Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Centrum Team Sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Centrum Team Sprint
Arrangörsorganisation: Centrum OK
Datum: torsdag 6 juni 2019

Herrar

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Börshajarna11:00
170006191. Alexander Käll
14526132. Max Igor Kajanus
170006193. Alexander Käll
14526134. Max Igor Kajanus
2Dubbelnissar11:00
24497211. Hugo Nilsson
228007382. Kennet Nilsson
24497213. Hugo Nilsson
228007384. Kennet Nilsson
3Farozon11:00
384489241. Tim Sandgren
383887042. Simon Sandgren
384489243. Tim Sandgren
383887044. Simon Sandgren
4JB AB11:00
470105211. Johannes Bladh
45103202. Adam Bratt
470105213. Johannes Bladh
45103204. Adam Bratt
5Kollfors11:00
59104221. Michael Refors
58811202. Christian Kollberg
59104223. Michael Refors
58811204. Christian Kollberg
6Lill-Antton o Stor-Antton11:00
677306201. Magnus Falkenström
690712012. Henning Falkenström
677306203. Magnus Falkenström
690712014. Henning Falkenström
7NationaldagsFlanörerna11:00
791014171. Simon Schuster (IFK Lidingö SOK)
76498012. Anton Källström
791014173. Simon Schuster (IFK Lidingö SOK)
76498014. Anton Källström
8OKS-gubbarna11:00
86822971. Patrik Blidefalk
88407192. Fredrik Setterqvist
86822973. Patrik Blidefalk
88407194. Fredrik Setterqvist
9P1 och P211:00
990841931. Markus Martinelle
921375722. Ulf Hedberg
990841933. Markus Martinelle
921375724. Ulf Hedberg
10Pinecones11:00
104271161. Pedro Maldonado Belo
10528192. Anthony Loccisano
104271163. Pedro Maldonado Belo
10528194. Anthony Loccisano
11StackOrienteringFlow11:00
1120250561. Lotta Tapper
1120263482. Tomas Tapper
1120250563. Lotta Tapper
1120263484. Tomas Tapper
12Tacton OK 111:00
1213642821. Jon Lindmark
1298106292. Ingemar Lindström
1213642823. Jon Lindmark
1298106294. Ingemar Lindström
13Team Ravinen Lag OK 24 Leif Gunnars Pettersson Fanklubb11:00
1399901081. Hannes Svahn
136151412. Albin Andersson
1399901083. Hannes Svahn
136151414. Albin Andersson
14TTV11:00
147335031. David Linde Grahm
1471311162. Nils-Göran Nilsson Batz
147335033. David Linde Grahm
1471311164. Nils-Göran Nilsson Batz
15Unnermarkz Fanclub11:00
159503051. Simon Kappel
15439392. Patrik Äppelgran
159503053. Simon Kappel
15439394. Patrik Äppelgran
16私達がなんと速いのかとクソ11:00
1690306221. Kim Örnberg
1620893512. Viggo Hjerne
1690306223. Kim Örnberg
1620893514. Viggo Hjerne

Damer

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1011 1/2 värmlänning11:10
10190543331. Elsa Albinsson (OK Tyr)
10190210062. Kajsa Ljungberg
10190543333. Elsa Albinsson (OK Tyr)
10190210064. Kajsa Ljungberg
1022KB11:10
1025018591. Katarina Borg
10292006852. Klara Borg
1025018593. Katarina Borg
10292006854. Klara Borg
103A-laget11:10
10320251781. Amelie Rajan
10320581652. Agnes Damberg
10320251783. Amelie Rajan
10320581654. Agnes Damberg
104Bergmo11:10
1048508281. Helena Bergman (OK Ravinen)
10480950622. Emma Bjessmo
1048508283. Helena Bergman (OK Ravinen)
10480950624. Emma Bjessmo
105Curlygirly11:10
1054505761. Jeanette Jonsson
1054461392. Tilde Jonsson
1054505763. Jeanette Jonsson
1054461394. Tilde Jonsson
106Du å jag11:10
1064395431. Erika Carlinger
1064447362. Tilde Carlinger
1064395433. Erika Carlinger
1064447364. Tilde Carlinger
107Flervarre11:10
10781406461. Isabella Tapper
10720251852. Glenn Olsson
10781406463. Isabella Tapper
10720251854. Glenn Olsson
108Lidingöladies11:10
10881701851. Susanna Tervo
10882396972. Ramona Åkermarck-Mähönen
10881701853. Susanna Tervo
10882396974. Ramona Åkermarck-Mähönen
109Masar11:10
10915520021. Sara Hede
10990210282. Malin Hansson (Täby OK)
10915520023. Sara Hede
10990210284. Malin Hansson (Täby OK)
110Morsor på stan11:10
11012132901. Madelene Barboza
11077710292. Jenny Wallner
11012132903. Madelene Barboza
11077710294. Jenny Wallner
111Ostpaj11:10
11110709021. Isabel Olare
11111835352. Jenny Olare
11110709023. Isabel Olare
11111835354. Jenny Olare
112Sparrispartners11:10
11212784641. Matilda Ahlquist
1124458492. Petra Carlenarson
11212784643. Matilda Ahlquist
1124458494. Petra Carlenarson
113Storm och Niña11:10
11390642261. Nina Persson (Haninge SOK)
1136699552. Sara Möller
11390642263. Nina Persson (Haninge SOK)
1136699554. Sara Möller
114Team Skandal11:10
11421073231. Alicia Schandl
11412233432. Anna Schandl
11421073233. Alicia Schandl
11412233434. Anna Schandl

Mix

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Shrug emoji11:20
20119125841. Josefin Häggdahl (Katrineholms OK)
20181406452. Frej Fredman
20119125843. Josefin Häggdahl (Katrineholms OK)
20181406454. Frej Fredman
202Bahrain Merida Pro Team11:20
20281071231. Josefin Hersén
2026505272. Rudolf Hersén
20281071233. Josefin Hersén
2026505274. Rudolf Hersén
203Berghskedjan11:20
20380082111. Per Bergh
20382092712. Kristin Bergh
20380082113. Per Bergh
20382092714. Kristin Bergh
204Bladerunner11:20
2043450771. Henrik Bladh
20490309092. Alva Bladh
2043450773. Henrik Bladh
20490309094. Alva Bladh
205Ett annat Järlalag11:20
20598910011. Anna Johansson
20572024342. Leif Lundin
20598910013. Anna Johansson
20572024344. Leif Lundin
206Flacka sänkan11:20
20697705271. Thomas Sundberg
2063557802. Lisa Sundberg
20697705273. Thomas Sundberg
2063557804. Lisa Sundberg
207Hedda X11:20
2074520781. Jonas Sjöstrand
207272132. Elin Svensson
2074520783. Jonas Sjöstrand
207272134. Elin Svensson
208In nöd och lust - igen11:20
20820753441. Peter Bergman
20820870132. Linda Bergman
20820753443. Peter Bergman
20820870134. Linda Bergman
209Kladdkakepatrasket11:20
2097732321. Egil Morast (OK Södertörn)
2099406092. Embla Morast
2097732323. Egil Morast (OK Södertörn)
2099406094. Embla Morast
210Klasson Veterans11:20
210417931. Lars Klasson
210418332. Karin Svensson
210417933. Lars Klasson
210418334. Karin Svensson
211Klasson Youngsters11:20
21110702161. Milla Klasson
2117120002. Viggo Klasson
21110702163. Milla Klasson
2117120004. Viggo Klasson
212Larbolina11:20
21283750001. Martin Larbo (IFK Lidingö SOK)
21221392342. Evelina Ericsson
21283750003. Martin Larbo (IFK Lidingö SOK)
21221392344. Evelina Ericsson
213Lindqvistarna11:20
2134517201. Karin Führ Lindqvist
2134517472. Kalle Lindqvist
2134517203. Karin Führ Lindqvist
2134517474. Kalle Lindqvist
214Matilda och Kalle11:20
2149050151. Matilda Martinsson (Falkenbergs OK)
2148881232. Kalle Bergman
2149050153. Matilda Martinsson (Falkenbergs OK)
2148881234. Kalle Bergman
215Motståndarlaget11:20
215173381. Malin Lignell
21578799712. Jakob Attås
215173383. Malin Lignell
21578799714. Jakob Attås
216O-geeks11:20
2169018101. Thomas Pettersson
2169007122. Emma Miléus
2169018103. Thomas Pettersson
2169007124. Emma Miléus
217Schweizarna11:20
217469901. Elias Bladh
217631152. Jana Amacher
217469903. Elias Bladh
217631154. Jana Amacher
218Scrambled Legs11:20
21890050931. Simon Järpling
2184502882. Norna Molin
21890050933. Simon Järpling
2184502884. Norna Molin
219Silvervesslorna11:20
2196401981. Agnes Källström
2192253622. Mårten Källström
2196401983. Agnes Källström
2192253624. Mårten Källström
220Startklar11:20
22080496501. Viktor Löfgren
2204421042. Mildred Pettersson
22080496503. Viktor Löfgren
2204421044. Mildred Pettersson
221Tacton OK 211:20
22198211141. Andreas Edlund
22199106162. Jennie Malm Blomqvist
22198211143. Andreas Edlund
22199106164. Jennie Malm Blomqvist
222Team Chilibea11:20
2225687721. Jonas Halai
2229107202. Johanna Hagmark
2225687723. Jonas Halai
2229107204. Johanna Hagmark
223Team Flodman11:20
22320932981. Magnus Flodman
22321234642. Anna Flodman
22320932983. Magnus Flodman
22321234644. Anna Flodman
224Team Kåberg11:20
22470509231. Folke Kåberg
22476404282. Ingalill Kåberg
22470509233. Folke Kåberg
22476404284. Ingalill Kåberg
225Team Slowmotion11:20
22521403921. Maria Berglund
22521479542. Alexander Saers
22521403923. Maria Berglund
22521479544. Alexander Saers
226Triple J11:20
22621403881. Arne Jansson
2265533632. Ebba Järpling
22621403883. Arne Jansson
2265533634. Ebba Järpling
227Vilse i Ånghästparken11:20
22720952201. Ingrid Paulsson
22720951202. Bjarne Johansson
22720952203. Ingrid Paulsson
22720951204. Bjarne Johansson
228Win or Booze11:20
22881406491. Louise Beech
22895555562. Josh Beech
22881406493. Louise Beech
22895555564. Josh Beech
229Lag 1711:20
22920581151. Anders Käll
22970407232. Elsa Käll
22920581153. Anders Käll
22970407234. Elsa Käll

HD20

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Bästa laget EL!12:00
50121154961. Loa Mattila
50121259132. Eskil Myrberger
50121154963. Loa Mattila
50121259134. Eskil Myrberger
601Blixtarna12:00
60119910051. Love Akterin
60121414832. Alvin Westman
60119910053. Love Akterin
60121414834. Alvin Westman
602Lejonen12:00
60210111221. Henry Deckner
60220955652. Nora Deckner
60210111223. Henry Deckner
60220955654. Nora Deckner
603Lidingöladies Junior12:00
60321320781. Isabelle Dahlerus
60314201952. Ebba Skantze
60321320783. Isabelle Dahlerus
60314201954. Ebba Skantze
604Småpotatisarna12:00
60421259651. Felix Ahlström
6042172262. Simon Ahlström
60421259653. Felix Ahlström
6042172264. Simon Ahlström
605Sockerkaka12:00
60520935611. Hugo Abel
60521233752. Algot Sjöstrand
60520935613. Hugo Abel
60521233754. Algot Sjöstrand
606Stars12:00
60610610311. Freja Saers
60621478972. Viola Saers
60610610313. Freja Saers
60621478974. Viola Saers
607Supersnabba tvillingarna12:00
607426221. Stina Martinelle
607418482. Signe Martinelle
607426223. Stina Martinelle
607418484. Signe Martinelle
608Svenolle12:00
60820638171. Olof Hagwall
60821016242. Sven Börjesson
60820638173. Olof Hagwall
60821016244. Sven Börjesson
609Team Carlstein12:00
6097710051. Wilmer Carlstein
60913997652. Edvin Carlstein
6097710053. Wilmer Carlstein
60913997654. Edvin Carlstein
610Team Irsa12:00
61021375731. Sara Almgren
6104116572. Irma Sahlstedt
61021375733. Sara Almgren
6104116574. Irma Sahlstedt
611Team Tofte12:00
61121398051. Emil Tofte
61121093502. Viktor Tofte
61121398053. Emil Tofte
61121093504. Viktor Tofte
612VA12:00
61221235741. Ville Åman Klasén
61221397402. Anton Warne
61221235743. Ville Åman Klasén
61221397404. Anton Warne
613Åking12:00
61320952471. Åke Engman
61321074462. Ingrid Engman
61320952473. Åke Engman
61321074464. Ingrid Engman

D24

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
561Fart och Fläkt11:50
56120772391. Fanny Bergman
56120885742. Linnea Sand
56120772393. Fanny Bergman
56120885744. Linnea Sand
562Grässtrået11:50
562387831. Nora Ahlström
56221479112. Sonja Lundberg
562387833. Nora Ahlström
56221479114. Sonja Lundberg
563IsHild11:50
56384007241. Hilda Trofast
56320932812. Isa Flodman
56384007243. Hilda Trofast
56320932814. Isa Flodman
564AFsJokar11:50
5644447901. Amanda Mörkfors
564469932. Fiffi Malmström
5644447903. Amanda Mörkfors
564469934. Fiffi Malmström
565Myrorna11:50
56520781431. Edith Atterlöf
56521396012. Wilma Dalekant
56520781433. Edith Atterlöf
56521396014. Wilma Dalekant
566Sastrid11:50
56620889701. Astrid Skantze
56620781912. Sara Liwång
56620889703. Astrid Skantze
56620781914. Sara Liwång
567Squadra Elba11:50
56721375791. Ebba Sahlstedt
56790805182. Elin Almgren
56721375793. Ebba Sahlstedt
56790805184. Elin Almgren
568Team MaNi11:50
56871052311. Maja Thimberg
56821397412. Nike Mair Hassler
56871052313. Maja Thimberg
56821397414. Nike Mair Hassler
569Team Twins11:50
56910723111. Sara Strömqvist
56912311072. Linda Strömqvist
56910723113. Sara Strömqvist
56912311074. Linda Strömqvist

H24

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
502DJ Brothers12:20
50220872001. John Nyman
50220936672. David Nyman
50220872003. John Nyman
50220936674. David Nyman
503Skogslökarna12:20
50322609801. Elis Östborg
50320952452. Majken Lindqvist
50322609803. Elis Östborg
50320952454. Majken Lindqvist
504Snabba JOKarna12:20
50410614151. Carl Örnebrand
50470708002. Max Boström
50410614153. Carl Örnebrand
50470708004. Max Boström
505The tacorunners12:20
50521074441. Ivar Messing
50516629952. Anton Akterin
50521074443. Ivar Messing
50516629954. Anton Akterin
506Vilda Väsby12:20
50698534821. Victor Granath
50620951032. Edvin Johansson
50698534823. Victor Granath
50620951034. Edvin Johansson

D28

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
461AloeVera12:00
46120487971. Alice Hedin
4614417122. Vera Skantze
46120487973. Alice Hedin
4614417124. Vera Skantze
462Femma12:00
46290509111. Fanny Sundberg (Tullinge SK)
46221198962. Emma Hallendal
46290509113. Fanny Sundberg (Tullinge SK)
46221198964. Emma Hallendal
463Kossor utan huvuden12:00
46371494731. Lovis de Villiers
46320780412. Emma Henriques
46371494733. Lovis de Villiers
46320780414. Emma Henriques
464LoSt12:00
4644491211. Lovisa Borg
46480510102. Stina Bygdén
4644491213. Lovisa Borg
46480510104. Stina Bygdén
465Med 9 sekunder till godo12:00
46571505271. Maja Lilja
46521234832. Emma Höök
46571505273. Maja Lilja
46521234834. Emma Höök
466Melonerna12:00
46620891881. Elsa Lif
46621016162. Olivia Mason
46620891883. Elsa Lif
46621016164. Olivia Mason
467Orienteringnytt12:00
46720665821. Märta Ahlquist
46721017732. Britta Börjesson
46720665823. Märta Ahlquist
46721017734. Britta Börjesson
468Second hand12:00
46820754181. Emilia Bergman
46821124542. Cleo Mattila
46820754183. Emilia Bergman
46821124544. Cleo Mattila
469Twiiinies12:00
46920893791. Freja Hjerne
46970601082. Alice Ljungberg
46920893793. Freja Hjerne
46970601084. Alice Ljungberg
470Två hästar utan ben12:00
47021074321. Rut Lundin
47021074072. Märta Wigle
47021074323. Rut Lundin
47021074074. Märta Wigle

H28

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
401Brotorparna11:40
40120952691. Simon Palmgren
40121073552. Ture Johansson
40120952693. Simon Palmgren
40121073554. Ture Johansson
402Bröderna Lundström11:40
40221235901. Rasmus Lundström
4024502802. Linus Lundström
40221235903. Rasmus Lundström
4024502804. Linus Lundström
403Felplacerade11:40
40370705151. Edvin Wallner
40311402052. Malin Strömqvist
40370705153. Edvin Wallner
40311402054. Malin Strömqvist
404Flodberger11:40
40420932671. Felix Flodman
40420620482. Arvid Myrberger
40420932673. Felix Flodman
40420620484. Arvid Myrberger
405JoFab11:40
40599910131. Fabian Törnqvist
40521074132. Joel Björklund
40599910133. Fabian Törnqvist
40521074134. Joel Björklund
406Lander11:40
4064452641. Gustav Storell
4064518892. Linus Nilevi
4064452643. Gustav Storell
4064518894. Linus Nilevi
407Skogstuffarna11:40
40790512121. Simon Stridh
40790504062. Sixten Lindqvist
40790512123. Simon Stridh
40790504064. Sixten Lindqvist
408StreamTeam11:40
40870505311. Åke Falkenström
40820951432. Arvid Hammarbäck
40870505313. Åke Falkenström
40820951434. Arvid Hammarbäck
409Synnerligen Hård11:40
40920952591. Ruben Hård
40920549672. Olle Synnermark
40920952593. Ruben Hård
40920549674. Olle Synnermark
410Syskonmatchen11:40
41021414231. Erik Frankling
41090702102. Anna Frankling
41021414233. Erik Frankling
41090702104. Anna Frankling
411Troberger11:40
4114497091. Axel Trofast
41120418172. Gustav Myrberger
4114497093. Axel Trofast
41120418174. Gustav Myrberger
412Trouble Team11:40
41220935681. Olle Thimberg
4122.
41220935683. Olle Thimberg
4124.
413Varning för snabba löpare!11:40
41370509101. Joel Wallner
41312090052. Marcus Barboza
41370509103. Joel Wallner
41312090054. Marcus Barboza
414Vilse i stan11:40
41421074241. Linus Skatt
41480507072. Niklas Erlandsson
41421074243. Linus Skatt
41480507074. Niklas Erlandsson

D32

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
361FRIJOL MAGICO12:10
36121219901. Lisa Thunell (IFK Lidingö SOK)
36190306232. Tove Sjöberg
36121219903. Lisa Thunell (IFK Lidingö SOK)
36190306234. Tove Sjöberg
362Gurk-kaktusarna12:10
36210305161. Lovisa Göstas Källman
36220955782. Emma Norin
36210305163. Lovisa Göstas Källman
36220955784. Emma Norin
363Knorrakidz12:10
3636800231. Elisa Tallec
36321235032. Tindra Åhlin
3636800233. Elisa Tallec
36321235034. Tindra Åhlin
364nederLAGET12:10
36420891681. Ingrid André
36490409102. Wilma Leickt (Tullinge SK)
36420891683. Ingrid André
36490409104. Wilma Leickt (Tullinge SK)
365Pelikanerna12:10
36592020661. Madeleine Granath
36570412092. Tilde Brederman
36592020663. Madeleine Granath
36570412094. Tilde Brederman
366Slutpatrullen12:10
36610401201. Alicia Björnberg
36611505032. Jenny Göstas Källman
36610401203. Alicia Björnberg
36611505034. Jenny Göstas Källman
367Solina12:10
36720665681. Sonja Ahlquist
3672256522. Selina Håkansson
36720665683. Sonja Ahlquist
3672256524. Selina Håkansson
368Solveig12:10
36879622831. Alexandra Stål
36820486742. Lisa Heldt
36879622833. Alexandra Stål
36820486744. Lisa Heldt
369Svidénströmarna12:10
36910008111. Emma Svidén (Söders-Tyresö)
36921073522. Vendela Rundström
36910008113. Emma Svidén (Söders-Tyresö)
36921073524. Vendela Rundström
370Yin & Yang12:10
37020782871. Clea Wallnäs (Sundbybergs IK)
3702. Alva Bladh
37020782873. Clea Wallnäs (Sundbybergs IK)
3704. Alva Bladh

H32

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
301B&M Travel Jr:s12:20
30180305071. Erik Månsson
30180204212. Martin Bygdén
30180305073. Erik Månsson
30180204214. Martin Bygdén
302Gammelmormors Elit Ol Team 133712:20
30286529111. Melker Palm
30281406332. Björn Renner (OK Södertörn)
30286529113. Melker Palm
30281406334. Björn Renner (OK Södertörn)
303H2112:20
30320620601. Ivar Gentz
30321234332. Lukas Wallhed
30320620603. Ivar Gentz
30321234334. Lukas Wallhed
304Ingefära12:20
30480304221. Elias Adebrant
30490308172. Filip Storell (Haninge SOK)
30480304223. Elias Adebrant
30490308174. Filip Storell (Haninge SOK)
305Järfälla OK 112:20
30580305701. Miia Roller
30520507192. Anton Mörkfors
30580305703. Miia Roller
30520507194. Anton Mörkfors
306Pannkaka12:20
30684580091. Ludvig Ferdman
30628007452. Emil Helander
30684580093. Ludvig Ferdman
30628007454. Emil Helander
307Piff & puff12:20
30790309291. Edvin Hellsten
30770301292. Hugo Kindborn (OK Hällen)
30790309293. Edvin Hellsten
30770301294. Hugo Kindborn (OK Hällen)
308Wilgo12:20
30890305051. Hugo Backlund
30820780252. Wilhelm Bergman
30890305053. Hugo Backlund
30820780254. Wilhelm Bergman

HD90

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
701BullandöBoys +8011:30
70117002061. Lars Segerman (Skarpnäcks OL)
701104892. Mattias Skeppling
70117002063. Lars Segerman (Skarpnäcks OL)
701104894. Mattias Skeppling
702Carpe11:30
70221219951. Carin Mattila
70221073392. Peter Mattila
70221219953. Carin Mattila
70221073394. Peter Mattila
703Damwång11:30
70372077231. Hans Liwång
70320620852. Per Damberg
70372077233. Hans Liwång
70320620854. Per Damberg
704Frösö IF11:30
70414098511. Niclas Lidström
70421154852. Jonas Esbjörnsson
70414098513. Niclas Lidström
70421154854. Jonas Esbjörnsson
705Ha ni inge kladdkaka?11:30
70570090601. Henrik Morast
70512201772. Fredrik Morast
70570090603. Henrik Morast
70512201774. Fredrik Morast
706Heavy haulage11:30
70680062601. Martin Ahlström
7067606022. Elin Ahlström
70680062603. Martin Ahlström
7067606024. Elin Ahlström
707Herrskapet11:30
70777204061. Pär Lilja
70776702042. Mia Lilja
70777204063. Pär Lilja
70776702044. Mia Lilja
708Händelsehorisonten11:30
70819693281. Per Dalekant
70820781022. Tobias Lundberg
70819693283. Per Dalekant
70820781024. Tobias Lundberg
709Isä ja Tytär11:30
7093506141. Linnea Mattus
70915811172. Tapani Mattus
7093506143. Linnea Mattus
70915811174. Tapani Mattus
710Jordgubbssylt11:30
7104458421. Daniel Helander
710280792. Henrik Trofast
7104458423. Daniel Helander
710280794. Henrik Trofast
711Järla anamma11:30
71117180551. Gustaf Ericson
71120891572. Michael Ahlquist
71117180553. Gustaf Ericson
71120891574. Michael Ahlquist
712Kasby11:30
71221397171. Karin Stadig
71219762242. Carina Hallendal
71221397173. Karin Stadig
71219762244. Carina Hallendal
713Ladde & Lidde11:30
71320638151. Peter Landén
71396703222. Jonatan Lindell
71320638153. Peter Landén
71396703224. Jonatan Lindell
714Lag12811:30
71420952871. Fredrik Palmgren
71420952532. Håkan Enmark
71420952873. Fredrik Palmgren
71420952534. Håkan Enmark
715Lost in Light Rotation11:30
71514202131. Torbjörn Thorsén
71520891902. Gunnar Thorsén
71514202133. Torbjörn Thorsén
71520891904. Gunnar Thorsén
716Längre steg o oftare11:30
71620487751. Göran Thimberg
716104492. Kristina Thimberg
71620487753. Göran Thimberg
716104494. Kristina Thimberg
717Mekanikerna11:30
71796801071. Urban Selander
71721072232. Per Edvall
71796801073. Urban Selander
71721072234. Per Edvall
718Miss-Kermit11:30
71872077241. Stefan Norin
71820891272. Kristina Norin
71872077243. Stefan Norin
71820891274. Kristina Norin
719Revansch11:30
71917102241. Camilla Göstas
71917012242. Mårten Källman
71917102243. Camilla Göstas
71917012244. Mårten Källman
720Rävdun11:30
7204458391. Lars Nylund
72099975992. Erik Nylund
7204458393. Lars Nylund
72099975994. Erik Nylund
721SNObbarna211:30
72177206271. Lars Bygdén
7216312012. Mats Heldt
72177206273. Lars Bygdén
7216312014. Mats Heldt
722Soders Lag Karp11:30
7227405171. Peter Andersson
72213931282. Karin Almgren
7227405173. Peter Andersson
72213931284. Karin Almgren
723Soper11:30
72398103021. Sofia Forsgren (OK Skogsfalken)
72317205252. Per Forsgren
72398103023. Sofia Forsgren (OK Skogsfalken)
72317205254. Per Forsgren
724Stigborjessons11:30
72421074021. Anders Persson
72421015872. Åsa Börjesson
72421074023. Anders Persson
72421015874. Åsa Börjesson
725Svenne & Lotta11:30
7259291231. Charlotta Östervall
725290982. Fredrik Huldt
7259291233. Charlotta Östervall
725290984. Fredrik Huldt
726Svenska Flaggans Lag11:30
72621388531. Fredrik Warne
72621245892. Gustav Boström (Vallentuna-Össeby OL)
72621388533. Fredrik Warne
72621245894. Gustav Boström (Vallentuna-Össeby OL)
727Team pivo11:30
72720507371. Daniela Renner
7274502172. Claes Renner
72720507373. Daniela Renner
7274502174. Claes Renner
728Team Tussilago11:30
72821234691. Ulf Lundin
72821072752. Johanna Raukola
72821234693. Ulf Lundin
72821072754. Johanna Raukola
729Team Viksjö11:30
72981406251. Christer Norin
7292168102. Anne-li Lidman
72981406253. Christer Norin
7292168104. Anne-li Lidman
730Team Vilse11:30
730302151. Johan Tofte
73021235002. Mia Tofte
730302153. Johan Tofte
73021235004. Mia Tofte
731TMOK111:30
73121072031. Olle Hjerne
7319905132. Andreas Herne
73121072033. Olle Hjerne
7319905134. Andreas Herne
732Återvändsgränd11:30
73211512751. Jessica Strömqvist
73217005262. Magnus Strömqvist
73211512753. Jessica Strömqvist
73217005264. Magnus Strömqvist

HD110

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
801Anethum11:10
8017106211. Jeanette Enckell
8016802192. Sofia Heldt
8017106213. Jeanette Enckell
8016802194. Sofia Heldt
802DGOIF-veteranerna11:10
80220772171. Leif Mörkfors
80220607042. Pia Nybo (Klubblös)
80220772173. Leif Mörkfors
80220607044. Pia Nybo (Klubblös)
803Drongo11:10
8037005031. Ann Roller
8034458412. Eric Roller
8037005033. Ann Roller
8034458414. Eric Roller
804Ett Järla team11:10
80420638251. Henrik Hagwall
80420620792. Eva Hagwall
80420638253. Henrik Hagwall
80420620794. Eva Hagwall
805Gertruds vänner11:10
8058954641. Britt-Marie Hellgren
8053061842. Robert Puusta
8058954643. Britt-Marie Hellgren
8053061844. Robert Puusta
806Grymmast i Grimsta11:10
806277931. Kristin Nilsson
80620773502. Mattias Berglund
806277933. Kristin Nilsson
80620773504. Mattias Berglund
807Inte sist igen11:10
8074502791. Katarina Lindbärg
807366882. Lisa Österling
8074502793. Katarina Lindbärg
807366884. Lisa Österling
808Kråkans vänner11:10
8086104241. Håkan Dahlbäck (OK Österåker)
8083500852. Lars Berzell
8086104243. Håkan Dahlbäck (OK Österåker)
8083500854. Lars Berzell
809Kvarnarna11:10
80976754691. Susanne Stål
8094455422. Marlene Bigren
80976754693. Susanne Stål
8094455424. Marlene Bigren
810OL-gubbar lag 111:10
81075312121. Thomas Karlsson
8103023342. Bengt Aspvall (Ronneby OK)
81075312123. Thomas Karlsson
8103023344. Bengt Aspvall (Ronneby OK)
811Sarons Liljor11:10
81172068281. Piero Sannicolò
81120590692. Åsa Rimsjö Sand
81172068283. Piero Sannicolò
81120590694. Åsa Rimsjö Sand
812Snigelsprintarna11:10
8124214231. Elisabeth Bengtsson
812151322. Madeleine Cassel
8124214233. Elisabeth Bengtsson
812151324. Madeleine Cassel
813Spirit falcons11:10
8134514901. Marianne Pettersson
813386472. Annika Bygdén
8134514903. Marianne Pettersson
813386474. Annika Bygdén
814Spring för livet11:10
81480260211. Lena Erlandsson
81497101112. Martin Sigrand
81480260213. Lena Erlandsson
81497101114. Martin Sigrand
815Still Going 2.011:10
81520891701. Björn Reger
815365722. Hans Vedin
81520891703. Björn Reger
815365724. Hans Vedin
816Team Kennedy11:10
81619590801. Marianne Jernberg (Söders-Tyresö)
81621413542. Tom Svensson
81619590803. Marianne Jernberg (Söders-Tyresö)
81621413544. Tom Svensson
817tomjan11:10
81719480101. Tomas Norlén
81721193462. Jan Brolund
81719480103. Tomas Norlén
81721193464. Jan Brolund
818Törnrosorna11:10
818187181. Staffan Törnros
818187442. Helen Törnros
818187183. Staffan Törnros
818187444. Helen Törnros
819WinHead11:10
819373001. Moni Winsnes
81996902232. Helena Hede
819373003. Moni Winsnes
81996902234. Helena Hede
820Virusar11:10
82014174791. Anna Eidefors
8204488652. Stina Boräng (Snättringe SK)
82014174793. Anna Eidefors
8204488654. Stina Boräng (Snättringe SK)

Motion

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
901Blåsippan11:00
901414891. Mandus Engman
90121072592. Ebba Engman
901414893. Mandus Engman
90121072594. Ebba Engman
902Dotter och far11:00
90220665271. Paulina Alzén
90280112752. Fredrik Alzén
90220665273. Paulina Alzén
90280112754. Fredrik Alzén
903Kalles kaviar11:00
9034359781. Jenny Lundberg
9034507542. Frida Lundberg
9034359783. Jenny Lundberg
9034507544. Frida Lundberg
904Lucky Losers11:00
904169331. Anna Lindell
90490304172. Louise Lindell
904169333. Anna Lindell
90490304174. Louise Lindell
905Mormor och Jutta11:00
90586632511. Jutta Jussila
9054458472. Jaana Juntunen (Tampereen Pyrintö)
90586632513. Jutta Jussila
9054458474. Jaana Juntunen (Tampereen Pyrintö)
906Sixtens fanclub11:00
90691014081. Monica Sandgren
9068623682. Tova Sandgren
90691014083. Monica Sandgren
9068623684. Tova Sandgren
907Smells like team sprint11:00
90711781051. Melvin Ek
90711781022. Johan Andersson
90711781053. Melvin Ek
90711781024. Johan Andersson
908SprintRönners11:00
90896311051. Jan Rönnberg
90899505252. Axel Rönnberg
90896311053. Jan Rönnberg
90899505254. Axel Rönnberg
909Tacton OK 311:00
90921396291. John Lindberg
909431502. Johanna Hedtjärn
90921396293. John Lindberg
909431504. Johanna Hedtjärn
910Team Choklad11:00
91014705161. Karin Abel
91020507262. Elin Abel
91014705163. Karin Abel
91020507264. Elin Abel
911Lag 91111:00
9114408461. Signe Wirdby
9114408452. Viktor Sebes
9114408463. Signe Wirdby
9114408454. Viktor Sebes

Annonser