Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, medel, Stockholm

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, medel, Stockholm
Arrangörsorganisation: Sundbybergs IK
Datum: lördag 31 augusti 2019

D21

3 930 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering11:00
2Terese HerlinAttunda OK11:02
3Pim HedbergOK Pan-Kristianstad11:04
4Helena KarlssonIFK Lidingö SOK11:06
5Sara LundbladTullinge SK11:08
6Isabelle SjöbergOK Österåker11:10
7Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK11:12
8Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK11:14
9Audrey FoleySigtuna OK11:16
10Boel SundbergOK Södertörn11:18
11Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby11:20
12Alice HugossonIFK Lidingö SOK11:22
13Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK11:24
14Anna JohanssonJärla Orientering11:26
15Mikaela WallerströmOK Österåker11:28
16Jenni SimolaIFK Lidingö SOK11:30
17Sanna SteenTumba-Mälarhöjden OK11:32
18Laura D'AngeloAttunda OK11:34
19Magdalena Van de VoordeTullinge SK11:36
20Signe KlintingJärla Orientering11:38
21Alexandra VejedalKamrat och IF KIF11:40
22Hilda MattssonJärla Orientering11:42
23Moa KjellstrandCentrum OK11:44
24Frida ForsbergOK Ravinen11:46
25Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK11:48
26Frida ForsbergTullinge SK11:50
27Sara EskilssonAlfta-Ösa OK11:52
28Tova OlssonIK Hakarpspojkarna11:54
29Stina HaraldssonJärla Orientering11:56
30Isabella TapperIFK Lidingö SOK11:58
31Nayara GillsparrOK Österåker12:00
32Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad12:02
33Emma HagrotTäby OK12:04
34Sara SjökvistJärla Orientering12:06
35Johanna SanderiIFK Lidingö SOK12:08
36Carolin SvenssonHaninge SOK12:10
37Louise AdamsYorkshire Junior Squad12:12
38Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK12:14
39Tove LagerbergOK Södertörn12:16
40Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK12:18
41Kristina CanowOK Österåker12:20
42Helena BergmanOK Ravinen12:22
43Ebba WesterbergIF Thor12:24
44Lisa RönnolsOK Linné12:26
45Frida JunegardTullinge SK12:28

H21

4 600 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Daniel JönssonAttunda OK11:00
102Magnus YngvessonCentrum OK11:02
103Anton HanssonIK Hakarpspojkarna11:04
104Felix SpäthIFK Lidingö SOK11:06
105David BejbomJärla Orientering11:08
106Simon HectorSnättringe SK11:10
107Emil ThalinOK Älvsjö-Örby11:12
108Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK11:14
109Gustav BergmanOK Ravinen11:16
110Mattias HenrikssonCentrum OK11:18
111Jens RönnolsJärla Orientering11:20
112Markus FredlundTullinge SK11:22
113Joakim BergBromma-Vällingby SOK11:24
114Henrik LundgrenCentrum OK11:26
115Dan WesterJärla Orientering11:28
116Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11:30
117Yngve RahlénOK Ravinen11:32
118Joakim SkärlénHaninge SOK11:34
119Axel WrådheAttunda OK11:36
120Emil AnderssonTullinge SK11:38
121Jonas ÖhmanVäsby OK11:40
122Anton NilssonJärla Orientering11:42
123Vladislav DevyatovSnättringe SK11:44
124Tobias AnderssonOK Österåker11:46
125Oskar DanielsAttunda OK11:48
126Love BerzellOK Ravinen11:50
127Jonathan SvenssonVäxjö OK11:52
128Christoffer EskilssonTullinge SK11:54
129Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK11:56
130Johan RunessonIFK Lidingö SOK11:58
131Anders HedmanSnättringe SK12:00
132Oscar BjörckJärla Orientering12:02
133Albin AnderssonOK Ravinen12:04
134Erik MattssonJärla Orientering12:06
135Jacob LindstamOK Ravinen12:08
136Anders TarandiIFK Lidingö SOK12:10
137Oliver PetersenSöders-Tyresö12:12
138Lars JakobssonCentrum OK12:14
139Karl EngesAttunda OK12:16
140Henrik PerssonUmeå OK12:18
141Magnus GlänneforsTullinge SK12:20
142Hector HainesIFK Lidingö SOK12:22
143Henrik OlssonTäby OK12:24
144Bruno GodefroyOK Ravinen12:26
145Aleksandr ManoilovJärfälla OK12:28
146David HectorSnättringe SK12:30
147Martin HärbergJärla Orientering12:32
148Christian FoleySigtuna OK12:34
149Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering12:36
150Martin SahlinJärla Orientering12:38
151Christoffer SchönningJärfälla OK12:40
152Thomas PetterssonAttunda OK12:42
153Samuel MurrayIFK Lidingö SOK12:44
154Erik CallebergSnättringe SK12:46
155Fredrik ForsbergTullinge SK12:48
156Erik BerzellJärla Orientering12:50
157Fredric JohanssonSnättringe SK12:52
158Eric HanssonIK Hakarpspojkarna12:54
159Ruslan GlebovOK Ravinen12:56
160Anton DanielsAttunda OK12:58

D20

3 070 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa WestbladOK Ravinen11:01
Anki TanskanenSnättringe SK11:03
Josefine AnderssonTäby OK11:05
Karin ModinBromma-Vällingby SOK11:07
Veronika KalininaIFK Lidingö SOK11:09
Ella SjöbergTullinge SK11:11
Zsófia SárközyIFK Lidingö SOK11:13
Ella AnderssonOK Södertörn11:15
Kristina TedhamreSnättringe SK11:17
Malin DahlbäckOK Österåker11:19
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK11:21
Hanna LagerbergOK Södertörn11:23
Linnea JohanssonTäby OK11:25

H20

4 400 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ryan ElliotYorkshire Junior Squad12:08
Albin AnderssonTullinge SK12:10
Mattias KallhaugeSnättringe SK12:12
Filip MöllerOK Södertörn12:14
Erik HerneOK Ravinen12:16
Edvin NordströmTäby OK12:18
Felix PerssonHaninge SOK12:20
Petter BodingIFK Lidingö SOK12:22
Martin SkärlénHaninge SOK12:24
Oskar EdvardssonJärfälla OK12:26
Robert ColeVäsby OK12:28
Niklas CarlssonSundbybergs IK12:30
Axel GranqvistOK Ravinen12:32
Mattias IvaresOK Södertörn12:34
Zac HuddIFK Lidingö SOK12:36
Daniel SpencerWCOC12:38

D18

2 980 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51Emilia EngelOK Ravinen11:44
52Malin HanssonTäby OK11:46
53Evie ConwayYorkshire Junior Squad11:48
54Ylva SandénOK Södertörn11:50
55Vera RolfssonSkarpnäcks OL11:52
56Sanna HedbergOK Södertörn11:54
57Ida HofstedtTäby OK11:56
58Nina PerssonHaninge SOK11:58
59Matilda LindhSundbybergs IK12:00
60Ellinor HambergJärfälla OK12:02
61Tilda AnderssonTullinge SK12:04
62Linda RennerOK Södertörn12:06
63Petrina CostermansJärla Orientering12:08
64Lotten SandénOK Södertörn12:10
65Isabelle HodgsonYorkshire Junior Squad12:12
66Kajsa BogrenSundbybergs IK12:14
67Maja SandvikAttunda OK12:16
68Amelie RajanIFK Lidingö SOK12:18
69Katarina NorrbyOK Södertörn12:20
70Sarah PedleyYorkshire Junior Squad12:22
71Therese NilssonOK Österåker12:24
72Sara MöllerOK Södertörn12:26
73Sofia IversAttunda OK12:28
74Frida ArnessonSkarpnäcks OL12:30
75Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK12:32
76Sofia EdvardssonJärfälla OK12:34
77Emma BellanderGustavsbergs OK12:36
78Tilde BacklundOK Södertörn12:38

H18

4 120 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251Adam BrattTullinge SK11:00
252Fredrik HanssonTäby OK11:02
253Dom DakinYorkshire Junior Squad11:04
254Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK11:06
255Albin LindskogOK Ravinen11:08
256Manne HammarbergJärfälla OK11:10
257Jakob Gadefors-NauHaninge SOK11:12
258Johan CallebergSnättringe SK11:14
259Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby11:16
260Jesper LidmarSnättringe SK11:18
261Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:20
262Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11:22
263Melker ForsbergKFUM Örebro OK11:24
264Anton SilierJärfälla OK11:26
265Alfred LängheimTullinge SK11:28
266Sam DoyleYorkshire Junior Squad11:30
267Jonatan StåhlSundbybergs IK11:32
268Anton HänströmTäby OK11:34
269Carl TiemerSundbybergs IK11:36
270Matthew RochesterYorkshire Junior Squad11:38
271John WolgastSnättringe SK11:40
272Lukas WernerIFK Lidingö SOK11:42
273Alvar MelinHaninge SOK11:44
274Victor SadaranganiJärla Orientering11:46
275Niklas SvenssonJärfälla OK11:48
276Samuel LindénAttunda OK11:50
277Johannes BladhTullinge SK11:52
278Gustav WirénIFK Lidingö SOK11:54
279Johan LangerakJärfälla OK11:56
280Martin RinnbäckOK Ravinen11:58
281Pontus AxellIFK Enskede12:00
282Alexander SchandlOK Södertörn12:02
283Albin HainkeSnättringe SK12:04

D16

3 230 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Ida SvahnSöders-Tyresö11:01
202Fredrika NordquistTäby OK11:03
203Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:05
204Agnes DambergIFK Lidingö SOK11:07
205Miia RollerJärfälla OK11:09
206Vendela RundströmOK Ravinen11:11
207Emilia NilssonGustavsbergs OK11:13
208Claudine HodgsonYorkshire Junior Squad11:15
209Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11:17
210Ebba HörlingSundbybergs IK11:19
211Sofia LindhagenIFK Enskede11:21
212Madeleine GranathVäsby OK11:23
213Tove SjöbergTullinge SK11:25
214Amanda GranqvistOK Ravinen11:27
215Alicia BjörnbergSöders-Tyresö11:29
216Alexandra CrawshawYorkshire Junior Squad11:31
217Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL11:33
218Åsa SundströmJärla Orientering11:35
219Tilda MårtenssonOK Ravinen11:37
220Sofia SundinWaxholms OK11:39
221Alva BladhTullinge SK11:41
222Alex ElliotYorkshire Junior Squad11:43
223Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK11:45
224Lisa WadenbrantSundbybergs IK11:47
225Linn NilssonSöders-Tyresö11:49
226Ida HänströmTäby OK11:51
227Emma NorinSöders-Tyresö11:53
228Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK11:55
229Cecilia HectorSnättringe SK11:57
230Wilma JosefssonVäsby OK11:59
231Imogen PietersYorkshire Junior Squad12:01
232Smilla MogensenOK Ravinen12:03
233Sigrid CarlssonSundbybergs IK12:05
234Doris IkoTäby OK12:07
235Emma SvidénSöders-Tyresö12:09
236Ida ÖsterbergGustavsbergs OK12:11
237Emma AlmgrenOK Ravinen12:13
238Alicia SchandlOK Södertörn12:15
239Sandra ValjusIFK Lidingö SOK12:17
240Emma BarnardBromma-Vällingby SOK12:19
241Ronja StåhlSundbybergs IK12:21
242Wilma LeicktTullinge SK12:23
243Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö12:25
244Moa FröstadiusSundbybergs IK12:27
245Elin WolgastSnättringe SK12:29
246Lisa ThunellIFK Lidingö SOK12:31
247Maja HoppeWaxholms OK12:33
248Hedda RöstinOK Ravinen12:35
249Elisabeth LarssonOK Södertörn12:37

H16

3 720 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Marcus EkmanTäby OK11:01
302Björn RennerOK Södertörn11:03
303Anton WällstedtJärfälla OK11:05
304Mattias HedinSöders-Tyresö11:07
305Teo StruckOK Ravinen11:09
306Teodor HedbergTumba-Mälarhöjden OK11:11
307William GrunderJärfälla OK11:13
308Hampus HatlenSnättringe SK11:15
309Henrik SvenssonOK Ravinen11:17
310Justus ArenanderSkarpnäcks OL11:19
311Filip LindqvistTäby OK11:21
312Eskil WidehagSundbybergs IK11:23
313Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK11:25
314Ivar GentzJärla Orientering11:27
315Emil HelanderTullinge SK11:29
316Olle ThimbergSöders-Tyresö11:31
317Isak GeliusSnättringe SK11:33
318Olle SandströmOK Ravinen11:35
319Matthew MorrisYorkshire Junior Squad11:37
320Marcus SteneboAttunda OK11:39
321Euan TrynerYorkshire Junior Squad11:41
322Henrik LundforsIFK Enskede11:43
323Erik BovalliusJärfälla OK11:45
324Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:47
325Viktor SoneAttunda OK11:49
326Olle BrohagenOK Ravinen11:51
327Ludvig FerdmanTullinge SK11:53
328Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11:55
329Jesper ÅkessonJärfälla OK11:57
330Hugo LindskogOK Ravinen11:59
331Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK12:01
332Erik FranklingIFK Lidingö SOK12:03
333Oscar Wångberg AnelandSnättringe SK12:05
334William GarnettYorkshire Junior Squad12:07
335Wilhelm NordqvistWaxholms OK12:09
336Elis IversAttunda OK12:11
337Uno BjörklundOK Ravinen12:13
338Melker LundqvistJärfälla OK12:15
339Max ÖsterlingOK Södertörn12:17
340Anton MörkforsJärfälla OK12:19
341Sam CrawshawYorkshire Junior Squad12:21
342Filip StorellHaninge SOK12:23
343David RyderåsWaxholms OK12:25
344Morris RassètBromma-Vällingby SOK12:27
345Olle KallurOK Ravinen12:29
346Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:31
347Lukas WallhedJärla Orientering12:33
348Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK12:35
349Emil FranzénSundbybergs IK12:37
350Edvin ForsbergOK Ravinen12:39
351Melker PalmJärfälla OK12:41
352Otto BalckTäby OK12:43

D16 Kort

3 210 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Astrid RönnmarkJärfälla OK11:00

H16 Kort

3 090 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus RilegårdWaxholms OK11:00

D14

3 210 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isa CarlsundTumba-Mälarhöjden OK11:30
Carys PhoenixYorkshire Junior Squad11:32
Lovisa NordquistTäby OK11:34
Maja FalkSundbybergs IK11:36
Britta BörjessonJärla Orientering11:38
Emma HenriquesOK Södertörn11:40
Freya TrynerYorkshire Junior Squad11:40
Ingrid JohanssonSundbybergs IK11:42
Tuva HolmströmOK Ravinen11:44
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK11:46
Tilde MansénSkarpnäcks OL11:48
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK11:50
Emma HallendalIFK Enskede11:52
Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK11:54
Maja RundlöfVäsby OK11:56
Maja LiljaIFK Lidingö SOK11:58
Wilma MårtenssonOK Ravinen12:00
Molly GeliusSnättringe SK12:02
Linn De BoussardIFK Enskede12:04
Alva Lidström LauriSnättringe SK12:06
Rut LundinOK Södertörn12:08
Sara LennartssonJärla Orientering12:10
Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK12:12
Malin StrömqvistAttunda OK12:14
Nova MatthewsTullinge SK12:16
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö12:18
Elin AbelSnättringe SK12:20
Felicia StrindérIFK Enskede12:22
Alice RökenTäby OK12:24
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:26
Märta AhlquistJärla Orientering12:28
Alice HedinIFK Lidingö SOK12:30
Alma BarkstedtTäby OK12:32
Vilma NilssonAttunda OK12:34
Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK12:36
Lovisa BergstenOK Södertörn12:38
Fanny SundbergTullinge SK12:40
Elsa ForsbergJärfälla OK12:42
Klara JunegardTullinge SK12:44
Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen12:46
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK12:48
Tilda MattssonOK Södertörn12:50
Lovisa LindqvistIFK Enskede12:52

H14

3 090 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel WiknerOK Österåker11:14
Olmo CombleyYorkshire Junior Squad11:16
Linus SkattOK Södertörn11:18
Gustav LübckeOK Ravinen11:20
Axel SchölinTäby OK11:22
Arvid WestmanGustavsbergs OK11:24
Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK11:26
Marcus GrunderJärfälla OK11:28
Ludvig HagwallJärla Orientering11:30
Malte ThelanderHaninge SOK11:32
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK11:34
Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK11:36
Jonatan AndersonJärfälla OK11:38
Noa HelgarsTäby OK11:40
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:42
Edvin WollbrandOK Ravinen11:44
Jens FochsenWaxholms OK11:46
Axel TrofastTullinge SK11:48
Conrad ReuberYorkshire Junior Squad11:50
Alexander DybergIFK Lidingö SOK11:52
Ludvig Sjöberg-SvedborgBromma-Vällingby SOK11:54
Hugo SjölanderTäby OK11:56
Marcus BarbozaAttunda OK11:58
Ruben HårdSkogsluffarnas OK12:00
Erik WällstedtJärfälla OK12:02
Jonathan NilssonGustavsbergs OK12:04
Erik LundquistOK Ravinen12:06
Simon StridhSkogsluffarnas OK12:08
Anton BartschJärfälla OK12:10
Malte AlbinssonOK Österåker12:12
Viktor WistrandTullinge SK12:14
Jamie LightfootYorkshire Junior Squad12:16
Noah SantaliusVäsby OK12:18
Melvin EkSundbybergs IK12:20
Hannes MogensenOK Ravinen12:22
Erik NederheimTäby OK12:24
Erik NorinSöders-Tyresö12:26
Fabian TörnqvistAttunda OK12:28
Max ÖsterbergGustavsbergs OK12:30
Filip HatlenSnättringe SK12:32
Axel BalckTäby OK12:34
Adrian WernerIFK Lidingö SOK12:36
Gustav StorellHaninge SOK12:38
Aron HöglundTullinge SK12:40
Linus ForsbergOK Ravinen12:42
Simon LundellOK Österåker12:44
Alexander RydbergSöders-Tyresö12:46
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK12:48
Joel WallnerAttunda OK12:50
Linus NileviHaninge SOK12:52
Sebastian LindblomGustavsbergs OK12:54
Olof ArevångTullinge SK12:56
Hannes LindqvistIFK Enskede12:58
Folke KåbergOK Ravinen13:00
Malte BellanderGustavsbergs OK13:02
Elias LjungdellTäby OK13:04
Linus NilssonOK Österåker13:06
Emil AnterudVäsby OK13:08
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK13:10
Morris BjörklundOK Ravinen13:12
Arvid MyrbergerTullinge SK13:14
Nils SamrudIFK Lidingö SOK13:16
Svante SandvikAttunda OK13:18

D14 Kort

2 990 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rebecka JavehedTäby OK12:30
Lina TorbiörnssonJärla Orientering12:32

H14 Kort

2 980 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor DannesundSundbybergs IK12:30
Anton HedströmSöders-Tyresö12:32

D12

2 990 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella LindqvistTäby OK11:00
Linda StrömqvistAttunda OK11:02
Milla KlassonOK Ravinen11:04
Elsa TunbladMälarö SOK11:06
Anna FranklingIFK Lidingö SOK11:08
Thea GeliusSnättringe SK11:10
Frida DäckforsTullinge SK11:12
Emily BlythAttunda OK11:14
Emelie HolmströmTäby OK11:16
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK11:18
Julia EkOK Ravinen11:20
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK11:22
Alice HellbergSundbybergs IK11:24
Sara LiwångIFK Lidingö SOK11:26
Amanda MörkforsJärfälla OK11:28
Sara StrömqvistAttunda OK11:30
Matilda HedbergTumba-Mälarhöjden OK11:32
Viola HolmströmOK Ravinen11:34
Sofia QuasWaxholms OK11:36
Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK11:38
Nellie BolinTullinge SK11:42
Ellen SandbergIF Thor11:44
Isabel CarlssonIFK Lidingö SOK11:46
Ida RökenTäby OK11:48
Tora BjörklundOK Ravinen11:50
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK11:52
Wera BjörklundOK Ravinen11:54
Julia PetterssonJärfälla OK11:56
Maja ThimbergSöders-Tyresö11:58
Irma WidehagSundbybergs IK12:00
Alma HallstenTäby OK12:02
Elin TheanderHaninge SOK12:04

H12

2 980 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tore WestmanGustavsbergs OK11:00
Oskar BartschJärfälla OK11:02
Albin FranzénOK Södertörn11:04
Ted LagerströmAttunda OK11:06
Elliot LjungdellTäby OK11:08
Leo WisborgTullinge SK11:10
Simon TrossingTäby OK11:12
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:14
Carl WännmanOK Södertörn11:16
Simon AndersonJärfälla OK11:18
Edvin JohanssonVäsby OK11:20
Vilmer FolckeJärla Orientering11:22
Egon WistedtSundbybergs IK11:24
Wilmer HagrotTäby OK11:26
Carl ÖrnebrandJärfälla OK11:28
Albin PerssonTäby OK11:30
Max BoströmJärfälla OK11:32
Victor GranathVäsby OK11:34
Gustav NetzJärla Orientering11:36
Gustav MyrbergerTullinge SK11:38
Benjamin HjerténJärfälla OK11:40
Petter LjungquistTäby OK11:42
Ture LindskogOK Ravinen11:44
Ludvig SundströmSundbybergs IK11:46
Ruben ArenanderSkarpnäcks OL11:48
Erik BalckTäby OK11:50
Lorentz KaikkonenJärfälla OK11:52
Petter FochsenWaxholms OK11:54
Oscar LundquistOK Ravinen11:56
Edvin WallnerAttunda OK11:58

H12 Kort

2 040 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel HögbergTäby OK11:00
Fredrik RydbergSöders-Tyresö11:02
Love NorellSnättringe SK11:04

D10

2 040 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hedda TunbladMälarö SOK11:01
Elin StenkvistWaxholms OK11:03
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK11:05
Iris AhlqvistTäby OK11:07
Alva GawellIFK Lidingö SOK11:09
Ida HellbergSundbybergs IK11:11
Lovisa NederheimTäby OK11:13
Ida PetterssonJärfälla OK11:15
Moa PerssonTäby OK11:17
Sigrid MellbergWaxholms OK11:19
Agnes LübckeOK Ravinen11:21
Ella LjungdellTäby OK11:23
Nova FalkSundbybergs IK11:25
Livia QuasWaxholms OK11:27
Hanna SundströmSundbybergs IK11:29
Dagny IkoTäby OK11:31
Mira VejedalSnättringe SK11:33
Bodil JohanssonSundbybergs IK11:35
Cloe MatthewsTullinge SK11:37
Meja HelgarsTäby OK11:39
Alma OlssonTullinge SK11:41
Elin JavehedTäby OK11:43
Saga HellbergSundbybergs IK11:45
Greta SandvikAttunda OK11:47
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK11:49
Stella Näsman LandhSundbybergs IK11:51
Irma HelgarsTäby OK11:53
Ella IrweOK Ravinen11:55
Esther OlivSundbybergs IK11:57
Signe AlbinssonOK Österåker11:59
Ella HallstenTäby OK12:01
Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK12:03
Nora AhlströmIFK Enskede12:05
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK12:07
Julia HolmströmTäby OK12:09

H10

2 040 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kobbe FischerIFK Lidingö SOK12:11
Olof HagwallJärla Orientering12:13
Max LindqvistTäby OK12:15
Hugo AbelSnättringe SK12:17
Erik LjungquistTäby OK12:19
Jonas NicanderJärla Orientering12:21
Martin WännmanOK Södertörn12:23
Folke JohanssonSundbybergs IK12:25
Edvin SandbergIF Thor12:27
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK12:29
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede12:31
Malte HallmanAttunda OK12:33
Elias TrossingTäby OK12:35
Jamie RollerJärfälla OK12:37
Kuzey BasolTäby OK12:39
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK12:41
Viggo HenriquesOK Södertörn12:43
Sven BörjessonJärla Orientering12:45
Alve WistedtSundbybergs IK12:47
Theo SantaliusVäsby OK12:49
Viktor TederTäby OK12:53
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK12:55
Samuel AnderssonJärfälla OK12:57
Axel NäsmanTullinge SK12:59
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK13:01
Jonathan ChristianssonTäby OK13:03
Felix AhlströmIFK Enskede13:05
Vincent RylanderVäsby OK13:07
Liam de BoussardIFK Enskede13:09
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK13:11
Anton ThermaeniusTäby OK13:13
Aston NormarkTullinge SK13:15
Deniz BasolTäby OK13:17
Eskil MyrbergerTullinge SK13:19
Albin SandebergWaxholms OK13:21
Simon AhlströmIFK Enskede13:23
Adrian AntonssonAttunda OK13:25
Hugo NyströmOK Ravinen13:27

D35

3 050 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma TarandiIFK Lidingö SOK11:48
Sara JonassonCentrum OK11:50
Evelina EricssonSöders-Tyresö11:52
Erica BlythAttunda OK11:54
Maria HellströmVäsby OK11:56
Malin SundebyCentrum OK11:58
Jenny HallmanAttunda OK12:00
Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK12:02

H35

4 250 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingemar ÅkermanTullinge SK11:01
Johan StrandbergGustavsbergs OK11:03
Linus HolmqvistOK Österåker11:05
Peter LöfgrenTäby OK11:07
Martin AhlströmIFK Enskede11:09
Anders BoströmJärfälla OK11:11
Erik AntonssonAttunda OK11:13
Fredrik SetterqvistOK Södertörn11:15
Alexander SaersTumba-Mälarhöjden OK11:17
Björn NormarkTullinge SK11:19
Tomas HolmbergCentrum OK11:21
Jonas LundbladTullinge SK11:23
Marcus SaldeniusJärfälla OK11:25
David KlemanTäby OK11:27

D40

3 040 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Petra LjungdellTäby OK11:01
Karin AlmgrenSöders-Tyresö11:03
Jenny WallnerAttunda OK11:05
Sara AndersonJärfälla OK11:07
Ellinor MellbergWaxholms OK11:09
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK11:11
Angelica LindblomGustavsbergs OK11:13
Katrin SöderbergTäby OK11:15
Carina HallendalIFK Enskede11:17
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK11:19
Jessica StrömqvistAttunda OK11:21
Caroline WestbomOK Österåker11:23
Camilla HellströmSöders-Tyresö11:25
Anna LundquistOK Ravinen11:27
Lena BuhreAttunda OK11:29
Lena LjungquistTäby OK11:31
Lin NormarkTullinge SK11:33
Charlotte WiknerOK Österåker11:35
Eva HagwallJärla Orientering11:37
Lina MatthewsTullinge SK11:39
Karin AbelSnättringe SK11:41
Linda LönnebergTäby OK11:43
Karin ÅhlénOK Österåker11:45
Nina ErikssonSöders-Tyresö11:47
Maria HenriquesOK Södertörn11:49
Sara ForsbergJärfälla OK11:51
Malin LindskogOK Ravinen11:53
Anna HolmströmTäby OK11:55
Marianne HenkeAttunda OK11:57
Lena NileviHaninge SOK11:59
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK12:01
Annika BengtssonSöders-Tyresö12:03

H40

4 100 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:01
Gustav NäsmanHaninge SOK11:03
Torbjörn GillsparrOK Österåker11:05
Per OksvoldCentrum OK11:07
Johan HögbergTäby OK11:09
Gustav MelanderCentrum OK11:11
Johan BernhardSnättringe SK11:13
Martin TrossingTäby OK11:15
Peter SundströmSkogsluffarnas OK11:17
Mikael JanssonIFK Lidingö SOK11:19
Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF11:21
Martin LarboIFK Lidingö SOK11:23
Oskar GustafssonCentrum OK11:25
Martin JohnssonSnättringe SK11:27
Göran ThimbergSöders-Tyresö11:29
Marcus ÅhlénOK Österåker11:31
Johan LeireMälarö SOK11:33
Per GöthssonTäby OK11:35
Niclas PeterssonCentrum OK11:37
Henrik HellmanJärla Orientering11:39
Anders AbelSnättringe SK11:41
Oskar KarlinCentrum OK11:43
Stefan GranathVäsby OK11:45
Henrik NorellSnättringe SK11:47
Lars NicanderJärla Orientering11:49
Björn LjungquistTäby OK11:51
Anders WiknerOK Österåker11:53
Per-Ove MelinderTullinge SK11:55
Sverker LenasCentrum OK11:57
Robert JohanssonTäby OK11:59
Peter HemmyrJärla Orientering12:01

D45

2 560 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jessica SjöbergTullinge SK11:01
Teresia WällstedtJärfälla OK11:03
Annica HedbergOK Södertörn11:05
Maria Von SchmalenséeAttunda OK11:07
Pauline TrynerYorkshire Junior Squad11:09
Sofie HöglundJärla Orientering11:11
Jenny StruckOK Ravinen11:13
Kristin NilssonBromma-Vällingby SOK11:15
Josefin LindqvistIFK Enskede11:17
Katja KinnunenTäby OK11:19
Tina JunegardTullinge SK11:21
Michaela LundellOK Österåker11:23
Åsa RomsonHellas Orientering11:25
Lena NilssonAttunda OK11:27
Gunilla ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK11:29
Therese HolmströmOK Ravinen11:31
Camilla GöstasSöders-Tyresö11:33
Helena AnderssonJärfälla OK11:35
Stina BorängSnättringe SK11:37
Erika HörnfeldtCentrum OK11:39
Petra NicanderJärla Orientering11:41
Amanda CrawshawYorkshire Junior Squad11:43
Karin IsraelssonSöders-Tyresö11:45
Claudia QuasWaxholms OK11:47
Sofia PerssonTullinge SK11:49
Anna StrandAttunda OK11:51
Pinar BasolTäby OK11:53
Kristina AnelandOK Ravinen11:55
Kristina NorinSöders-Tyresö11:57
Anna EkOK Ravinen11:59
Lisa TörnqvistAttunda OK12:01
Eva HallstenTäby OK12:03
Åsa BörjessonJärla Orientering12:05
Hillevi EkstrandGustavsbergs OK12:07
Ann RollerJärfälla OK12:09
Petra HellbergOK Södertörn12:11
Anneli LidmarSnättringe SK12:13
Maria EdvardssonJärfälla OK12:15
Pille HedströmSöders-Tyresö12:17
Lisa LeicktTullinge SK12:19
Audrun UtskarpenIL GeoForm12:21
Nina IversAttunda OK12:23
Natasha ConwayYorkshire Junior Squad12:25
Therése JernbergWaxholms OK12:27
Ulrika ForsbergOK Ravinen12:29
Nadja DahlströmSnättringe SK12:31

H45

3 930 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas HolmgrenGustavsbergs OK11:01
Lars LindbomMälarö SOK11:03
Nick BarrableOK Ravinen11:05
Patric De BoussardIFK Enskede11:07
Björn LovangIFK Lidingö SOK11:09
Stefan P SvanströmOK Österåker11:11
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK11:13
Jonas ÅströmJärfälla OK11:15
Henrik MorastHaninge SOK11:17
Jonas KastenholmAttunda OK11:19
Pär LiljaIFK Lidingö SOK11:21
Niklas HenrikssonAttunda OK11:23
Johan LindqvistTäby OK11:25
Stefan NorlinIFK Enskede11:27
Per LembreJärla Orientering11:29
Björn LundquistOK Ravinen11:31
Henrik LundqvistJärfälla OK11:33
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:35
Carl Johan ArevångTullinge SK11:37
Johan TirénSkogsluffarnas OK11:39
Anders KällTumba-Mälarhöjden OK11:41
Henrik BladhTullinge SK11:43
Christopher LindqvistIFK Enskede11:45
Mikael NyströmOK Ravinen11:47
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK11:49
Roland PerssonSkarpnäcks OL11:51
Tomas HenrikssonAttunda OK11:55
Hans LiwångIFK Lidingö SOK11:57
Tomas JonssonJärfälla OK11:59
Lasse ForsbergOK Ravinen12:01
Nils EdvardssonJärfälla OK12:03
Magnus StrömqvistAttunda OK12:05
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK12:07
Tomas EklundSkogsluffarnas OK12:09
Calle BohmanHellas Orientering12:11
Pete TrynerYorkshire Junior Squad12:13
Niklas HallHaninge SOK12:15
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:17
Martin BellanderGustavsbergs OK12:19
Lars SegermanSkarpnäcks OL12:21
Andreas FredrikssonAttunda OK12:23
Ola CarlénBromma-Vällingby SOK12:25
Daniel BoströmIFK Lidingö SOK12:27
Patrik FriskGustavsbergs OK12:29
Stefan NorinSöders-Tyresö12:31
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK12:33
Martin LindskogOK Ravinen12:35
Henrik TrofastTullinge SK12:37
Henrik FranzonOK Älvsjö-Örby12:39
Mark ÅkessonJärfälla OK12:41
Henrik SjögrenHaninge SOK12:43
Johan NäsmanTäby OK12:45
Jacob BolinTullinge SK12:47
Mats HainkeSnättringe SK12:49
Magnus BurlingFredrikshofs IF Skid & OK12:51
Thierry ReignierJärfälla OK12:53
Christoffer NorrmanAttunda OK12:57
Johan NäslundÖstersunds OK12:59
David HedbergTumba-Mälarhöjden OK13:01
Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK13:03

D50

2 420 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anette BrunanderAttunda OK11:01
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:03
Anna EngquistHaninge SOK11:05
Anna-Lena LängheimTullinge SK11:07
Lena BrobergSnättringe SK11:09
Annika LindbergAttunda OK11:11
Louise NilssonJärfälla OK11:13
Ann GranqvistOK Ravinen11:15
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL11:17
Anna SundbergOK Södertörn11:19
Katarina RundströmIFK Enskede11:21
Birgitta AlmMotala AIF OL11:23
Annica JanssonIFK Lidingö SOK11:25
Anna Martinsson-KarlssonAttunda OK11:27
Eva GustavssonHellas Orientering11:29
Yvonne AnderssonTullinge SK11:31
Pia HellgrenOK Södertörn11:33
Kristina MarteliusAttunda OK11:35
Johanna AnderssonNynäshamns OK11:37
Susanne BovalliusJärfälla OK11:39
Ileana von MelenIFK Enskede11:41
Anethe MansénSkarpnäcks OL11:43
Anna LindellGustavsbergs OK11:45
Monica HatlenSnättringe SK11:47
Anna PernebyTullinge SK11:49
Kajsa GradinAttunda OK11:53
Ylva TederTäby OK11:55
Andrea SilierJärfälla OK11:57
Karin SteneboAttunda OK11:59
Anna TedhamreSnättringe SK12:01
Jeanette JonssonOK Österåker12:03
Maria ColeVäsby OK12:05
Madeleine LimparAttunda OK12:07
Anneli RundlöfVäsby OK12:09
Karin TidevallSkogsluffarnas OK12:11
Ylva RudanderJärla Orientering12:13
Nina KarlssonIFK Lidingö SOK12:15
Lena SundqvistTullinge SK12:17
Agnes ModinBromma-Vällingby SOK12:19
Ann FranzénOK Södertörn12:21
Carin HomannJärfälla OK12:23
Charlotta GibergHellas Orientering12:25
Monica RoosAttunda OK12:27

H50

3 520 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter JakobssonOK Södertörn11:00
Fredrik MorastHaninge SOK11:02
Sven JohanssonTäby OK11:04
Olle SjöforsOK Älme11:06
Lars Håkan SandvikAttunda OK11:08
Ola KåbergOK Ravinen11:10
Per NilssonJärfälla OK11:12
Johan LundvallTäby OK11:14
Per ForsbergIFK Enskede11:16
Erik BerggrenTullinge SK11:18
Jonas CarlssonIFK Lidingö SOK11:20
Mats ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK11:22
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL11:24
Mattias SkepplingOK Södertörn11:26
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK11:28
Anders ThuresonHellas Orientering11:30
Lars KlassonOK Ravinen11:32
Johan JakobssonLånghundra IF11:34
Johan HofstedtTäby OK11:36
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK11:38
Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:40
Lars SjöbergTullinge SK11:42
Paul TederTäby OK11:44
Neil ConwayYorkshire Junior Squad11:46
Johan LidmarSnättringe SK11:48
Tomas MattssonOK Södertörn11:50
Joakim PerssonHaninge SOK11:52
Patrik LeicktTullinge SK11:54
Jörgen ÖrnebrandJärfälla OK11:56
Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL11:58
Göran LängheimTullinge SK12:00
Oskar NederheimTäby OK12:02
Andreas GrunderJärfälla OK12:04
Per WollbrandOK Ravinen12:06
Ulrik IversAttunda OK12:08
Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK12:10
Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby12:12
Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK12:14
Mats SandinHaninge SOK12:16
Martin BjörklundOK Ravinen12:18
Jonas KarlssonVäsby OK12:20
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK12:22
Donald StaudteJärla Orientering12:24
Ola BengtssonTäby OK12:26
Per MårtenssonOK Ravinen12:28
Jan StridhSkogsluffarnas OK12:30
Nils EklöwOK Södertörn12:32
Johan BalckTäby OK12:34
Jonatan LindellGustavsbergs OK12:36
Petri SantaliusVäsby OK12:38
Mats KarlssonSnättringe SK12:40
Eric HuijsersHammarby IF OF12:42
Eric RollerJärfälla OK12:44
Daniel HelanderTullinge SK12:46
Mikael NybergHellas Orientering12:48
Conny StrandbergGustavsbergs OK12:50
Per SchölinTäby OK12:52
Urban FreijSnättringe SK12:54
Torgny RundlöfVäsby OK12:56
Kenneth JönssonTullinge SK12:58
Allan MogensenOK Ravinen13:00
Mats EkmanTäby OK13:02
Hans JonssonVäsby OK13:04
Magnus KjellstrandTumba-Mälarhöjden OK13:06
Klas BirgerssonLånghundra IF13:08
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK13:10
Peter LandénGustavsbergs OK13:12
Fredrik SteneboAttunda OK13:14
Per FranzénOK Södertörn13:16
Mikael NordquistTäby OK13:18
Kjell AlmgrenOK Ravinen13:20
Tomas SandqvistVäsby OK13:22
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK13:24

D55

2 360 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:01
Ulla MolinAttunda OK11:03
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK11:05
Christel NilssonHaninge SOK11:07
Birgitta OlssonTäby OK11:09
Marie MalmborgSöders-Tyresö11:11
Berit AslaksenJärfälla OK11:13
Maria BrattTullinge SK11:15
Ingalill KåbergOK Ravinen11:17
Jacky DakinYorkshire Junior Squad11:19
Elisabeth HectorSnättringe SK11:21
Annika SvenssonSolna OK11:23
Gunilla ThunstedtJärfälla OK11:25
Karin ForsbergTullinge SK11:27
Kia NordströmTäby OK11:29
Charlotte EngesAttunda OK11:31
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL11:33
Monica FröjdSnättringe SK11:35
Johanna SundströmJärla Orientering11:37
Eva SvanbergJärfälla OK11:39
Marita AxelssonOK Ravinen11:41
Karin GreilertHaninge SOK11:43
Kristina BergstrandSöders-Tyresö11:45

H55

3 040 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mike PedleyYorkshire Junior Squad12:05
Hans SundqvistTullinge SK12:07
Michael GranqvistOK Ravinen12:09
Leif MörkforsJärfälla OK12:11
Stefan MarteliusAttunda OK12:13
Staffan ZillingOK Södertörn12:15
Per-Anders LindgrenCentrum OK12:17
Anders MattssonOK Älvsjö-Örby12:19
Per WolgastSnättringe SK12:21
Gunnar SkärlénHaninge SOK12:23
Per BacklundOK Södertörn12:25
Johan PalmgrenTäby OK12:27
Jan FrödinIFK Enskede12:29
Anders ÖnerudOK Ravinen12:31
Jonas BystedtJärfälla OK12:33
Rikard ImarkTullinge SK12:35
Håkan RedtzerAttunda OK12:37
Frank SteinerJärfälla OK12:39
Mats BernSnättringe SK12:41
Lars GreilertHaninge SOK12:43
Pär WestbladOK Ravinen12:45
Leif LundinJärla Orientering12:47
Johan StridhAttunda OK12:49
Tommy HolmérVäsby OK12:51
Mats NordTumba-Mälarhöjden OK12:53
Mats JavehedTäby OK12:55
Kent BergmanOK Ravinen12:57
Claes RennerOK Södertörn12:59
Håkan RolfssonSkarpnäcks OL13:01
Thomas CallebergSnättringe SK13:03
Peter EnokssonOK Österåker13:05
Per SjökvistTäby OK13:07
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK13:09
Anders LundJärfälla OK13:11
Mats FryxellTullinge SK13:13
Göran HanssonTäby OK13:15
Lars PalmqvistJärfälla OK13:17
Janne NilssonCentrum OK13:19
Kalle PerssonAttunda OK13:21
Ove RinnbäckOK Ravinen13:23
Jan LavénGustavsbergs OK13:25
Jörgen HectorSnättringe SK13:27
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK13:29
Piero SannicolòTullinge SK13:31
Per KallhaugeSnättringe SK13:33
Patrik AhlgrenTäby OK13:35
Anders WinaldHellas Orientering13:37
Håkan DahlbäckOK Österåker13:39
Göran HellgrenOK Södertörn13:41
Jan NettelbjerJärfälla OK13:43

D60

2 360 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Christine SchunnessonAttunda OK11:49
Ulla WesterlundTäby OK11:51
Kristina HammarfalkÖstersunds OK11:53
Anita KarlssonOK Södertörn11:55
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby11:57
Karin IvarssonHaninge SOK11:59
Christina NordströmBodens Bandyklubb OS12:01
Barbro LönnkvistTullinge SK12:03
Åsa SundbergOK Södertörn12:05
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL12:07
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby12:09
Eva MolénSkarpnäcks OL12:11
My RönnolsTäby OK12:13
Eva WareniusAvesta OK12:15
Susanne HolmbergOK Södertörn12:17
Margareta GranbergOK Älvsjö-Örby12:19

H60

3 180 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders HedbergSnättringe SK11:01
Stefan SundeliusJärfälla OK11:03
Mikael SternJärla Orientering11:05
Jan EskilssonHaninge SOK11:07
Lars RönnolsTäby OK11:09
Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF11:11
Jörgen KarlssonAttunda OK11:13
Matts AnderssonOK Ravinen11:15
Tommy WendtHellas Orientering11:17
Tapani MattusIFK Lidingö SOK11:19
Peter LundbergJärfälla OK11:21
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK11:23
Ulf LindbergSnättringe SK11:25
Karl-Gunnar KarnebäckAttunda OK11:27
Sten-Olof MatssonLeksands OK11:29
Peter KarlbergSnättringe SK11:31
Anders LöfgrenJärfälla OK11:33
Ulf BurmanGustavsbergs OK11:35
Lars LönnkvistTullinge SK11:37
Glenn WiderströmOK Ravinen11:39
Göran IvarezOK Södertörn11:41
Göran NilssonSnättringe SK11:43
Kenneth PetterssonJärfälla OK11:45
Ola NyqvistOK Södertörn11:47
Johnny JunegardTullinge SK11:49
Björn JakobssonTäby OK11:51
Håkan SjunnestrandSolna OK11:53
Peter OlssonTäby OK11:55
Sven-Anders OlssonAttunda OK11:57
Mikael ByströmJärfälla OK11:59
Curt RahlénOK Ravinen12:01
Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:03
Rolf KarlssonJärla Orientering12:05
Christer HördellSöders-Tyresö12:07
Lars ForsbergOK Ravinen12:09
Lars HagrotTäby OK12:11
Hans TarandiIFK Lidingö SOK12:13
Lars AnderssonOK Södertörn12:15
Roland NorellSöders-Tyresö12:17
Gunnar SvanbergJärfälla OK12:19

D65

2 220 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena JanssonJärla Orientering11:00
Ulla ClevnertSpårvägens OK11:02
Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:04
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:06
Helena KorhonenHaninge SOK11:08
Berit HolmgrenSpårvägens OK11:10
Ingrid GraneliHaninge SOK11:12
Margareta HallménAttunda OK11:14
Agneta PorkénFredrikshofs IF Skid & OK11:16
Margareta AnderssonHellas Orientering11:18

H65

2 560 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran HanssonTäby OK12:01
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn12:03
Leif JonssonGustavsbergs OK12:05
Bo DavidssonSolna OK12:07
Reijo KorhonenHaninge SOK12:09
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12:11
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn12:13
Per ÖhlundGustavsbergs OK12:15
Sven-Inge NylundJärfälla OK12:17
Sune SisellOK Södertörn12:19
Thomas WesterGustavsbergs OK12:21
Sven HedmanAttunda OK12:23
Leif ÅkerblomOK Österåker12:25
Eidar LindgrenOK Ravinen12:27
Jörgen HellbergTäby OK12:29
Anders HallménAttunda OK12:31
Kjell HolmbergOK Södertörn12:33
Lars BoudrieVäsby OK12:35
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK12:37
Roland WareniusAvesta OK12:39
P-O IvarssonHaninge SOK12:41
Anders SohlbergOK Södertörn12:43
Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK12:45
Ingemar GardSöders-Tyresö12:47
Ulf FranzénCentrum OK12:49
Olle BlomgrenOK Södertörn12:51
Per Ove WallénTäby OK12:53
Björn LindgrenOK Österåker12:55
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby12:57

D70

2 220 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin TibbelinAttunda OK11:44
Birgitta NylundJärfälla OK11:46
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK11:48
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF11:50
Birgitta BillstamJärfälla OK11:52
Kerstin RosengrenAttunda OK11:54
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK11:56
Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK11:58
Maria EhnTullinge SK12:00
Anne LundmarkJärfälla OK12:02
Kristina Nygren FriskAttunda OK12:04
Margareta HagstedtVäsby OK12:06
Ingalill TimgrenOK Österåker12:08
Marianne SellgrenSigtuna OK12:10
Carin RunqvistJärfälla OK12:12
Anna BlomgrenTullinge SK12:14

H70

2 420 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb12:31
Leif NordinAttunda OK12:33
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden12:35
Jan BojlingSolna OK12:37
Lars StrinnholmÖstersunds OK12:39
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK12:41
Ingemar LarssonTullinge SK12:43
Leif CarlssonSkarpnäcks OL12:45
Urban BoströmSolna OK12:47
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF12:49
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK12:51
Göran LarboAttunda OK12:53
Lars GrankvistTäby OK12:55
Christer GalleMälarö SOK12:57
Bertil ThyrFredrikshofs IF Skid & OK12:59
Per-Johan VikforsOK Österåker13:01
Per-Erik WåhlbergOK Linné13:03
Anders GärderudEnebybergs IF13:05
Göran FriskAttunda OK13:07
Åke LewanderSkarpnäcks OL13:09
Bo NorbäckTullinge SK13:11
Anders SellgrenSigtuna OK13:13

D75

2 220 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gun LarssonHammarby IF OF12:20
Berit LindungerHaninge SOK12:22
Yvonne RoosAttunda OK12:24
Elisabet ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK12:26
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK12:28
Marianne BernhedTolered-Utby Ol-klubb12:30

H75

2 360 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf ÖhrnNynäshamns OK12:23
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK12:25
Ronny HedlundOK Södertörn12:27
Lars NordinSolna OK12:29
Bo RomsonHellas Orientering12:31
Håkan SjökvistSöders-Tyresö12:33
Jan LarssonTullinge SK12:35
Stellan FehrnströmEnebybergs IF12:37
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö12:39
Håkan BoijeAttunda OK12:41
Torbjörn TirénHellas Orientering12:43
Ove ForsbergTurebergs IF SOK12:45
Göran JohanssonSnättringe SK12:47
Ingvar LarssonGustavsbergs OK12:49
Kurt AnderssonEnebybergs IF12:51
Bo HedlundIFK Enskede12:53
Lars JonassonJärfälla OK12:55
Leif StrandbergGustavsbergs OK12:57
Kenneth BerglundHellas Orientering12:59
Sverre JonssonOK Ravinen13:01
Björn ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK13:03
Jan SöderbergIFK Lidingö SOK13:05
Leif HermundstadSnättringe SK13:07
Börje LenasSkogsluffarnas OK13:09

D80

2 040 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK11:00
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF11:02
Margareta WallénTäby OK11:04
Gunvor GranathNynäshamns OK11:06
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:08
Britt ErikssonHammarby IF OF11:10
Gunnel JunegardOK Södertörn11:12
Ann SjöbergEnebybergs IF11:14

H80

2 040 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF11:58
Bjarne ErlandssonHammarby IF OF12:00
Lars RoosAttunda OK12:02
Roland LöwgrenSpårvägens OK12:04
Rune CarlssonSundbybergs IK12:06
Leif JehanderBromma-Vällingby SOK12:08
Lars LöthmanJärfälla OK12:10
Per-Olof ErikssonOK Hammaren12:12
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK12:14
Lars CedérusSnättringe SK12:16
Hugo IsgrenIFK Enskede12:18
Carl LangOK Österåker12:20
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK12:22
Leif LundquistEnebybergs IF12:24
Lars-Erik LindellVäsby OK12:26

H85

2 040 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK12:30
Roland BolinSnättringe SK12:32
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby12:34
Yngve HedbergSnättringe SK12:36
Alf PerssonOK Österåker12:38
Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK12:40

Inskolning

1 660 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Liv SanderiAttunda OK11:00:20
Hedvig LindahlLjungskile FK11:00:24
Stellan LindahlLjungskile FK11:00:26
Melker BurlingFredrikshof IF CK11:04:55
Dina SkattOK Södertörn11:16:10
Emme AnderssonKlubblös11:45:36
Walter AnderssonKlubblös11:45:37
Frej MathisenKlubblös11:45:44
Ebba HardellKlubblös12:12:00
Otto FrendeliusIFK Lidingö SOK12:43:39
Mario Warg TjernbergTumba-Mälarhöjden OK12:45:04
Florence NormarkTullinge SK12:52:55
Alvar SteenSnättringe SK12:54:21

U1

2 120 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leia JanssonIFK Lidingö SOK11:00:03
Inez HellbergOK Södertörn11:00:10
Elliot HemmyrJärla Orientering11:00:27
Alexander NilssonMälarö SOK11:01:33
Melker HallmanAttunda OK11:05:26
Melker WisborgTullinge SK11:06:41
Nora TunbladMälarö SOK11:08:01
Mattias WestermarkTäby OK11:10:03
Isak PerssonTäby OK11:18:11
Max LeireMälarö SOK11:21:46
Emmy StrömbladWaxholms OK11:21:50
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK11:24:03
Maria KaikkonenJärfälla OK11:28:28
Sixten HörnfeldtOK Älvsjö-Örby11:39:45
Emil ThimbergSöders-Tyresö11:47:09
Tyra StrandbergGustavsbergs OK11:53:28
Albert IrweOK Ravinen11:56:58
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK12:04:49
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOK12:07:03
Freja SöderbergTäby OK12:16:14
Filip SoneAttunda OK12:17:33
Elias SandebergWaxholms OK12:19:43
Tilda HemmyrJärla Orientering12:25:12
Juni RylanderVäsby OK12:34:14
Saga WallnerAttunda OK12:34:30
Nike VejedalSnättringe SK12:42:14
Oscar JuhlinKlubblös12:44:00
Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK12:44:04
Meja JuhlinKlubblös12:48:15
Axel ThermaeniusTäby OK13:00:30

U2

2 150 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa HallHaninge SOK11:00:00
William LindelöfSundbybergs IK11:00:00
Valter EdvardssonTumba-Mälarhöjden OK11:00:20
Erica JohanssonTäby OK11:03:28
Elin StorellHaninge SOK11:05:15
Emilia NilssonMälarö SOK11:08:02
Märta NilssonWaxholms OK11:10:19
Astrid NilssonWaxholms OK11:10:20
Iris Da SilvaWaxholms OK11:12:41
Penny Da SilvaWaxholms OK11:12:46
Melker HagwallJärla Orientering11:22:08
Milton DalerusIFK Lidingö SOK11:27:13
Hedda MogensenOK Ravinen11:28:00
Maximilian JohanssonIFK Lidingö SOK11:40:18
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK11:52:15
Ellinor StareniusSnättringe SK11:53:14
Amanda HedbergTumba-Mälarhöjden OK11:56:12
Siri HåstadBromma-Vällingby SOK12:06:57
Tom ValjusIFK Lidingö SOK12:11:21
Tilde JanssonIFK Lidingö SOK12:13:14
Per NicanderJärla Orientering12:33:20

U3

3 070 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torun Berneklint RhedinWaxholms OK11:10:11

Öppen 1

2 150 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan DahlgrenGustavsbergs OK11:44:02
Ilon HolmströmOK Ravinen12:37:18

Öppen 3

3 070 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
tANJA rINGQVISTTäby OK11:00:15
Petter WahlgrenKlubblös11:00:31
Truls MansénSkarpnäcks OL11:01:03
Alice RuthströmJärla Orientering11:03:34
Jack CarlsundTumba-Mälarhöjden OK11:04:06
Ulla KarnebäckAttunda OK11:05:28
Nenette DäckforsTullinge SK11:05:39
Anna PalmJärfälla OK11:06:01
Evelina LiljebergKlubblös11:10:15
Marita JohanssonOK Stigen11:11:33
Helena FalkTäby OK11:16:54
Ewa BerggrenÖstersunds OK11:19:26
Emelie RökenTäby OK11:26:11
Åsa HanssonTullinge SK11:28:07
Helena SellmarkJärfälla OK11:28:38
Maria MarquezTumba-Mälarhöjden OK11:36:12
Claes RundströmOK Älvsjö-Örby11:36:52
Emilia HagrotTäby OK11:39:05
Svante BrohagenOK Ravinen11:47:15
Eva HagrotTäby OK11:51:12
Eva OlssonKlubblös11:52:36
Erland LjungströmGustavsbergs OK11:56:02
Marie ÖhlundGustavsbergs OK11:59:34
Matilda BosonSigtuna OK12:04:17
Bella GleisnerKlubblös12:07:19
Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL12:07:24
Ingrid Maria LindgrenCentrum OK12:08:43
Tomas NetzJärla Orientering12:13:10
Lena NilssonOK Österåker12:18:47
David UlanderKlubblös12:21:08
Malin UlanderKlubblös12:21:09
Henrik JanssonKlubblös12:26:03
Sofie SandbergIF Thor12:27:00
Annica AhlgrenTäby OK12:48:43
Kajsa DahlerusIFK Lidingö SOK12:49:21

Öppen 5

3 430 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise LindellGustavsbergs OK11:00:00
Pasi ValjusIFK Lidingö SOK11:00:00
Jerker RuthströmJärla Orientering11:00:08
Elin HardellKlubblös11:00:18
Björn AnderssonTäby OK11:01:30
Anton SteenTumba-Mälarhöjden OK11:02:02
Cecilia NorellSnättringe SK11:02:42
Anna TrossingTäby OK11:03:03
Sarkozy GergelyKlubblös11:03:36
Stefan HörnströmKlubblös11:03:40
Conny SvahnSöders-Tyresö11:03:58
Cecilia NilssonGustavsbergs OK11:05:08
Håkan FalkOK Ravinen11:05:37
Jörgen DäckforsTullinge SK11:05:43
Sara RuneborgAttunda OK11:06:06
Malin MårtenssonOK Ravinen11:06:41
Fredrik WännmanOK Södertörn11:16:18
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK11:16:41
Anders HänströmTäby OK11:17:46
Rikard MatssonLeksands OK11:18:16
Henrik HanssonJärfälla OK11:19:37
Annica LübckeOK Ravinen11:23:46
Per LjungCentrum OK11:25:25
Patrick SiegbaanFriskis11:27:33
Anders KarnebäckKlubblös11:28:26
Bo NybergIBM Club Sweden11:28:50
Niklas SkerfvingKlubblös11:29:32
Elin NilssonCentrum OK11:32:19
Erica StrandbergGustavsbergs OK11:34:02
Elias LindqvistKlubblös11:34:36
Samantha AhlgrenCentrum OK11:35:49
David EricsonFK Åsen11:35:56
Johan ElghCentrum OK11:36:55
Ingemar TedhamreSnättringe SK11:37:03
Katja HedbergTumba-Mälarhöjden OK11:39:14
Henrik OlssonHellas Orientering11:40:10
Robin LjungdellTäby OK11:40:35
Lars-Olof LarssonTäby OK11:42:55
Kristina ThimbergSöders-Tyresö11:47:18
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK11:48:36
David LifTumba-Mälarhöjden OK11:48:57
Mats BrohagenOK Ravinen11:50:20
Ylva SvärdströmOK Ravinen11:51:09
Anita LindbohmSkarpnäcks OL11:51:14
Stefan PalmOK Roslagen11:52:07
Helen Attmarsson RydenKlubblös11:52:23
Thomas RydenKlubblös11:52:26
Mats EklundKlubblös11:52:34
Fredrik StareniusSnättringe SK11:53:18
Katja LeicktTullinge SK11:54:25
Karin TunbladMälarö SOK11:57:37
Carl-Johan NilssonWaxholms OK11:58:07
Frej FredmanCentrum OK11:59:07
Peter HanssonKlubblös12:02:09
Christin ForsbergOK Ravinen12:03:05
Elisabeth LindstedtOK Ravinen12:11:10
Henrik SandebergWaxholms OK12:14:10
Helene InfeldtKlubblös12:20:30
Helene EklundOK Södertörn12:27:06
Karin HärbergJärla Orientering12:28:14
Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK12:31:18

Öppen 7

3 000 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders S NybergSäterbygdens OK11:00:27
Heidi BjerkhaugOK Ravinen11:00:49
Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK11:01:09
Helena GanslandtIFK Lidingö SOK11:02:07
Desirée SegerslättSkåneslättens OL11:02:19
Anna-Karin FridmarGustavsbergs OK11:03:24
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL11:03:40
Stefan NorellAttunda OK11:04:03
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK11:04:25
Hanna NyquistIK Uven11:04:29
Björn BoströmJärfälla OK11:04:47
David IlicOK Paracin11:04:56
Loke SundbergOK Södertörn11:05:13
Mattias AdlerSkogsluffarnas OK11:05:18
Lars WestinVallentuna-Össeby OL11:05:46
Jan BrundellSolna OK11:06:15
Anders NauHaninge SOK11:06:43
Anton AlverbäckCentrum OK11:07:02
Stefan FerdmanTullinge SK11:07:23
Daniel EkenstedtTullinge SK11:07:24
Peter SelgKlubblös11:07:53
Ina WidegrenSkogsluffarnas OK11:08:19
Ella KarlssonSnättringe SK11:08:54
Tommy AnderssonSöders-Tyresö11:09:41
Bo JohanssonOK Stigen11:10:30
Anna CarlsundTumba-Mälarhöjden OK11:11:08
Kjell OhlssonFredrikshofs IF Skid & OK11:11:47
Terese EklövTumba-Mälarhöjden OK11:12:16
Felicity BrownIFK Lidingö SOK11:12:53
Henning BennetTäby OK11:13:37
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby11:14:08
Inger SörlenTäby OK11:15:06
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:17:08
Fredrik SundströmIFK Lidingö SOK11:17:50
Marianne ÅhlénOK Österåker11:18:17
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL11:18:42
Marcus WestinSkogsluffarnas OK11:19:13
Linda RuthströmJärla Orientering11:20:05
Isabella NilssonGustavsbergs OK11:21:06
Lovisa NilssonAttunda OK11:21:55
Frida HectorSnättringe SK11:22:32
Karolin NilssonMälarö SOK11:23:18
Leif AlmtorpLånghundra IF11:24:36
Dora KockJärfälla OK11:27:29
Richard NilssonGustavsbergs OK11:30:05
Gunnar EhnTullinge SK11:36:12
Mats BeimingOK Österåker11:37:04
Magnus SneitzJärfälla OK11:50:07
Joakim AlmtorpLånghundra IF11:50:37
Robert WesterdahlTäby OK11:50:48
Matilda HektorAttunda OK11:53:08
Thomas WestermarkTäby OK11:54:03
Håkan KallurOK Ravinen11:54:44
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:55:44
Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL11:56:26
Anki CederbaumWaxholms OK11:56:56
Sven-Eric AmrénSnättringe SK11:57:52
Carin RosénGustavsbergs OK11:59:11
Lina GustafssonVittjärvs IK11:59:20
Jonas EsbjörnssonFrösö IF12:02:07
Anna LundemoKlubblös12:07:07
Åke AndreassonGustavsbergs OK12:12:09
Martin ErikssonOK Södertörn12:12:53
Nicklas BerneklintWaxholms OK12:13:37
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK12:17:28
Per ÅnmarkTumba-Mälarhöjden OK12:18:06
Sara WimanJärfälla OK12:20:08
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK12:25:03
Camilla BennetTäby OK12:26:15
Pia BellanderGustavsbergs OK12:26:17
Henrik HagwallJärla Orientering12:31:31
Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK12:35:19
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK12:41:11
Ann BergmanOK Ravinen12:43:17
Berit EkmanTäby OK12:45:05
Lovisa HöglundTullinge SK12:46:05
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL12:59:19

Öppen 8

4 400 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan FochsenWaxholms OK11:00:00
Niklas WansölinOK Ravinen11:00:06
Fredrik AnderssonSOK Joar Viking Enköpin11:01:00
Björn LinderGustavsbergs OK11:02:02
Ida GawellIFK Lidingö SOK11:02:08
Stefan WisborgTullinge SK11:02:39
Magnus HagfjärdSöders-Tyresö11:02:47
Jakob SegerslättSkåneslättens OL11:03:28
Henrik SpovinKlubblös11:03:30
Gustaf GergeCentrum OK11:04:09
Klas GranlundKlubblös11:04:44
Börje PerssonOK Ravinen11:06:40
Niclas LarssonAttunda OK11:07:32
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL11:08:28
Martin RosénOK Stigen11:08:59
Elias MölnvikNTNUI11:09:32
Jonas SjöblomAttunda OK11:10:01
Fredrik MaxénKlubblös11:11:07
David FriebergKlubblös11:11:37
Jesper LagerbergOK Södertörn11:12:08
Magnus JosefssonVäsby OK11:15:30
Christin SöderqvistOK Ravinen11:16:27
Nigel ColeVäsby OK11:18:12
My HeinrupJärla Orientering11:18:47
Julia ScherlinNyköpings OK11:19:15
Torbjörn ThufvessonCentrum OK11:19:57
Tomas SjökvistOK Österåker11:21:40
Mattias MillingerJärla Orientering11:24:18
Björn NyqvistOK Södertörn11:26:20
Niklas AhlqvistSundbybergs IK11:27:08
Harald BauerIFK Lidingö SOK11:27:36
Niclas RökenTäby OK11:27:58
Anna RökenTäby OK11:29:15
Robin WesterlundTäby OK11:32:08
Henrik AnderssonStockholm Gigolo11:33:23
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL11:42:13
Sara SundinWaxholms OK11:46:16
Olof SundströmTäby OK11:48:32
Andreas PetterssonAttunda OK11:52:44
Petra SundströmTäby OK11:54:49
Johan HedmanSöders-Tyresö11:55:21
Annie ForsbergOK Ravinen11:59:26
Mårten AxelssonOCR Stockholm IF12:04:15
Klara HåstadBromma-Vällingby SOK12:04:59
Jonny BobergBromma-Vällingby SOK12:05:27
Kent PetterssonOK Ravinen12:06:21
Julien DentIFK Lidingö SOK12:06:51
Niklas WraneSöders-Tyresö12:09:10
Niclas NilssonOK Österåker12:09:43
Maria MogensenOK Ravinen12:12:18
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK12:13:31
Johan HörnfeldtOK Ravinen12:13:56
Lars Håkan SandvikAttunda OK12:15:21
Tomas UlanderKlubblös12:22:25
Christoffer SandbergIF Thor12:23:50
Vojtech KettnerIFK Mora OK12:32:08
Takumi IkedaOK Linné12:37:38
Torbjörn JohanssonOK Södertörn12:41:09
Hideto TakahashiOK Linné12:41:51
Erik VallgårdaKlubblös12:43:42
Johan HardellKlubblös12:49:26
Anders RyrmanCentrum OK12:51:19
Tobias SvenssonOK Österåker12:56:36

Annonser

Mila