Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kretsmästerskap Natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kretsmästerskap Natt
Arrangörsorganisation: OK Motala
Datum: onsdag 7 november 2018

H21

6 390 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar HöglundMotala AIF OL18:01
Albin Olausson AlgotsonMotala AIF OL18:04
Ulrik KarlssonMotala AIF OL18:07

H14

3 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Noah KorallMotala AIF OL18:00

D40

4 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KorallMotala AIF OL18:00

H40

5 490 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:02
James MelanderTjällmo-Godegårds OK18:05

H45

5 490 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik KorallMotala AIF OL18:08
Johan PetterssonOK Motala18:11
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:14

H50

4 940 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JönssonMotala AIF OL18:04
Torbjörn AnderssonOK Motala18:07
Per JohanssonMotala AIF OL18:10

D55

3 450 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid RoosMotala AIF OL18:06
Elke MyrhedeMotala AIF OL18:09

H55

4 190 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL18:03
Gunnar MyrhedeMotala AIF OL18:06
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL18:09

H60

3 920 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL18:07
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK18:10
Thomas SvenssonMotala AIF OL18:13

H65

3 920 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK18:01
Anders HedinMotala AIF OL18:04

H70

3 450 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL18:12
Sievert GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:15
Jerry MartinssonOK Motala18:18

H75

3 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Uno BergOK Motala18:00

H80

3 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig BengtssonMotala AIF OL18:03

Öppen motion 1

3 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas NilssonMotala AIF OL18:03

Annonser