Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Klubbmästerskap Natt OKK och MOK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Klubbmästerskap Natt OKK och MOK
Arrangörsorganisation: Malmö OK
Datum: torsdag 14 mars 2019

D21

6 025 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060705Annika WigrenLunds Orienteringsklubb18:59:14
9092000Linn LindblomMalmö Orienteringsklubb19:01:40
900930Åsa AxénMalmö Orienteringsklubb19:08:00
1414484Marlene BjärehedMalmö Orienteringsklubb19:25:55

H21

6 325 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8202181Jonathan GunnarssonMalmö Orienteringsklubb19:00:54
8020728Adam LindblomMalmö Orienteringsklubb19:07:31
919919Johan AspegrenOrienteringsklubben Kontinent19:12:42
810517Per AspegrenOrienteringsklubben Kontinent19:18:14
448833Martin GranqvistKamrat och Idrottsföreningen K20:07:44
781116Linus KajsajunttiKamrat och Idrottsföreningen K20:07:48
752112Johan HydénKamrat och Idrottsföreningen K20:07:49

H16

4 975 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000712Alfred AhltinMalmö Orienteringsklubb19:08:37
2107553Love PerssonMalmö Orienteringsklubb19:14:06

D35

4 975 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7501114Jenny LindblomMalmö Orienteringsklubb18:53:33
9993333Evelina EkelundMalmö Orienteringsklubb19:25:38
355949Hannah PetersonMalmö Orienteringsklubb

H35

6 025 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9101404Emanuel StridMalmö Orienteringsklubb19:07:15
1252660Sebastian GieseÖrkelljunga Friluftsklubb19:10:26
9770826Linus MalmstenMalmö Orienteringsklubb19:26:49

D45

4 025 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8324901Karin JägrydSkåneslättens Orienteringslöpa19:35:23

H45

5 425 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262759Anders YngveOrienteringsklubben Kontinent18:53:32
2801377Karl-Johan ForsmanOrienteringsklubben Kontinent19:01:01
2083837Staffan AhltinMalmö Orienteringsklubb19:03:25
2801238Per OlssonOrienteringsklubben Kontinent19:07:21
1720129Urban SchmidtOrienteringsklubben Kontinent19:12:48
730912Magnus JonassonMalmö Orienteringsklubb19:19:29
8638365Anders JägrydSkåneslättens Orienteringslöpa19:46:55

H55

4 975 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7444066Stein ØstbyMalmö Orienteringsklubb19:00:32
8443322Gert PetterssonLunds Orienteringsklubb19:00:58

H65

4 600 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29686Lars JohanssonMalmö Orienteringsklubb19:00:10
511010Håkan NilssonMalmö Orienteringsklubb19:03:59
2095205Mats HåkanssonMalmö Orienteringsklubb19:07:38
433500Jan JönssonMalmö Orienteringsklubb19:16:55

H75

3 575 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444060Håkan BrostMalmö Orienteringsklubb19:12:28
9101537Arne GustafssonMalmö Orienteringsklubb19:15:38

Annonser