Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Idrefjällsprinten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Idrefjällsprinten
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: måndag 24 juni 2019

D21

2 720 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK10:00
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:02
Ella OlssonGrycksbo IF OK10:04
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad10:06
Vendula SramkovaHemsedal IL10:08
Audrey FoleySigtuna OK10:10
Fredrika VångellLinköpings OK10:12
Susanne ErikssonOK Milan10:14
Hanna GustafssonOK Kåre10:16
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad10:18
Klara HolmgårdKils OK10:20
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad10:22
Sandra HanssonÄrla IF10:24
Sandra BurénKöping-Kolsva OK10:26
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK10:28
Malin AxFinspångs SOK10:30
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad10:32
Elsa EkelinKFUM Örebro OK10:34
Pernilla BlomRehns BK10:36

H21

3 140 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christian FoleySigtuna OK10:52
Isak BerggrenGävle OK10:54
Stefan SjölundSkogslöparna10:56
Jonatan SöderbergGävle OK10:58
Joakim OlssonVäsby OK11:00
Albin RidefeltOK Linné11:02
Thobias BrodinIFK Mora OK11:04
Josef NordlundOK Linné11:06
Mårten OlssonGävle OK11:08
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:10
Felix SilverGävle OK11:12
Hans BrolundOK Denseln11:14
Alfred LiljeströmGävle OK11:16
Per EklöfOK Milan11:18
Olof LissmatsOK Södertörn11:20

D20

2 640 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia JohanssonOK Skärmen10:05

H20

2 720 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin LammFrölunda OL10:38
Gustav OlssonOK Orion10:40
Emil PetterssonKarlskrona SOK10:42
Hampus NyströmIF Hagen10:44
Andreas JonssonOK Orion10:46
Albin AlsiöIF Hagen10:48
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK10:50
Oscar JohanssonKarlskrona SOK10:52
Hugo LillieströmOK Roxen10:54

D18

2 450 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Clara JohanssonOK Skärmen10:21
Sanna HedbergOK Södertörn10:23
Hanna LundgrenLinköpings OK10:25
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:27
Maja SandvikAttunda OK10:29
Moa AlsiöIF Hagen10:31
Katarina NorrbyOK Södertörn10:33
Lisa HallménOK Tisaren10:35
Emma LingIK Hakarpspojkarna10:37
Annick MeisterOK Södertörn10:39
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK10:41
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL10:43
Elsa NilssonDomnarvets GOIF10:45

H18

2 640 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:01
Andreas BorängSnättringe SK11:03
Isak AnängenNyköpings OK11:05

D16

2 350 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa HermanssonIFK Mora OK11:04
Karolina AnderssonDalaportens OL11:06
Maja BergqvistKorsnäs IF OK11:08
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK11:10
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11:12
Erika ÅkessonMarkbygdens OK11:14
Frida JohanssonOK Skärmen11:16
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:18
Hanna AlsiöIF Hagen11:20

H16

2 450 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus SjödénÄlvdalens IF OK10:47
Jonatan HälldalSkogslöparna10:49
Egil LissmyrIFK Mora OK10:51
Viggo ÖstlundKovlands IF10:53
Elias SöderlundSkogslöparna10:55
Rasmus SöderbergGävle OK10:57
Albin BlombergSegersta OK10:59
Erik LingIK Hakarpspojkarna11:01
Albin GezeliusIFK Mora OK11:03
Filip NordströmSkogslöparna11:05
Hugo KindbornOK Hällen11:07
Marcus NilssonSkogslöparna11:09
Hugo SjödinOK Tisaren11:11

D14

1 920 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:12
Alva PerboSkogslöparna10:14
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:16
Alva ErssonIFK Mora OK10:18
Saga BergvinSkogslöparna10:20
Elin TheanderHaninge SOK10:22
Emma ZettervallKarlskrona SOK10:24
Clara NordströmSkogslöparna10:26
Elsa KaipeOK Kåre10:28
Tuva ÖstangårdGamleby OK10:30
Alice RytterstedtSkogslöparna10:32

H14

2 150 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle DalinOK Kåre10:43
Liam HälldalSkogslöparna10:45
Jens FochsenWaxholms OK10:47
Julius WiklundFalköpings AIK OK10:49
Marcus LammFrölunda OL10:51
Max ÖsterbergGustavsbergs OK10:53
Oskar WesterbergTrollhättans SOK10:55
Nils SwartzOK Orion10:57
Felix SlagbrandVästerås SOK10:59
Malte BellanderGustavsbergs OK11:01
Sixten PerssonSkogslöparna11:03
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL11:05
Nils BlombergSegersta OK11:07
Ivar LissmyrIFK Mora OK11:09
Jonathan NilssonGustavsbergs OK11:11
Viktor ÖhmanSkogslöparna11:13
Axel GräfningsGrycksbo IF OK11:15
Alfred SjödinOK Tisaren11:17
Martin ErikssonAnnebergs GIF11:19

D12

1 190 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma EngströmFinspångs SOK10:06
Julia EkOK Ravinen10:08
Hilma DalinOK Kåre10:10
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL10:12
Hilda TrofastTullinge SK10:14
Greta SandvikAttunda OK10:16
Lovisa PihelOK Tisaren10:18
Alma CarlssonKFUM Örebro OK10:20

H12

1 210 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malte GranefeltOK Tyr10:23
Martin NilssonSkogslöparna10:25
Jakob EngströmHärnösands OK10:27
Petter FochsenWaxholms OK10:29
Emil SkeppSävedalens AIK10:31
Emil Li EklundStora Tuna OK10:33
Edvin WallnerAttunda OK10:35
Oskar KaipeOK Kåre10:37
Arvid NordinLycksele IF10:39
Hampus SahlénIF Hagen10:41
Erik LundbackStora Tuna OK10:43
Joel HolmgårdKils OK10:45
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:47
Mikael BergOK Enen10:49
Felix ÖhmanSkogslöparna10:51
Hugo DanielssonLycksele IF10:53
Teodor JonssonSkarpnäcks OL10:55

D10

980 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa LakeSundsvalls OK10:01
Ella EngvallOK Kolmården10:03
Frida EkOK Ravinen10:05
Allis SjödinOK Tisaren10:07
Lovisa NederheimTäby OK10:09
Emmy TheanderHaninge SOK10:11
Astrid SillénOK Linné10:13
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:15
Lova JonssonSkarpnäcks OL10:17
Ronia MarstonHemsedal IL10:19
Vera LindbergIFK Göteborg Orientering10:55

H10

980 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alfred PihelOK Tisaren10:21
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK10:23
Ture CarlssonKFUM Örebro OK10:25
Hampus DanielssonLycksele IF10:27
Jonatan SahlénIF Hagen10:29
Erik GräfningsGrycksbo IF OK10:31
Olle GranefeltOK Tyr10:33
Jonathan EngströmHärnösands OK10:35
Einar BlombergSegersta OK10:37
Herman EliassonSundsvalls OK10:39
Lowe EkströmOK Tyr10:41
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:43
Hilding MartinssonLerums SOK10:45
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK10:47
Oskar PihelOK Tisaren10:49
Erik TheanderHaninge SOK10:51
Malte AnderssonTrollhättans SOK10:53

D35

2 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria HellströmVäsby OK10:01
Kristin DahlqvistOK Kåre10:03
Linda WåhlströmIF Thor10:05
Karin EngvallOK Kolmården10:07
Hana TichovskaSK Praga10:09
Maria SahlénIF Hagen10:11

H35

2 450 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven LarssonGöteborgs SK11:13
Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:15
Martin TichovskySK Praga11:17
Erik EngvallOK Kolmården11:19

D40

1 820 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marlene HälldalSkogslöparna10:48
Marie-Louise AxenborgGöteborg-Majorna OK10:50
Sara TimnerSundsvalls OK10:52
Jenny ÖhmanSkogslöparna10:54
Jenny WallnerAttunda OK10:56
Karin PerssonSkogslöparna10:58
Anna-Karin BondessonFrosta OK11:00

H40

1 920 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik HarlénKFUM Örebro OK10:34
Marcus ArnoldssonVästerås SOK10:36
Johan DanielssonLycksele IF10:38
Bengt LeanderssonÄlvdalens IF OK10:40
Tobias EliassonSundsvalls OK10:42
Anders JanssonGrycksbo IF OK10:44

D45

1 820 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping10:36
Anna EkOK Ravinen10:38
Stina BorängSnättringe SK10:40
Tina LindgrenLinköpings OK10:42
Kajsa LakeSundsvalls OK10:44
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna10:46

H45

1 920 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Patrik JohanssonLerums SOK10:46
Ola JodalGöteborg-Majorna OK10:48
Peter FredricsonIFK Mora OK10:50
Martin SigrandOK Södertörn10:52
Mats HainkeSnättringe SK10:54
Daniel WallnerAttunda OK10:56
Olle WindeliusFrosta OK10:58
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK11:00
Mats SporreStora Tuna OK11:02
Johan EngströmHärnösands OK11:04
Stefan BergOK Enen11:06
Neil MarstonHemsedal IL11:08
Johan SwartzOK Orion11:10
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg11:12
Martin BellanderGustavsbergs OK11:14
Jonas HälldalSkogslöparna11:16
Niklas SahlénIF Hagen11:18

D50

1 880 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marita HaglundBredareds IF10:39
Malin LammFrölunda OL10:41
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:43
Lotta StålVästerbergslagens OL10:45
Anna-Karin ÖstlundKovlands IF10:47
Annelie JohanssonOK Skärmen10:49
Åsa AlsiöIF Hagen10:51
Berit GummusIFK Mora OK10:53
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK10:55
Karin JägrydSkåneslättens OL10:57
Maria EngbergKorsnäs IF OK10:59

H50

1 820 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristofer ÖhmanSkogslöparna10:00
Bo WesterbergTrollhättans SOK10:04
Pär StålVästerbergslagens OL10:06
Tobias Den BraverOK Gränsen10:08
Anders LammFrölunda OL10:10
Hans JonssonVäsby OK10:12
Thomas AnderssonDalaportens OL10:14
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK10:16
Jan WiklundFalköpings AIK OK10:18
Mikael NilssonSkogslöparna10:20
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK10:22
Henrik BerlinOK Orion10:24
Anders PetterssonKarlskrona SOK10:26
Ola JernströmAvesta OK10:28
Oskar NederheimTäby OK10:30
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen10:32
Nils EklöwOK Södertörn10:34
Anders JägrydSkåneslättens OL10:36

D55

1 760 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin B. Andersson IF Hagen10:00
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK10:02
Lena SwartzOK Orion10:04
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK10:06
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK10:08
Anna GundSkattkärrs SOK10:10
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF10:12
Mia GustafssonOK Kåre10:14
Ingrid KensbyOK Tyr10:16
Pia VångellLinköpings OK10:18
Anna AlbinssonIFK Mora OK10:20
Britta SahlinVänersborgs SK10:22
Camilla RosénAnnebergs GIF10:24
Kristine Ö TollefsenOK Øst10:26

H55

1 880 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulf JungstrandOK Skogsfalken11:01
Bosse WiggeDomnarvets GOIF11:03
Lars HolmgårdKils OK11:05
Mats JönssonKorsnäs IF OK11:07
Ronny NordgrenSundbybergs IK11:09
Mats LagerbladIFK Mora OK11:11
Anders BergLinköpings OK11:13
Mats KensbyOK Tyr11:15
Andreas GroteOLC SKOG Fribourg11:17
Bjørnar TollefsenOK Øst11:19

D60

1 650 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kane AnderssonIFK Mora OK11:06
Ylva GrapeDalaportens OL11:08
Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren11:10

H60

1 760 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF10:30
Frede ScheyeHerlufsholm OK10:32
Roland NorellSöders-Tyresö10:34
Jan LundgrenLinköpings OK10:36
Torbjörn BergmanSnättringe SK10:38
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK10:40
Torben SeirHSOK.dk10:42
Knut EngenRaumar Orientering10:44

D65

1 650 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Catherine DawsonGafanhori11:12
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:14
Lena LindgrenOK Järnbärarna11:16
Maud Göthe LundgrenLinköpings OK11:18
Gullan AnderssonVästerås SOK11:20

H65

1 760 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo AnderssonVästerås SOK10:46
Sven LarssonSärna SK10:48
Michael FrenzelLOK Berlin10:50
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK10:52
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:54
Olle BohmanHjärnarps OL10:56
Per Erik FogelVästerås SOK10:58
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF11:00
Juergen ZiescheLOK Berlin11:02
Matts BjörkeSöders-Tyresö11:04

D70

1 190 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid TengelandIK Gandvik10:32
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK10:34
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:36
Ewa NordlundLänna IF10:38
Marita JohanssonMarkbygdens OK10:40
Elisabeth ErikssonOK Milan10:42

H70

1 210 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Erik WåhlbergOK Linné10:01
Håkan NilssonMalmö OK10:03
Roy DawsonGafanhori10:05
Lennart LindgrenOK Järnbärarna10:07
Lars PerssonOK Kompassen10:09
Per-Olof FernbergIS Skanne10:11
Roland NilssonSOK Viljan10:13
Bo LindkvistKöping-Kolsva OK10:15
Ingemar WidénKFUM Örebro OK10:17
Tommy HeldFK Åsen10:19
Ulf KjellinOK Hedströmmen10:21

D75

1 190 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla NilssonSOK Viljan10:44
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK10:46
Gunborg WestinLeksands OK10:48
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK10:50

H75

1 210 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johnny BrandtHällefors OK10:57
John VallinOK Hedströmmen10:59
Erland LingJönköpings OK11:01
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK11:03
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna11:05
Uno BergOK Motala11:07
Nils JanssonSkattkärrs SOK11:09

U1

840 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK09:51:29
Charlize RydqvistÄlvdalens IF OK09:54:19
Hilda ElfvingDomnarvets GOIF10:02:13
Arvid KlevebackRehns BK10:03:01
Folke NedforsOK Roxen10:03:05
Selma ElghKöping-Kolsva OK10:04:15
Svante LindbergIFK Göteborg Orientering10:07:31
Märta OlssonOckelbo OK10:11:09
Elsa AnderssonFK Friskus-Varberg10:13:51
Anton LundbergOK Renen10:19:34
Arvid EmanderStigmännen Karlshamns OK10:25:50
Olle DahlqvistOK Kåre10:29:21
Agnes PerssonOckelbo OK10:33:05
Siri EngvallOK Kolmården10:36:01
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna10:37:28
Eskil LöfåsDomnarvets GOIF10:38:16
Daniel GunnarssonSG 9710:39:14
Emma LundströmSundbybergs IK10:49:40
Freja StålAvesta OK11:05:53
Agnes LundqvistSol Tranås11:08:38
Molly EklöfOK Milan11:09:53
Alexander HarlénKFUM Örebro OK11:09:55
Isak Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK11:15:35

U2

1 050 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin BrolinOckelbo OK09:51:57
Linnea BrolinOckelbo OK09:51:59
Emmy PerssonOckelbo OK09:55:05
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL09:55:18
Wilda RydqvistÄlvdalens IF OK09:56:02
Eric StrålenstamKalmar OK10:04:06
Ella StrålenstamKalmar OK10:04:09
Agnes LübckeOK Ravinen10:10:55
Simon JohanssonOK Gynge10:11:28
Signe JohanssonOK Gynge10:11:34
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg10:19:30
Tove DahlqvistOK Kåre10:21:36
Jakob WåhlströmIF Thor10:42:31
Lisen NygårdOK Kåre10:49:47
Hilda NygårdOK Kåre10:51:48
Aron LundqvistSol Tranås11:08:42
Amelia Li EklundStora Tuna OK

Öppen 1

840 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella Öjebo LöfKFUM Örebro OK10:04:56
Karolina MacúchováDomnarvets GOIF11:16:05

Öppen 3

1 330 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda SlagbrandVästerås SOK09:55:48
Daniel PerssonOckelbo OK09:55:49
Kerstin BlomRehns BK10:10:09
Sara BlomRehns BK10:10:11
Margareta HeldFK Åsen10:11:03
Wilma JonssonOK Tyr10:34:32
Annica LübckeOK Ravinen10:51:53
Beti GunnarssonSG 9711:18:33
Minna SeirHSOK.dk

Öppen 5

1 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina EngströmHärnösands OK10:00:27
Hans AnderssonIK Gandvik10:03:15
Margareta RingRonneby OK10:08:14
Marie JohanssonOK Gynge10:11:07
Åsa HanssonTullinge SK10:14:10
Helena FalkTäby OK10:15:11
Sofia Rolén EkströmOK Tyr10:18:44
Maria DanielssonLycksele IF10:28:10
Elin HerrmannFalköpings AIK OK10:32:12
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL10:33:08
Klara MartinssonLerums SOK10:41:18
Stefan NordinLycksele IF10:43:52
Ulf NilssonKovlands IF10:44:27
Emma KällTumba-Mälarhöjden OK10:49:01
Christer ForsgrenOK Tisaren10:52:22
Linnea GustafssonOK Gynge10:53:47
Linus JernströmAvesta OK11:14:08
Helena LöfKFUM Örebro OK11:26:26
Hilda NygårdOK Kåre11:27:32
Anders EklundStora Tuna OK
Annika TollefsenOK Øst
Tilda WiklundFalköpings AIK OK

Öppen 7

2 150 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim LundqvistGöteborg-Majorna OK09:48:07
Jakob OlssonOckelbo OK09:49:36
Kerstin SundbergVästerås SOK09:53:42
Patrik GustafssonVästerbergslagens OL09:55:53
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK10:00:03
Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF10:00:24
Lena ErlandssonOK Södertörn10:01:22
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK10:02:28
Lennart MyrehedVandrarringen10:03:10
Henrik TrofastTullinge SK10:05:44
Erik ÖjeboKFUM Örebro OK10:06:23
Eva PålssonIFK Mora OK10:06:59
Olle RingRonneby OK10:08:11
Sarah StrålenstamKalmar OK10:14:14
Mattias EklundOckelbo OK10:15:04
Fredrik EkströmOK Tyr10:18:03
Sanna SjödénÄlvdalens IF OK10:18:31
Kerstin Alneberg StenssonSträngnäs-Malmby OL10:18:35
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering10:19:39
Klaus CsúcsIFK Mora OK10:33:57
Jonas BlombergSegersta OK10:37:19
Nils NedforsOK Roxen10:38:54
Henrik WåhlströmIF Thor10:47:34
Mikael SvenssonFK Herkules10:52:31
Helena LindbergIFK Göteborg Orientering10:55:49
Agnes BerlinKarlskrona SOK11:04:45
Kristina BerlinKarlskrona SOK11:06:08
Emmy LindgrenLinköpings OK11:06:37
Sarah PerssonOK Denseln11:08:03
Anna BlombergSegersta OK11:09:08
Marie-louise PerssonFK Herkules11:09:24
Andreas BergLinköpings OK11:11:29
Mirja MikkolainenValkeakosken Haka11:12:11
Albin SvenssonFK Herkules11:12:34
Matti MikkolainenValkeakosken Haka11:13:01
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK11:13:58

Annonser