Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Haninge, sprintstafett

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Haninge, sprintstafett
Arrangörsorganisation: Haninge SOK
Datum: lördag 24 oktober 2020

Stafett

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
50"vi kommer snart"13:00
5092017151. Ida Svahn
5020955782. Emma Norin
5010008113. Emma Svidén
51GOK L8s13:00
5120838131. Dondi Nilsson
5120782592. Lotta Valentin
5121397223. Anders Jenner
52GOK Max:s13:00
5220688531. Veronica Österberg
5276602012. Henrik Österberg
5272102763. Max Österberg
53GOK ungdomar13:00
5316200441. Hannes Henriksson
5310608022. Jonathan Nilsson
5381604043. Rasmus Lindblom
54GOK Veteraner13:00
5496703221. Anna Lindell
5480054892. Peter Landén
5482605763. Magnus Lindblom
55GOK:art13:00
5590304171. Louise Lindell
5511301032. Emilia Nilsson
5570403273. Ida Österberg
56Gustavsbergs OK 213:00
5681702681. Carin Rosén
5681602972. Anna Dahlgren-Rosén
5681687043. David Bejbom (Järla Orientering)
57Haninge 113:00
573445601. Alfred Holmlund
574452652. Sigrid Holmlund
573.
58Haninge 213:00
584452661. Felix Hägglund
5821262022. Ricardo Mihai
583.
59Helo kitty13:00
5920952261. Erik Norin
5921154122. Elmin Hovmöller
5920935683. Olle Thimberg
60IFK Enskede 113:00
6020893551. Ulrika Axell
6021414902. Tomas Axell
6020893743. Pontus Axell
61IFK Enskede 213:00
6181005031. Jon Forsberg Rundström
616805102. Per Forsberg
6180200033. Nils Forsberg Rundström
62IFK Enskede 313:00
62387831. Nora Ahlström
6282008052. Lucas De Boussard
6280507303. Linn De Boussard
63Mårsell kids13:00
6321044861. Mira Mårsell
6321041222. Viggo Mårsell
6320889083. Hilda Mårsell
64OK Södertörn 213:00
6421074321. Rut Lundin
6471494732. Lovis de Villiers
6480507073. Niklas Erlandsson
65OLG Suhr13:00
657802191. Marion Widmer
6581818182. Martin Widmer
6584444483. Marion Büchli
66OOK13:00
662625561. David Djupsjö
6620751622. Roger Djupsjö
6621261843. David Djupsjö (Klubblös)
67Shashu13:00
6780015251. Felicity Brown (IFK Lidingö SOK)
6780015222. Julian Dent (IFK Lidingö SOK)
6786404873. Kathryn Barr
68Släktfejden13:00
687407261. Viggo Henriques
6810808122. Jonas Leire
6820934393. Ola Leire
69Släktfejden - Almgren13:00
6921375731. Sara Almgren
6990805182. Elin Almgren
6913931283. Karin Almgren
70Släktfejden / Team Henriques13:00
7021261331. Daniel Leire
7020780412. Maria Henriques
70104173. Leire Anders
71Stora Tuna OK 113:00
7181208241. Alva Aldin
7180909122. Nora Aldin
717404103. Niklas Aldin
72Söderbönor13:00
7220891271. Kristina Norin
728954222. Susanne Svidén
7220781733. Cecilia Enbäck
73Söders-Thimberg13:00
7370004321. Stefan Norin
7320782532. Carl-Johan Krook
7320487753. Göran Thimberg
74Team Martinelle13:00
7470011321. Signe Martinelle
7470011452. Stina Martinelle
7490841933. Markus Martinelle
75Vesslan, Åsnan och Mörten13:00
7520891291. Vera Reveny
753473142. Åke Lewander
75335213. Mårten Reveny

Annonser