Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Östra Blekinges nattcup 17

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup 17
Arrangörsorganisationer: OK Orion / Ronneby OK
Datum: torsdag 7 mars 2019

Karlskrona SOK

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emil FolinoLång Svart (14)8 000 m18:15
Hugo LarssonLång Svart (14)8 000 m18:15
Magnus LarssonLång Svart (14)8 000 m18:15
Emil PetterssonLång Svart (14)8 000 m18:15
Anton ÖsterbladLång Svart (14)8 000 m18:15
Alma SvennerudMellan Svart (16)5 500 m18:15
Marcus SvennerudMellan Svart (16)5 500 m18:15
Björn ZettervallMellan Svart (16)5 500 m18:15
Emma ZettervallMellan Svart (16)5 500 m18:15
Lennart BohmanMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Mats KarlssonMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Märta SvennerudMellankort Orange (12)3 300 m18:15

Malmö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Moltas ViebkeLång Svart (14)8 000 m18:15

Odessa

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Igor TimboyMellan Svart (16)5 500 m18:15

OK Orion

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Aleksander BernaciakLång Svart (14)8 000 m18:15
Rasmus ElmelidLång Svart (14)8 000 m18:15
Daniel GunnarssonLång Svart (14)8 000 m18:15
Pontus PeterssonLång Svart (14)8 000 m18:15
Magnus SagerLång Svart (14)8 000 m18:15
Måns SandgrenLång Svart (14)8 000 m18:15
Viktor TovessonLång Svart (14)8 000 m18:15
Ewa GwóźdźMellan Svart (16)5 500 m18:15
Anders HåkanssonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Filip HåkanssonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Jenny HåkanssonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Johan JacobssonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Lennart AnderssonMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Axel BrattMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Niklas BrattMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Oliver HåkanssonMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Bo LönngrenMellankort Orange (12)3 300 m18:15

Ronneby OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linus VernströmLång Svart (14)8 000 m18:15
Simon GiselssonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Magnus GraadMellan Svart (16)5 500 m18:15
Thomas JohannessonMellan Svart (16)5 500 m18:15
Hanna RingMellan Svart (16)5 500 m18:15
Fredrik HåkanssonMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Samuel HåkanssonMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Elisabet JannerMellankort Orange (12)3 300 m18:15
Susanne JohannessonKort Gul (5)2 100 m18:15
Elias LindströmKort Gul (5)2 100 m18:15
Mattias LindströmKort Gul (5)2 100 m18:15
Torgny LindströmKort Gul (5)2 100 m18:15
Wille VernströmKort Gul (5)2 100 m18:15

Stigmännen Karlshamns OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christian LindblomMellankort Orange (12)3 300 m18:15

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Joakim AndénMellan Svart (16)5 500 m18:15

Växjö OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Louise LundgrenMellan Svart (16)5 500 m18:15

Annonser