Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 2 februari 2019 - söndag 3 februari 2019

Etapp 1Etapp 2

SIC Damer

5 030 m, 150 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rachel McTurkHAVOC10:01
Helen ChiswellDVO10:05
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna10:17
Nayara GillsparrOK Österåker10:18
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna10:19
Kristina AnderssonOK Södertörn10:20
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK10:21
Anna AronssonHässleholms OK10:22
Caroline WestbomOK Österåker10:23
Marie HerrnholdAttunda OK10:24
Johanna NilssonFK Göingarna10:25
Karin ModinBromma-Vällingby SOK10:26
Anna TidermanSnättringe SK10:27
Maria WikströmOK Hammaren10:28
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:29
Elin HugossonLunds OK10:30
Sofia PalmFK Boken10:31
Linn LindblomMalmö OK10:32
Hilma HolmströmHärlövs IF10:33
Sofia IversAttunda OK10:34
Elin NilssonAndrarums IF10:35
Michaela LundellOK Österåker10:36
Kristina CanowOK Österåker10:38
Karin HagwallLunds OK10:39
Embla CinthioSkåneslättens OL10:40
Agnes LindblomMalmö OK10:41
Olga AxellKlubblös10:42
Maja SandvikAttunda OK10:43
Emma LindgrenVisborgs OK10:44
Linnéa GranlundTäby OK10:45
Nellie RydlundHässleholms OK10:46
Matilda ErikssonOK Kåre10:47
Jeanette JonssonOK Österåker10:48
Sofia Danielson DamneBromma-Vällingby SOK10:49
Petra HellbergOK Södertörn10:50
Sanna SkoogKils OK10:51
Lisa ÖsterlingOK Södertörn10:52
Tove FlodmanOK Hammaren10:53
Isabella NilssonGustavsbergs OK10:54
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna10:55
Maria ZetterströmGrycksbo IF OK10:56
Mikaela WallerströmOK Österåker10:57
Sofia CarlssonLindebygdens OK10:58
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL11:15
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK11:16
Cornelia IvarssonOK Hammaren11:17
Josefine AnderssonTäby OK11:18
Alice PalmgrenSundsvalls OK11:19
Amelie JosefssonSkogslöparna11:20
Ella SjöbergTullinge SK11:21
Norna MolinOK Klemmingen11:22
Viktoria HedenlundTäby OK11:23
Annika OhlssonÄrla IF11:24
Evelina SöderlundSkogslöparna11:25
Elina MankusSaldus OK11:26
Thea SvenssonIK Vikings OK11:27
Alma KappelOK Tyr11:28
Jenny WallnerAttunda OK11:29
Vera BogrenSundbybergs IK11:30
Smilla SandströmSkogslöparna11:31
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:32
Katja LeicktTullinge SK11:33
Anna WolgastSnättringe SK11:34
Nikoline Holm SplittorffFIF Hillerød11:35
Sissel WidehagSundbybergs IK11:36
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:37
Petronella HedenlundTäby OK11:38
Julia NordlanderSundsvalls OK11:39
Kristin BomanGävle OK11:40
Linnea PerssonValbo AIF11:41
Camilla AdlertegOK Enen11:42
Kajsa BogrenSundbybergs IK11:43
Malin HanssonTäby OK11:44
Emma WibergSkogslöparna11:45
Ella SpurinaKlubblös11:46
Kristina KlingnéusIK Vikings OK11:47
Tone AlbrektssonOK Ravinen11:48
Alva LarssonSundsvalls OK11:49
Emelie WibergSkogslöparna11:50
Nickolina HedenlundTäby OK11:51
Sara JonassonCentrum OK11:52
Audrey FoleySigtuna OK12:00
Katherine BettSouthern Navigators12:02
Sara JunevikLeksands OK12:04
Malin RylanderStora Tuna OK12:06
Tove RingiOK Kåre12:08
Klara AnderssonDomnarvets GOIF12:10
Anna LindgrenVästerås SOK12:12
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK12:14
Selma GumaeliusWaxholms OK12:16
Carina RydlundHässleholms OK12:18
Eva KappelOK Tyr12:20
Adelina FunkeLeksands OK12:22
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK12:24
Elin DahlmarkVästerås SOK12:28
Elsa NilssonDomnarvets GOIF12:30
Louise AlmIF Åland12:34
Åsa WilestedtAttunda OK12:36
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL12:38
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen12:40
Jennie Malm BlomqvistCentrum OK12:42
Eva OdeVästerås SOK12:44
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK12:46
Alma EmbretsenTäby OK12:48
Veronica NuijaTjalve IF Norrköping12:50
Mathilda LindeIF Åland12:52
Pernilla SahlénVästerås SOK12:54
Matilda LindhSundbybergs IK12:56
Hanna GustafssonOK Kåre12:58
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL13:00
Emilia EngelOK Ravinen13:02
Jana AmacherTullinge SK13:04
Karin WedmanVästerbergslagens OL13:06
Elsa LimbäckVästerås SOK13:08
Lydia MartinssonOK Tyr13:10
Annika BjörkOK Linné13:12
Ebba LindellIF Thor13:14
Alva LimbäckVästerås SOK13:16
Gabriella FriskGustavsbergs OK13:18
Ylva SandénOK Södertörn13:20
Sofie RedtzerAttunda OK13:22
Emelie HolmströmJärla Orientering13:24
Ida HofstedtTäby OK13:26
Andrea JonssonLånghundra IF13:28
Camilla EngelOK Ravinen13:30
Lovisa LarssonTullinge SK13:32
Kristina AnelandOK Ravinen13:34
Helen HanstockÖstersunds OK13:36
Alva LindellIF Thor13:38
Hanna SundströmVästerås SOK13:40
Tove BrattgårdIFK Lidingö SOK13:42
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK13:44
Andrea WesterdahlTäby OK13:46
Tilde BacklundOK Södertörn13:48
Alva JonssonLånghundra IF13:50
Therese HolmströmOK Ravinen13:52
Beata PetterssonGotlands Bro OK13:54
Monica RoosAttunda OK13:56
Elin NallgårdVästerås SOK13:58
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK14:00
Malin StrömbladAttunda OK14:02
Nadja RutzSundbybergs IK14:05
Caroline Cederquist TörnbladCentrum OK14:08
Nina PerssonHaninge SOK14:11
Helena BergmanOK Ravinen14:14
Boel SundbergOK Södertörn14:17
Karin Führ LindqvistSkogsluffarnas OK14:20
Hanna HänströmGöteborg-Majorna OK14:23
Susen LöschÄrla IF14:26
Ella StenilsOK Hällen14:29

SIC Herrar

5 840 m, 209 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Melvin JakobssonOK Södertörn10:00:00
Matthias ReinerTampereen Pyrintö10:01:00
Elis SandbergAlfta-Ösa OK10:02:00
Douglas McTurkHAVOC10:03:00
Ulf MagnussonLeksands OK10:04:00
Peter AnderssonSöders-Tyresö10:05:00
Manne HammarbergJärfälla OK10:06:00
Magnus LindblomGustavsbergs OK10:07:00
Tomas LöfgrenStora Tuna OK10:08:00
Niklas SvenssonJärfälla OK10:09:00
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK10:10:00
Melker LundinOK Hällen10:11:00
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:12:00
Jesus HervasCDCEBE10:13:00
Fredrik AhnlénOK Hammaren10:14:00
Viggo KlassonOK Ravinen10:15:00
Fredrik LundellOK Österåker10:16:00
Fredrik AnderssonOK Södertörn10:17:00
Hampus NorrbyJärfälla OK10:18:00
Tobias AnderssonOK Österåker10:19:00
Rasmus LöfgrenStora Tuna OK10:20:00
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:21:00
Carl LundinAlfta-Ösa OK10:22:00
Anders JanssonGrycksbo IF OK10:23:00
Henrik ErlandssonOK Södertörn10:24:00
Emil SoneAttunda OK10:25:00
Karl LundinOK Hällen10:26:00
Niklas ErlandssonOK Södertörn10:27:00
Magnus FlodmanOK Hammaren10:28:00
Ludvig ErikssonKils OK10:29:00
Torbjörn GillsparrOK Österåker10:30:00
Fredrik LevinSvaide Roma SOK10:31:00
Stefan NorinSöders-Tyresö10:32:00
Magnus EmilssonFK Åsen10:33:00
Pär RymanGrycksbo IF OK10:34:00
Linus AlbinssonIFK Enskede10:35:00
Martin SkärlénHaninge SOK10:36:00
Jesper AnderssonSnättringe SK10:37:00
Filip MagnussonStora Tuna OK10:38:00
Peter LandénGustavsbergs OK10:39:00
Gustav FrænellSundsvalls OK11:00:00
Albin HainkeSnättringe SK11:01:00
Jyri RantalaKoovee11:02:00
Mats WarvelinLånghundra IF11:03:00
Stefan CarlssonOK Klemmingen11:04:00
Tobias KarlssonSnättringe SK11:05:00
Johan AnderssonSundbybergs IK11:06:00
Jan DalheimerIK Vikings OK11:07:00
Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK11:08:00
Erik BomanGävle OK11:09:00
Paolo ConsoliA.S.D. Unione Lombarda11:10:00
Carl CarlssonNyköpings OK11:11:00
Lukas JohanssonSundsvalls OK11:12:00
Fredrik HanssonTäby OK11:13:00
Mats HainkeSnättringe SK11:14:00
Ludde BlomIFK Enskede11:15:00
Johan NäsmanTäby OK11:16:00
Thomas SteinthalFIF Hillerød11:17:00
Axel LundgrenSundsvalls OK11:18:00
Björn BängtssonCentrum OK11:19:00
Valters AbolinsOK Klemmingen11:20:00
Rasmus SteenOK Enen11:21:00
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:22:00
Benjamin NäslundSkogslöparna11:23:00
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK11:24:00
Peter HambäckLånghundra IF11:25:00
Måns ErikssonSundsvalls OK11:26:00
Adam BrattTullinge SK11:27:00
Rune ØstergaardSøllerød OK11:28:00
Mikael GuttkeNyköpings OK11:29:00
Guntars MankusSaldus OK11:30:00
Gustav BjörklundIFK Enskede11:31:00
Alvin AnderlingOK Klemmingen11:32:00
Simon HectorSnättringe SK11:33:00
Arvid StrandbergSkogslöparna11:34:00
Daniel WallnerAttunda OK11:35:00
Hannes LindahlSundsvalls OK11:36:00
Seth BorglundHärnösands OK11:37:00
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK11:38:00
Simon KappelHaninge SOK11:39:00
Örjan SahlOK Klemmingen11:40:00
Jörgen HectorSnättringe SK11:41:00
Mats AnderlingOK Klemmingen11:42:00
Patrik ThybeckLindebygdens OK11:43:00
Olle BjörneldKalmar OK11:44:00
Albin KårénSundsvalls OK11:45:00
Magnus StrömqvistAttunda OK11:46:00
Mikael WallnäsSundbybergs IK11:47:00
Pontus AxellIFK Enskede11:48:00
Olle MolinOK Klemmingen11:49:00
Emil Olander LorenzAllerød OK11:50:00
Mattias HenrikssonCentrum OK11:51:00
Mikkel Lyskjær JensenTisvilde Hegn OK12:00:00
Hugo FlordalSnättringe SK12:01:00
Stefan TörnqvistVästerås SOK12:03:00
Patrik FriskVästerås SOK12:05:00
Mattias EklundOckelbo OK12:06:00
Alfred LiljeströmGävle OK12:07:00
Johan BergiusVisborgs OK12:09:00
Jonas SjöblomAttunda OK12:10:00
Axel FlordalKatrineholms OK12:11:00
Thobias BrodinIFK Mora OK12:12:00
Anton GumaeliusWaxholms OK12:13:00
Jonatan SöderbergGävle OK12:14:00
Daniel RejmentOK Linné12:15:00
Fredrik DahlmarkVästerås SOK12:16:00
Pontus FunkeLeksands OK12:17:00
Martin SandqvistVästerås SOK12:18:00
Magnus RydlundHässleholms OK12:19:00
Anton HänströmTäby OK12:20:00
Martin NilssonSnättringe SK12:21:00
Martin ForsslundGävle OK12:23:00
Sixten TörnqvistVästerås SOK12:24:00
Tim DalheimerIK Vikings OK12:25:00
Marcus NylénDegerfors OK12:26:00
Philip CarlssonNyköpings OK12:27:00
Erik DyreliusSnättringe SK12:28:00
Mikael PerssonFK Göingarna12:29:00
David LindgrenVästerås SOK12:31:00
Isak AnängenNyköpings OK12:32:00
Ola EklundKatrineholms OK12:33:00
Per ÖbergOK Hällen12:34:00
Anthony Covey-CrumpJesus OK12:35:00
Marcus ArnoldssonVästerås SOK12:36:00
Michael ReforsJärla Orientering12:37:00
John WolgastSnättringe SK12:38:00
Karl GranathOK Kåre12:40:00
Lucas SöderbergGävle OK12:41:00
Filip JounotTjalve IF Norrköping12:42:00
Anders LindgrenLånghundra IF12:43:00
Hugo FriskVästerås SOK12:44:00
Rasmus SöderbergGävle OK12:46:00
Eric RollerJärfälla OK12:47:00
Cristian FranzénAnkarsrums OK12:48:00
Tobias DahlmarkVästerås SOK12:49:00
Jakob SjöbergGävle OK12:50:00
Henrik FlordalKatrineholms OK12:51:00
Felix BäckstädeVisborgs OK12:52:00
Pontus LindgrenVästerås SOK12:53:00
Christian LindhSundbybergs IK12:54:00
Torbjörn BlomValbo AIF12:55:00
Erik NilssonDalaportens OL13:07:00
Elias RöstinSöders-Tyresö13:08:00
Erik AntonssonAttunda OK13:09:00
Ludvig EkNyköpings OK13:10:00
Simon FriskJärla Orientering13:11:00
Tiger LandénGustavsbergs OK13:12:00
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK13:13:00
Anders HedbergOK Södertörn13:14:00
Oskar EngesAttunda OK13:15:00
Anton SilierJärfälla OK13:16:00
Felix SpäthIFK Lidingö SOK13:17:00
Adam HedbergOK Södertörn13:18:00
Nick BarrableOK Ravinen13:19:00
Albin LindgrenVisborgs OK13:20:00
Michael ForslundKristinehamns OK13:21:00
Axel WrådheAttunda OK13:22:00
Olle SandénOK Södertörn13:23:00
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL13:24:00
Erik NilssonGotlands Bro OK13:25:00
Alexander AlnessLånghundra IF13:26:00
Patrik FriskGustavsbergs OK13:27:00
Per WistedtSundbybergs IK13:28:00
Linus BacklundOK Södertörn13:29:00
Erik JonssonLånghundra IF13:30:00
Björn PramlidOK Klemmingen13:31:00
Aleksandr ManoilovJärfälla OK13:32:00
Fredrik JonssonAttunda OK13:33:00
Henrik BladhTullinge SK13:34:00
Fredrik AlzénGustavsbergs OK13:35:00
Patrik BlidefalkOK Södertörn13:36:00
Karl EngesAttunda OK13:37:00
Tomas EklundSkogsluffarnas OK13:38:00
Benjamin LangerakJärfälla OK13:39:00
James TurtonÖstersunds OK13:40:00
Bruno GodefroyOK Ravinen13:41:00
Johan HofstedtTäby OK13:42:00
Olle Pettersson GradinAttunda OK13:43:00
Martin SigrandOK Södertörn13:44:00
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK13:45:00
Brent KeyGotlands Bro OK13:46:00
Erikas GudonisOSK Sakas13:47:00
Per SundströmVästerås SOK13:48:00
Andreas BorängSnättringe SK13:49:00
Erik EdénWaxholms OK14:02:00
Gustav BergmanOK Ravinen14:03:00
Peter BergmanTullinge SK14:04:00
Oskar KällmanOK Hällen14:05:00
Ville FontellOK Enen14:06:00
Love BerzellOK Ravinen14:07:00
Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL14:08:00
Jonas GustafssonOK Kåre14:09:00
Martin AhlströmIFK Enskede14:10:00
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK14:11:00
Joachim WansölinOK Ravinen14:12:00
Fredrik Cederquist TörnbladCentrum OK14:13:00
Patrik ÄppelgranSnättringe SK14:14:00
Johan RunessonTampereen Pyrintö14:15:00
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK14:16:00
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK14:17:00
Niklas WansölinOK Ravinen14:18:00
Håkan PalmOK Klemmingen14:20:00
Stefan WisborgTullinge SK14:21:00
Jakob RedtzerAttunda OK14:22:00
Albin LindskogOK Ravinen14:23:00
Christian FoleySigtuna OK14:24:00
Linus HalvorsenSkarpnäcks OL14:25:00
Albin AnderssonOK Ravinen14:25:39
Daniel HelanderTullinge SK14:26:00

SIC Light

3 680 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF10:01
Evelina ÖstblomOK Hammaren10:05
Ruben AnderssonOK Södertörn10:09
Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF10:13
Stellan TäckOK Hammaren10:17
Mikael KindbornOK Hällen10:21
Erika LeandersAlfta-Ösa OK10:25
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF10:29
Frida FornstedtGustavsbergs OK10:33
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:37
Marie SvenssonFK Åsen10:41
Gunilla SahlOK Klemmingen11:03
Ronny NordgrenSundbybergs IK11:07
Karin AbelSnättringe SK11:11
Gun JanssonOK Klemmingen11:15
Johanna WallnäsSundbybergs IK11:19
Fredric HöglindIFK Enskede11:23
Torbjörn BergmanSnättringe SK11:27
Sara JakobssonOK Klemmingen11:31
Andreas MagnvallOK Södertörn11:35
Sara WulffOK Gränsen12:09
Anthony BarrableRAFO12:13
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12:17
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK12:21
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF12:29
Anna BäckstädeVisborgs OK12:33
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna12:37
Jacob WolgastSnättringe SK12:41
Lilly ChristieSnättringe SK13:11
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg13:15
Karin LindellIF Thor13:19
Cecilia AlzénGustavsbergs OK13:23
Karin RothschildJärla Orientering13:27
Björn SandénOK Södertörn13:31
Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK13:35
Thomas PeterssonNyköpings OK13:39
Julia KeyGotlands Bro OK13:43
Anette LinnersjöGustavsbergs OK14:00

D16

3 600 m, 131 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK10:01
Linnea RydlundHässleholms OK10:03
Elsa WibergHelsingborgs SOK10:05
Kajsa HeydenLunds OK10:07
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö10:09
Julia De AlmeidaMalmö OK10:11
Emmy PalmFK Boken10:13
Elsa EricssonLunds OK10:15
Elin LadängesAlfta-Ösa OK10:16
Sara ÅbomGävle OK10:17
Louise ByströmBromma-Vällingby SOK10:19
Rebecka PihlströmOK Landehof10:21
Ella SandbergAlfta-Ösa OK10:22
Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF10:23
Ester AnderssonOK Södertörn10:25
Agnes WeissLånghundra IF10:27
Sigrid CarlssonSundbybergs IK10:29
Moa WallenborgLunds OK10:31
Linn NilssonSöders-Tyresö10:33
Viola HolmströmHärlövs IF10:35
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK10:37
Alice OlvegårdFK Göingarna10:39
Lovisa WahlbomLunds OK10:41
Ebba OttossonGävle OK10:43
Emilia NilssonGustavsbergs OK10:45
Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10:47
Olivia LarssonLunds OK10:49
Emma NorinSöders-Tyresö10:51
Alva SvenssonFK Åsen10:53
Stella RangertIK Hakarpspojkarna10:55
Tilde JonssonOK Österåker10:57
Åsa SundströmJärla Orientering10:59
Una Undine DzerveOK Kapa11:01
Caroline GuttkeNyköpings OK11:03
Emma JohanssonSundsvalls OK11:05
Emma BarnardBromma-Vällingby SOK11:07
Stina LindholmSundsvalls OK11:09
Elina ReinholdssonOK Alehof11:11
Meja AleniusNyköpings OK11:13
Clea WallnäsSundbybergs IK11:15
Wilma LeicktTullinge SK11:17
Tilda DalekantIFK Enskede11:19
Lisa JakobssonSundsvalls OK11:21
Greta BlücherÖstersunds OK11:23
Sarah BorglundHärnösands OK11:25
Tove SjöbergTullinge SK11:27
Irmelie EnströmSundsvalls OK11:29
Sofia LindhagenIFK Enskede11:31
Tyra KarlssonSundsvalls OK11:33
Elisabeth LarssonOK Södertörn11:37
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF11:39
Sofia RaskKungälvs OK11:41
Elsa LindahlHärnösands OK11:43
Amanda SchönfeldtSundsvalls OK11:45
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK11:47
Ebba LindholmSundsvalls OK11:49
Elin WolgastSnättringe SK11:51
Clara HöglindIFK Enskede11:53
Hanny EdströmHärnösands OK11:55
Astrid RexSundsvalls OK11:57
Katja GustafssonNyköpings OK11:59
Lovisa MasesStora Tuna OK12:00
Cecilia HectorSnättringe SK12:01
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL12:02
Amanda HallVästerås SOK12:03
Ellen FunkeLeksands OK12:04
Miia RollerJärfälla OK12:05
Vendela SöderqvistOK Kåre12:06
Hanna HermannVästerås SOK12:07
Klara ErssonOK Kåre12:08
Ebba AnderssonSundsvalls OK12:09
Maja HoppeWaxholms OK12:10
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:11
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL12:12
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb12:13
Agnes WallinKorsnäs IF OK12:14
Anja NilssonDomnarvets GOIF12:15
Karolina AnderssonDalaportens OL12:17
Kristina LindgrenVästerås SOK12:18
Ylva SandströmSundsvalls OK12:19
Thea NordinKorsnäs IF OK12:20
Emma EliassonDomnarvets GOIF12:21
Hanna ThulinVästerås SOK12:23
Saga MattssonDalaportens OL12:24
Ida HänströmTäby OK12:25
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK12:26
Mathilda KarlssonValbo AIF12:27
Elin BryggarKorsnäs IF OK12:28
Klara BäckstädeVisborgs OK12:29
Emilia JohnssonOK Kåre12:30
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF12:31
Rut Johnsson ThomeliusWaxholms OK12:32
Felicia SahlénVästerås SOK12:33
Bella PedersenJärfälla OK13:00
Wilma JosefssonVäsby OK13:02
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL13:04
Fredrika NordquistTäby OK13:06
Eleonora AlinderSjövalla FK13:08
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb13:10
Filippa SöderbergKalmar OK13:12
Ronja StåhlSundbybergs IK13:14
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK13:16
Madeleine GranathVäsby OK13:18
Tindra JonssonSkarpnäcks OL13:20
Smilla MogensenOK Ravinen13:22
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna13:24
Elsa KarlssonOK Landehof13:26
Edit JonssonLånghundra IF13:28
Doris IkoTäby OK13:30
Tilde BredermanVäsby OK13:32
Alva BladhTullinge SK13:34
Hedda RöstinOK Ravinen13:36
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna13:38
Amanda GranqvistOK Ravinen13:40
Louise LindellGustavsbergs OK13:42
Emma SvidénSöders-Tyresö13:44
Alice EkNyköpings OK13:46
Moa JohanssonVäsby OK13:48
Natalie GardelinGotlands Bro OK13:50
Moa FröstadiusSundbybergs IK14:00
Agnes DambergIFK Lidingö SOK14:03
Annika KällmanOK Hällen14:06
Ida SvahnSöders-Tyresö14:09
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK14:12
Elsa LinderOK Hällen14:13
Turid Joelsdotter WärngårdSkarpnäcks OL14:15
Alicia SchandlOK Södertörn14:18
Måra StegardSkarpnäcks OL14:21
Fanny AnderssonVästerås SOK14:24
Vera CarlssonOK Hällen14:27
Sandra ValjusIFK Lidingö SOK14:30

H16

3 680 m, 105 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle ThimbergSöders-Tyresö10:00
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad10:02
Hugo CedervallÖrkelljunga FK10:04
Rasmus LindblomGustavsbergs OK10:06
Björn KökeritzSnättringe SK10:08
Erik FranklingIFK Lidingö SOK10:10
Viktor SoneAttunda OK10:12
Erik OlssonFK Åsen10:14
Edvin MäkinenOK Hammaren10:16
David PerssonHelsingborgs SOK10:18
Anton WällstedtJärfälla OK10:20
Max ÖsterlingOK Södertörn10:22
Erik BovalliusJärfälla OK10:24
Björn RennerOK Södertörn10:26
Victor EricssonHelsingborgs SOK10:28
Albin WeidenSkåneslättens OL10:30
Fabian SundOK Hammaren10:32
Hugo KindbornOK Hällen10:34
Love PerssonMalmö OK10:36
Agust KronkvistÖrkelljunga FK10:38
Mikael KökeritzSundbybergs IK10:40
Edvin SelinFK Göingarna10:42
Elis IversAttunda OK10:44
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:46
Isak AnderssonLunds OK10:48
Filip NordströmSkogslöparna11:03
Albin WarvelinLånghundra IF11:06
Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK11:09
Edvin HellstenNyköpings OK11:12
Hampus ErlingsjöIFK Enskede11:15
Filip LindqvistTäby OK11:18
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11:21
Marcus EkmanTäby OK11:24
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:27
Vidar BäckmanFrösö IF11:30
Oskar VikströmSundsvalls OK11:33
Olle BrohagenOK Ravinen11:36
Jakob MobergOK Löftan11:39
Felix ArkängTullinge SK11:42
Eskil WidehagSundbybergs IK11:45
Jonatan HälldalSkogslöparna11:48
Henrik LundforsIFK Enskede11:51
Petter ErlandssonSundsvalls OK11:54
Isak DalinLeksands OK12:01
Loke HolmgrenOK Hammaren12:04
Egil LissmyrIFK Mora OK12:07
Eric JohanssonOK Kåre12:10
Joel GolsäterKorsnäs IF OK12:13
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK12:16
Henrik NorgrenStora Tuna OK12:19
Marcus SteneboAttunda OK12:22
Jon HanssonOK Kåre12:25
Wilhelm NordqvistWaxholms OK12:28
Olle KallurOK Ravinen12:31
Markus HalvarssonLeksands OK12:34
Albin SjöblomOK Kåre12:37
Lucas WannerAvesta OK12:40
Edvin LakeSundsvalls OK12:43
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:46
Hampus HatlenSnättringe SK12:49
Sixten SlagbrandVästerås SOK12:52
Jakob WidelundOK Kåre12:55
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK12:58
Klockar-Eskil NääsLeksands OK13:01
Erik FredrikssonStora Tuna OK13:02
Filip StorellHaninge SOK13:03
Anton KastrupSävedalens AIK13:05
Tage KinellIFK Göteborg Orientering13:07
Jesper ÅkessonJärfälla OK13:09
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK13:11
Lucas AlzénGustavsbergs OK13:13
William GrunderJärfälla OK13:15
Hugo EricssonVäxjö OK13:17
Gustaf HofstedtTäby OK13:19
Martin ErikssonVäsby OK13:21
Edvard PetterssonGotlands Bro OK13:23
Oscar AnelandOK Ravinen13:25
Casper SkeppSävedalens AIK13:27
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK13:29
Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK13:31
Albin NyqvistOK Landehof13:33
Morris RassètBromma-Vällingby SOK13:35
William SturessonLerums SOK13:37
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK13:39
Mattis SandénOK Södertörn13:41
Folke SvangrenGotlands Bro OK13:43
Hugo LindskogOK Ravinen14:00
Anton MörkforsJärfälla OK14:01
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö14:02
Filip DryseliusSkarpnäcks OL14:03
Rasmus RilegårdWaxholms OK14:04
Otto BalckTäby OK14:05
Isak GeliusSnättringe SK14:06
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK14:07
William MöllerSkarpnäcks OL14:08
Johan FochsenWaxholms OK14:09
Wilhelm BergmanTullinge SK14:10
Lucas ChavdaSöders-Tyresö14:11
Joel ThalénSundbybergs IK14:12
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby14:13
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL14:14
David RyderåsWaxholms OK14:15
Emil HelanderTullinge SK14:16
Olof MelchersonIFK Lidingö SOK14:17
Teo StruckOK Ravinen14:18

D14

2 700 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aprilia CinthioSkåneslättens OL10:01
Enni LundbergOK Kåre10:04
Klara MöllerOK Kontinent10:07
Tuva SelinFK Göingarna10:10
Ebba FlodmanOK Hammaren10:13
Villemo RönnblomOK Tyringe10:16
Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:19
Moa GlanshedHaninge SOK10:22
Emelia CarlströmFK Boken10:25
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:28
Johanna OttossonÖrkelljunga FK10:31
Rut LundinOK Södertörn10:34
Anna BenattiSkåneslättens OL10:37
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö10:40
Tova RangertIK Hakarpspojkarna10:43
Saga PalmertzHelsingborgs SOK10:46
Linnéa BjärbyFrosta OK10:49
Elma WikströmOK Hammaren10:52
Lovisa LundinAlfta-Ösa OK10:55
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF10:59
Cajsa AleniusNyköpings OK11:02
Lovisa LindqvistIFK Enskede11:05
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:08
Malva Habana LindénOK Klemmingen11:11
Elin AbelSnättringe SK11:14
Felicia StrindérIFK Enskede11:17
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:20
Selma CarlsonBromma-Vällingby SOK11:23
Elin LindhagenIFK Enskede11:26
Malin StrömqvistAttunda OK11:29
Lovis HellstenNyköpings OK11:32
Wilma ReinholdssonOK Alehof11:35
Emma HallendalIFK Enskede11:38
Sara Storm-AnderssonOK Tyr11:41
Tilda LarssonOK Klemmingen11:44
Linn BjörneldKalmar OK11:45
Linn De BoussardIFK Enskede11:47
Ida WarvelinLånghundra IF11:50
Jennifer StigssonTrollhättans SOK11:53
Filippa GuttkeNyköpings OK11:56
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:59
Klara JunegardTullinge SK12:02
Hanna AnängenNyköpings OK12:05
Nova SahlénVästerås SOK12:08
Lina WidelundOK Kåre12:11
Mira NordinKorsnäs IF OK12:14
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:17
Nova MatthewsTullinge SK12:20
Ylva HanssonOK Kåre12:23
Moa BergqvistKorsnäs IF OK12:26
Linnea JunevikLeksands OK12:29
Pauline HaglundIFK Hedemora OK12:32
Alva OláRånäs OK12:35
Olivia UnnerudLånghundra IF12:38
Elsa KaipeOK Kåre12:41
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK12:44
Maja KarlssonKatrineholms OK12:47
Fanny SundbergTullinge SK12:50
Isabel UnnerudLånghundra IF12:56
Maja EliassonDomnarvets GOIF12:59
Märta WigleOK Södertörn13:00
Alva Lidström LauriSnättringe SK13:04
Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF13:08
Tuva HolmströmOK Ravinen13:12
Elsa ForsbergJärfälla OK13:16
Greta HägerOK Södertörn13:20
Stina PedersenJärfälla OK13:24
Emelie ForslundKristinehamns OK13:28
Tilde MansénSkarpnäcks OL13:32
Olivia EngelOK Ravinen13:36
Lovis de VilliersOK Södertörn13:40
Ellen AnelandOK Ravinen13:44
Adele PalmqvistNyköpings OK13:48
Alma PetterssonGotlands Bro OK13:52
Meja LundinSvaide Roma SOK13:56
Emilia BergmanTullinge SK14:01
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping14:05
Molly GeliusSnättringe SK14:09
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping14:13
Maja LiljaIFK Lidingö SOK14:21

H14

2 660 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dominic WatheyMDOC10:12
Ludvig BrooméJärfälla OK10:14
Erik NorinSöders-Tyresö10:16
Axel GräfningsGrycksbo IF OK10:18
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:20
Malte AlbinssonOK Österåker10:22
Peter LindvallHaninge SOK10:24
Olof AnderssonOK Södertörn10:26
Jonathan NilssonGustavsbergs OK10:28
Erik WällstedtJärfälla OK10:30
Hannes MogensenOK Ravinen10:32
Alfred JeppssonOK Hammaren10:34
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK10:36
Axel TrofastTullinge SK10:38
Svante SelinFK Göingarna10:40
Simon LundellOK Österåker10:42
Noah KrikströmHjärnarps OL10:44
Axel WiknerOK Österåker10:46
Elias LjungdellTäby OK10:48
Wilmer SelinFK Göingarna10:50
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK10:51
William SteffertOK Tyringe10:52
Hampus GlanshedHaninge SOK10:54
Svante SandvikAttunda OK10:56
Leo WikströmOK Hammaren10:58
Noa HelgarsTäby OK11:14
Joel WallnerAttunda OK11:18
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK11:22
Melker KronqvistOK Klemmingen11:26
Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL11:30
Marcus BarbozaAttunda OK11:34
Melvin EkSundbybergs IK11:38
Hannes LindqvistIFK Enskede11:46
Wille SöderqvistOK Kåre12:00
Elis WiklundVästerås SOK12:03
Jonatan AndersonJärfälla OK12:06
Filip HatlenSnättringe SK12:09
Marcis DzerveOK Kapa12:10
Oscar KoertgeVisborgs OK12:12
Niklas BlomValbo AIF12:15
Hugo AtterbrandOK Kåre12:18
Rasmus ÖbergOK Hällen12:21
Olof OlssonOK Kåre12:24
Liam RönblomKatrineholms OK12:27
Anton DyreliusSnättringe SK12:30
Rasmus WidelundOK Kåre12:33
Viggo WulffOK Gränsen12:36
Hugo SjölanderTäby OK12:39
Axel NordqvistWaxholms OK12:42
Ivar LissmyrIFK Mora OK12:45
Olle DalinOK Kåre12:48
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL13:03
Eskil IsakssonVäsby OK13:06
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL13:09
Arvid MyrbergerTullinge SK13:12
Anders PeterssonNyköpings OK13:15
Simon StridhSkogsluffarnas OK13:18
Erik LidénVäsby OK13:21
Leo LjungbergSkarpnäcks OL13:24
Linus SkattOK Södertörn13:27
Aron HöglundTullinge SK13:30
Folke KåbergOK Ravinen13:33
Ivar StenälvValbo AIF13:36
Erik LundquistOK Ravinen13:39
Elliot JonssonAttunda OK13:42
Elias BladhTullinge SK13:45
Emil AnterudVäsby OK13:48
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö13:51
Odin EkNyköpings OK13:54
Arvid KristofferssonSkarpnäcks OL14:01
Rasmus LundströmVäsby OK14:04
Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK14:07
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK14:10
Jens FochsenWaxholms OK14:13
Joel BjörklundAttunda OK14:16
Axel BalckTäby OK14:19
Johannes NorrbyOK Södertörn14:22
Max ÖsterbergGustavsbergs OK14:25

D12

1 670 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olivia SvenssonFK Åsen10:00
Hilda TrofastTullinge SK10:04
Liv LundsgaardOK Kontinent10:08
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF10:12
Maja ThimbergSöders-Tyresö10:16
Signe AlbinssonOK Österåker10:20
Iris WikströmOK Hammaren10:24
Sara LiwångIFK Lidingö SOK10:28
Julia HolmströmTäby OK10:32
Frida EmilssonFK Åsen10:36
Greta SandvikAttunda OK10:40
Elin AlmgrenSöders-Tyresö10:44
Vera JeppssonOK Hammaren10:48
Milla KlassonOK Ravinen10:52
Minna KökeritzSundbybergs IK10:56
Linda StrömqvistAttunda OK11:00
Miriam GustafssonNyköpings OK11:04
Linnea MalstadBromma-Vällingby SOK11:08
Miranda StrandTullinge SK11:12
Anna FranklingIFK Lidingö SOK11:16
Thea FernströmIFK Enskede11:20
Ellen NybäckTullinge SK11:24
Ella LindqvistTäby OK11:28
Lovisa ThybeckLindebygdens OK11:32
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK11:36
Sara StrömqvistAttunda OK11:40
Alma HallstenTäby OK11:44
Cecilia RangdagJärla Orientering11:48
Irma WidehagSundbybergs IK11:52
Frida DäckforsTullinge SK11:56
Cloe MatthewsTullinge SK12:24
Svea ForsslundGävle OK12:29
Elsa KarlssonKatrineholms OK12:34
Alicia HermannVästerås SOK12:39
Ella MatthewsTullinge SK12:44
Nilla EnquistOK Hammaren12:49
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK12:54
Nike HasslerSöders-Tyresö13:01
Kerstin ChristieSnättringe SK13:05
Disa UtbultJärla Orientering13:09
Viola HolmströmOK Ravinen13:13
Alma RothschildJärla Orientering13:17
Blenda SandénOK Södertörn13:21
Vanja ReménSnättringe SK13:25
Felice GardelinGotlands Bro OK13:29
Paulina AlzénGustavsbergs OK13:33
Linnéa SpångSnättringe SK13:37
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö13:41
Ylva ReménSnättringe SK14:03
Fanny BergmanTullinge SK14:07
Amanda MörkforsJärfälla OK14:11
Thea GeliusSnättringe SK14:15

H12

1 670 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arthur LindquistJärfälla OK10:22
Elias PalmertzHelsingborgs SOK10:26
Barnabás IvaskóGKS10:28
Algot RymanGrycksbo IF OK10:30
Elliot LjungdellTäby OK10:34
Alexander BjärbyFrosta OK10:38
Elvin LundbergOK Kåre10:42
Benjamin HjerténJärfälla OK10:46
Olof LevinSvaide Roma SOK10:50
Hugo AbelSnättringe SK10:54
Axel ThybeckLindebygdens OK10:58
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb11:02
Max LindqvistTäby OK11:06
Svante BrohagenOK Ravinen11:11
Joel HolmgrenIFK Enskede11:16
Mikael BergOK Enen11:20
Vilgot HellstenNyköpings OK11:25
Alexander ThulinVästerås SOK12:06
Neo CederqvistVisborgs OK12:11
Castor FlordalKatrineholms OK12:16
Egil HenerydValbo AIF13:06
Eskil MyrbergerTullinge SK13:10
Victor GranathVäsby OK13:14
Alve WistedtSundbybergs IK13:18
Linus DanielssonSolna OK13:22
Edvin WallnerAttunda OK13:26
Egon WistedtSundbybergs IK13:30
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK13:34
Folke IsakssonVäsby OK13:38
Gustav MyrbergerTullinge SK13:42
Oliver JonssonAttunda OK13:46
Linus NybergJärla Orientering13:50
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK13:54
David EideforsSundbybergs IK13:58
Wilhelm WestströmAlvesta SOK14:00
Erik BalckTäby OK14:04
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby14:08
Botvid SimonssonSundbybergs IK14:12
Petter FochsenWaxholms OK14:16
Linus LundströmVäsby OK14:20
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby14:24
Leo WisborgTullinge SK14:28

SIC Gubbar

3 290 m, 113 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus CinthioSkåneslättens OL10:01
Andy LeedhamLOC10:03
Anders LevinSvaide Roma SOK10:05
Robin LjungdellTäby OK10:07
Henrik TrofastTullinge SK10:09
Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK10:11
Klas BirgerssonLånghundra IF10:13
Lars KlassonOK Ravinen10:15
Tommy AnderssonSöders-Tyresö10:17
Tomas GlanshedHaninge SOK10:19
Hans LiwångIFK Lidingö SOK10:21
Ulrik IversAttunda OK10:23
Toni VenäläinenValkeakosken Haka10:25
Thierry ReignierJärfälla OK10:27
Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF10:29
Peter WippJärla Orientering10:31
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK10:33
Johan LundbergOK Kåre10:35
Anders AbelSnättringe SK10:37
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK10:39
Stefan LindvallHaninge SOK10:41
David WatheyMDOC10:43
Tony UdrisSYO10:45
Richard NilssonGustavsbergs OK10:47
John OwensBritish Army OC10:49
Anders KökeritzSundbybergs IK10:51
Josef AnderssonJärfälla OK10:53
Fredrik SoneAttunda OK10:55
Matthew CochraneSouth Ribble OC11:06
Graham NilsenDeeside OC11:10
Gatis DzerveOK Kapa11:12
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK11:14
Åke KappelOK Tyr11:16
Christopher LindqvistIFK Enskede11:18
Mats GustafssonNyköpings OK11:20
Göran HanssonTäby OK11:22
Jari RantalaKoovee11:26
Erik HellstenNyköpings OK11:28
Stefan HenrikssonIFK Enskede11:30
Stefan BergOK Enen11:34
Peter AlbinssonIFK Enskede11:36
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:38
Patrik LeicktTullinge SK11:40
Arne LindqvistTäby OK11:42
Roland PerssonSkarpnäcks OL11:44
Magnus FärdigNyköpings OK11:46
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:48
Mikael AleniusNyköpings OK11:50
Lennart HävrénTullinge SK11:52
Patrik SteenOK Enen11:54
Anders BjörklundIFK Enskede11:56
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:58
Jan LindhSundbybergs IK12:02
Jan NettelbjerJärfälla OK12:04
Jörgen EklundKatrineholms OK12:06
Patrik NylénDegerfors OK12:08
Per WolgastSnättringe SK12:10
Krister GumaeliusWaxholms OK12:12
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb12:14
Johan HedmanSöders-Tyresö12:16
Per HermannVästerås SOK12:18
Jesper NordinKorsnäs IF OK12:20
Lennarth KarlssonValbo AIF12:22
Lars GustafssonOK Kåre12:24
Henry ReménSnättringe SK12:26
Jonas HolmgrenOK Hammaren12:28
Mats JönssonKorsnäs IF OK12:30
Anders DalinLeksands OK12:32
Daniel UnnerudLånghundra IF12:34
Anders SahlénVästerås SOK12:36
Mikael HedinJärfälla OK12:38
Peter OláRånäs OK12:40
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL12:42
Kjell NordqvistWaxholms OK12:44
Martin WidmerOLG Suhr12:46
Trevor RobertsMDOC12:48
Per FranzénOK Södertörn13:13
Erik MyrbergerTullinge SK13:14
Per BlomIFK Enskede13:15
Per IkoTäby OK13:17
Johan LidmarSnättringe SK13:19
Stefan MarteliusAttunda OK13:21
Krister ÅkärbjärIFK Mora OK13:23
Leif LundinJärla Orientering13:25
Björn LundquistOK Ravinen13:27
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK13:29
Per EkNyköpings OK13:31
Lars JonassonJärfälla OK13:33
Tobias StenälvValbo AIF13:35
Johan PalmqvistNyköpings OK13:37
Robert PedersenJärfälla OK13:39
Anders MansénSkarpnäcks OL13:41
Fredrik LindellIF Thor13:45
James ChristieSnättringe SK13:47
Erik MyrbergerTullinge SK13:49
Leif BjörkegrenGotlands Bro OK13:51
Petter IsakssonVäsby OK13:53
Börje PerssonOK Ravinen13:55
Matts BjörkeSöders-Tyresö13:57
Mads K. LarsenFIF Hillerød13:59
Roger DjupsjöOskarströms OK14:00
Colin DuckworthThames Valley Orienteering Club14:02
Samuel BjörklundAttunda OK14:04
Jan SturestigOK Södertörn14:06
Mårten ThalénSundbybergs IK14:08
Göran HellgrenOK Södertörn14:10
Stefan BergOK Ravinen14:12
Björn CarlssonOK Hällen14:14
Jörgen StegardSkarpnäcks OL14:16
Nils LinderOK Hällen14:18
Michal de VilliersOK Södertörn14:20
Leif MörkforsJärfälla OK14:22
Pär LiljaIFK Lidingö SOK14:26

SIC Tanter

2 070 m, 116 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK10:00
Camilla GöstasSöders-Tyresö10:03
Louise NilssonJärfälla OK10:06
Maria MogensenOK Ravinen10:09
Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK10:12
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:15
Teresia WällstedtJärfälla OK10:18
Nina IversAttunda OK10:21
Anna BjärbyFrosta OK10:24
Helena BångaAlfta-Ösa OK10:27
Hanna Von ZweigbergkSundbybergs IK10:30
Szilvia Ivaskóné KubovicsGKS10:32
Kristina NorinSöders-Tyresö10:33
Cecillia FenertyMDOC10:36
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK10:37
Carina AronssonHässleholms OK10:39
Petra LjungdellTäby OK10:42
Lena HellströmOK Ravinen10:45
Teresa Diaz-ToledoCDCEBE10:48
Helena RangertIK Hakarpspojkarna10:51
Anna JacobsonSundbybergs IK10:54
Malin KvarnefalkJärfälla OK10:57
Pat MoodyDeeside OC11:01
Agnese DzerveOK Kapa11:03
Jill CochraneSouth Ribble OC11:05
Elke WilkeTierps SOK11:07
Anna NilsenDeeside OC11:09
Anna GuttkeNyköpings OK11:11
Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK11:13
Anette EngströmValbo AIF11:15
Elisabeth HectorSnättringe SK11:17
Therese DahlströmOK Alehof11:19
Jessica StrömqvistAttunda OK11:21
Josefin LindqvistIFK Enskede11:23
Eva HallstenTäby OK11:25
Lisa LeicktTullinge SK11:27
Sara HellstenNyköpings OK11:29
Pernilla SvedinLånghundra IF11:31
Johanna SundströmJärla Orientering11:33
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL11:35
Carina HallendalIFK Enskede11:37
Christel BergOK Enen11:39
Madelene BarbozaAttunda OK11:41
Malin AlbinssonIFK Enskede11:43
Nadja DahlströmSnättringe SK11:45
Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:47
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF11:49
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:51
Sofia BjörnbergNyköpings OK11:53
Marie RobertsMDOC12:01
Lena TörnqvistVästerås SOK12:03
Sue BettSouthern Navigators12:05
Inger GlansOK Torfinn12:07
Lina MatthewsTullinge SK12:09
Åsa LindhSundbybergs IK12:11
Berit GummusIFK Mora OK12:13
Marion BüchliOLG Suhr12:15
Jane LambertSouthdowns Orienteers12:17
Sara ÖbergOK Hällen12:19
Jessica SjöbergTullinge SK12:21
Lena BuhreAttunda OK12:23
Anna HallVästerås SOK12:25
Anna TimnerKatrineholms OK12:27
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12:29
Lena GumaeliusWaxholms OK12:31
Ann RollerJärfälla OK12:33
Johanna DalinLeksands OK12:35
Pia WiklundVästerås SOK12:39
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK12:41
Monica HatlenSnättringe SK12:43
Malena DernfalkVästerbergslagens OL12:45
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK12:47
Solveig TjernbergSödertälje IF12:49
Anna HaglundLeksands OK12:51
Catharina DahlmarkVästerås SOK12:53
Gunilla RylanderStora Tuna OK12:55
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK12:57
Mia GustafssonOK Kåre12:59
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK13:00
Anne LindellKalmar OK13:02
Birgitta BillstamJärfälla OK13:04
Maria LidénVäsby OK13:06
Margareta BerghSkarpnäcks OL13:08
Anneli ChristieSnättringe SK13:10
Charlotte EngesAttunda OK13:12
Marika Nylund EkNyköpings OK13:16
Lill NallgårdVästerås SOK13:18
Mari-Helen LidströmSnättringe SK13:20
Lovisa HöglundTullinge SK13:22
Carolina SigrandOK Södertörn13:24
Katrin JosefssonVäsby OK13:26
Sara ForsbergJärfälla OK13:28
Anna EideforsSundbybergs IK13:30
Åsa EdgrenSkarpnäcks OL13:32
Anethe MansénSkarpnäcks OL13:38
Ingalill KåbergOK Ravinen13:39
Maria PedersenJärfälla OK13:40
Anna LindellGustavsbergs OK13:42
Karin PalmqvistNyköpings OK13:44
Annica HedbergOK Södertörn13:46
Kajsa GradinAttunda OK13:48
Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF13:50
Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping13:52
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping13:54
Stina BorängSnättringe SK14:00
Heidi BjerkhaugOK Ravinen14:02
Jenny KällmanOK Hällen14:06
Åsa LinnersjöOK Tor14:08
Elin AhlströmIFK Enskede14:10
Sara ThörnOK Södertörn14:12
Mia LiljaIFK Lidingö SOK14:14
Gittan GeliusSnättringe SK14:18
Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby14:20
Pia AnderssonVästerås SOK14:22
Malin LindskogOK Ravinen14:24
Jenny ReménSnättringe SK14:26

U1

1 640 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina MartinelleSöders-Tyresö09:58:04
Adrian AntonssonAttunda OK10:00:00
Nestor BlomqvistVäsby OK10:00:00
Ingrid CarlenarsonJärla Orientering10:00:00
Nora DecknerSkarpnäcks OL10:00:00
Vilma DyreliusSnättringe SK10:00:00
Alfred EklundSkogsluffarnas OK10:00:00
Ella HallstenTäby OK10:00:00
Stella Huang SjöbergTullinge SK10:00:00
Tilda JohanssonAttunda OK10:00:00
Walter LindquistJärfälla OK10:00:00
Gustav MorghultVäsby OK10:00:00
Tuva NybergJärla Orientering10:00:00
Klara SkogholmTumba-Mälarhöjden OK10:00:00
Emil ThimbergSöders-Tyresö10:00:00
Mattias WestermarkTäby OK10:00:00
Folke WällstedtJärfälla OK10:00:00
Tove ErlandssonOK Södertörn10:00:06
Erik GräfningsGrycksbo IF OK10:00:13
Olle RymanGrycksbo IF OK10:00:13
Sara AlmgrenSöders-Tyresö10:01:15
Lukas Ferner ThurénSkarpnäcks OL10:02:06
Vera RevenySkarpnäcks OL10:04:28
Signe MartinelleSöders-Tyresö10:24:42
John FlodmarkTullinge SK10:25:18
Axel GustafssonNyköpings OK10:32:05
Mira WimmerSnättringe SK10:37:09
Isak WimmerSnättringe SK10:37:13
Filip WimmerSnättringe SK10:37:14
Albin DahlgrenSkogsluffarnas OK10:48:08
Julia LindowSöders-Tyresö10:54:06
Nikki KorsbergSöders-Tyresö11:23:07
Vide MessingOK Älvsjö-Örby11:23:12
Emil ÖbergOK Hällen11:30:53
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK11:30:54
Lukas ÖbergOK Hällen11:30:55
Alicia LundwallTullinge SK11:35:05
Viggo AbelSnättringe SK11:38:10
Alma RejnusSöders-Tyresö11:43:05
Saga WallnerAttunda OK11:46:07
Kai UnnerudLånghundra IF11:53:38
Viggo LidmarSnättringe SK12:11:17
Love ForsslundGävle OK12:11:55
Wilma WallstenSnättringe SK12:35:08
Anton WallstenSnättringe SK12:36:11
Terje HenerydValbo AIF12:38:54
Sarah LundellOK Österåker12:48:15
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK12:54:19
Ester HägerOK Södertörn13:04:19
Victor HaglundIFK Hedemora OK13:09:37
Vesta UtbultJärla Orientering13:10:06
Matilda FlordalSnättringe SK13:20:09
Sofia ForslundKristinehamns OK13:27:05
Amanda BlidefalkOK Södertörn13:33:02
Jamie RollerJärfälla OK13:33:06
Simon AhlströmIFK Enskede13:33:07
Felix AhlströmIFK Enskede13:33:09
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK13:42:11
Ilon HolmströmOK Ravinen13:55:49
Oskar LindholmTullinge SK13:58:15
Alice LindholmTullinge SK13:59:19

U2

1 640 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henry DecknerSkarpnäcks OL10:00:00
Roseanna EdvardssonSundbybergs IK10:00:00
Albin FranzénOK Södertörn10:00:00
Johannes JakobssonOK Klemmingen10:00:00
Ella LjungdellTäby OK10:00:00
Emma NygrenVäsby OK10:00:00
Viktor NygrenVäsby OK10:00:00
Sandro PruthSkogsluffarnas OK10:00:00
Signe RothschildJärla Orientering10:00:00
Freja SundbladVallentuna-Össeby OL10:00:00
Dan TirénVallentuna-Össeby OL10:00:00
Dan TirénVallentuna-Össeby OL10:00:00
Anna WestströmKlubblös10:00:00
Maximilian AnderssonTullinge SK10:00:15
Tuva ThörnqvistSöders-Tyresö10:01:24
Emma LundsgaardOK Kontinent10:01:34
Alexander RydbergSöders-Tyresö10:08:54
Edvin RejnusSöders-Tyresö10:20:07
Love NorellSnättringe SK10:28:14
Harry NorellSnättringe SK10:28:27
Fredrik RydbergSöders-Tyresö10:28:44
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:30:23
Elsa HöglundIK Vikings OK10:33:11
Isak WarvelinLånghundra IF10:40:34
Loa MattilaTullinge SK10:44:10
Hedda MogensenOK Ravinen11:17:20
Inez Fred SmithSkarpnäcks OL11:25:11
Melinda BergOK Enen11:45:18
August HedinNyköpings OK11:53:07
Valter HedinNyköpings OK11:53:08
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede12:02:57
Alvin ChavdaSöders-Tyresö12:14:35
Ingrid OlssonOK Kåre12:24:11
Erik NybäckTullinge SK12:24:13
Adrian KronhefferSolna OK12:39:04
Victor PalmqvistNyköpings OK12:59:00
Jonathan PeterssonNyköpings OK12:59:02
Kajsa EdgrenSkarpnäcks OL13:07:55
Evelina PeterssonNyköpings OK13:11:43
Maj FalkenströmSkogsluffarnas OK13:30:14
Karin WestströmAlvesta SOK13:36:09
Saoirse FoleySigtuna OK13:42:53
Teodor JonssonSkarpnäcks OL13:44:18
Erika ReménSnättringe SK13:44:37
Justus HedinJärfälla OK13:46:56
Sigrid WärngårdSkarpnäcks OL13:56:23
Alvin WestmanOK Älvsjö-Örby13:58:55
Lova JonssonSkarpnäcks OL13:59:34
Ida AnderssonTullinge SK14:01:58
Love AkterinOK Älvsjö-Örby14:03:06
Helena EideforsSundbybergs IK14:08:12
Alva SandquistTäby OK14:20:40
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby14:33:31

SIC Motion lätt

2 160 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas ArkängTullinge SK10:00:00
Elsa BrunbergNyköpings OK10:00:00
Klas BränströmIFK Enskede10:00:00
Filippa BäcklundJärla Orientering10:00:00
Fanny CedstedtLånghundra IF10:00:00
Sara DyreliusSnättringe SK10:00:00
Lars-Erik EnquistOK Hammaren10:00:00
Teodor EricsonJärla Orientering10:00:00
Melker JohanssonAttunda OK10:00:00
Alexandra Kilman StåhlSundbybergs IK10:00:00
Liana LagervikNyköpings OK10:00:00
Ylva LidehnNyköpings OK10:00:00
Tatiana LindqvistTäby OK10:00:00
Ludvig NordSnättringe SK10:00:00
Ann-Sofi NybäckTullinge SK10:00:00
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad10:01:09
Anna KarlssonBredaryds SOK10:02:07
Oskar KarlssonBredaryds SOK10:02:09
Tove HammarbergJärfälla OK10:03:12
Martin KvarnefalkJärfälla OK10:10:34
Anna HolmströmTäby OK10:12:06
Karin IsraelssonSöders-Tyresö10:20:09
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö10:22:07
Sophie BrennanSödertälje-Nykvarn OF10:23:06
Lisa SundbergTullinge SK10:26:37
Karin FlordalSnättringe SK10:27:26
Liz BrennanSödertälje-Nykvarn OF10:28:09
Selma IvarssonOK Hammaren10:50:04
Tobias BaggmanKlubblös10:55:12
Elin BaggmanKlubblös10:55:13
Andreas J. WikströmOK Hammaren10:57:17
Helena LiljeströmGävle OK11:00:08
Frida HöglundIK Vikings OK11:05:09
Pär WiklundVästerås SOK11:10:10
Sebastian AlinIFK Mora OK11:10:44
Örjan ArkängTullinge SK11:11:36
Oskar DalinLeksands OK11:12:45
Ture JohanssonSkogsluffarnas OK11:14:17
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:15:09
Carl SmidingGävle OK11:17:51
Anders ReimertzGällstadbygdens SOK11:20:22
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK11:20:25
Alexander MagnvallOK Södertörn11:22:43
Jenny MagnvallOK Södertörn11:22:45
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby11:23:05
Annika MessingCentrum OK11:24:07
Alexander RydbergSöders-Tyresö11:27:03
Åsa GindemoÄrla IF11:27:32
Hilding GindemoÄrla IF11:27:33
Helmer GindemoÄrla IF11:27:36
Petra HermannVästerås SOK11:38:18
Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK11:40:23
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK11:44:07
Ruben HårdSkogsluffarnas OK11:46:24
Tomas AxellIFK Enskede11:52:22
Disa SvenssonVästerås SOK11:53:10
Ulrika AxellIFK Enskede11:53:52
Emil ClashammarNyköpings OK11:54:31
Ludvig HedinNyköpings OK11:58:21
Anna HedinNyköpings OK11:58:58
Anneli LidmarSnättringe SK12:03:08
Emma HusénJärfälla OK12:12:44
Vilmer FolckeJärla Orientering12:27:35
Johan KarlssonKatrineholms OK12:34:07
Elisabeth StålhammarTullinge SK12:38:10
Miki JaremalmTäby OK12:46:50
Noah JaremalmTäby OK12:46:54
Hampus AlzénGustavsbergs OK13:03:08
Niklas HenerydValbo AIF13:04:40
Caroline BernetKlubblös13:09:44
Gunilla ErikssonTullinge SK13:14:09
Klara BrattgårdKlubblös13:26:25
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK13:36:07
Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby14:00:27
Olof LindholmTullinge SK14:34:30

SIC Motion svår

3 540 m, 146 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida BjörkKlubblös10:00:00
Emil BrunbergNyköpings OK10:00:00
Petra CarlenarsonJärla Orientering10:00:00
Ludvig FerdmanTullinge SK10:00:00
Maria ForsbergTullinge SK10:00:00
Maria FranklingIFK Lidingö SOK10:00:00
Axel FribergerJärla Orientering10:00:00
Ivar GentzJärla Orientering10:00:00
Marcus GrunderJärfälla OK10:00:00
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK10:00:00
Anna JohanssonJärla Orientering10:00:00
Åke KarlssonSOK Träff10:00:00
Catarina LarssonVästerås SOK10:00:00
Ida LarssonVästerås SOK10:00:00
Magnus LarssonVästerås SOK10:00:00
Albert NordSnättringe SK10:00:00
Evy NordSödertälje IF10:00:00
Lars NordSödertälje IF10:00:00
Amanda NylénDegerfors OK10:00:00
Rebecka NylénDegerfors OK10:00:00
Johannes RidefeltOK Linné10:00:00
Filip SigrandOK Södertörn10:00:00
Erland SimonssonSundbybergs IK10:00:00
Palle StegardSkarpnäcks OL10:00:00
Fredrik SundbladVallentuna-Össeby OL10:00:00
Isak SöderblomNyköpings OK10:00:00
Nina WallanderJärla Orientering10:00:00
Gustaf WestströmKlubblös10:00:00
Jan WestströmKlubblös10:00:00
Anton HedströmSöders-Tyresö10:00:03
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad10:01:11
Lova AggeforsGustavsbergs OK10:01:26
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna10:04:05
9633321Tova OlssonIK Hakarpspojkarna10:05:08
Claes ElvhammarAttunda OK10:06:51
Line LundsgaardOK Kontinent10:08:05
Hans SöderbergGamleby OK10:09:09
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad10:10:05
Hanna SkoglundSol Tranås10:13:06
Gunnar HedinSöders-Tyresö10:15:14
Lukas WallhedJärla Orientering10:20:15
Elisabet WiksellStora Tuna OK10:21:40
Mattias HedinSöders-Tyresö10:21:43
David BrennanSödertälje-Nykvarn OF10:21:57
Massimo MondiniHellas Orientering10:22:54
Ola WiksellStora Tuna OK10:27:21
Henrik NorellSnättringe SK10:28:35
Magnus JeppssonOK Hammaren10:30:09
Johanna RaukolaOK Södertörn10:30:13
Per WidénHellas Orientering10:31:09
Filip WidénHellas Orientering10:31:17
Anna NordinSundsvalls OK10:34:08
Marit WiksellRehns BK10:38:46
Su QiyiBerliner TSC10:40:06
Alice GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:41:10
Peter MattilaTullinge SK10:44:14
Sebastian FleissBerliner TSC10:45:06
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF10:45:07
Tomas BjörelindJärla Orientering10:48:12
Henrik AnängenNyköpings OK10:48:31
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren10:49:40
Magnus FredrikssonNyköpings OK10:50:37
Karin AlmgrenSöders-Tyresö10:51:46
Cleo MattilaTullinge SK10:52:53
Carin MattilaTullinge SK10:52:54
Miranda FredrikssonNyköpings OK10:59:13
Maria FredrikssonNyköpings OK11:01:58
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK11:03:42
Sergiu FalaOK Ravinen11:04:06
Hans AlinIFK Mora OK11:09:36
Ylva SvärdströmOK Ravinen11:10:19
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK11:14:27
Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK11:17:13
Bengt SvenssonSundbybergs IK11:17:39
Lars HallVästerås SOK11:17:58
Ellinor LangeTumba-Mälarhöjden OK11:18:47
Rolf E. NilssonTullinge SK11:19:09
Michael AhlquistJärla Orientering11:21:07
Sonja AhlquistJärla Orientering11:24:04
Allan MogensenOK Ravinen11:24:18
Hanna JonssonSöders-Tyresö11:26:10
Märta AhlquistJärla Orientering11:26:14
Mats KarlssonSnättringe SK11:28:13
Mats BrohagenOK Ravinen11:32:39
Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK11:34:10
Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK11:37:04
Melker PalmJärfälla OK11:51:06
Malin Lidow HenerydValbo AIF11:53:09
Ruben SvartholmGammelstads IF11:54:36
Joar SvartholmBergnäsets AIK11:56:02
Ingrid MårtenssonOK Kolmården12:00:50
Maria EnquistOK Hammaren12:02:48
Gunnel MånssonOK Vilse 8712:09:09
Jan AnderssonGävle OK12:09:58
Lukas SjöblomAttunda OK12:11:04
Sofia GreenAlmby IK12:12:08
Linn BrostenAlmby IK12:12:10
Joel BerringCentrum OK12:18:08
Mattias KallhaugeSnättringe SK12:21:10
Ella BroquistIFK Lidingö SOK12:24:07
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL12:26:53
Michael BroquistIFK Lidingö SOK12:26:55
Jennifer MinnhagenTacton OK12:31:25
Moa KjellstrandCentrum OK12:31:47
Per DambergIFK Lidingö SOK12:32:10
Per StålhammarTullinge SK12:32:12
Simon StålhammarTullinge SK12:38:13
Mikael NilssonSnättringe SK12:39:08
Ove OksvoldCentrum OK12:39:26
Jonas LindholmCentrum OK12:44:29
Patrik ServinLånghundra IF12:45:43
Dan ÖsterlundVästerås SOK12:48:07
Gro DahlbomCentrum OK12:48:08
Magnus EricsonJärla Orientering12:49:48
Rickard AnderssonTullinge SK12:52:13
Simon ÖsterlundVästerås SOK12:53:06
Markus ÖsterlundVästerås SOK12:55:08
Ella ServinLånghundra IF12:56:04
Gustaf EricsonJärla Orientering13:00:06
Anders ÖsterlundVästerås SOK13:00:37
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF13:12:40
Maria Slars PaulssonIK Jarl Rättvik13:19:14
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK13:23:04
Alva BrattgårdKlubblös13:26:20
Robin RaneKlubblös13:28:16
Ansgar SimonssonSundbybergs IK13:30:55
Fredrik EkenborgNyköpings OK13:30:59
Eric JaremalmTäby OK13:31:35
Mattias SkepplingOK Södertörn13:33:11
Fanny LinderborgSkellefteå OK13:36:35
Oscar EkenborgNyköpings OK13:39:15
Catharina Karlsson BrabieJärfälla OK13:39:37
Ann-Sofi NybäckTullinge SK13:39:39
Mårten AnterudVäsby OK13:42:26
Anders WestströmAlvesta SOK13:46:07
Ella PerkinsSnättringe SK13:49:11
Anna MannerheimSkarpnäcks OL13:52:20
Zac HuddIFK Lidingö SOK13:52:24
Joel LundgrenSkarpnäcks OL13:56:25
Cecilia WestströmSundbybergs IK14:11:28
Saskia ClarhällSöders-Tyresö14:19:24
Sara CousinsSöders-Tyresö14:19:25
Åsa WestströmAlvesta SOK14:22:09
Johan DanielssonSolna OK
Pontus Fernström
Maximilian Hipsagh

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars