Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skinkjakten, Deltävling 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skinkjakten, Deltävling 2
Arrangörsorganisationer: Gotlands Bro OK / Visborgs OK
Datum: onsdag 28 november 2018

Lång

7 860 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix BäckstädeVisborgs OK18:30
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg18:30
Anders HellminVisborgs OK18:30
Brent KeyGotlands Bro OK18:30
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK18:30
Albin LindgrenVisborgs OK18:30
Anna SameliusVisborgs OK18:30
Daniel SeestrandVisborgs OK18:30
Mattias WestfältGotlands Bro OK18:30
Stefan WittmannGotlands Bro OK18:30
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK18:30

Mellan

4 750 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara BäckstädeVisborgs OK18:30
Anders EklundSvaide Roma SOK18:30
Natalie GardelinGotlands Bro OK18:30
Monika JonssonSvaide Roma SOK18:30
Göran KimellGotlands Bro OK18:30
Albin Lindh SporreVisborgs OK18:30
Håkan LundbergSvaide Roma SOK18:30
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK18:30
Pernilla MellinSvaide Roma SOK18:30
Andreas NikolaussonVisborgs OK18:30
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK18:30
Ulf NilssonGotlands Bro OK18:30
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg18:30
Beata PetterssonGotlands Bro OK18:30
Leif SvangrenGotlands Bro OK18:30
Ylva SvangrenGotlands Bro OK18:30
Mattias WhiteGarda OK18:30
Adam ÖsterdahlVisborgs OK18:30

Mellanavkortad

3 280 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BlomérGotlands Bro OK18:30:00
Anna BäckstädeVisborgs OK18:30:00
Neo CederqvistVisborgs OK18:30:00
Ingrid EnekvistVisborgs OK18:30:00
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK18:30:00
Stefan ErlandssonGarda OK18:30:00
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg18:30:00
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK18:30:00
Anki HallströmSvaide Roma SOK18:30:00
Gunnar HallströmVisborgs OK18:30:00
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK18:30:00
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK18:30:00
Ann-Britt LevinGarda OK18:30:00
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL18:30:00
Rolf MalmrosVisborgs OK18:30:00
Anders NilssonGotlands Bro OK18:30:00
Olle SvangrenGotlands Bro OK18:30:00
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg18:30:00
Annika ÖsterdahlVisborgs OK18:30:00
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:30:09

Kort

2 470 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felice GardelinGotlands Bro OK18:30:00
Marcus GardelinGotlands Bro OK18:30:00
Rasmus GunnarssonVisborgs OK18:30:00
Marianne Lindberg LagerinSvaide Roma SOK18:30:00
Anders LindbergSvaide Roma SOK18:30:00
Måns PerssonVisborgs OK18:30:00
Leo UndsénVisborgs OK18:40:28

Annonser