Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för LOK Sprint Cup deltävling 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: LOK Sprint Cup deltävling 4
Arrangörsorganisation: Linköpings OK
Datum: lördag 2 februari 2019

Herrar

2 700 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7407046Anders KnutssonLinköpings OK10:00:09
700400Åke LjunggrenLinköpings OK10:03:17
9660925Per GuståsLinköpings OK10:06:18
7205417Victor BergstrandLinköpings OK10:07:02
450877Rikard BorgLinköpings OK10:08:01
9970420Gustaf SundbüeOK Hällen10:08:21
9806020Johan HagströmerOK Hällen10:09:16
417339Thomas StenströmLinköpings OK10:09:35
1603775Maxime BonneauLinköpings OK10:10:19
402136Joakim TostebergLinköpings OK10:11:02
7874792Fredrik GustafssonLinköpings OK10:11:43
2079665Tomas VångellLinköpings OK10:12:13
38186Johan KällsandLinköpings OK10:14:59
9850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro10:15:29
531020Ulf WaldenfjordLinköpings OK10:15:46
442110Filip StrömbäckLinköpings OK10:18:16
9612000Pedro LundqvistLinköpings OK10:19:01
9740304Christian EnbergLinköpings OK10:19:49
2126025Peter SvenmarckLinköpings OK10:20:23
900113Andreas BergLinköpings OK10:21:14
770618Fredrik LindströmLinköpings OK10:22:15
770212Gunnar EngströmLinköpings OK10:23:14
16966Stefan EngströmLinköpings OK10:23:20
9130206Ludvig ErikssonLinköpings OK10:25:32
9740121Patrik GustavssonLinköpings OK10:26:16
244387Jörgen SköldLinköpings OK10:29:40
403151Erik BacktemanLinköpings OK10:31:20
9630527Anders BergLinköpings OK10:32:02
904650Martin StrömgrenLinköpings OK10:33:04
7000044Ludvig EronnLinköpings OK10:33:45
1975090Bertil EronnLinköpings OK10:35:37
9000067Jesper JohanssonLinköpings OK10:36:53
8109952Johan AllardLinköpings OK10:40:56
682340Martin ŠmelíkHellas Orientering10:42:57
8393103Sven EngströmLinköpings OK10:43:49
14395Jan LundgrenLinköpings OK10:52:18
9000501Jonathan JylltorpLinköpings OK10:58:05
7811731Emil RankkaOK Roxen10:58:56
590610Börje AnderssonLinköpings OK10:59:34
890831Fredrik JohanssonLinköpings OK
580812Arne KlintbergEksjö SOK
1010000Jonas SchedinLinköpings OK

Damer

2 700 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9050800Sigrid LjunggrenLinköpings OK09:58:09
7670904Inger GuståsLinköpings OK10:03:53
43422Karin BacktemanLinköpings OK10:13:50
920414Pia VångellLinköpings OK10:16:25
930129Elin SvenssonNässjö OK10:16:50
662966Lena StrömbäckLinköpings OK10:17:27
950530Moa SvenssonNässjö OK10:18:41
701201Cecilia EnbergLinköpings OK10:19:34
7576777Gitte EngströmLinköpings OK10:23:43
8000708Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK10:27:17
596596Julia Modig TjärnströmLinköpings OK10:30:34
1116116Tina LindgrenLinköpings OK10:32:32
9008001Maria OlofssonLinköpings OK10:37:56
990199Kristina TedhamreSnättringe SK10:40:20
8663175Kristyna HlubuckovaLinköpings OK10:41:54
9030409Elin KjellmanLinköpings OK10:44:16
9671029Maria KjellmanLinköpings OK10:45:12
7660623Anna Sofie BarkLinköpings OK10:46:36
1721008Mia EronnLinköpings OK10:51:16
690410Hanna LundgrenLinköpings OK10:54:17
9975007Emma HelmerssonOK Roxen10:56:46
700213Annika IvarssonLinköpings OK11:00:44
9680622Lotta BorgLinköpings OK
1030309Kristin HerberthsonLinköpings OK
900309Therese KlintbergLinköpings OK
9020819Emmy LindgrenLinköpings OK

Annonser