Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vätterbygden by night deltävling 7

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vätterbygden by night deltävling 7
Arrangörsorganisation: Os Hjälpkurvan
Datum: torsdag 24 januari 2019

Korta Lätt Dam

3 230 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8070828Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18:20
7050627Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna18:20
2077566Ida KarlssonOK Gränsen18:20

Korta Lätt Herr

3 230 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077554Lars KarlssonOK Gränsen18:20

Mellan Dam

5 750 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8261101Nora AeglerEksjö SOK18:15
8021228Emma ErikssonOs Hjälpkurvan18:15
8030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
8022828Alma HjertbergOs Hjälpkurvan18:15
810515Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:15
1020927Hilda Holmqvist JohanssonOs Hjälpkurvan18:15
9439473Alva SonessonOs Hjälpkurvan18:15
2048230Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:15

Mellan Herr

5 750 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7730326Niklas AlvaeusJönköpings OK18:15
1020312Arvid AronssonOs Hjälpkurvan18:15
9010102Olle BergstedtMarkbygdens OK18:15
9102775Petter BergstedtMarkbygdens OK18:15
8002496Anders BlomqvistJönköpings OK18:15
9200690David BorgSödertälje-Nykvarn OF18:15
9010528Hugo DjurstedtOs Hjälpkurvan18:15
41433Andreas EkbladhSol Tranås18:15
9480525Sixten EkbladhOs Hjälpkurvan18:15
19901Alfons EnellSol Tranås18:15
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
8050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
630504Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna18:15
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna18:15
8010621Emanuel HerberthsonOs Hjälpkurvan18:15
9001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna18:15
9660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK18:15
442324Jari HuttunenSOK Aneby18:15
9700700Erik IngemarssonMullsjö SOK18:15
1021212Viktor Jellvert BörjesonOs Hjälpkurvan18:15
9010601Albin KronkvistOs Hjälpkurvan18:15
988778Jacob LindstamOs Hjälpkurvan18:15
700521Olof LjunggrenOs Hjälpkurvan18:15
860303Simon NilssonEksjö SOK18:15
7000611Gustav RuneforsOs Hjälpkurvan18:15
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna18:15
430171Oskar SvahnEksjö SOK18:15
246071Simon SvahnEksjö SOK18:15
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK18:15
7543288Albin TollOK Njudung18:15
1396453Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:15

Långa

9 670 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9000516Emil AuseliusOs Hjälpkurvan18:15
820519Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna18:15
990911Hugo LillieströmOK Roxen18:15
9101406Erik WigleOs Hjälpkurvan18:15

Kort Svår

3 050 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8020808Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering18:20
680124Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna18:20
9040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna18:20
9812368Hanna JohannessonOs Hjälpkurvan18:20
1568790Vivianne LindstamSol Tranås18:20
9020219Märta LjungbergOs Hjälpkurvan18:20
711003Marie NordSol Tranås18:20
352434Moa SahlstedtSol Tranås18:20
352403Anne SkoglundSol Tranås18:20
19952Hanna SkoglundSol Tranås18:20
930108Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:20
1050708Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:20
670108Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna18:20

Annonser

Mila