*** Instance-specific ***

Startlista för Nattugglan - Tullinge-Hästhagen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattugglan - Tullinge-Hästhagen
Arrangörsorganisation: Tullinge SK
Datum: onsdag 19 december 2018

Långa

10 100 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Markus AdolfssonTullinge SK18:40
David BejbomJärla Orientering18:40
Gustav BergmanOK Ravinen18:40
Johan BernhardSnättringe SK18:40
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro18:40
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK18:40
Hector HainesIFK Lidingö SOK18:40
Simon HectorSnättringe SK18:40
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF18:40
Per LindmanFinspångs SOK18:40
Martin LindskogOK Ravinen18:40
Markus MartinelleSöders-Tyresö18:40
Jonas NordströmTullinge SK18:40
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby18:40
Göran ThimbergSöders-Tyresö18:40
Oscar VångellÄrla IF18:40
Chamuel ZbindenJärla Orientering18:40

Mellan

6 900 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jesper AnderssonSnättringe SK18:43
Peter AnderssonSöders-Tyresö18:43
Viktor AntonssonEksjö SOK18:43
Wilhelm BergmanTullinge SK18:43
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK18:43
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering18:43
Julia DavidssonÄrla IF18:43
Hugo FlordalSnättringe SK18:43
Hampus HatlenTullinge SK18:43
Monica HatlenTullinge SK18:43
David HectorSnättringe SK18:43
Fredrik HedinIFK Enskede18:43
Anders HedmanSnättringe SK18:43
Rebecka HeinrupTullinge SK18:43
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL18:43
Mattias KallhaugeSnättringe SK18:43
Per KallhaugeSnättringe SK18:43
Albin LindskogOK Ravinen18:43
Hugo LindskogOK Ravinen18:43
Simon LundinTullinge SK18:43
Andreas LundstenVittjärvs IK18:43
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF18:43
Johanna LönnkvistTullinge SK18:43
Stefan NorinSöders-Tyresö18:43
Jörgen OhlinTullinge SK18:43
Henrik PerssonTullinge SK18:43
Linus RisplingCentrum OK18:43
Piero SannicoloTullinge SK18:43
Lars SjöbergTullinge SK18:43
Hans SundqvistTullinge SK18:43
Niklas SundqvistTullinge SK18:43
Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK18:43
Robert WallsténSnättringe SK18:43
Magdalena Van de VoordeTullinge SK18:43
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF18:43

Korta

4 800 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK18:43
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK18:46
Lina BerggrenTullinge SK18:46
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK18:46
Torbjörn BergmanSnättringe SK18:46
Alva BladhTullinge SK18:46
Henrik BladhTullinge SK18:46
Maria BrattTullinge SK18:46
Kristoffer EdshageCentrum OK18:46
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:46
Lars ForsstedtSöders-Tyresö18:46
Charlotta GibergHellas Orientering18:46
Nayara GillsparrOK Österåker18:46
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:46
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö18:46
Camilla GöstasSöders-Tyresö18:46
Daniel HelanderTullinge SK18:46
Emil HelanderTullinge SK18:46
Lennart HävrénTullinge SK18:46
Sara JonassonCentrum OK18:46
Mats KarlssonTullinge SK18:46
Anders KärrströmTullinge SK18:46
Bengt KärrströmTullinge SK18:46
Wilma LeicktTullinge SK18:46
Elias LindkvistTullinge SK18:46
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF18:46
Per-Ove MelinderTullinge SK18:46
Halvor Eid NielsenÄrla IF18:46
Janne NilssonCentrum OK18:46
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby18:46
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna18:46
Björn RegerSöders-Tyresö18:46
Jessica SjöbergTullinge SK18:46
Tove SjöbergTullinge SK18:46
Elin SundqvistTullinge SK18:46
Olle ThimbergSöders-Tyresö18:46
Sussie TistadIFK Lidingö SOK18:46
Niklas WansölinOK Ravinen18:46

Kortkort - Röd

3 200 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torbjörn GillsparrOK Österåker18:46
Emilia BergmanTullinge SK18:49
Fanny BergmanTullinge SK18:49
Peter BergmanTullinge SK18:49
Anna BlomgrenTullinge SK18:49
Viktor DavidssonSöders-Tyresö18:49
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL18:49
Lovisa HöglundTullinge SK18:49
Jan LarssonTullinge SK18:49
Lina MatthewsTullinge SK18:49
Nova MatthewsTullinge SK18:49
Cleo MattilaTullinge SK18:49
Peter MattilaTullinge SK18:49
Arvid MyrbergerTullinge SK18:49
Gustav MyrbergerTullinge SK18:49
Erik NorinSöders-Tyresö18:49
Åsa Rimsjö SandTullinge SK18:49
Carin RosénGustavsbergs OK18:49
Linnea SandTullinge SK18:49
Lena SundqvistTullinge SK18:49
Maja ThimbergSöders-Tyresö18:49
Nina WallanderJärla Orientering18:49
Per WesterlundSkogsluffarnas OK18:49
Leo WisborgTullinge SK18:49
Stefan WisborgTullinge SK18:49

Annonser