Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för GOTLAND GRAVEL

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GOTLAND GRAVEL
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: lördag 15 september 2018

Gotland Gravel

64 000 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Kyle HowardRingmurens CK10:00
2Pontus BjörkdahlRingmurens CK10:00
3Tobias GustafssonKlubblös10:00
4Matilda GustafssonKlubblös10:00
5Göran LöfqvistRingmurens CK10:00
6Björn LinderRingmurens CK10:00
7Ulle OlofssonRingmurens CK10:00
8Mats SigalitGotlands Bro OK10:00
9Anders FarinderKlubblös10:00
10Erik LöfgrenGotlands Bro OK10:00
11Roger BergströmKlubblös10:00
12Kurt LöfgrenGotlands Bro OK10:00
13Maria ModigRingmurens CK10:00
14Thomas AnderssonRingmurens CK10:00
15Håkan MattssonGotlands Bro OK10:00
16Niklas ÖdmannRingmurens CK10:00
17Ulrica JanssonRingmurens CK10:00
18Daniel ErikssonRingmurens CK10:00
19Ola HafdellRingmurens CK10:00
20Mats EnglundKlubblös10:00
21Jan LindströmKlubblös10:00
22Peter NilssonRingmurens CK10:00
23Jesper AnderssonKlubblös10:00
24Axel Björkqvist AnderssonKlubblös10:00
25Karl MalmbergRingmurens CK10:00
26Linus KristianssonKlubblös10:00
27Åsa LarssonKlubblös10:00
28Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:00
29Peter ÖsterdahlVisborgs OK10:00
30Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:00
31Martina OlofssonKlubblös10:00
32Krister LindvallKlubblös10:00
33Stig DahlKlubblös10:00
34Kristian KindeKlubblös10:00
35Anders KarlssonKlubblös10:00
36Thomas ZielinskiKlubblös10:00
37Pontus BarckRingmurens CK10:00
38Marcus LarssonRingmurens CK10:00
39Lars GustafssonRingmurens CK10:00
40Mårten SahlinKlubblös10:00
41Niklas CarlbergRingmurens CK10:00
42Eva BuskasSvaide Roma SOK10:00
43Morgan LundinRingmurens CK10:00
44Ronny SandqvistKlubblös10:00
45Annette CountakisKlubblös10:00
46Marcus BergholtzRingmurens CK10:00
47Björn SandqvistRingmurens CK10:00
48Jonas PetterssonGotlands Bro OK10:00
49Edvard PetterssonGotlands Bro OK10:00
50Georg GyllenfjellRingmurens CK10:00
51Svante EkvallVisborgs OK10:00
52Mari AhlstedtRingmurens CK10:00
53Jerry AhlstedtRingmurens CK10:00
54Petra GillerforsRingmurens CK10:00
55Tobias SöderbergKlubblös10:00
56Kent HöglundKlubblös10:00
57Jonas HöglundKlubblös10:00
58Alf LindströmRingmurens CK10:00
59Lena JanssonRingmurens CK10:00
60Magnus FredrikssonRingmurens CK10:00
61Johan LagerstrandRingmurens CK10:00
62Stefan HellströmVisborgs OK10:00
63Örjan LarssonKlubblös10:00
64André MattesKlubblös10:00
65Ylva SvangrenGotlands Bro OK10:00
66Josefin HoltmerRingmurens CK10:00
67Håkan LundbergSvaide Roma SOK10:00
68Robert SamuelssonKlubblös10:00
69Ulrika Lindh SporreVisborgs OK10:00
70Albin Lindh SporreVisborgs OK10:00
71Johan LindbladKlubblös10:00
72Cecilia BäckströmRingmurens CK10:00
73Annelie MiltonKlubblös10:00
74Jan-Olof JohanssonRingmurens CK10:00
75Mattias AppelgrenRingmurens CK10:00
76Henrik BroénRingmurens CK10:00
77Daniel MartellKlubblös10:00
78Emil YttergrenRingmurens CK10:00
79Thomas HanssonKlubblös10:00
80Åsa EkedahlRingmurens CK10:00
81Mattias SippmanneRingmurens CK10:00
82Johan GråbergKlubblös10:00
83Gunnar JakobssonRingmurens CK10:00
84Rickard BrantingRingmurens CK10:00
85Björn WallenströmKlubblös10:00
86Jesper AhlströmKlubblös10:00
87Roger NydRingmurens CK10:00
88Gustaf KalströmKlubblös10:00
89Jenny EkvallKlubblös10:00
90Rune SvenssonRingmurens CK10:00
91Arne FredinKlubblös10:00
92Fredrik HårdKlubblös10:00
93Karin BengtssonVisborgs OK10:00
94Thomas SöderströmRingmurens CK10:00
95Marianne Lindberg LagerinKlubblös10:00
96Anders LindbergKlubblös10:00
97Tomas MolinRingmurens CK10:00
98Lucas MolinRingmurens CK10:00
99Eric HogenfältRingmurens CK10:00
100Staffan GottbergRingmurens CK10:00

Annonser