Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vätterbygdden By Night #3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vätterbygdden By Night #3
Arrangörsorganisation: Os Hjälpkurvan
Datum: torsdag 13 december 2018

Korta Dam

3 080 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7060114Julia AbajiEksjö SOK18:15
439379Ayan LingIK Hakarpspojkarna18:15
9050730Sandra LingIK Hakarpspojkarna18:15
7031006Thea Nordin AbajiEksjö SOK18:15

Korta Herr

3 080 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29814Stellan AhnströmForserums SOK18:15
353538Gunnar AnderssonIK Vista18:15
9660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK18:15
18659Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna18:15
9201713Emil LingIK Hakarpspojkarna18:15
9005268Erik LingIK Hakarpspojkarna18:15
7640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK18:15

Mellan Dam

5 260 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8261101Nora AeglerEksjö SOK18:15
8000523Lovisa BlomgrenOs Hjälpkurvan18:15
680329Isa EnvallIK Hakarpspojkarna18:15
919396Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna18:15
9000920Ebba HjertbergOs Hjälpkurvan18:15
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:15
2109106Amanda KleijnOs Hjälpkurvan18:15
9020728Agnes LindblomMalmö OK18:15
9020219Märta LjungbergOs Hjälpkurvan18:15
8020605Nicolina MobergOK Tyr18:15
8120102Martina RizziEksjö SOK18:15
8487432Gabriella S BerganderEksjö SOK18:15
8021010Clara SamuelssonOK Vivill18:15
9201726Fanny SundbladEksjö SOK18:15
8410614Alma VilhelmssonOs Hjälpkurvan18:15
8110701Sarina ZülligEksjö SOK18:15

Mellan Herr

5 240 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1020312Arvid AronssonOs Hjälpkurvan18:15
1991121Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna18:15
9200690David BorgSödertälje-Nykvarn OF18:15
9480525Sixten EkbladhSol Tranås18:15
9000707Isac EricssonOs Hjälpkurvan18:15
343726Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna18:15
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
519094Anton GunnarssonBredaryds SOK18:15
8010621Emanuel HerberthsonOs Hjälpkurvan18:15
8200121Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:15
450686Jonas HåkanssonEksjö SOK18:15
9016916Hugo JakobssonOs Hjälpkurvan18:15
1021212Viktor Jellvert BörjesonOs Hjälpkurvan18:15
29373Måns LennermoNässjö OK18:15
29377Simon LennermoNässjö OK18:15
9005266Anders LingIK Hakarpspojkarna18:15
700521Olof LjunggrenOs Hjälpkurvan18:15
8010829Linus LundbergOK Bävern18:15
9945637Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna18:15
860303Simon NilssonEksjö SOK18:15
9020607Gustav OhlinOK Tranan18:15
7020313Maxim OmelchenkoOs Hjälpkurvan18:15
838408Mattis PerssonOs Hjälpkurvan18:15
430171Oskar SvahnEksjö SOK18:15
246071Simon SvahnEksjö SOK18:15
8010211Viktor WaernqvistOs Hjälpkurvan18:15

Långa

7 920 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200206Axel ElmbladOs Hjälpkurvan18:15
8131337Axel GranqvistOs Hjälpkurvan18:15
1940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna18:15
8230199Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna18:15
649447Simon HardenOs Hjälpkurvan18:15
9107180Markus HederskogIK Hakarpspojkarna18:15
820519Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna18:15
9990331Oscar JohanssonOs Hjälpkurvan18:15
990911Hugo LillieströmOK Roxen18:15
8012210Oliwer LundbergOK Bävern18:15
7000611Gustav RuneforsOs Hjälpkurvan18:15
8221299Filip TrofastBredaryds SOK18:15
9101406Erik WigleOs Hjälpkurvan18:15

Annonser

Mila