Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering
Arrangörsorganisation: OK Skogshjortarna
Datum: tisdag 9 april 2019

ÖM1

2 120 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8166262Hilding MartinssonLerums SOK18:04:25
2109239lma SchröderOK Skogshjortarna18:11:17
28435Olle LaasOK Skogshjortarna18:23:00
8001832Mats EricssonOK Skogshjortarna18:30:10
19559Ellen KarlssonOK Skogshjortarna18:31:03
1144191Emilia WängrothOK Skogshjortarna18:32:22

ÖM3

2 490 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126122Monica WelinOK Skogshjortarna17:20:34
2077221Hans Olof AnderssonOK Skogshjortarna17:31:59
263749Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna17:36:52
441051Gullveig SöderströmOK Skogshjortarna17:37:21
19530Kristina AnderssonOK Skogshjortarna17:37:25
441042Claes SöderströmOK Skogshjortarna17:37:31
433709Kent CarlgrenOK Skogshjortarna17:44:05
2109201Esther AronstamOK Skogshjortarna17:54:09
2072760Karin JanssonOK Skogshjortarna17:54:10
2104387Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna18:00:38
2089338Ebba EberlénOK Skogshjortarna18:00:39
2072771Matilda HolmgrenOK Skogshjortarna18:02:19
2072780Emmi SöderbergOK Skogshjortarna18:02:20
8010060Klara MartinssonLerums SOK18:04:24
2072770Gustav AnderssonOK Skogshjortarna18:06:20
2107383Samuel JakobssonOK Skogshjortarna18:08:04
2131992Alvin BerglöfOK Skogshjortarna18:08:05
2126093Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna18:09:53
1071222Calle WärnOK Skogshjortarna18:10:29
2104385Albin SchröderOK Skogshjortarna18:11:34
2104377Adrian Oscott LindholmOK Skogshjortarna18:11:51
2072779Maja NygårdOK Skogshjortarna18:12:07
2072773Sofia EkblomOK Skogshjortarna18:12:08
2072767sigrid enåsOK Skogshjortarna18:14:11
1100120Oscar WärnOK Skogshjortarna18:15:36
2072769Alice AnderssonOK Skogshjortarna18:15:43
28440Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna18:18:51
450490Harriet AnderssonOK Skogshjortarna18:26:28

ÖM5

3 100 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna17:19:45
2135501Lars-Olof RönnqvistOK Löftan17:26:49
2139908Emil JohanssonOK Skogshjortarna17:33:23
2109222Linnea StenbaekOK Skogshjortarna17:45:19
19509Eva IsakssonOK Skogshjortarna17:47:09
15821Sebastian SundbergOK Skogshjortarna17:48:40
1430317Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna17:48:56
1211109Lars RenbergGöteborg Radio Orientering17:49:00
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna17:50:48
2104367Johan SandingOK Skogshjortarna17:52:33
2093550Isabelle JarnelidOK Kullingshof17:54:34
2104358Klara EberlénOK Skogshjortarna17:55:29
2095506Viktor HedströmOK Skogshjortarna17:55:30
27183Sören HaglundOK Kullingshof17:56:58
20912Karin JarlekransOK Skogshjortarna18:01:40
2083775Åke GatelidOK Skogshjortarna18:03:14
2083766Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna18:06:21
207266Roger WalderstedtOK Skogshjortarna18:09:02
207231Hans VokseppOK Skogshjortarna18:11:30
2109210Lena SchröderOK Skogshjortarna18:13:34
2072720Frida NygårdOK Skogshjortarna18:14:22
2126104David NygårdOK Skogshjortarna18:14:23
2083778Noel BengtssonOK Skogshjortarna18:16:56
2083759Jens HallgrenOK Skogshjortarna18:19:49
19537Eva PedersenOK Skogshjortarna18:28:48
8475663Patrik JohanssonLerums SOK18:46:51
2126111Hedvig Engström JakobssonOK Skogshjortarna

ÖM7

2 110 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna17:47:58
19601Barbro BörjesonOK Skogshjortarna17:57:03
302590Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna18:19:07
9030601Johanna FredrixonOK Skogshjortarna18:19:20
17298Per-Ola JohnssonOK Kullingshof18:22:25
9032032Ted LiivrandOK Skogshjortarna18:31:07
543112Lennart HålsjöOK Skogshjortarna18:35:24

ÖM8

3 970 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7570501Dan SjöholmHalmstad OK17:26:05
450485Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna17:38:44
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna17:44:34
19540Kent IvarssonOK Skogshjortarna17:45:14
7930728Simon WallmanOK Kullingshof17:49:34
441010Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna18:02:03
429860Lars StrömbergOK Skogshjortarna18:06:59
2095545Åsa HedströmOK Skogshjortarna18:10:58
15804Lars BjörkingOK Skogshjortarna18:15:25
2109213Tomas KarlssonOK Skogshjortarna18:16:43
932606Tommy BäckOK Kullingshof18:18:02
15805Olof SvenssonOK Skogshjortarna18:18:43
950905Sofia SjögrenOK Kullingshof18:18:58
7019555Kurt FredrixonOK Skogshjortarna18:25:33
7880729Elsa JanssonJärla Orientering18:52:22
15956Emil AndreassonOK Skogshjortarna19:04:54

ÖM9

5 410 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2072765Albin ÖstlingOK Skogshjortarna17:45:39
8330111Lukas LarssonOK Skogshjortarna17:53:35
7721206Gary LarssonOK Skogshjortarna17:54:22
2095552Ludvig HedströmOK Skogshjortarna17:55:50
2083771Gustav HarrysonOK Skogshjortarna18:01:21
29029Stefan GustafssonOK Skogshjortarna18:05:46
2106027Tobias AnderssonGöteborgs SK18:08:35
2095598Mikael LindeOK Skogshjortarna18:18:19
930813Sara IvarssonOK Kullingshof18:19:35
2083774Magnus BertilssonOK Skogshjortarna18:22:12
247523Martin AxelssonOK Skogshjortarna18:22:48
2089192Martin SykGöteborgs SK18:30:32

Annonser