Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup nr 8

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup nr 8
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 21 juli 2019

Grön

1 210 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433894Olle DanielssonSundsvall Ok11:09:48
452298Edvin CalstenIFK Lidingö11:09:49
452267Nina JakobssonGarda OK11:20:51
2106045Elsa WahlgrenVisborgs OK11:28:56
2106007Gustav WahlgrenVisborgs OK11:28:59

Gul

2 340 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18103Roland JohanssonVisborgs OK10:56:13
2135666Axel DanielssonSundsvall Ok11:11:30
771005Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK11:11:31
2801007Rasmus Gunnarsson11:25:39
73004787300478 11:25:40
7300478Måns PerssonVisborgs OK11:25:40
2089475Maja PerssonVisborgs OK11:26:38
2121760Åsa GunnarssonVisborgs OK11:26:39
7120911Veronika EdgrenGotlands Bro OK11:29:35
433899Bauer Garda OK11:43:05

Röd

2 960 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18319Siv JohanssonVisborgs OK10:55:55
452256Tomas HellströmVisborgs OK11:01:42
18252Ingemar PetterssonGarda OK11:01:57
18222Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg11:10:53
343939Carin KihlströmTäby OK11:12:40
14118681411868 Maria DanilessonSundsvall Ok11:13:15
2104147Emmy EllbringFK Finn11:13:38
21044662104466 Ellbring11:13:39
18096Gurli RondahlVisborgs OK11:18:19
1540313Lena Nyström #2Visborgs OK11:23:07
421261Anna PramborgIFK Lidingö11:23:37
7482918Katja EneqvistGarda OK11:34:21
2260983Matias Bolin11:34:45
452244Hilda LevinGarda OK11:45:56

Blå

4 960 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18498Carl-Erik BerglövFagersta OK11:07:30
8370466Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK11:12:35
7464713Paula JakobssonGarda OK11:22:33
2066583Mia HillerhagIFK Lidingö SOK11:23:39
2139680Anki HellströmSvaide Roma SOK11:25:05
306088Tobias WestrinTimråb Sok11:27:22
7109050Armin SchollerVisborgs OK11:39:26
18259Ann-Britt LevinGarda OK11:44:22
9711122Göran KimellGotlands Bro OK11:44:45

Svart

6 380 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29390Torbjörn PerssonNässjö OK11:12:52
8457544Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK11:16:03
880729Adam HallströmSvaide Roma SOK11:23:44
18074Gunnar HallströmVisborgs OK11:25:14
7716274Mattias Wahit11:25:19
895416Stefan WahlgrenVisborgs OK11:39:30
433895Sune LevinGarda OK11:42:36
1540313Lena NyströmVisborgs OK17:07:40

Annonser