Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SkidO, DM lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SkidO, DM lång
Arrangörsorganisation: OK Storsjön
Datum: lördag 2 februari 2019

D21

8 420 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christine HägglundKlubblös11:20
24797Kristina LarssonÖstersunds OK11:20
831998Sofia LevinUmeå OK11:20
354931Marie OhlssonFältjägarnas IF11:20
1418107Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK11:20

H21

9 760 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085496Marcus AmrénÖstersunds OK11:20
2087052Per-Ove BergqvistFältjägarnas IF11:20
682303Ulf LindqvistÖstersunds OK11:20
26352Johan NilssonÖstersunds OK11:20

D14

4 070 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085490Hanna LindqvistÖstersunds OK11:20

H14

4 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7203450Elias HalvarssonÖstersunds OK11:20
2085527Tore HambergÖstersunds OK11:20

D35

6 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9102164Maria HalvarssonÖstersunds OK11:20
306783Camilla HambergÖstersunds OK11:20

H35

8 420 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081797Gunnar HagqvistFrösö IF11:20
8202051Magnus JohanssonÅre OK11:20

D45

5 290 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1970041Anna Hedström RingvallÖstersunds OK11:20
208921Åsa LindqvistÖstersunds OK11:20

D55

4 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351261Eva BohmOK Vildhussen11:20
1428351Camilla GillströmÖstersunds OK11:20

H55

5 290 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081595Anders ErikssonFrösö IF11:20
262370Kjell-Erik SahlinOK Vildhussen11:20
2085479Hans ÅgrenÖstersunds OK11:20

D65

3 020 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085501Ingeborg DanielssonÖstersunds OK11:20
343324Eivor LindgrenBrunflo IF11:20
36628Kerstin SunnerheimÖstersunds OK11:20
36242Helene WiknerOK Storsjön11:20

H65

4 070 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351272Tom BrantheimÖstersunds OK11:20
1510208Ove HemmingssonBrunflo IF11:20
2104205Bengt JonssonÖstersunds OK11:20
2085493Ola LindgrenÖstersunds OK11:20
2079699Göran NilssonOK Vildhussen11:20
2085531Lars SahlénÖstersunds OK11:20

H75

3 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085551Bengt HannersjöÖstersunds OK11:20
2085530Jonas JohanssonÖstersunds OK11:20

U2

2 590 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1417465Grete OhlssonOK Storsjön11:21:58
2079669Sigrid OhlssonOK Storsjön11:21:59

Öppen 3

4 070 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2801146Tomas WaldebäckÖstersunds OK11:08:08
2077993Helena FagerlundRödöns Sportklubb11:21:13
2085517Erik HedströmÖstersunds OK11:22:53
2077999Per-Anders HedströmÖstersunds OK11:22:55
2081829Crister LöfgrenÖstersunds OK11:29:07

Öppen 4

6 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7891961Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK11:21:35
2068968Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK11:21:39

Öppen 6

8 420 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
218205Lars-Peter JohnssonSelånger SOK11:21:24

Annonser

Mila