Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gustavsbergs OK Natt-KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gustavsbergs OK Natt-KM
Arrangörsorganisation: Gustavsbergs OK
Datum: tisdag 16 oktober 2018

D21

4 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering18:45

H21

5 900 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8260576Magnus LindblomGustavsbergs OK18:38
1983881Harald MildGustavsbergs OK18:41

D16

3 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7040327Ida ÖsterbergGustavsbergs OK18:35
1130103Emilia NilssonGustavsbergs OK18:38

H14

3 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7210276Max ÖsterbergGustavsbergs OK18:42:00
1416206Arvid WestmanGustavsbergs OK18:45:00
8040416Rasmus LindblomGustavsbergs OK18:48:02

D12

3 000 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
840904Sofie LindellGustavsbergs OK18:33
2107347Tuva LanneröGustavsbergs OK18:34

H12

3 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060802Jonathan NilssonGustavsbergs OK18:32
1416212Tore WestmanGustavsbergs OK18:35
1320044Sebastian LindblomGustavsbergs OK18:38
7060906Malte BellanderGustavsbergs OK18:41

D50

3 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
680217Carin RosénGustavsbergs OK18:40

H50

4 800 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9670322Jonatan LindellGustavsbergs OK18:31
1416203Anders WestmanGustavsbergs OK18:34
344026Jan LavénGustavsbergs OK18:37
2063815Peter LandénGustavsbergs OK18:40

D60

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078259Lotta ValentinGustavsbergs OK18:43
39742Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK18:46
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK18:49

H60

3 600 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343834Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK18:30
2078159Matz LarssonGustavsbergs OK18:33
530519Thomas WesterGustavsbergs OK18:36
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK18:39
1408074Åke AndreassonGustavsbergs OK18:44

H70

3 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1776267Erland LjungströmGustavsbergs OK18:42

P1

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403591Jonas DexnesGustavsbergs OK18:36:45

P2

2 200 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401360Ada BergqvistGustavsbergs OK18:31:28

P3

3 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9030417Louise LindellGustavsbergs OK18:36:06
2083807Arthur MildGustavsbergs OK18:39:07
27263Frida GellerGustavsbergs OK18:39:13
304914Malte JennerGustavsbergs OK18:39:52

P4

3 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1010416Isabella NilssonGustavsbergs OK18:31:14
1681109Cecilia NilssonGustavsbergs OK18:31:22
16933Anna LindellGustavsbergs OK18:36:03

Annonser