Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattcup 3 OKS

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattcup 3 OKS
Arrangörsorganisation: OK Skogsvargarna
Datum: tisdag 15 januari 2019

Långa

6 560 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
535251Simon AnderssonTrollhättans SOK18:21
9760229Robert EnbomVänersborgs SK18:21
8110121Linus KristianssonTrollhättans SOK18:21
8010121Malin KristianssonTrollhättans SOK18:21
9159159Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad18:21
9810428Martin SchagerlindTrollhättans SOK18:21
7898810Patrik SvantessonTrollhättans SOK18:21
921010Joar TryggöTrollhättans SOK18:21

Mellan

4 810 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
610310David AlménVänersborgs SK18:21
9030210Alma AppelgrenTrollhättans SOK18:21
218230Inger CederbergVänersborgs SK18:21
7031101Agnes ErikssonTrollhättans SOK18:21
7550429Pierre KarlssonOK Alehof18:21
9630618Hans KööhlerTrollhättans SOK18:21
600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK18:21
773897Urban LarssonOK Gipen18:21
8050624Elsa MartanderTrollhättans SOK18:21
7710811Olof MartanderTrollhättans SOK18:21
26339Tomas NilssonOK Gipen18:21
25121Jenny NymanVänersborgs SK18:21
7041117Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK18:21
7670628Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna18:21
1770226Magnus VedinTrollhättans SOK18:21
25128Peter WesterbergVänersborgs SK18:21
15627Åke WijkmarkIF Hagen18:21
7740608Johan ÅhlundVänersborgs SK18:21

Kort

2 860 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
530014Hans Andersson StrinningUddevalla OK18:21
9070512Ida AnderssonVänersborgs SK18:21
7030717Ronja AnderssonTrollhättans SOK18:21
730227Tommy AnderssonVänersborgs SK18:21
9577765Viggo AnderssonTrollhättans SOK18:21
2106206Anders AxelssonOK Skogsvargarna18:21
348323Eva BäcklundTrollhättans SOK18:21
2054960Matilda CederbergVänersborgs SK18:21
9709121Linn EnbomVänersborgs SK18:21
448907Oscar HallqvistVänersborgs SK18:21
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK18:21
9530312Gunilla HogedalVänersborgs SK18:21
9500514Lars HogedalVänersborgs SK18:21
2060752Thomas KarlssonFrämmestads IK18:21
8070503Björn KristianssonTrollhättans SOK18:21
981927Gitte KristianssonTrollhättans SOK18:21
611026Annette Falck LarssonVänersborgs SK18:21
433652Karin LaurellOK Flundrehof18:21
717445Lars LjungbergTrollhättans SOK18:21
1470226Leif LöfTrollhättans SOK18:21
26335Yngve NilssonOK Gipen18:21
9060323Maja NymanVänersborgs SK18:21
451118Claes OlssonOK Gipen18:21
9202080Alvin RösehagVänersborgs SK18:21
7886688Berkley StaggOK Skogsvargarna18:21
800707Emelie SvalinVänersborgs SK18:21
435334Maria TryggöTrollhättans SOK18:21

Lätt

2 260 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9601465Malte AnderssonTrollhättans SOK18:21
214225Leif MobergVänersborgs SK18:21
2054936Eleonore NicoletFrance18:21
1560006Fredrik Stolt ÖstermanOK Skogsvargarna18:21
1660626Ida SylvanVänersborgs SK18:21
2054972Axel TenggrenOK Skogsvargarna18:21
2054925Youssef VelmkaddemFrance18:21
7100808Elvira ÅhlundVänersborgs SK18:21
7080701Vilgot ÅhlundVänersborgs SK18:21

Annonser