Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för OL-NV Natträning 5

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: OL-NV Natträning 5
Arrangörsorganisationer: FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / OK Kompassen / Örkelljunga FK
Datum: tisdag 29 januari 2019

Långa

7 640 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK18:15
15355Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna18:15
1325476Oskar CervinHelsingborgs SOK18:15
820282Patrik JohanssonHelsingborgs SOK18:15
528825Mikael KristenssonSkåneslättens OL18:15
258565Patrik LindebergSkåneslättens OL18:15
910630John OskarssonHelsingborgs SOK18:15
930629Stefan PålssonSkåneslättens OL18:15
9731124Conny RaskHjärnarps OL18:15
9630518Lars SvantessonHjärnarps OL18:15

Mellan

5 750 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17434Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL18:15
7590415Mats BrorssonTockarps IK18:15
9031101Thea BökmanHelsingborgs SOK18:15
8040829Hugo CedervallÖrkelljunga FK18:15
1252660Sebastian GieseÖrkelljunga FK18:15
9130829Agust KronkvistÖrkelljunga FK18:15
1690819Lennart MorénHjärnarps OL18:15
2052788Ulf NilssonHjärnarps OL18:15
7204063Magnus OlssonHjärnarps OL18:15
880044Emmy PalmFK Boken18:15
7102160Håkan PalmFK Boken18:15
8020425Sofia PalmFK Boken18:15
7710426Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL18:15
860212Carin StenbergHelsingborgs SOK18:15
9630308Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK18:15
7630502Christina SternerTockarps IK18:15
9650111Anne SvantessonHjärnarps OL18:15

Korta

3 650 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8051225Arvid AlbinssonHjärnarps OL18:15
8000626Marie AlbinssonHjärnarps OL18:15
520907Olle BohmanHjärnarps OL18:15
452257Johan BökmanHelsingborgs SOK18:15
2052719Dennis HansenOK Kompassen18:15
16197Dan JohanssonHelsingborgs SOK18:15
8050410Noah KrikströmHjärnarps OL18:15
8197706Ola KrikströmHjärnarps OL18:15
1399774Daniel KämpeÖrkelljunga FK18:15
9051030Elia KämpeÖrkelljunga FK18:15
1040903David MorénHjärnarps OL18:15
8196805Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK18:15
7480502Åke PerssonHjärnarps OL18:15
9600722Lennart StenssonHelsingborgs SOK18:15
8100081Kenth SundgrenSkåneslättens OL18:15

Lätta

2 470 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399772Liane GunnarssonÖrkelljunga FK18:15
1399762Milton GunnarssonÖrkelljunga FK18:15
228094Anette NybergÖrkelljunga FK18:15
1399746Otto NybergÖrkelljunga FK18:15
8200505Johanna OttossonÖrkelljunga FK18:15

Annonser

Mila