Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Veteran-OL

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Veteran-OL
Arrangörsorganisation: Köping-Kolsva OK
Datum: torsdag 10 oktober 2019

Bana D

2 550 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1408737Anne Margareth BjörkmanArboga OK08:40:25
1418125Ulf BjörkmanArboga OK08:40:27
1441018Nils-Göran LindénFellingsbro GOIF08:40:54
1410406Lars JellvertFellingsbro GOIF08:43:07
8370920Harriet KarlssonOK Grip08:46:16
209547Rolf JanssonIF Rune08:47:06
302318Margareta LarssonOK Tor08:48:17
910902Rune SandbergHallstahammars OK08:49:38
302328Eva HogréusOK Tor08:50:26
7201371Margareta JohanssonOK Tor08:51:26
1258636Göran WiigHallstahammars OK08:52:25
208433Stig LundinEskilstuna OL08:53:19
442207Gun SkankeEskilstuna OL08:53:59
7031035Ann-Charlotte DuhanEskilstuna OL08:54:16
449141Gun SundbergEskilstuna OL08:54:18
441958Jan BurellOK Enen08:59:40
249436Roland RohdeFellingsbro GOIF09:03:59
9400624Leif NilssonVästerås SOK09:04:46
1420428Johnny ErixonFellingsbro GOIF09:05:21
208088Alf KårefältOK Tor09:05:32
1529061Monica ÖhlundSMOL09:05:38
205500Hans PeterssonHallstahammars OK09:06:22
351900Monica AndreassonOK Tor09:06:27
10774Barbro MelvingerOK Enen09:06:32
302314Stig WesterbergOK Tor09:09:49
341282Lars AndreassonOK Tor09:10:58
9033688Bo LöwegrenVästerås SOK09:11:05
9430116Liz PorteousVästerås SOK09:12:38
306445Bengt DagermarkÄrla IF09:12:55
2260668Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL09:13:52
216409Nils JohanssonOK Tjärnen09:14:04
2420665Christer LiwellÄrla IF09:14:53
33882Inge GustafssonSträngnäs-Malmby OL09:16:05
38481Boy NymanVandrarringen09:16:20
982001Karin LönnVandrarringen09:16:26
405787Lennart LundhÄrla IF09:16:41
9043164Christina GohdeVästerås SOK09:17:59
520621Alf LundkvistOK Tor09:18:51
262440Harry AxelssonKatrineholms OK09:20:16
248996Kurt ElvénVästerås SOK09:20:20
9441027Göran AnderssonVästerås SOK09:21:34
1093579Erland KarlssonOK Tjärnen09:23:11
435960Kjell BlombergIK Standard09:23:40
259056Hans NordgrenArboga OK09:25:26
9841712Altti JärvinenVästerås SOK09:25:41
38585Berit GustavssonSödertälje IF09:25:58
355807Stig GustavssonSödertälje IF09:26:48
409440Weine JohanssonSödertälje-Nykvarn OF09:29:54
25086Ingalill WestbergSK Trim/Virsbo09:30:21
9430516Inger LundSala OK09:31:33
9005104Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo09:32:13
39773Ann-Sofi SandvikAvesta OK09:32:49
25085Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo09:37:00
682131Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF09:38:36
355809Sixten WesterlundSödertälje IF09:39:34
9038840Ulf LindgrenVästerås SOK09:40:10

Annonser