Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, stafett, Stockholm

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, stafett, Stockholm
Arrangörsorganisation: Skarpnäcks OL
Datum: söndag 8 september 2019

D12

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101Attunda OK 110:45
1011. Sara Strömqvist
1012. Linda Strömqvist
1012. Greta Sandvik
1013. Emily Blyth
102IFK Lidingö SOK 110:45
1021. Astrid Skantze
1022. Sara Liwång
1022. Isabel Carlsson
1022. Irma Jarlemark
1023. Anna Frankling
103IFK Lidingö SOK 210:45
1031. Ebba Frendelius
1032. Ingrid Samrud
1032. vacant
1032. vacant (vacant)
1033. Alva Gawell
104Järfälla OK 110:45
1041. Fiffi Malmström
1042. Amanda Mörkfors
1042. Sophia Örnebrand
1042. Sigrid Alm
1043. Julia Pettersson
105Järla Orientering 110:45
1051. Disa Utbult
1052. Alice Ruthström
1052. Cecilia Rangdag
1052. Alma Rothschild
1053. Mirjam Costermans
106Mälarö SOK 110:45
1061. Ida Zeffer
1062. Alva Widegren
1062. Hedda Tunblad
1062. Elsa Tunblad
1063. Molly Boman
107OK Ravinen 110:45
1071. Viola Holmström
1072. Milla Klasson
1072. Frida Ekblad
1072. Wera Björklund
1073. Julia Ek
108OK Älvsjö-Örby 110:45
1081. Isabel Olare
1082. Maja Gustafsson
1082. Tove Nordström
1083. Maja Gustafsson
109Snättringe SK 110:45
1091. Ylva Remén
1092. Mira Vejedal
1092. Linnea Starenius
1092. vacant
1093. Kerstin Christie
110Sundbybergs IK 210:45
1101. Bodil Johansson
1102. Ida Hellberg
1102. Esther Oliv
1102. Cornelia Näsman Landh
1103. Selma Sundberg
111Sundbybergs IK 110:45
1111. Sofia Dell'Orto
1112. Stella Näsman Landh
1112. Alice Slars Paulsson
1112. Nova Falk
1113. Alice Hellberg
112Söders-Tyresö 110:45
1121. Elin Almgren
1122. Ebba Sahlstedt
1122. Nike Mair Hassler
1122. Nova Dahlstedt
1123. Maja Thimberg
113Tullinge SK 110:45
1131. Fanny Bergman
1132. Cloe Matthews
1132. Ida Andersson
1132. Ellen Nybäck
1133. Frida Däckfors
114Tumba-Mälarhöjden OK 110:45
1141. Liv Mårtensson
1142. Viola Saers
1142. Emelie Hellström
1142. vacant
1143. Matilda Hedberg
115Täby OK 310:45
1151. Moa Persson
1152. Dagny Iko
1152. vacant
1153. Ella Lindqvist
116Täby OK 210:45
1161. Elin Javehed
1162. Irma Helgars
1162. Lovisa Nederheim
1163. Emelie Holmström
117Täby OK 110:45
1171. Alma Hallsten
1172. Meja Helgars
1172. Iris Ahlqvist
1173. Julia Holmström
118Väsby OK 110:45
1181. Fanny Karls
1182. Alva Smeds
1183. Matilda Modig

D14

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
161IFK Enskede 111:00
1611. Linn De Boussard
1612. Emma Hallendal
1612. Felicia Strindér
1613. Lovisa Lindqvist
162IFK Lidingö SOK 111:00
1621. Maja Lilja
1622. Vera Skantze
1622. Alice Hedin
1622. vacant
1623. Emma Höök
163Järfälla OK 111:00
1631. Stina Pedersen
1632. Elsa Forsberg
1632. Stella Östblom
1632. vacant
1633. vacant (vacant)
164Järla Orientering 111:00
1641. Britta Börjesson
1642. vacant (vacant)
1642. Sara Lennartsson
1642. vacant (vacant)
1643. vacant (vacant)
165OK Ravinen 111:00
1651. Ellen Wångberg Aneland
1652. Tuva Holmström
1653. Wilma Mårtensson
166OK Södertörn 111:00
1661. Lovisa Bergsten
1662. Tilda Mattsson
1662. Rut Lundin
1663. Emma Henriques
167OK Södertörn 211:00
1671. Rut Lundin
1672. Andréa Malmberg
1672. vacant
1672. vacant (vacant)
1673. vacant (vacant)
168Snättringe SK 111:00
1681. Alva Lidström Lauri
1682. Thea Gelius
1682. Hanna Carlqvist
1683. Molly Gelius
169Sundbybergs IK 111:00
1691. Ingrid Johansson
1692. Eleonora Dell'Orto
1692. Ingrid Tillegård
1693. Maja Falk
170Tullinge SK 111:00
1701. Klara Junegard
1702. Emilia Bergman
1702. Fanny Sundberg
1703. Nova Matthews
171Tumba-Mälarhöjden OK 211:00
1711. Amanda Claesson
1712. Isa Carlsund
1713. Hilda Mårsell
172Tumba-Mälarhöjden OK 111:00
1721. Freja Hjerne
1722. Filippa Hjerne
1723. Alice Ljungberg
173Täby OK 111:00
1731. Lovisa Nordquist
1732. Ida Röken
1733. Alice Röken

D16

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
211IFK Lidingö SOK 110:30
2111. Agnes Damberg
2112. Sandra Valjus
2112. vacant
2112. vacant (vacant)
2113. Lisa Thunell
212OK Ravinen 210:30
2121. Emma Almgren
2122. Vendela Rundström
2123. Johanna Almgren
213OK Ravinen 110:30
2131. Tilda Mårtensson
2132. Smilla Mogensen
2133. Amanda Granqvist
214OK Södertörn 110:30
2141. Elisabeth Larsson
2142. Ester Andersson
2143. Alicia Schandl
215Skarpnäcks OL 110:30
2151. Tindra Jonsson
2152. Tilde Mansén
2153. Karolina Bergh Papasikas
216Snättringe SK 110:30
2161. Cecilia Hector
2162. Lilly Christie
2162. Elin Nygren
2163. Elin Wolgast
217Sundbybergs IK 110:30
2171. Ronja Ståhl
2172. Lisa Wadenbrant
2173. Sigrid Carlsson
218Söders-Tyresö 110:30
2181. Alicia Björnberg
2182. Jenny Göstas Källman
2182. Emma Svidén
2182. vacant
2183. Emma Norin
219Tullinge SK 110:30
2191. Wilma Leickt
2192. Märta Södervall
2192. Alva Bladh
2193. Tove Sjöberg
220Tumba-Mälarhöjden OK 110:30
2201. Ebba Kolmodin
2202. Elsa Käll
2202. Liv Herne
2203. Ingrid André
221Täby OK 110:30
2211. Ida Hänström
2212. Doris Iko
2213. Fredrika Nordquist
222Väsby OK 110:30
2221. Wilma Josefsson
2222. Madeleine Granath
2223. vacant

D20

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
61IFK Lidingö SOK 110:45
611. Ebba Ganslandt
612. Amelie Rajan
613. Zsófia Sárközy
62Järfälla OK 110:45
621. Miia Roller
622. Ellinor Björklund
623. Bella Pedersen
63Järfälla OK 210:45
631. Sara Hertegren
632. Sofia Edvardsson
633. Ellinor Hamberg
64OK Ravinen 110:45
641. Emilia Engel
642. Moa Westblad
643. vacant
65OK Södertörn 210:45
651. Katarina Norrby
652. Lotten Sandén
653. Sanna Hedberg
66OK Södertörn 110:45
661. Annick Meister
662. Hanna Lagerberg
663. Tilde Backlund
67Sundbybergs IK 110:45
671. Kajsa Bogren
672. Tuva Falk
673. Matilda Lindh
68Tullinge SK 110:45
681. Trine Karlberg
682. Lovisa Längheim
683. Josefin Hersén

D21

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
2Attunda OK 110:15
21. Sofia Ivers
22. Laura D'Angelo
23. Terese Herlin
3Centrum OK 110:15
31. Moa Kjellstrand
32. Malin Annegård
33. Linnea Börjars
4Centrum OK 210:15
41. Erika Lindholm
42. Sara Jonasson
43. Karin Fägerlind
5IFK Lidingö SOK 210:15
51. Linnea Claesdotter
52. Ausrine Kutkaite
53. Veronika Kalinina
6IFK Lidingö SOK 110:15
61. Helena Karlsson
62. Synnøve Bråten
63. Emma Bjessmo
7IFK Lidingö SOK 410:15
71. Ramona Åkermarck-Mähönen
72. vacant
73. vacant (vacant)
8IFK Lidingö SOK 310:15
81. Isabella Tapper
82. Johanna Sanderi
83. Jenni Simola
9Järla Orientering 210:15
91. Filipa Rodrigues
92. vacant
93. vacant (vacant)
10Järla Orientering 110:15
101. Elsa Jansson
102. Signe Klinting
103. Anna Dahlgren-Rosén
11Kamrat och IF KIF 110:15
111. Emelie Holmström
112. Emma Lundbergh
113. Johanna Sahlstedt
12OK Ravinen 110:15
121. Kristina Aneland
122. Frida Forsberg
123. Helena Bergman
13OK Södertörn 110:15
131. Ylva Sandén
132. Tove Lagerberg
133. Ella Andersson
14Söders-Tyresö 110:15
141. Camilla Hellström
142. Malin Carlsson
143. Elisabeth Hovmöller
15Tullinge SK 110:15
151. Sofia Lönnkvist
152. Johanna Lönnkvist
153. Frida Junegard
16Tullinge SK 210:15
161. Lin Normark
162. Lenka Zatloukalova
163. Karin Lundberg
17Tumba-Mälarhöjden OK 110:15
171. Ebba Adebrant
172. Sanna Steen
173. Åsa Mårsell

D120

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
261Attunda OK 110:00
2611. Erica Blyth
2612. Jessica Strömqvist
2613. Lena Buhre
262Attunda OK 210:00
2621. Jenny Wallner
2622. Karin Stenebo
2622. Anette Brunander
2623. Madelene Barboza
263IFK Enskede 110:00
2631. Katarina Rundström
2632. Malin Albinsson
2633. Elin Ahlström
264IFK Lidingö SOK 110:00
2641. Magdalena Carlstein
2642. Susanne Curman
2642. vacant
2643. Emma Tarandi
265Järfälla OK 110:00
2651. Maria Pedersen
2652. Sara Forsberg
2652. Magdalena Grunder
2652. Helena Nyman
2653. Sara Anderson
266Järla Orientering 110:00
2661. Malin Samuelsson
2662. Linda Ruthström
2662. Karin Rothschild
2663. Åsa Börjesson
267OK Södertörn 210:00
2671. Anna Schandl
2672. Katarina Lindbärg
2673. Lisa Österling
268OK Södertörn 110:00
2681. Maria Henriques
2682. Helene Eklund
2682. Helena Berglind
2683. Johanna Raukola
269OK Österåker 110:00
2691. Michaela Lundell
2692. Caroline Westbom
2692. Nayara Gillsparr
2693. Karin Åhlén
270Snättringe SK 110:00
2701. Karin Wimmer
2702. Elin Svensson
2702. Stina Boräng
2703. Nadja Dahlström
271Sundbybergs IK 210:00
2711. Kristin Hellberg
2712. Anna Falk
2713. Anette Dell'Orto
272Sundbybergs IK 110:00
2721. Maria Slars Paulsson
2722. Tina Näsman Landh
2722. Emma Johansson
2723. Karolina Hellberg
273Söders-Tyresö 210:00
2731. Karin Israelsson
2732. Pille Hedström
2733. Annika Bengtsson
274Söders-Tyresö 110:00
2741. Karin Almgren
2742. Camilla Göstas
2743. Nina Eriksson
275Tullinge SK 110:00
2751. Lina Matthews
2752. Sara Lundblad
2752. Kristin Bergh
2752. vacant
2753. Yvonne Andersson
276OK Ravinen 110:00
2761. Anna Ek
2762. Maria Mogensen
2763. Malin Lindskog
277Tumba-Mälarhöjden OK 210:00
2771. Maria Berglund
2772. Helen Törnros
2772. vacant
2773. Anna Carlsund
278Tumba-Mälarhöjden OK 110:00
2781. Elsa Törnros
2782. Lena Ljungberg
2782. Carina Johansson
2783. Karin Skogholm
279Täby OK 110:00
2791. Eva Hallsten
2792. Anna Holmström
2793. Lena Ljungquist

D150

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
331Attunda OK 110:15
3311. Anna Strand
3312. Annika Lindberg
3312. Madeleine Limpar
3313. Ulla Molin
332Bromma-Vällingby SOK 110:15
3321. Kristin Nilsson
3322. Jenny Salemyr
3323. Lena Bjessmo
333Bromma-Vällingby SOK 210:15
3331. Åsa Nylén
3332. Gunvor Sandberg
3332. Monica Sandgren
3332. Agnes Modin
3333. Klara Håstad
334Centrum OK 110:15
3341. Mette Brolinson
3342. Britta Alstad
3343. Karin Gillberg
335Haninge SOK 110:15
3351. Anna Engquist
3352. Karin Ivarsson
3353. Kerstin Ohlsson
336Hellas Orientering 110:15
3361. Charlotta Giberg
3362. Annika Winald
3363. Eva Gustavsson
337IFK Lidingö SOK 110:15
3371. Mia Lilja
3372. Teija Leppinen
3373. Sussie Tistad
338Järfälla OK 210:15
3381. Märit Nordlund
3382. Helena Andersson
3382. Birgitta Billstam
3382. vacant
3383. Maria Edvardsson
339Järfälla OK 110:15
3391. Louise Nilsson
3392. Carin Homann
3392. Andrea Silier
3392. Birgitta Nylund
3393. Ann Roller
340OK Södertörn 110:15
3401. Ann Franzén
3402. Pia Hellgren
3402. Kristina Andersson
3403. Lena Erlandsson
341Skogsluffarnas OK 110:15
3411. Elisabeth Tollemark
3412. Catrin Johnson
3413. Susanna Öst
342Snättringe SK 110:15
3421. Gunilla Kallhauge
3422. Anna Tedhamre
3422. Anna Wolgast
3423. Catarina Carlqvist
343Sundbybergs IK 110:15
3431. Cecilia Westström
3432. Anna-Clara Wistedt
3432. Anna Bogren
3433. Åsa Lindh
344Söders-Tyresö 110:15
3441. Marie Malmborg
3442. Anna Larsson
3443. Kristina Bergstrand
345Väsby OK 110:15
3451. Maria Cole
3452. Pia Boudrie
3453. Annelie Rundlöf
346Tullinge SK 110:15
3461. Anna-Lena Längheim
3462. Lena Sundqvist
3463. Tina Junegard

D180

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
391Gustavsbergs OK 110:30
3911. Lotta Valentin
3912. Margareta Haraldsson
3913. Anneli Lindqvist
392Järla Orientering 110:30
3921. Gunilla Kreiss
3922. Lena Jansson
3923. Johanna Sundström
393OK Södertörn 110:30
3931. Anita Karlsson
3932. Ann-sofie Svanberg
3933. Åsa Sundberg
394OK Älvsjö-Örby 110:30
3941. Britt-Marie Hellgren
3942. Margareta Wadin
3943. Ingrid Mattsson
395Sundbybergs IK 110:30
3951. Carina Doyle
3952. Margareta Huitfeldt Ahlqvist
3953. Marita Samuelsson
396Tullinge SK 210:30
3961. Maria Bratt
3962. Pia-Lena Putkonen
3963. Barbro Lönnkvist
397Tullinge SK 110:30
3971. Anna Blomgren
3972. Maria Ehn
3973. Mari Heijkenskjöld

H12

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
131Attunda OK 111:00
1311. Ted Lagerström
1312. Mia Lagerström
1312. Malte Hallman
1312. Adrian Antonsson
1313. Edvin Wallner
132IFK Enskede 111:00
1321. Lucas De Boussard
1322. Nora Ahlström
1322. Simon Ahlström
1322. Felix Ahlström
1323. Emil Norlin
133IFK Lidingö SOK 111:00
1331. Wilmer Carlstein
1332. Kobbe Fischer
1332. Ville Åman Klasén
1332. Anton Warne
1333. Theodor Bakkman
134Järfälla OK 111:00
1341. Leo Uvhagen
1342. Arthur Lindquist
1342. Samuel Andersson
1343. John Nyman
135Järfälla OK 311:00
1351. Max Boström
1352. Jamie Roller
1352. David Nyman
1352. Noel Kimblad
1353. Carl Örnebrand
136Järfälla OK 211:00
1361. Arvidas Gunnarsson
1362. Viktor Tofte
1362. Lorentz Kaikkonen
1362. vacant
1363. Simon Anderson
137Järla Orientering 111:00
1371. Vilmer Folcke
1372. Olof Hagwall
1372. Sven Börjesson
1372. vacant
1373. Märta Ahlquist
138OK Ravinen 111:00
1381. Ture Lindskog
1382. Arvid Rundström
1382. Svante Brohagen
1383. Oscar Lundquist
139OK Södertörn 211:00
1391. Gustav Henriksson
1392. Oskar Eklund
1393. Blenda Sandén
140OK Södertörn 111:00
1401. Simon Wenzin
1402. Albin Franzén
1403. Carl Wännman
141OK Älvsjö-Örby 211:00
1411. Nils Gidlöf
1412. Love Akterin
1413. Alvin Nordin
142OK Älvsjö-Örby 111:00
1421. Anton Akterin
1422. Alexander Nimrodsson Engblom
1423. Ivar Messing
143Skarpnäcks OL 111:00
1431. Teodor Jonsson
1432. Lukas Ferner Thurén
1432. Lova Jonsson
1432. vacant
1433. Ruben Arenander
144Skogsluffarnas OK 111:00
1441. Elis Östborg
1442. Gunnar Sonnerby
1442. Ivar Dahlin
1442. Alfred Dahlin
1443. Majken Lindqvist
145Snättringe SK 111:00
1451. Ludvig Rosendahl
1452. Love Norell
1452. Hugo Abel
1452. Harry Norell
1453. Algot Sjöstrand
146Sundbybergs IK 111:00
1461. Botvid Simonsson
1462. Egon Wistedt
1463. Noel Hellberg
147Sundbybergs IK 211:00
1471. Folke Johansson
1472. Alve Wistedt
1472. Saga Hellberg
1473. Arvid Hellberg
148Tullinge SK 111:00
1481. Leo Wisborg
1482. Eskil Myrberger
1482. Aston Normark
1482. Albin Hessle
1483. Gustav Myrberger
149Tumba-Mälarhöjden OK 111:00
1491. Viggo Mårsell
1492. Ingemar Färm
1492. Vanja Lif
1493. Freja Saers
150Täby OK 211:00
1501. Petter Ljungquist
1502. Erik Ljungquist
1502. Anton Thermaenius
1502. vacant
1503. Albin Persson
151Täby OK 111:00
1511. Simon Trossing
1512. Elias Trossing
1512. Max Lindqvist
1512. Axel Högberg
1513. Wilmer Hagrot
152Väsby OK 111:00
1521. Edvin Johansson
1522. Alexander Segolsson Larsson
1522. Felix Öhman
1523. Victor Granath
153Snättringe SK 211:00
1531. vacant
1532. vacant
1532. vacant
1532. vacant
1533. vacant

H14

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
181Attunda OK 111:00
1811. Svante Sandvik
1812. Malin Strömqvist
1812. Marcus Barboza
1813. Joel Wallner
182Gustavsbergs OK 111:00
1821. Max Österberg
1822. Jonathan Nilsson
1822. Sebastian Lindblom
1823. Malte Bellander
183Haninge SOK 111:00
1831. Malte Thelander
1832. Linus Nilevi
1832. Hampus Glanshed
1833. Peter Lindvall
184IFK Lidingö SOK 111:00
1841. Oliver Liwång
1842. Adrian Werner
1842. Nils Samrud
1842. Milton Dahlerus
1843. Alexander Dyberg
185Järfälla OK 111:00
1851. Marcus Grunder
1852. Anton Bartsch
1852. Hampus Sundberg
1852. Erik Wällstedt
1853. Jonatan Anderson
186Järla Orientering 111:00
1861. Ludvig Hagwall
1862. Linus Nyberg
1862. Britta Börjesson
1862. vacant (vacant)
1863. Gustav Netz
187OK Ravinen 111:00
1871. Erik Lundquist
1872. Linus Forsberg
1872. Edvin Wollbrand
1872. Morris Björklund
1873. Hannes Mogensen
188OK Södertörn 111:00
1881. Niklas Erlandsson
1882. Johannes Norrby
1883. Linus Skatt
189OK Österåker 111:00
1891. Simon Lundell
1892. Malte Albinsson
1893. Linus Nilsson
190Skogsluffarnas OK 111:00
1901. Ture Johansson
1902. Ruben Hård
1903. Simon Palmgren
191Skogsluffarnas OK 211:00
1911. Simon Stridh
1912. Olle Synnermark
1912. Arvid Hammarbäck
1913. Sixten Lindqvist
192Snättringe SK 111:00
1921. Ludvig Eggöy Markhester
1922. Niklas Nygren
1922. Hugo Ziegler
1923. David Nyberg
193Söders-Tyresö 111:00
1931. Elmin Hovmöller
1932. Alexander Rydberg
1932. Anton Hedström
1932. Fredrik Rydberg
1933. Erik Norin
194Tullinge SK 111:00
1941. Viktor Wistrand
1942. Olof Arevång
1942. Elias Bladh
1943. Arvid Myrberger
195Täby OK 111:00
1951. Elias Ljungdell
1952. Hugo Sjölander
1952. Noa Helgars
1952. Axel Balck
1953. Erik Nederheim
196Väsby OK 111:00
1961. Noah Santalius
1962. Maja Rundlöf
1962. Erik Lidén
1963. Rasmus Lundström

H16

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
231Attunda OK 110:45
2311. Viktor Sone
2312. Elis Ivers
2313. Marcus Stenebo
232Hellas Orientering 110:45
2321. Filip Widén
2322. Alexander Ljungquist
2322. Leo Svenre
2322. Kasper Scott
2323. Tore Ahlin
233IFK Enskede 110:45
2331. Hannes Lindqvist
2332. Henrik Lundfors
2333. Elis Forsberg Rundström
234IFK Lidingö SOK 110:45
2341. Olof Melcherson
2342. Jonathan Blomlöf
2342. Erik Frankling
2342. vacant
2343. Ludvig Björkstedt
235Järfälla OK 210:45
2351. Melker Palm
2352. Anton Wällstedt
2353. Anton Mörkfors
236Järfälla OK 110:45
2361. William Grunder
2362. Jesper Åkesson
2362. vacant
2362. vacant (vacant)
2363. Erik Bovallius
237Järla Orientering 110:45
2371. Ivar Gentz
2372. Axel Friberger
2373. Lukas Wallhed
238OK Ravinen 210:45
2381. Olle Sandström
2382. Olle Brohagen
2382. Uno Björklund
2383. Teo Struck
239OK Ravinen 110:45
2391. Olle Kallur
2392. Hugo Lindskog
2393. Edvin Forsberg
240Skarpnäcks OL 110:45
2401. Justus Arenander
2402. Mathias Dryselius
2402. Filip Dryselius
2403. William Möller
241Snättringe SK 110:45
2411. Oscar Wångberg Aneland
2412. Hampus Hatlen
2412. Jakob Tedhamre
2413. Isak Gelius
242Söders-Tyresö 110:45
2421. Mattias Hedin
2422. Olle Thimberg
2422. vacant
2422. vacant (vacant)
2423. Carl-Johan Krook
243Tullinge SK 110:45
2431. Wilhelm Bergman
2432. Ludvig Ferdman
2433. Hugo Backlund
244Tumba-Mälarhöjden OK 110:45
2441. Elias Adebrant
2442. Simon Adebrant
2442. vacant
2442. Teodor Hedberg
2443. Ludvig Lange
245Täby OK 110:45
2451. Marcus Ekman
2452. Filip Lindqvist
2452. Fredrik Ahlberg
2453. Otto Balck
246Waxholms OK 110:45
2461. Wilhelm Nordqvist
2462. Jens Fochsen
2462. David Ryderås
2462. Axel Nordqvist
2463. Johan Fochsen

H20

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
81Attunda OK 110:30
811. Oskar Enges
812. Samuel Lindén
813. Emil Sone
82Haninge SOK 110:30
821. Felix Persson
822. Nina Persson
823. Jakob Gadefors-Nau
83IFK Enskede 110:30
831. Gustav Björklund
832. Nils Forsberg Rundström
833. Pontus Axell
84IFK Lidingö SOK 110:30
841. Gustav Wirén
842. Lukas Werner
843. Petter Boding
85Järfälla OK 210:30
851. Niklas Svensson
852. Benjamin Langerak
853. Isak Westring
86Järfälla OK 110:30
861. Anton Silier
862. Manne Hammarberg
863. Oskar Edvardsson
87OK Ravinen 110:30
871. Martin Rinnbäck
872. Albin Lindskog
873. Hugo Lindskog
88OK Södertörn 110:30
881. Mattias Ivares
882. Alexander Schandl
883. Max Österling
89Snättringe SK 210:30
891. John Wolgast
892. Albin Hainke
893. vacant
90Snättringe SK 110:30
901. Mattias Kallhauge
902. Tobias Karlsson
903. Jesper Lidmar
91Täby OK 110:30
911. Edvin Nordström
912. Anna Herbert
913. Josefine Andersson

H21

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
31Attunda OK 110:00
311. Karl Enges
312. Axel Wrådhe
313. Oskar Daniels
32Attunda OK 210:00
321. Thomas Pettersson
322. Simon Martelius
323. Johan Persson
33Centrum OK 110:00
331. Andreas Lundsten
332. Jerk Rönnols
333. Anton Udd
34IFK Lidingö SOK 210:00
341. Bryan Russel-Keely
342. Ville Keskisaari
343. Timo Mähönen
35IFK Lidingö SOK 110:00
351. Rasmus Palmqvist Aslaksen
352. Julian Dent
353. Johan Runesson
36Järla Orientering 110:00
361. Erik Berzell
362. Martin Härberg
363. David Bejbom
37Järla Orientering 210:00
371. Mattias Millinger
372. Dan Wester
373. vacant
38Kamrat och IF KIF 110:00
381. Niklas Serrander
382. Johan Hydén
383. Ole Helge Sjögren
39OK Ravinen 210:00
391. Albin Andersson
392. Bruno Godefroy
393. Martin Lindskog
40OK Ravinen 110:00
401. Love Berzell
402. Martin Hunhammar
403. Gustav Bergman
41Snättringe SK 110:00
411. Vladislav Devyatov
412. David Hector
413. Simon Hector
42Sundbybergs IK 110:00
421. Kristoffer Tengroth
422. Morgan Karlsson
423. Niklas Carlsson
43Söders-Tyresö 210:00
431. Jacob Svensson
432. Oliver Petersen
433. Niklas Wrane
44Söders-Tyresö 110:00
441. Fredrik Glännefors
442. Alexander Hansen
443. Göran Thimberg
45Tullinge SK 210:00
451. Per Bergh
452. Emil Andersson
453. Jörgen Axelsson
46Tullinge SK 310:00
461. Björn Normark
462. Alfred Längheim
463. Johannes Bladh
47Tullinge SK 110:00
471. Victor Imark
472. Jonas Nordström
473. Markus Adolfsson
48Tumba-Mälarhöjden OK 110:00
481. Alexander Käll
482. Viggo Hjerne
483. Andreas Herne

H120

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
291Centrum OK 110:00
2911. Oskar Gustafsson
2912. Jonas Lindholm
2913. Linus Rispling
292Centrum OK 210:00
2921. Joel Berring
2922. Oskar Karlin
2923. Jorrit Boekel
293Gustavsbergs OK 210:00
2931. Magnus Lindblom
2932. Henrik Österberg
2933. Anders Jenner
294Gustavsbergs OK 110:00
2941. Gunnar Lindberg
2942. Johan Strandberg
2943. Peter Landén
295Haninge SOK 110:00
2951. Niclas Sjögren
2952. Henrik Sjögren
2953. Gustav Näsman
296IFK Enskede 110:00
2961. Patric De Boussard
2962. Stefan Norlin
2962. Pär Hedlund
2963. Martin Ahlström
297IFK Lidingö SOK 110:00
2971. Pär Lilja
2972. Mattias Carlstein
2972. Robert Larsson
2973. Martin Larbo
298IFK Lidingö SOK 210:00
2981. Nils Malm
2982. Pontus Davidsson
2982. Petter Skantze
2983. Hans Liwång
299Järfälla OK 210:00
2991. Mikael Hedin
2992. Thierry Reignier
2992. Lars Norgren
2992. vacant
2993. Jon Sundberg
300Järfälla OK 110:00
3001. Nils Edvardsson
3002. Robert Pedersen
3002. Marcus Saldenius
3002. vacant
3003. Anders Boström
301Järla Orientering 110:00
3011. Jakob Jansson
3012. Henrik Hellman
3012. Erik Wiberg
3013. Peter Hemmyr
302Kamrat och IF KIF 110:00
3021. Jonas Halai
3022. Casper Giding
3023. Mårten Frendelius
303Mälarö SOK 110:00
3031. Andreas Edlund
3032. Lars Lindbom
3033. Anders Widegren
304Mälarö SOK 210:00
3041. Stefan Hultqvist
3042. Dan Boman
3042. Johan Leire
3043. Thomas Lundberg
305Nynäshamns OK 110:00
3051. Mats Fröberg
3052. Anders Granström
3052. Mattias Östholm
3052. vacant
3053. Håkan Jansson
306OK Älvsjö-Örby 110:00
3061. Magnus Nordström
3062. Christer Nordström
3063. Stefan Nordström
307OK Österåker 110:00
3071. Marcus Åhlén
3072. Torbjörn Gillsparr
3073. Linus Holmqvist
308Snättringe SK 110:00
3081. Stefan Svensson Gelius
3082. Ola Sanden
3082. Per Kallhauge
3082. Jonas Sjöstrand
3083. Anders Hedman
309Sundbybergs IK 110:00
3091. Stefan Hellberg
3092. Magnus Andersson
3092. Johan Andersson
3093. Mikael Wallnäs
310Söders-Tyresö 110:00
3101. Mattias Hovmöller
3102. Tomas Lilja
3103. Peter Andersson
311Söders-Tyresö 210:00
3111. Stefan Norin
3112. Nicklas Sundberg
3113. Gunnar Hedin
312Tullinge SK 310:00
3121. Peter Bergman
3122. Stefan Wisborg
3123. Henrik Bladh
313Tullinge SK 210:00
3131. Henrik Persson
3132. Per-Ove Melinder
3133. Jonas Lundblad
314Tullinge SK 110:00
3141. Andreas Aasa
3142. Jacob Bolin
3143. Jörgen Ohlin
315Tumba-Mälarhöjden OK 110:00
3151. David Hedberg
3152. Alexander Saers
3152. Staffan Törnros
3153. Johan Carlsund
316Täby OK 210:00
3161. Björn Ljungquist
3162. Per Göthsson
3162. Peter Löfgren
3162. Johan Lindqvist
3163. Martin Trossing
317Täby OK 110:00
3171. Johan Näsman
3172. Robert Johansson
3172. vacant
3172. vacant (vacant)
3173. David Kleman

H150

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
351Attunda OK 210:30
3511. Ulrik Ivers
3512. Erik Antonsson
3513. Björn-Ove Pettersson
352Attunda OK 110:30
3521. Tomas Henriksson
3522. Kalle Persson
3523. Lars Håkan Sandvik
353Attunda OK 310:30
3531. Andreas Fredriksson
3532. Magnus Strömqvist
3533. Johan Stridh
354Bromma-Vällingby SOK 310:30
3541. Staffan Bjessmo
3542. Mats Salemyr
3543. Göran Modin
355Bromma-Vällingby SOK 210:30
3551. Ola Carlén
3552. Mattias Berglund
3553. Simon Sandgren
356Bromma-Vällingby SOK 110:30
3561. Martin Bjurner
3562. Fredrik Tarberg
3563. Thomas Pettersson
357Centrum OK 210:30
3571. Per Ljung
3572. Per-Anders Lindgren
3573. Henrik Hellborg
358Centrum OK 110:30
3581. Mattias Holmberg
3582. Janne Nilsson
3583. Jonas Nylund
359Gustavsbergs OK 110:30
3591. Conny Strandberg
3592. Jens Werner
3593. Martin Bellander
360Gustavsbergs OK 210:30
3601. Jan Lavén
3602. Jonas Holmgren
3602. Richard Nilsson
3603. Jonatan Lindell
361Haninge SOK 110:30
3611. Henrik Morast
3612. Fredrik Morast
3612. Stefan Lindvall
3613. Gunnar Skärlén
362Hellas Orientering 110:30
3621. Calle Bohman
3622. Anders Thureson
3622. Stefan Seo
3622. Jan Dahlin
3623. Mikael Nyberg
363IFK Enskede 110:30
3631. Per Forsberg
3632. Anders Björklund
3632. Mats Larsson
3633. Peter Albinsson
364IFK Lidingö SOK 110:30
3641. Kjell Oberger
3642. Magnus Rajan
3642. vacant
3642. vacant (vacant)
3643. Ingemar Stenbeck
365Järfälla OK 210:30
3651. Asbjörn Grøvlen
3652. Andreas Grunder
3652. Jan Nettelbjer
3652. vacant
3653. Ola Bovallius
366Järfälla OK 110:30
3661. Eric Roller
3662. Johan Westring
3662. vacant
3662. vacant (vacant)
3663. Tomas Jonsson
367Järfälla OK 310:30
3671. Mark Åkesson
3672. Leif Mörkfors
3672. Johan Sköld
3672. vacant
3673. Frank Steiner
368Järla Orientering 110:30
3681. Per Lembre
3682. Michael Ahlquist
3683. Henrik Hagwall
369OK Södertörn 110:30
3691. Peter Jakobsson
3692. Tomas Mattsson
3692. vacant
3693. Per Franzén
370OK Södertörn 310:30
3701. Fredrik Andersson
3702. Olle Sandén
3703. Nils Eklöw
371OK Södertörn 210:30
3711. Göran Hellgren
3712. Max Wenzin
3712. Jan Lindgren
3713. Mattias Skeppling
372Skogsluffarnas OK 110:30
3721. Jan Stridh
3722. Douglas Lundin
3722. Jan Stridh
3723. Hans-Christian Höie
373Snättringe SK 210:30
3731. Håkan Olsson
3732. Mats Fransson
3733. Per Wolgast
374Snättringe SK 110:30
3741. Jörgen Hector
3742. Johan Lidmar
3743. Mats Hainke
375Sundbybergs IK 210:30
3751. Joakim Skantze
3752. Jan Lindh
3752. Sven Edvardsson
3753. Ronny Nordgren
376Sundbybergs IK 110:30
3761. Ronny Falk
3762. Jan-Olof Bogren
3763. Fredrik Johansson
377Söders-Tyresö 110:30
3771. Mats Gunnemyr
3772. Jan Carlsson
3772. Anders Winblad
3772. Peter Zetterström
3773. Johan Hedman
378Tullinge SK 110:30
3781. Rikard Imark
3782. Hans Sundqvist
3783. Lars Nordin
379Tullinge SK 310:30
3791. Kenneth Jönsson
3792. Göran Längheim
3793. Erik Berggren
380Tullinge SK 210:30
3801. Lars Sjöberg
3802. Mats Fryxell
3803. Piero Sannicolò
381Tumba-Mälarhöjden OK 110:30
3811. Olle Hjerne
3812. Dan Giberg
3812. Thomas Eriksson
3813. Mattias Boman
382Täby OK 110:30
3821. Mats Ekman
3822. Johan Palmgren
3822. Mikael Nordquist
3822. Per Sjökvist
3823. Oskar Nederheim
383IFK Lidingö SOK 210:30
3831. Per Damberg
3832. Johan Alenius
3833. Jonas Carlsson

H180

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
411Gustavsbergs OK 110:45
4111. Ulf Burman
4112. Magnus Haraldsson
4112. vacant
4112. vacant (vacant)
4113. Thomas Wester
412Haninge SOK 110:45
4121. Jan Eskilsson
4122. Torbjörn Ohlsson
4123. P-O Ivarsson
413IFK Lidingö SOK 110:45
4131. Tapani Mattus
4132. Henrik Boding
4132. Mikael Tarandi
4133. Hans Tarandi
414Järfälla OK 210:45
4141. Jan Nettelbjer
4142. Stefan Sundelius
4142. vacant
4142. vacant (vacant)
4143. Mikael Byström
415Järfälla OK 110:45
4151. Anders Lund
4152. Ulf Radler
4152. vacant
4152. vacant (vacant)
4153. Lars Palmqvist
416Järla Orientering 110:45
4161. Bengt Hall
4162. Mikael Stern
4163. Anders Wetterling
417OK Ravinen 110:45
4171. Eidar Lindgren
4172. Lars Forsberg
4173. Kent Bergman
418OK Södertörn 110:45
4181. Olle Blomgren
4182. Anders Sohlberg
4182. Paul Norén
4183. Lars Andersson
419OK Södertörn 210:45
4191. Göran Ivarez
4192. Sten Svanberg
4193. Ola Nyqvist
420Snättringe SK 210:45
4201. Olof Persson
4202. Bo Lauri
4203. Björn Salomonsson
421Snättringe SK 110:45
4211. Anders Karlsson
4212. Torbjörn Bergman
4213. Göran Nilsson
422Sundbybergs IK 110:45
4221. Göran Doyle
4222. Kurt Maxé
4223. Bengt Svensson
423Söders-Tyresö 110:45
4231. Björn Reger
4232. Christer Hördell
4233. Ingemar Gard
424Tullinge SK 110:45
4241. Kennet Olander
4242. Lennart Agén
4242. Anders Kärrström
4243. Lars Lönnkvist
425Täby OK 110:45
4251. Johan Lundvall
4252. Lars Grankvist
4252. Göran Hansson
4253. Per Ove Wallén
426OK Österåker 110:45
4261. Håkan Dahlbäck
4262. Per-Johan Vikfors
4263. Peter Enoksson
427Bromma-Vällingby SOK 110:45
4271. Sven Hunhammar
4272. Tage Sandberg
4273. Mats Aronsson

H210

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
441Enebybergs IF 110:00
4411. John-Arne Lindström
4412. Lars Olavi Peldan
4413. Stellan Fehrnström
442Järfälla OK 110:00
4421. Sven-Inge Nylund
4422. Per Lennart Karlsson
4422. Lars Jonasson
4422. vacant
4423. Bo Winander
443Skogsluffarnas OK 110:00
4431. Börje Lenas
4432. Lars Mongård
4433. Hans Rosén
444Sundbybergs IK 210:00
4441. Börje Wahlgren
4442. Jörgen Ahlqvist
4443. John Östlund
445Sundbybergs IK 110:00
4451. Jan Kihl
4452. Rune Carlsson
4453. Hans-Erik Persson
446Tullinge SK 110:00
4461. Ingemar Larsson
4462. Gunnar Ehn
4463. Bo Norbäck

Ung12

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
461Haninge SOK 111:00
4611. Nadia Florczyk
4612. Joline Sellberg
4612. Felicia Svensson
4613. Elton Edding
462Haninge SOK 211:00
4621. Emil Libérth
4622. Daniel Söderberg
4622. Carl Djurberg
4622. Kasper Florczyk
4623. Robin Nilevi
463IFK Enskede 111:00
4631. Erik Hagel Von Heijne
4632. Amelie Boström Hagel
4633. Edith Atterlöf
464IFK Enskede 211:00
4641. Malte Holmquist
4642. Sigge Fröberg Wilhelm
4642. Jack Atterlöf
4643. Sonja Lundberg
465IFK Lidingö SOK 111:00
4651. Lukas Amblie Tarandi
4652. Isabelle Dahlerus
4652. Love Lönnqvist
4652. Simon Amblie Tarandi
4653. Arvid Edwardsson
466IFK Lidingö SOK 211:00
4661. Emil Edwardsson
4662. Elsa Wanek Terry
4662. Ebba Skantze
4662. Lava Fischer
4663. Edvin Carlstein
467Järfälla OK 211:00
4671. vacant
4672. vacant
4672. vacant
4672. vacant
4673. vacant
468Järfälla OK 111:00
4681. Hampus Siljekvist
4682. Kajsa Jonsson
4682. Isak Anderson
4682. Emil Tofte
4683. Maria Kaikkonen
469Järla Orientering 111:00
4691. Tuva Nyberg
4692. Mathilda Wiberg
4692. Stella Samuelsson
4692. Vesta Utbult
4693. Signe Rothschild
470Järla Orientering 211:00
4701. Melker Hagwall
4702. Frans Grönwall
4702. Axel Grönwall
4703. Isak Netz
471Mälarö SOK 111:00
4711. Ludvig Boman
4712. Nora Tunblad
4712. Lilly Lundqvist
4712. Milla-elvira Ljungqvist
4713. Max Leire
472OK Ravinen 111:00
4721. Arvid Ahlstrand
4722. Carl Meijer
4723. Jakob Engdahl
473OK Ravinen 311:00
4731. Hannes Pihlo
4732. Erik Ekblad
4732. Ernst Kurosz
4733. Hugo Nyström
474OK Ravinen 211:00
4741. Frida Ek
4742. Ellen Stadig
4742. Sara Berg
4743. Emma Berg
475OK Södertörn 211:00
4751. Oscar Sheerin
4752. Nele Samuelsson
4753. Ruben Jung
476OK Södertörn 111:00
4761. Louis Englund Hillgren
4762. Inez Hellberg
4762. Elliot Trygg
4763. Alexia Maugras Trygg
477OK Södertörn 311:00
4771. Malte Nilsson
4772. Ester Stark Hultgren
4773. Sixten Stark Hultgren
478OK Älvsjö-Örby 111:00
4781. Viktor Nimrodsson Engblom
4782. Vide Messing
4782. Ingrid Gidlöf
4783. Leonard Andersson
479Skarpnäcks OL 111:00
4791. Inez Fred Smith
4792. Henning Nord
4792. Kjetil Skarmyr
4792. vacant
4793. Casper Scherman
480Snättringe SK 111:00
4801. Nike Vejedal
4802. Vanja Remén
4802. Isak Wimmer
4803. Ellinor Starenius
481Snättringe SK 211:00
4811. Lovisa Starenius
4812. Titti Sjöstrand
4813. Simon Carlqvist
482Sundbybergs IK 111:00
4821. Viktor Hellberg
4822. Lilly Slars Paulsson
4822. Vera Sundberg
4822. Roseanna Edvardsson
4823. William Lindelöf
483Söders-Tyresö 211:00
4831. Viola Swärdh Sjöquist
4832. Linus Öhrberg
4832. Axel Krook
4833. Signe Martinelle
484Söders-Tyresö 111:00
4841. Stina Martinelle
4842. Emil Thimberg
4842. Herman Sundberg
4843. Tuva Thörnqvist
485Tullinge SK 211:00
4851. Oskar Lindholm
4852. Eskil Bergh
4852. Hilma Arevång
4852. Alice Lindholm
4853. Erik Nybäck
486Tullinge SK 111:00
4861. Alma Olsson
4862. Melker Wisborg
4862. Florence Normark
4863. Holger Persson
487Tumba-Mälarhöjden OK 111:00
4871. Samuel Törnros
4872. Amanda Hedberg
4872. Mira Mårsell
4873. Klara Skogholm
488Täby OK 111:00
4881. Hugo Pleiner
4882. vacant
4882. vacant (vacant)
4882. vacant (vacant)
4883. vacant (vacant)
489Väsby OK 111:00
4891. Viktor Nygren
4892. Vincent Rylander
4892. Tage Stattin
4892. Iben Stattin
4893. Theo Santalius

Ung16

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Bromma-Vällingby SOK 110:15
5011. Selma Carlson
5012. Emma Barnard
5013. Tova Sandgren
502Skarpnäcks OL 110:15
5021. Majken Jansson
5022. Mette Huitfeldt
5022. Karl Kvarnfors
5022. vacant
5023. Erik Mörck

Öppen17

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
511Centrum OK 110:15
5111. Kristin Karlsson
5112. Christian Atmer
5112. Amanda Wikner
5112. vacant
5113. Agnes Thor
512Gustavsbergs OK 110:15
5121. Emilia Nilsson
5122. Malin Strandberg
5122. Ida Österberg
5122. Louise Lindell
5123. Rasmus Lindblom
513Järfälla OK 210:15
5131. Johan Tofte
5132. Håkan Hjortzberg-nordlund
5132. Josef Andersson
5132. vacant
5133. Hans Lundin
514Järfälla OK 110:15
5141. Aleksandr Manoilov
5142. Sara Jonsson
5142. Saga Norgren Åkerlund
5142. vacant
5143. Aleksandr Manoilov
515OK Södertörn 110:15
5151. Martin Sigrand
5152. Jesper Lagerberg
5153. Mattis Sandén
516Snättringe SK 110:15
5161. Karin Abel
5162. Anneli Christie
5162. Annica Ziegler
5163. James Christie
517Söders-Tyresö 110:15
5171. Hanna Mair
5172. Cecilia Enbäck
5172. Victoria Enbäck
5173. Lisa Dahlstedt
518IFK Enskede 110:15
5181. Linus Albinsson
5182. Ludde Blom
5183. Per Dalekant

Annonser