Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges Nattcup 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges Nattcup 3
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: torsdag 15 november 2018

Lång Svart

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
690423Henrik BerlinOK Orion18:16
9007063Rasmus ElmelidOK Orion18:16
8000627Magnus GlänneforsTullinge SK18:16
840623Daniel GunnarssonOK Orion18:16
439618Olle KallerbäckVäxjö OK18:16
0Olexandr KratovKoovee18:16
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK18:16
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK18:16
9000723Gustav OlssonOK Orion18:16
8240899Emil PetterssonKarlskrona SOK18:16
895406Magnus SagerOK Orion18:16
2088520Adrian SkobeKalmar OK18:16
2088543Viktor SkobeKalmar OK18:16
930508Viktor TovessonOK Orion18:16
911103Anton ÖsterbladKarlskrona SOK18:16

Mellan Svart

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
435798Mats AnderssonOK Orion18:16
2104243Olle BjörneldKalmar OK18:16
2135447Fredrik EllinKalmar OK18:16
8051022Anders HåkanssonOK Orion18:16
8130416Filip HåkanssonOK Orion18:16
7408000Jörgen JohanssonKarlskrona SOK18:16
900214Pontus JohanssonOK Linné18:16
9640923Ulf JohanssonKarlskrona SOK18:16
9912212Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad18:16
535455Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK18:16
670124Lars-ola LarssonOK Orion18:16
18027Filip NilssonGotlands Bro OK18:16
500723Magnus OlssonTorsås OK18:16
812238Rebecka OlssonOK Linné18:16
2054938Stefan PeterssonKalmar OK18:16
8040817Alma SvennerudKarlskrona SOK18:16
7403080Marcus SvennerudKarlskrona SOK18:16
1426461Filippa SöderbergKalmar OK18:16
2107428Hugo UnossonKalmar OK18:16
2104226Stefan UnossonKalmar OK18:16
632800Ellen WahlbomOK Orion18:16

Mellankort Orange

40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451392Linda AllwoodKarlskrona SOK18:16
262488Ingemar AnderssonOK Orion18:16
30357Lennart AnderssonOK Orion18:16
9700817Jörn AntonischkiOK Orion18:16
18509Kristina BerlinKarlskrona SOK18:16
7502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK18:16
9202076Rasmus EjermarkTorsås OK18:16
41588Karl-Axel EngströmOK Orion18:16
417688Per-Ivan EngströmOK Orion18:16
2057315Vilma EngströmOK Orion18:16
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK18:16
9650504Elisabet JannerRonneby OK18:16
9670918Anne JohanssonKarlskrona SOK18:16
262491Eskil JohanssonOK Orion18:16
600325Kristina JohanssonKalmar OK18:16
12549Stefan JönssonRonneby OK18:16
244074Mats KarlssonKarlskrona SOK18:16
451398Lova KronmarKarlskrona SOK18:16
730224Magnus KronmarKarlskrona SOK18:16
1041209Melker LarssonOK Orion18:16
2123356Maria LeuenbergerOK Orion18:16
1811111Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK18:16
42002Bo LönngrenOK Orion18:16
2104072Yngve MagnussonOK Orion18:16
426098Lennart NilssonOK Orion18:16
2107437Karin Rahm BjörneldKalmar OK18:16
1720815Annica RosengrenOK Orion18:16
560531Bo SalomonsonKalmar OK18:16
302508Ola SandgrenOK Orion18:16
452530Lennart SohlinOK Orion18:16
9620620Lena SwartzOK Orion18:16
2095463Lisa SwartzOK Orion18:16
8262490Nils SwartzOK Orion18:16
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK18:16
9050409Hedda SvenssonOK Orion18:16
2109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK18:16
8041104Sandra WiduchKarlskrona SOK18:16
808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK18:16
12578Peter WilhelmssonKarlskrona SOK18:16
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK18:16

Kort Gul

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119383Anna GustavssonKalmar OK18:16
18590Ulf LundbergKalmar OK18:16
7043828Magnus NilssonTorsås OK18:16
7472821Simon WaxegårdTorsås OK18:16
1705705Mikael WiduchKarlskrona SOK18:16

Annonser