Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Höglandsserien deltävling 4

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Höglandsserien deltävling 4
Arrangörsorganisation: Eksjö SOK
Datum: tisdag 21 maj 2019

Eksjö Garnisons IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christian EricssonÖppen motion 5 (16)4 790 m19:09:14

Eksjö SOK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Simon HultbergU2 (9)2 130 m18:29:27
Frida LindénD14 (10)3 570 m18:30
Agnes DjurstedtD16 (5)4 370 m18:31
Emma LindénD12 (10)2 690 m18:33
Julia AbajiD14 (10)3 570 m18:34
Wilmer HagelbergH10 (2)2 130 m18:34
Tove JakobssonÖppen motion 1 (1)1 870 m18:34:27
Piali HedinU2 (9)2 130 m18:34:45
Tilda HagelbergD16 (5)4 370 m18:35
Thea Nordin AbajiD16 (5)4 370 m18:37
Alva HagelbergD14 (10)3 570 m18:38
Thure Qwick NilssonU1 (10)1 870 m18:39:29
Alfred LundbomH12 (3)2 690 m18:51
Wilmer RydestrandH12 (3)2 690 m18:53
Ruben QwickH14 (4)3 570 m18:54
Pelle JakobssonH12 (3)2 690 m18:55
Jonas HåkanssonÖppen motion 5 (16)4 790 m18:55:10
Monica HenrikssonÖppen motion 5 (16)4 790 m18:59:33
Jonny LindénÖppen motion 5 (16)4 790 m19:06:03
Mona LindénÖppen motion 4 (16)3 570 m19:06:06
Fanny SundbladÖppen motion 5 (16)4 790 m19:18:28
Truls FrohlundU2 (9)2 130 m
Magnus NilssonÖppen motion 5 (16)4 790 m

Nässjö OK

27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Wilma ErikssonD12 (10)2 690 m18:31
Smilla LennartssonD14 (10)3 570 m18:32
Ebba StenhagD12 (10)2 690 m18:35
Linda SahlinD14 (10)3 570 m18:36
Oliver SchillU1 (10)1 870 m18:36:29
Tilde LennartssonD12 (10)2 690 m18:39
Elise JohanssonU2 (9)2 130 m18:39:45
Moa SälebyD14 (10)3 570 m18:40
Malte StenhagU1 (10)1 870 m18:43:40
Tuva JohanssonD14 (10)3 570 m18:44
Sammy BlomqvistU1 (10)1 870 m18:44:26
Malte LaxU2 (9)2 130 m18:44:45
Maja LaxD12 (10)2 690 m18:45
Telina TiareD14 (10)3 570 m18:48
Ida SälebyD12 (10)2 690 m18:49
Adam NeroH14 (4)3 570 m18:52
Peter SahlinÖppen motion 4 (16)3 570 m18:54:59
Ingela KlassonÖppen motion 3 (4)2 690 m18:55:26
Andreas KarlssonÖppen motion 3 (4)2 690 m18:56:02
Per LennartssonÖppen motion 4 (16)3 570 m18:56:29
Anna LennartssonÖppen motion 4 (16)3 570 m18:57:11
Agnes KindgrenU4 (1)3 570 m19:01:13
Linda KindgrenÖppen motion 4 (16)3 570 m19:03:03
Patrik PerssonÖppen motion 4 (16)3 570 m19:08:07
Sven Eriksson TerlegårdÖppen motion 4 (16)3 570 m19:08:10
Adam HilalÖppen motion 4 (16)3 570 m19:08:12
Jörgen StenhagÖppen motion 3 (4)2 690 m

OK 64 Torpa

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agnes AxelssonU2 (9)2 130 m18:34:16
Joel OlssonU2 (9)2 130 m18:35:41
Christian ScharffU2 (9)2 130 m18:36:51
Marcus ScharffU3 (7)2 690 m18:39:34
Alma OlssonD14 (10)3 570 m18:46
Nadja AhlU3 (7)2 690 m
Nora AxelssonU3 (7)2 690 m
Andrea ScharffU3 (7)2 690 m

OK Bävern

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael ÖrnÖppen motion 5 (16)4 790 m18:59:06

SOK Aneby

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingrid WretbäckU1 (10)1 870 m18:29:33
Signe FranssonU3 (7)2 690 m18:31:57
Lina PerssonD10 (2)2 130 m18:32
Tage LjunggrenU1 (10)1 870 m18:32:38
Felicia FyhrD16 (5)4 370 m18:33
Tuva PerssonU1 (10)1 870 m18:34:03
Arvid RosanderH10 (2)2 130 m18:36
Isabella StenbergD12 (10)2 690 m18:37
Nilla Johansson SjöU1 (10)1 870 m18:37:05
Ingrid ErikssonU1 (10)1 870 m18:39:04
Julia ErikssonU3 (7)2 690 m18:41:14
Alma BülowD14 (10)3 570 m18:42
Klara JohanssonD12 (10)2 690 m18:43
Maia FagerströmD12 (10)2 690 m18:47
Tommy OlaussonÖppen motion 3 (4)2 690 m18:58:16
Alice StrömgrenÖppen motion 4 (16)3 570 m19:04:30
Johan BlomgrenÖppen motion 5 (16)4 790 m19:08:04
David DackeU3 (7)2 690 m

Sol Tranås

24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tilde BrickarpD10 (2)2 130 m18:30
Alfons EnellH16 (2)4 790 m18:37
Olivia FranssonU2 (9)2 130 m18:38:46
Ebba FranssonU1 (10)1 870 m18:38:52
Ellen OhrtD16 (5)4 370 m18:39
Anders SkoglundH16 (2)4 790 m18:39
Molly BrickarpD12 (10)2 690 m18:41
Emil ÅslundH14 (4)3 570 m18:50
Alex BrickarpH14 (4)3 570 m18:56
Moa SahlstedtÖppen motion 5 (16)4 790 m18:56:19
Hanna SkoglundÖppen motion 5 (16)4 790 m18:56:20
Simon KarlssonÖppen motion 5 (16)4 790 m18:57:15
Madelene OhrtÖppen motion 4 (16)3 570 m18:59:08
Ulrika BrickarpÖppen motion 4 (16)3 570 m18:59:10
Carole CarlssonÖppen motion 4 (16)3 570 m18:59:58
Henrik OhrtÖppen motion 5 (16)4 790 m19:00:46
Kinna ÅslundÖppen motion 4 (16)3 570 m19:02:23
Elin EkbladhÖppen motion 4 (16)3 570 m19:02:25
Stefan ÅslundÖppen motion 5 (16)4 790 m19:03:08
Albert BrickarpÖppen motion 5 (16)4 790 m19:04:05
Fredrik WibringÖppen motion 4 (16)3 570 m19:04:21
Marcus SkoglundÖppen motion 5 (16)4 790 m19:06:46
Andreas EkbladhÖppen motion 5 (16)4 790 m19:11:52
Cecilia SahlstedtÖppen motion 4 (16)3 570 m

Annonser