Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges Nattcup 2

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges Nattcup 2
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 8 november 2018

Kalmar OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18589Jan DanielssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
600325Kristina JohanssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
914074Lars-Åke ÅbergMellankort Orange (35)3 500 m18:18

Karlskrona SOK

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
710829Magnus LarssonLång Svart (12)8 300 m18:18
8240899Emil PetterssonLång Svart (12)8 300 m18:18
911103Anton ÖsterbladLång Svart (12)8 300 m18:18
8310790Lisa FolinoMellan Svart (18)5 300 m18:18
9030219Hugo LarssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
8040817Alma SvennerudMellan Svart (18)5 300 m18:18
7403080Markus SvennerudMellan Svart (18)5 300 m18:18
7474111Anton TörnqvistMellan Svart (18)5 300 m18:18
0Linda AllwoodMellankort Orange (35)3 500 m18:18
7908140Susanna CaleklintMellankort Orange (35)3 500 m18:18
7461009Leif IngemarssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
0Anne JohanssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
0Annika JosefssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
244074Mats KarlssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
451398Lova KronmarMellankort Orange (35)3 500 m18:18
730224Magnus KronmarMellankort Orange (35)3 500 m18:18
2109207Märta SvennerudMellankort Orange (35)3 500 m18:18
2109249Kent TörnqvistMellankort Orange (35)3 500 m18:18
8041104Sandra WiduchMellankort Orange (35)3 500 m18:18
1705705Mikael WiduchKort Gul (1)2 500 m18:18

Koovee

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9034161Oleksandr KratovLång Svart (12)8 300 m18:18

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9007063Rasmus ElmelidMellan Svart (18)5 300 m18:18

OK Orion

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
690423Henrik BerlinLång Svart (12)8 300 m18:18
840623Daniel GunnarssonLång Svart (12)8 300 m18:18
920215Pontus PeterssonLång Svart (12)8 300 m18:18
895406Magnus SagerLång Svart (12)8 300 m18:18
910200Måns SandgrenLång Svart (12)8 300 m18:18
930508Viktor TovessonLång Svart (12)8 300 m18:18
435798Mats AnderssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
209696Peter AnderssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
8051022Anders HåkanssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
8130416Filip HåkanssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
9681010Johan JacobssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
903020Pontus JonssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
535455Ellen KallerbäckMellan Svart (18)5 300 m18:18
9000723Gustav OlssonMellan Svart (18)5 300 m18:18
30357Lennart AnderssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
417688Per-Ivan EngströmMellankort Orange (35)3 500 m18:18
8021031Jenny HåkanssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
8151022Oliver HåkanssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
740527Melker LarssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
2123533Magnus LeuenbergerMellankort Orange (35)3 500 m18:18
2123356Maria LeuenbergerMellankort Orange (35)3 500 m18:18
42002Bo LönngrenMellankort Orange (35)3 500 m18:18
450881Anders NilssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
426098Lennart NilssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
1720815Annica RosengrenMellankort Orange (35)3 500 m18:18
0Ola SandgrenMellankort Orange (35)3 500 m18:18
9620620Lena SwartzMellankort Orange (35)3 500 m18:18
8040501Lisa SwartzMellankort Orange (35)3 500 m18:18
0Nils SwartzMellankort Orange (35)3 500 m18:18
9050409Hedda SvenssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18
18557Malin SvenssonMellankort Orange (35)3 500 m18:18

Ronneby OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
730619Torgny LindströmLång Svart (12)8 300 m18:18
7670129Thomas JohannessonMellan Svart (18)5 300 m18:18
560619Håkan ForsmanMellankort Orange (35)3 500 m18:18
2122018Jonny LagerströmMellankort Orange (35)3 500 m18:18
1571127Ann-Christin Nero ForsmanMellankort Orange (35)3 500 m18:18

Skåneslättens OL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
723039Fredrik BerntssonLång Svart (12)8 300 m18:18

Stigmännen Karlshamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1811111Christian LindblomMellankort Orange (35)3 500 m18:18

Torsås OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9202076Rasmus EjermarkMellan Svart (18)5 300 m18:18
500723Magnus OlssonMellan Svart (18)5 300 m18:18

Växjö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
439618Olle KallerbäckMellan Svart (18)5 300 m18:18

Annonser

Mila