Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup nr 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup nr 1
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 31 mars 2019

Grön

2 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2801007Rasmus GunnarssonVisborgs OK11:04:47
9717273Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK11:27:04
1805418054 11:28:08
421262421262 12:03:51

Gul

2 540 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433885 #210:56:48
421262 #210:56:53
433899Ingela HanlidGarda OK11:24:50
452244Pelka HanlidGarda OK11:24:52
452298Tomas Roosvall11:24:55
2126116Gustav HellminVisborgs OK11:28:00
433887433887 12:01:21

Röd

3 620 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
244941Brita Augustsson #2Visborgs OK10:49:00
244941Brita AugustssonVisborgs OK10:49:00
18319Siv JohanssonVisborgs OK10:50:14
18083Ing-Marie BergmanVisborgs OK10:50:48
1162149Olle SvangrenGotlands Bro OK10:51:22
18070Rolf MalmrosVisborgs OK10:52:39
18084Ingrid EnekvistVisborgs OK10:53:27
433887Mats Runander10:55:37
18131Inge Karlsson10:55:44
352557Mikael JakobssonGarda OK10:56:40
9200691Katarina JakobssonGarda OK10:56:42
2115586Anita ArneforsOK Södertörn10:59:06
9710610Ylva SvangrenGotlands Bro OK11:00:23
18224Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg11:01:28
433895Andreas JakobssonGarda OK11:02:10
452267Linnea JakobssonGarda OK11:02:11
2139640Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg11:03:14
18222Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg11:04:37
2139680Anki HallströmSvaide Roma SOK11:06:03
444594Eva BuskasSvaide Roma SOK11:06:21
18254Leif JohanssonGarda OK11:07:32
245976Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg11:08:35
18250Berndt BergGarda OK11:09:21
18257Birgitta BergGarda OK11:09:23
18219Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg11:09:29
7464713Paula JakobssonGarda OK11:10:43
421266Karolina PetterssonGarda OK11:11:19
433890Göran Wiklund11:12:24
7300478Måns PerssonVisborgs OK11:12:58
433877Janne DahlbomGarda IK11:15:46
8440620Anna BäckstädeVisborgs OK11:17:41
452279Svenerik JohanssonVisby If Gute11:18:10
441935Örjan BäckstädeVisborgs OK11:22:32
2135581Johan MalmerSvaide Roma SOK11:24:09
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK11:29:23
426782Sofia SchollerVisborgs OK11:30:53

Blå

5 040 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
352564Erik BergGarda OK10:52:29
18202Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK11:00:25
7482918Katja EneqvistGarda OK11:06:13
444523Mats EnglundSvaide Roma SOK11:08:39
7102133Pernilla MellinSvaide Roma SOK11:08:55
441955Klara BäckstädeVisborgs OK11:16:02
2104139Anders HellminVisborgs OK11:28:03
433900Niklas GustafssonGarda OK11:28:57
206404Monika JonssonSvaide Roma SOK11:30:05
7109050Armin SchollerVisborgs OK11:30:29
9711122Göran KimellGotlands Bro OK11:31:52

Svart

7 380 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1234555Olof PerssonSvaide Roma SOK10:41:58
9811013Erik RankinVisborgs OK10:55:07
30051Stefan WittmannGotlands Bro OK11:16:23
8441107Pontus GustafssonSvaide Roma SOK11:20:59
720927Andreas NikolaussonVisborgs OK11:22:23
7716274Mattias WhiteGarda OK11:26:14
720915Anders EklundSvaide Roma SOK11:28:47

Annonser