringe SK12:05
Alva BladhTullinge SK12:07
Sofia LindhagenIFK Enskede12:09
Kristina LindgrenVästerås SOK12:11
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:13
Emilia JohnssonOK Kåre12:15
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL12:17
Julia NordlanderSundsvalls OK12:19
Tove SjöbergTullinge SK12:23
Alma HellströmAttunda OK12:25
Josefin LindströmOK Hammaren12:27
Elsa NilssonDomnarvets GOIF12:29
Tove RingiOK Kåre12:33
Mathilda KarlssonValbo AIF12:35
Amelie RajanIFK Lidingö SOK12:37
Thea NordinKorsnäs IF OK12:39

H16

2 030 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle MolinOK Klemmingen11:58
Emil AhlströmVästerås SOK12:00
Joel OwénValbo AIF12:02
Robin BjörklundTullinge SK12:06
John WolgastSnättringe SK12:08
Elis SandbergAlfta-Ösa OK12:10
Albin HainkeSnättringe SK12:12
Olle Pettersson GradinAttunda OK12:14
Hugo BacklundTullinge SK12:16
Tamás SzütsVästerås SOK12:18
Henry SvensVästerbergslagens OL12:20
Hampus WiknerOK Österåker12:22
Andreas BorängSnättringe SK12:24
Pontus AxellIFK Enskede12:26
Hugo FriskVästerås SOK12:30
Oskar VikströmSundsvalls OK12:32
Isak AnängenNyköpings OK12:34
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK12:36
Martin SandqvistVästerås SOK12:38
Hugo KindbornOK Hällen12:40
Erik NilssonDalaportens OL12:42
Hampus ErlingsjöIFK Enskede12:44
Wilhelm BergmanTullinge SK12:46

D14

1 070 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna HermannVästerås SOK12:12
Emilia BergmanTullinge SK12:14
Malin StrömqvistAttunda OK12:16
Amanda JanssonOK Klemmingen12:20
Elma WikströmOK Hammaren12:22
Sara ÅbomGävle OK12:24
Olivia EngelOK Ravinen12:26
Tilda DalekantIFK Enskede12:28
Nova MatthewsTullinge SK12:30
Ella SandbergAlfta-Ösa OK12:32
Tilda LarssonOK Klemmingen12:36
Fanny SundbergTullinge SK12:38
Ebba OttossonGävle OK12:40
Alma NordkvistStorviks IF12:42
Mira NordinKorsnäs IF OK12:44
Lilly ChristieSnättringe SK12:46
Stina DernfalkVästerbergslagens OL12:48
Klara JunegardTullinge SK12:50
Malva Habana LindénOK Klemmingen12:52
Elin BryggarGrycksbo IF OK12:54
Agnes WallinKorsnäs IF OK12:56
Elin WolgastSnättringe SK12:58
Ellen FunkeLeksands OK13:00

H14

1 100 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo AtterbrandOK Kåre10:58
Alfred JeppssonOK Hammaren11:00
Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb11:02
Joel WallnerAttunda OK11:04
Malte AlbinssonOK Österåker11:06
Joel GolsäterKorsnäs IF OK11:08
Axel HejdenbergGävle OK11:10
Hugo SjölanderTäby OK11:12
Carl SandqvistVästerås SOK11:14
Axel WiknerOK Österåker11:16
Ivar StenälvValbo AIF11:18
Marcus BarbozaAttunda OK11:20
Melker KronqvistOK Klemmingen11:22
Joar MorénGävle OK11:24
Oskar EureniusOK Hammaren11:26
Ludvig HaslerSurahammars SOK11:28
Vigor KjellmanStorviks IF11:30
Elias LjungdellTäby OK11:32
Sixten SlagbrandVästerås SOK11:34
Erik LundquistOK Ravinen11:36
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11:38
Loke HolmgrenOK Hammaren11:42
Hampus BlomSöderhamns OK11:44
Elis WiklundVästerås SOK11:46
Anton EngstrandStorviks IF11:48
Edvin MäkinenOK Hammaren11:50
Albin SjöblomOK Kåre11:52
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK11:54

D12

1 080 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pauline HaglundIFK Hedemora OK11:34
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK11:38
Nova SahlénVästerås SOK11:40
Anna BryggarGrycksbo IF OK11:42
Nilla EnquistOK Hammaren11:44
Tuva HolmströmOK Ravinen11:46
Selma PartanenOK Hammaren11:48
Alicia HermannVästerås SOK11:50
Kerstin ChristieSnättringe SK11:52
Sara StrömqvistAttunda OK11:54
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:56
Svea ForsslundGävle OK11:58
Ebba FlodmanOK Hammaren12:00
Linda StrömqvistAttunda OK12:02
Linnéa WestlinValbo AIF12:04
Moa GlanshedHaninge SOK12:06
Ella MatthewsTullinge SK12:08

H12

1 200 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak WolfOK Klemmingen11:51
Sebastian AlinIFK Mora OK11:55
Svante SandvikAttunda OK11:57
Gustav LjunggrenOK Hammaren11:59
Elias BladhTullinge SK12:01
Adam EngstrandStorviks IF12:03
Malte BellanderGustavsbergs OK12:05
Leo WikströmOK Hammaren12:07
Egon WistedtSundbybergs IK12:09
Aron HöglundTullinge SK12:11
Hampus GlanshedHaninge SOK12:13
Theo SjöholmOK Hammaren12:15
David EideforsSundbybergs IK12:17
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb12:19
Nils HolmnäsOK Klemmingen12:21
Axel SöderholmValbo AIF12:23
Edvin WallnerAttunda OK12:27
Erik PalmVästerås SOK12:29
Olof ArevångTullinge SK12:31
Samuel AspforsOK Hammaren12:35

D10

900 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alicia IvarssonOK Hammaren11:17
Alma WestlinValbo AIF11:19
Fanny BergmanTullinge SK11:21
Sara LiwångIFK Lidingö SOK11:23
Selma SöderholmValbo AIF11:25
Greta SandvikAttunda OK11:27
Ellen FlordalSnättringe SK11:29
Iris WikströmOK Hammaren11:31
Miranda StrandTullinge SK11:33
Cloe MatthewsTullinge SK11:37
Gabriella HaslerSurahammars SOK11:39
Vera JeppssonOK Hammaren11:41
Ellen NybäckTullinge SK11:43
Maja OwénValbo AIF11:45
Signe AlbinssonOK Österåker11:47

H10

950 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar WennbergStorviks IF11:03
Egil HenerydValbo AIF11:05
Mikael BergOK Enen11:07
Arvid KjellmanStorviks IF11:09
Alve WistedtSundbybergs IK11:11
Alfred SöderholmValbo AIF11:13
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK11:15

Inskolning

860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Love VelanderSurahammars SOK11:15:24
Stella BergströmKlubblös11:20:53
Sixten EnbarrOK Hammaren11:21:51
Wilgot PetterssonNorbergs OK11:37:15
Mollie PetterssonNorbergs OK11:37:18
Saga WallnerAttunda OK11:40:03
Hilma ArevångTullinge SK11:41:05
Terje TenerydValbo AIF12:02:44
Signe PartanenOK Hammaren12:21:43
Maja RosénOK Hammaren12:21:46
Alva CarlbergOK Hammaren12:25:20
Isak CarlbergOK Hammaren12:25:26
Svante FlordalSnättringe SK13:00:27
Sixten FlordalSnättringe SK13:00:35

U2

860 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johannes JakobssonOK Klemmingen11:00:19
Melker KjellmanStorviks IF11:07:16
Ludvig LjunggrenOK Hammaren11:09:35
My VelanderSurahammars SOK11:14:02
Albin VelanderSurahammars SOK11:15:03
Anton VelanderSurahammars SOK11:17:41
Albin EnbarrOK Hammaren11:22:04
Lea SundbergTullinge SK11:22:12
Jonatan AlinIFK Mora OK11:53:13
Egil HenerydValbo AIF12:02:42
Victor HaglundIFK Hedemora OK12:08:56
Matilda FlordalSnättringe SK12:11:28
Melinda BergOK Enen12:17:25
Frida SjöblomOK Kåre12:18:04
Annie LavigneGävle OK12:26:21

Öppen motion 3

850 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Neo SelbherrValbo AIF09:44:00
Malin BjörklundTullinge SK11:07:43
Anna-Karin ErikssonNorbergs OK11:08:08
Petra HermannVästerås SOK11:17:37
Carina RongeTullinge SK11:22:02
Annika BryggarGrycksbo IF OK11:42:05
Karin RingKlubblös11:43:45
Björn RingKlubblös11:44:05
Ann-Sofi NybäckTullinge SK11:46:07
Catharina Karlsson BrabieJärfälla OK11:46:09
Annie LavigneGävle OK12:56:38

Öppen motion 5

1 320 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David KjellbergKlubblös09:32:00
Petronella IvarssonOK Hammaren11:00:13
Malin Lidow HenerydValbo AIF11:04:20
Pär WiklundVästerås SOK11:05:21
Selma IvarssonOK Hammaren11:05:24
Malin SvenssonOK Hammaren11:10:07
Åsa StenälvValbo AIF11:11:06
Niklas BlomValbo AIF11:17:44
Pia WiklundVästerås SOK11:18:41
Karin HannrupIF Thor11:18:46
Sara BladhTullinge SK11:22:38
Björn HannrupIF Thor11:22:54
Nayara GillsparrOK Österåker11:24:03
Staffan WestbomOckelbo OK11:25:04
Johan SöderholmValbo AIF11:25:07
Elsa PalmbergOK Hammaren11:27:24
Lars-Erik LiljeströmGävle OK11:33:06
Helena LiljeströmGävle OK11:33:07
Malin PalmbergOK Hammaren11:34:07
Thomas SundbergTullinge SK11:35:38
David LijequistSöderhamns OK11:41:36
Anna-Karin EklundSöderhamns OK11:42:47
Lena ÅbomGävle OK11:43:05
Lars ÅbomGävle OK11:47:15
Miranda StrandTullinge SK11:59:02
Cloe MatthewsTullinge SK11:59:04
Fanny BergmanTullinge SK11:59:05
Ellen NybäckTullinge SK11:59:07
Lisa SundbergTullinge SK12:01:17
Linda FredrikssonOK Måsen12:13:43
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK12:16:33
Isak GederströmKlubblös12:22:10
Malin BjörklundTullinge SK12:24:06
Carina RongeTullinge SK12:24:08
Hugo LavigneGävle OK12:30:11
Greta SandvikAttunda OK12:39:24
Linda StrömqvistAttunda OK12:39:24
Sara StrömqvistAttunda OK12:39:25
Anders NordkvistStorviks IF12:42:03
Emma HållströmGävle OK12:57:05
Tomas AxellIFK Enskede12:59:41

Öppen motion 7

2 130 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna10:58:05
Niclas SjöblomOK Kåre10:59:32
Johan HammarbäckKlubblös11:05:08
Thomas IvarssonOK Hammaren11:05:26
Jonas IvarssonOK Hammaren11:19:11
Maria EnquistOK Hammaren11:19:36
Patrik FriskVästerås SOK11:26:09
Martin ForsslundGävle OK11:34:02
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK11:35:08
Elin JarlemarkIFK Lidingö SOK11:35:09
Lina MatthewsTullinge SK11:37:32
Per ErikssonVästerbergslagens OL11:49:05
Hilda SvärdSträngnäs-Malmby OL11:58:02
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:58:04
Kalle JohanssonOK Hammaren12:03:00
Erik LindquistOK Ravinen12:08:44
Niklas CarlssonSundbybergs IK12:12:29
Edit JonssonLånghundra IF12:12:45
Clara SpikLeksands OK12:13:06
Kevin SjölanderOK Rodhen12:21:28
Fanny CedstedtLånghundra IF12:21:30
Isak JederströmKlubblös12:22:10
Joel WallnerAttunda OK12:24:02
Macus BarbozaAttunda OK12:25:03
Svante SandvikAttunda OK12:25:50
Albin AnderssonOK Ravinen12:32:48
Lukas ArkängTullinge SK12:38:05
Jana AmacherTullinge SK12:40:24
Elias BladhTullinge SK12:40:26
Tuva HolmströmOK Ravinen12:42:04

Damer

2 180 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jessica StrömqvistAttunda OK11:31
Anneli ChristieSnättringe SK11:32
Frida ArnessonSkarpnäcks OL11:33
Helen HanstockÖstersunds OK11:34
Ylva SandénOK Södertörn11:35
Marion BüchliOLG Suhr11:36
Hilla PitkänenJämsän Retki-Veikot11:37
Jenny WallnerAttunda OK11:38
Sofia HaslerSurahammars SOK11:39
Tove PetterssonOK Roxen11:41
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK11:42
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK11:43
Anette EngströmValbo AIF11:44
Anna HaglundLeksands OK11:45
Maria WikströmOK Hammaren11:46
Maria NorinGävle OK11:47
Elin LindbladOK Djerf11:48
Ella SjöbergTullinge SK11:49
Jonna JungåkerSundsvalls OK11:50
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF11:51
Sara HägglundOK Hammaren11:52
Kristina CanowOK Österåker11:53
Tove EkströmLinköpings OK11:54
Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:55
Frida AnsinSvaide Roma SOK11:56
Tindra JernströmAvesta OK11:57
Stina BorängSnättringe SK11:58
Alva JonssonLånghundra IF11:59
Therese HolmströmOK Ravinen12:00
Matilda ErikssonOK Kåre12:01
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK12:02
Malena DernfalkVästerbergslagens OL12:03
Julia RajanIFK Lidingö SOK12:06
Hanna HugossonSundsvalls OK12:07
Victoria AsketunOK Roxen12:08
Gabriella FriskGustavsbergs OK12:09
Andrea JonssonLånghundra IF12:10
Karin FlordalSnättringe SK12:11
Amanda KarlssonOK Ravinen12:12
Charlotte WiknerOK Österåker12:14
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF12:15
Anna BerggrenGävle OK12:16
Tove FlodmanOK Hammaren12:17
Elin DahlmarkVästerås SOK12:18
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK12:20
Monica RoosAttunda OK12:21
Linnea SkalbergBredaryds SOK12:22
Jenny JohanssonValbo AIF12:23
Sofia HägglundOK Hammaren12:24
Caroline WestbomOK Österåker12:25
Kersti RingiOK Kåre12:26
Kristin BomanGävle OK12:27
Anna EideforsSundbybergs IK12:28
Helena BångaAlfta-Ösa OK12:31
Lovisa HöglundTullinge SK12:32
Hanna KjellinForsa OK12:33
Ella AnderssonOK Södertörn12:34
Therese BergqvistKorsnäs IF OK12:35
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb

Herrar

2 360 m, 119 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa HambäckLånghundra IF10:57
Linus TäckOK Hammaren10:58
Gustav RuneforsVäxjö OK10:59
James ChristieSnättringe SK11:00
Victor HanssonJönköpings OK11:01
Daniel WallnerAttunda OK11:02
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna11:03
David LindgrenVästerås SOK11:04
Martin BellanderGustavsbergs OK11:05
Erik OlssonGävle OK11:06
Henrik BladhTullinge SK11:07
Håkan PerssonValbo AIF11:08
Stefan BergOK Enen11:09
William NilssonNyköpings OK11:10
Anton SilierJärfälla OK11:11
Örjan SahlOK Klemmingen11:12
Hugo FlordalSnättringe SK11:13
Emil AuseliusBredaryds SOK11:14
Pontus LindgrenVästerås SOK11:15
Jonny EngelOK Ravinen11:16
Filip MagnussonStora Tuna OK11:17
James TurtonÖstersunds OK11:18
Erik BomanGävle OK11:19
Matviy KhotyaintsevIF Thor11:20
Hans LiwångIFK Lidingö SOK11:21
Torbjörn GillsparrOK Österåker11:22
Erik HerneOK Ravinen11:23
Magnus FlodmanOK Hammaren11:24
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:25
Emanuel NäslundSkogslöparna11:26
Pontus FunkeLeksands OK11:27
Magnus StrömqvistAttunda OK11:28
Torbjörn BlomValbo AIF11:29
August MollénOK Denseln11:30
Lucas SöderbergGävle OK11:31
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK11:32
Jesper SvenskStora Tuna OK11:33
Olof LjunggrenLinköpings OK11:34
Ola JernströmAvesta OK11:35
Arvid UmegårdLånghundra IF11:36
Anders SahlénVästerås SOK11:37
Patrik FriskGustavsbergs OK11:38
Victor BylundIF Thor11:39
Walter LagerhällRehns BK11:40
Per WistedtSundbybergs IK11:41
Isak BerggrenGävle OK11:43
Valtteri KankainenJämsän Retki-Veikot11:44
Mats HainkeSnättringe SK11:45
Emil GrehnOK Rodhen11:46
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11:47
Rasmus TäckOK Hammaren11:48
Jakob SjöbergGävle OK11:49
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:50
Tomas LöfgrenStora Tuna OK11:51
Axel Leijon ThorellLånghundra IF11:52
Marcus CarlssonIF Hagen11:53
Philip EdvardssonEksjö SOK11:54
Fredrik DahlmarkVästerås SOK11:55
Simon HardenFK Boken11:56
Christian RedtzerAttunda OK11:58
Rasmus LöfgrenStora Tuna OK11:59
Melker ForsbergKFUM Örebro OK12:00
Stefan StridValbo AIF12:01
Ludvig HolmqvistOK Tor12:02
Filip TrofastBredaryds SOK12:03
Jonatan SöderbergGävle OK12:04
Robert BlomSöderhamns OK12:05
Peter LandénGustavsbergs OK12:06
Krister ÅkärbjärIFK Mora OK12:07
Carl CarlssonNyköpings OK12:09
Joel WiklundSträngnäs-Malmby OL12:10
Noa StenälvValbo AIF12:11
Erik JonssonLånghundra IF12:12
Benjamin LangerakJärfälla OK12:13
Jesper NyströmIF Thor12:14
Erik HanssonGävle OK12:15
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna12:16
Johannes ÖhgrenOK Kåre12:17
John McLellandOK Rodhen12:18
Tomas AlbinssonOK Österåker12:19
Robert PalmVästerås SOK12:20
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK12:21
Jonas RinnbäckStockholms Inomhusorienterare12:22
Jesper LidmarSnättringe SK12:23
Erik FlodmanOK Hammaren12:24
Jesper NordinKorsnäs IF OK12:25
Hans AlinIFK Mora OK12:26
Carl Johan ArevångTullinge SK12:27
Alfred LiljeströmGävle OK12:28
Arvid StrandbergSkogslöparna12:29
Peter BergmanTullinge SK12:30
Per BacklundOK Södertörn12:31
Mårten OlssonGävle OK12:32
Thorsten SvenssonFinspångs SOK12:33
Måns HolmgrenOK Hammaren12:34
Olof SkoglundKils OK12:35
Victor SadaranganiJärla Orientering12:36
Axel OlssonIF Hagen12:37
Olov VikströmSundsvalls OK12:38
Tobias DahlmarkVästerås SOK12:40
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:41
Emil JonsellIF Thor12:42
Rasmus SöderbergGävle OK12:43
Per-Johan JosefssonSkogslöparna12:44
Kristoffer TengrothSundbybergs IK12:45
Oskar LifSöderbröder OL12:46
Anton LifRehns BK12:47
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK12:48
Alexander SchandlOK Södertörn12:49
Ulf MagnussonLeksands OK12:51
Johannes BladhTullinge SK12:52
Eric HallnerOckelbo OK12:53
Felix AxelssonMarkbygdens OK12:54
Erik HållströmGävle OK12:55
Manne HammarbergJärfälla OK12:56
Tobias StenälvValbo AIF12:57
Jonathan UllerKils OK12:58
Hugo LillieströmOK Roxen12:59
Håkan CarlbergOK Hammaren13:00

Old Girls

2 000 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK11:00
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre11:02
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:04
Anette SjöbergGävle OK11:06
Karin LundströmOK Kåre11:08
Elke WilkeTierps SOK11:10
Jeanette JonssonOK Österåker11:12

Old Boys

1 750 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Svante LindgrenKorsnäs IF OK11:00
Torgny NäslundSkogslöparna11:02
Göran HedmanValbo AIF11:04
Tony UdrisSYO11:06
Bo BörjessonStorviks IF11:08
Jan AnderssonGävle OK11:10
Martin WidmerOLG Suhr11:12
Lars KarlssonValbo AIF11:14
Mats JönssonKorsnäs IF OK11:16
Jonas HolmgrenOK Hammaren11:18
Tomas GlanshedHaninge SOK11:22
Lennarth KarlssonValbo AIF11:24
Lars GustafssonOK Kåre11:26
Johan AnderssonValbo AIF11:28
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK11:30

Herrar Easy

1 470 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stellan TäckOK Hammaren11:16
Lars WestlinValbo AIF11:18
Alvin AnderlingOK Klemmingen11:22
Mattias EklundOckelbo OK11:26
Per HermannVästerås SOK11:28
Ulf KjellbergKlubblös11:30
Robin WessmanOK Hammaren11:32

Damer Easy

1 520 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena MorénGävle OK10:59
Emma IsacssonOK Linné11:01
Christina LiljeGävle OK11:03
Christel BergOK Enen11:05
Gunilla SahlOK Klemmingen11:07
Emma WibergSkogslöparna11:09
Ann-Sofie TäckOK Hammaren11:13
Maria WestlinValbo AIF11:15
Mia GustafssonOK Kåre11:17
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:19
Carina HolmbergOK Hammaren11:21
Anna WolgastSnättringe SK11:25
Sara JakobssonOK Klemmingen11:27
Tanja DalheimerIK Vikings OK11:29
Emelie WibergSkogslöparna11:31

Annonser