Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vårserien Etapp 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vårserien Etapp 4
Arrangörsorganisationer: Göteborgs OF / IK Uven
Datum: torsdag 30 maj 2019

D16

5 350 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering10:51
Elin FlakbergIFK Göteborg Orientering10:55
Filippa KindeSävedalens AIK10:57
Olivia LundstedtSjövalla FK10:59
Frida DahlbergIK Uven11:01
Ida BengtssonOK Alehof11:03
Eleonora AlinderSjövalla FK11:05
Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb11:07
Matilda WallströmSävedalens AIK11:09
Matilda AspIFK Göteborg Orientering11:11
Emilia KraftIK Uven11:13
Ebba NäsmanLerums SOK11:15
Elina ReinholdssonOK Alehof11:17

H16

5 500 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav BertsOK Alehof11:07
Ebbe HolmqvistSjövalla FK11:09
Jacob GrahnIK Uven11:11
Melker ÅkessonOK Landehof11:13
Tom EkenstråleFK Herkules11:15
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb11:17
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:19
Lukas GrothKungälvs OK11:21
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb11:23
Joel RingströmOK Landehof11:25
William RönnborgIK Uven11:27
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:29
Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:31
William SturessonLerums SOK11:33
Alfred JohanssonOK Alehof11:35
Jonas OlandersLerums SOK11:37
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:39
Casper SkeppSävedalens AIK11:41
Victor BeischerIK Uven11:43
Jakob AspIFK Göteborg Orientering11:45
Adrian BergqvistOK Alehof11:47
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK11:49
Karl GranforsOK Landehof11:51
Anton KastrupSävedalens AIK11:53
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering11:55
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK11:57
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb11:59
Alvin OllanderOK Landehof12:01
Axel BjörkmanSjövalla FK12:05
Axel GrimbeckSävedalens AIK12:07

D16 Kort

4 110 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes MårildGöteborgs SK10:50
Linn EneljungIFK Göteborg Orientering10:52

H16 Kort

4 110 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon SahlinSjövalla FK10:32
Emil WernerOK Landehof10:34
Arvid EkbergIF Marin Väst10:36
Henry NicholsonFrölunda OL10:38
Hugo NorbergIK Stern10:40
Erik KlerforsFK Herkules10:42
Jesper JanssonMölndal Outdoor IF10:44

D14

4 130 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:19
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:23
Ella PetterssonSävedalens AIK10:25
Signe LundqvistSjövalla FK10:27
Linna NybergIFK Göteborg Orientering10:29
Signe KullanderSävedalens AIK10:31
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:35
Emma KarlssonOK Landehof10:37
Matilda FolkessonIK Uven10:39
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:41
Maja AxelssonLerums SOK10:43
Audrey HanssonFrölunda OL10:45
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:47
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:49
Stina Lyckemalm DahlénIK Uven10:51
Wilma ReinholdssonOK Alehof10:53
Lisa ErikssonOK Landehof10:55
Julia BogeOK Alehof10:57
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:59
Maja TorseinFrölunda OL11:01
Miranda WallströmSävedalens AIK11:03
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb11:05

H14

4 170 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon GrahnIK Uven10:50
Charlie WennbergTolered-Utby Ol-klubb10:52
Isak NilssonOK Landehof10:54
Arvid HermanssonKungälvs OK10:56
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:58
Axel StyreniusTolered-Utby Ol-klubb11:00
Felix JohanssonOK Alehof11:02
Fabian AlinderSjövalla FK11:06
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubb11:08
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:10
Albin KarlsmoIK Uven11:12
Alexander FedjeFrölunda OL11:14
Ola LeireGöteborg-Majorna OK11:16
Arvid HöglundFK Herkules11:18
Marcus LammFrölunda OL11:20
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:22
Isak ÖhgrenSävedalens AIK11:24
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb11:26
Linus AlinderSjövalla FK11:28
Tim MartnerFrölunda OL11:30
Elias NyqvistOK Landehof11:32
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb11:34
Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering11:36
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb11:38
Martin EkFrölunda OL11:40
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK11:42
Erik SlättOK Alehof11:44
Emil LindbladSävedalens AIK11:46
Levin LummanderLerums SOK11:48
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb11:50
Joel HolgersonOK Landehof11:52
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb11:56
Arild ErikmatsSävedalens AIK11:58
Alwin EinarssonKungälvs OK12:00
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb12:02
Albin BoellIFK Göteborg Orientering12:04
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK12:06
Viktor JanssonMölndal Outdoor IF12:08

D14 Kort

3 110 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara BengtssonOK Alehof10:33
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK11:32
Julia SvarfvarSjövalla FK11:34
Johanna PihlströmOK Landehof11:36
Selma CronaIF Marin Väst11:38
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK11:40
Selma PetterssonKungälvs OK11:42
Wilma EsbergOK Alehof11:44
Alma NohleKungälvs OK11:46
Lisa GunnarssonLerums SOK11:48
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK11:50
Tilde StridOK Landehof11:52
Alva BodforssTolered-Utby Ol-klubb11:54
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb11:54
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK11:56
Ella BergelindFK Herkules11:58
Hanna SchälinOK Alehof12:00
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering12:02

H14 Kort

3 110 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb11:01
Axel RudmarkLerums SOK11:03
Melvin KarlssonFK Herkules11:05
Axel WilkensonTolered-Utby Ol-klubb11:07
Simon AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:09
Arvid MårildGöteborgs SK11:11
Simon SolmeusSjövalla FK11:13
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb11:15
Emil GrönroosOK Alehof11:17
Gustav HedlundLerums SOK11:19
Elliot NorbergIK Stern11:21
Samuel RingströmOK Landehof11:23
Olle KullmanOK Alehof11:25
Olle AnderssonGöteborgs SK11:27
Albin EkbergIF Marin Väst11:29

D12

3 080 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering10:14
Emelina HolmqvistSjövalla FK10:16
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF10:18
Idun Haag LundinSjövalla FK10:20
Maja CarlssonKungälvs OK10:22
Nelly GrothKungälvs OK10:24
Emilia PerssonIK Uven10:26
Elsa ArvidssonSjövalla FK10:28
Emma EkdahlSävedalens AIK10:30
Selma PerssonFK Herkules10:32
Elin KarlssonOK Landehof10:34
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:36
Vera HöglundSjövalla FK10:38
Elin JohanssonIFK Göteborg Orientering10:40
Elin AxelssonLerums SOK10:42
Signe AxelssonGöteborg-Majorna OK10:44
Emma WisslerFK Herkules10:46
Hanna HolmerFrölunda OL10:48
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering10:50
Elly EinarssonKungälvs OK10:52
Wilma SandeliusFK Herkules10:54
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering10:56
Edith HolmstrandOK Landehof10:58
Agnes BogeOK Alehof11:00
Elin ZachrissonKungälvs OK11:02
Jennie LidénOK Landehof11:04
Evelina BjörkmanKungälvs OK11:06
Evelina LindsjöSävedalens AIK11:08
Signe KullmanOK Alehof11:10
Elina KarlssonFK Herkules11:12
Elin NobornIFK Göteborg Orientering11:14
Tess AnderssonFK Herkules11:16
Anna JohannessonFrölunda OL11:18
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK11:20
Linnea WaernOK Landehof11:22
Emilia HedmanKungälvs OK11:24
Ellen SkovbjergFrölunda OL11:26
Elin ClaessonOK Landehof11:28
Stella TormenaFK Herkules11:30
Malva JarlKungälvs OK11:32
Elin JonssonSjövalla FK11:34

H12

3 080 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:17
Valter GerleIFK Göteborg Orientering10:21
Einar BeckmanSjövalla FK10:23
Herman PetterssonSävedalens AIK10:25
Max LorentzsonSjövalla FK10:27
Linus Eriksson HolmgrenIK Uven10:29
Edvin SonedahlOK Landehof10:31
Linus KarlsmoIK Uven10:33
Albin SvenssonFK Herkules10:35
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:37
Björn DjupströmFrölunda OL10:39
Emil SkeppSävedalens AIK10:41
Viggo NäsmanLerums SOK10:43
Love ErikssonIK Uven10:45
Arvid LanneKungälvs OK10:47
Dante WallinSävedalens AIK10:49
Leopold SjörénTolered-Utby Ol-klubb10:51
Eric OlofssonSjövalla FK10:53
Emil WalleniusFrölunda OL10:55
Erik JohanssonIK Uven10:57
Max VetterSävedalens AIK10:59
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:01
Axel SlättOK Alehof11:03
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK11:05
Albert JonforsenFrölunda OL11:07
Carl DavidssonSävedalens AIK11:09
Axel EkdalaKungälvs OK11:11
Lukas GudmundssonOK Landehof11:13
Otto BondesonIK Uven11:15
Hugo OlssonMölndal Outdoor IF11:17
Vidar EkdalaKungälvs OK11:19
Eric EkströmIK Uven11:21
Isak DahlOK Alehof11:23
Noah HedenblomSjövalla FK11:25
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb11:27
Linus WeihardSävedalens AIK11:29
Harald MartnerFrölunda OL11:31
William KraftIK Uven11:33
Theander HulthénMölndal Outdoor IF11:35
Gustav AspIFK Göteborg Orientering11:37
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb11:39
Gustav RexOK Landehof11:41
Axel JohanssonTolered-Utby Ol-klubb11:43
Anton DahlbergIK Uven11:45
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK11:47
Jarvis HanssonFrölunda OL11:49
Rasmus GranängKungälvs OK11:51
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering11:53

D12 Kort

2 560 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tilma GlamhedenOK Landehof11:17
Adeline SalekärrKungälvs OK11:19
Saga RingstadTolered-Utby Ol-klubb11:21
Tilde ÖstbergIK Uven11:23
Ingrid KafvelströmTolered-Utby Ol-klubb11:25
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK11:27
Anna JonssonTolered-Utby Ol-klubb11:29
Linnéa GrönroosOK Alehof11:31
Agnes ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:33
Linnea WestfeldtGöteborg-Majorna OK11:35
Hedda LjungbergTolered-Utby Ol-klubb11:37
Rebecka AnderssonOK Alehof11:39

H12 Kort

2 560 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils LydmarkSjövalla FK11:43
Anton SaetherOK Landehof11:45
Joel NilssonSjövalla FK11:47
Noel GalianisMölndal Outdoor IF11:49

D10

2 500 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea NilssonOK Landehof10:19
Elise EhleskogTolered-Utby Ol-klubb10:21
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering10:23
Linnea LundstedtSjövalla FK10:25
Amanda FinndinIFK Göteborg Orientering10:27
Stella BrageOK Landehof10:29
Ida KopkaIFK Göteborg Orientering10:31
Selma JönssonIK Uven10:33
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:35
Alva KullmanOK Alehof10:37
Saga TormenaFK Herkules10:39
Moa LindgrenSävedalens AIK10:41
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK10:43
Bianca GiobbiOK Alehof10:45
Miranda NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:47
Märta PetterssonKungälvs OK10:49
Meja StridOK Landehof10:51
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK10:53
Ebba BogeOK Alehof10:55
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering10:57
Celia HöglundFK Herkules10:59
Nina OlssonIFK Göteborg Orientering11:01
Vera IngulfSävedalens AIK11:03
Moa DahlOK Alehof11:05
Moa WallströmSävedalens AIK11:07
Madeleine BergqvistOK Alehof11:09
Elsa HaablaheLerums SOK11:11
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:13
Linnéa RexOK Landehof11:15

H10

2 600 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oliver WennbergTolered-Utby Ol-klubb10:18
Noel KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:20
Oliver Borrego OlssonSävedalens AIK10:22
John HermanssonKungälvs OK10:24
Felix AumoKungälvs OK10:26
Svante Jedeur-palmgrenKungälvs OK10:28
Melker LarssonKungälvs OK10:30
Robin SommanssonIK Uven10:32
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:34
Leo BertsOK Alehof10:36
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:38
Jakob GudmundssonOK Landehof10:40
Alvar HedenblomSjövalla FK10:42
Alexander LindellOK Alehof10:44
Maximilian MellqvistSjövalla FK10:46
Jonas NissarTolered-Utby Ol-klubb10:50
Arvid HägerstrandKungälvs OK10:52
Alfred EdmanLerums SOK10:54
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:56
Ludvig LindenauOK Alehof10:58
Hugo HolgersonOK Landehof11:00
Anton BäckLerums SOK11:02
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering11:04
Mikkel BergmanIK Uven11:06
Herman EngIFK Göteborg Orientering11:08
Jakob RingströmOK Landehof11:10
Wilhelm HedendahlKungälvs OK11:14
Sixten WidéenTolered-Utby Ol-klubb11:16
Hjalmar JohanssonOK Alehof11:18
Aksel ForsKungälvs OK11:20
Martin SkovbjergFrölunda OL11:22
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:24
Ted NömmIFK Göteborg Orientering11:26
Eric UnemanOK Alehof11:28
Jesper NilssonKungälvs OK11:30
William FedjeFrölunda OL11:32
Ivar HolmstrandOK Landehof11:34
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:36
Melker ÖstbergIK Uven11:38

U3

3 130 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jacob BörstellSävedalens AIK10:09:44
Ebbe LjungbladGöteborg-Majorna OK10:10:24
Axel LindqvistIK Uven10:10:53
Lisa BohlinTolered-Utby Ol-klubb10:22:16
Edvin LanneKungälvs OK10:24:39
Alva ÖsterlinSävedalens AIK10:35:10
Elin LidénOK Landehof10:36:14
Prakash MuntherSävedalens AIK10:49:51
Alexander NilssonKungälvs OK10:56:54
Filip ÖstbergIK Uven11:13:33
Albin WraneHestra IF11:13:34
Ervin KarfunkelKlubblös11:37:39
Karl HedmanKungälvs OK

DU2

2 390 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Matilda KarlbergIF Marin Väst10:06:25
Saga LöfgrenIK Uven10:06:51
Frida AnderssonIK Uven10:10:00
Olivia CronquistOK Landehof10:10:01
Hanna SalbergIK Uven10:10:50
Li HolmaTolered-Utby Ol-klubb10:12:15
Kerstin ElissonKungälvs OK10:13:42
Mailis HolmqvistSjövalla FK10:16:07
Elvira EkstrandSjövalla FK10:17:17
Annie JonesSjövalla FK10:17:25
Alice KeereweerTolered-Utby Ol-klubb10:20:11
Juno ThoméSävedalens AIK10:22:34
Wilma PerssonIK Uven10:27:09
Maja BjuveforsFrölunda OL10:29:15
Ella BjuveforsFrölunda OL10:29:24
Elin CollinLerums SOK10:29:36
Ebba RingdahlIFK Göteborg Orientering10:33:25
Siri ErikssonKlubblös10:33:45
Anton BjörkGöteborg-Majorna OK10:35:56
Isabella SvärdOK Landehof10:36:02
Hillevi AnundbyOK Landehof10:36:04
Lovisa SmitterbergKungälvs OK10:37:40
Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering10:40:06
Elsa WisslerFK Herkules10:44:51
Isabelle SidebyKlubblös10:46:58
Leia BerghOK Landehof10:47:36
Ylva BramfeldtOK Landehof10:47:36
Judith SaloGöteborgs SK10:48:34
Alice Dahlén FälldinIK Uven10:51:03
Molly FinndinTolered-Utby Ol-klubb10:51:29
Nora SundellSjövalla FK10:56:48
Isa SvenssonOK Alehof10:57:52
Sara SvenssonOK Alehof10:57:52
Agnes ForsbergIK Uven10:59:03
Elsa ThaleniusKlubblös11:01:04
Livia IdegårdIFK Göteborg Orientering11:05:42
Juli PeterssonIK Uven11:09:21
Liv Dejanovic-AlbertssonLerums SOK11:10:16
Felicia WraneHestra IF11:13:49
Py LarssonTolered-Utby Ol-klubb11:17:19
Elsa JonssonTolered-Utby Ol-klubb11:29:56
Alice NohleKungälvs OK11:39:44

HU2

2 530 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav AgnvallIK Uven10:07:55
Anton KuthySjövalla FK10:08:27
Dante CahirIK Uven10:09:36
Olle EricssonGöteborg-Majorna OK10:12:25
Albert Hellén RamsinFrölunda OL10:12:41
Arvin GrimfeldtMölndal Outdoor IF10:13:10
Elias GrimfeldtMölndal Outdoor IF10:13:10
Valdemar EllisonKungälvs OK10:13:41
Axel PerssonFK Herkules10:15:21
Noel FridénIK Uven10:16:19
Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK10:18:01
Sven KarlssonOK Alehof10:18:25
Gillis EklundSjövalla FK10:18:41
Adam HemmendorffIK Uven10:20:39
Leo ForsgardIK Uven10:20:44
John WesterbergGöteborg-Majorna OK10:21:18
Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:22:24
Samuel AlegriaTolered-Utby Ol-klubb10:24:56
Koda SilverwoodKlubblös10:24:56
Arvid RudlingOK Landehof10:26:18
Arvid LiedmanTolered-Utby Ol-klubb10:26:38
Thure SundbäckSävedalens AIK10:28:33
Elías SigursteinssonGöteborg-Majorna OK10:33:50
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:34:08
Elias AnderssonKungälvs OK10:34:13
Olle NordqvistTolered-Utby Ol-klubb10:34:15
Erik LidénOK Landehof10:36:29
Simon BaljuKlubblös10:40:28
Nils FridGöteborg-Majorna OK10:41:43
Olof KarlssonFK Herkules10:43:22
Isac ErikssonKungälvs OK10:46:06
Oskar WernerFrölunda OL10:46:32
Erik Tollgerdt KellermanFrölunda OL10:46:36
Albin PeterssonOK Alehof10:48:27
Viktor SaloGöteborgs SK10:48:52
Ingmar ZannakisGöteborgs SK10:51:21
Vidar SunessonOK Alehof10:56:03
Emil RosenIK Uven11:00:21
Benjamin BerglundTolered-Utby Ol-klubb11:01:03
Artur IngulfSävedalens AIK11:01:56
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK11:04:01
Elton BokgrenIFK Göteborg Orientering11:06:31
Noah GrundbergSävedalens AIK11:07:13
David ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:12:22
Melker SamorLerums SOK11:14:49
Masaki AnderssonOK Landehof11:15:40
Liam LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb11:15:55
Frederik HulthénMölndal Outdoor IF11:21:08
Elis LjungbergTolered-Utby Ol-klubb11:23:49
Axel HolmquistSjövalla FK11:24:51
Axel LydmarkSjövalla FK11:26:12
Joel Bronebakk-JohanssonHalden SK11:26:29
Melker MartnerIFK Göteborg Orientering11:26:29
Felix WeihardSävedalens AIK11:28:04
Isak BaljuKlubblös11:30:49
Vilgot ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:34:38
Knut GrenSävedalens AIK11:35:00
Elias GranängKungälvs OK11:42:09
Adrian SmithGöteborg-Majorna OK11:45:07
August LindgrenTolered-Utby Ol-klubb

DU1

2 280 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina AskerlundIK Uven10:12:25
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK10:12:40
Olivia KarlssonIK Uven10:13:41
Moa Bligård VennerlundGöteborg-Majorna OK10:14:28
Judith FridénIK Uven10:17:33
Agnes WesterbergGöteborg-Majorna OK10:17:56
Linnea LöfgrenIK Uven10:18:09
Moa KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:19:29
Agnes JohanssonFrölunda OL10:19:50
Siri EhleskogTolered-Utby Ol-klubb10:19:54
Astrid NordenstamTolered-Utby Ol-klubb10:21:12
Molly NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb10:22:59
Ester ThoméSävedalens AIK10:25:16
Emelie SkålénTolered-Utby Ol-klubb10:25:55
Irma Gunnarsson LiedmanTolered-Utby Ol-klubb10:30:22
Matilda JonforsenFrölunda OL10:30:32
Alva RudlingOK Landehof10:30:36
Esther BorgersenLerums SOK10:31:30
Hilde HolmerFrölunda OL10:34:17
Elin KarlssonLerums SOK10:36:41
Freja KvistOK Alehof10:36:49
Elsa MarcherSjövalla FK10:37:14
Miranda WesterbergGöteborg-Majorna OK10:37:57
Ingrid MånssonIFK Göteborg Orientering10:39:11
Alice WolmhagLerums SOK10:40:41
Meja WolmhagLerums SOK10:40:42
Maja FridGöteborg-Majorna OK10:41:03
Kajsa EvaldssonSjövalla FK10:44:12
Malva IsraelssonTolered-Utby Ol-klubb10:47:57
Elvira EdmanLerums SOK10:48:05
Olivia SidebyKlubblös10:50:09
Emma Evergreen StärnerzLerums SOK10:50:14
Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK10:50:14
Julia EvergreenLerums SOK10:50:15
Love JohnelsFrölunda OL10:51:09
Leia LindenauOK Alehof10:51:19
Elsa KafvelströmTolered-Utby Ol-klubb10:53:52
Aina HolmqvistSjövalla FK10:56:42
Ella RosénGöteborg-Majorna OK10:57:08
Tilda BäckLerums SOK10:58:13
Freja HesselSjövalla FK11:00:52
Rut MårildGöteborgs SK11:11:03
Minna AnderssonFK Herkules11:16:32
Linnea MohlinTolered-Utby Ol-klubb11:16:45
Vera ArvidssonSjövalla FK
Agnes LindgrenSävedalens AIK
Linnea MohlinTolered-Utby Ol-klubb
Tilda WipenmyrTolered-Utby Ol-klubb

HU1

2 300 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor EkströmIK Uven00:00:00
Melker TorstenssonIK Uven10:10:19
Petter EricssonKlubblös10:11:02
Mattias ThordsonTolered-Utby Ol-klubb10:15:58
Emil StridOK Landehof10:16:10
Sid EliassonOK Landehof10:16:44
Filip NielsenOK Landehof10:16:48
Henrik LüthjeGöteborgs SK10:17:43
Knut UrbySävedalens AIK10:23:12
Arvid ZhuIK Uven10:27:16
Jonatan FinndinIFK Göteborg Orientering10:29:08
Tor Von SydowTolered-Utby Ol-klubb10:29:50
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK10:30:03
Vincent AndreasGöteborg-Majorna OK10:32:18
Arvid GripGöteborg-Majorna OK10:32:18
Valter EkströmKungälvs OK10:32:53
Elmer BråthénGöteborgs SK10:33:00
Isak Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:33:01
Emil NordqvistTolered-Utby Ol-klubb10:35:16
Felix EhlersSjövalla FK10:36:44
Jonas EhlersSjövalla FK10:36:51
Folke BergmanMölndal Outdoor IF10:37:51
Melker EliassonIK Uven10:38:41
Alex AxénIK Uven10:38:42
Viktor SamorLerums SOK10:39:16
Vide UlveklintTolered-Utby Ol-klubb10:42:26
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:43:18
Anton LindellOK Alehof10:43:59
Dexter HanssonFrölunda OL10:45:22
Isak DellmingIFK Göteborg Orientering10:45:24
Simon FlintaFK Herkules10:45:33
Erik HägerstrandKungälvs OK10:45:54
Gabriel SlättOK Alehof10:47:03
Isak EvergreenLerums SOK10:48:50
Vincent LanghamerMölndal Outdoor IF10:49:08
Felicia LanghamerMölndal Outdoor IF10:49:10
William StenbergSävedalens AIK10:49:20
Vidar IsraelssonTolered-Utby Ol-klubb10:50:37
Manfred IsraelssonTolered-Utby Ol-klubb10:50:39
Vide FinndinTolered-Utby Ol-klubb10:54:07
Sam OlssonIFK Göteborg Orientering10:57:06
Neo WagnerIK Uven11:00:29
Johannes ThaleniusKlubblös11:00:32
Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering11:00:35
Arvid RosénIK Uven11:04:19
Valdemar EhnSjövalla FK11:04:28
Agathon SalekärrKungälvs OK11:13:46
Egil GlamhedenOK Landehof11:15:24
Axel BondesonIK Uven11:16:56
Sam AnderssonGöteborgs SK11:20:00
Torsten Pettersson HorneTolered-Utby Ol-klubb11:21:29
Viggo OlssonMölndal Outdoor IF11:22:13
Leon ArmbrechtIF Marin Väst11:22:14
Jonathan RexOK Landehof11:22:33
Otto NilssonGöteborg-Majorna OK11:29:53
Gabriel AnderssonOK Alehof11:40:39
Elias EkelundSävedalens AIK
Axel HofflanderGöteborg-Majorna OK

Inskolning

1 840 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav BörstellSävedalens AIK10:08:01
Caspian GustavssonOK Landehof10:08:13
Andre KjellbergTolered-Utby Ol-klubb10:08:59
Evelina Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:09:02
Emma CronquistOK Landehof10:10:14
Hannes Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:10:24
Molly NordelöfMölndal Outdoor IF10:15:07
Melker NordelöfMölndal Outdoor IF10:15:10
Hampus LöfgrenIK Uven10:18:08
Viktor SunessonOK Alehof10:19:24
Astrid  HolgerssonSävedalens AIK10:24:21
Elton PettersonSävedalens AIK10:24:24
Viktor OscanderOK Alehof10:25:33
Petter NyströmSävedalens AIK10:26:04
Julia CapleIK Uven10:26:50
Charlie CapleIK Uven10:26:51
Elliot GjeinOK Tyr10:30:52
Leon Gjein (skul18)OK Tyr10:30:54
Sixten SundbäckSävedalens AIK10:31:45
Aron OlssonIFK Göteborg Orientering10:36:27
Ronja BergmanMölndal Outdoor IF10:37:53
Alfred BådagårdTolered-Utby Ol-klubb10:41:36
Saga DellmingIFK Göteborg Orientering10:44:37
Nils MentoKlubblös10:44:54
Tor HägerstrandKungälvs OK10:52:16
Charlie LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb10:56:13
Elias HemmendorffIK Uven11:04:08
Alvin AxenborgGöteborg-Majorna OK11:04:51
Maja EngIFK Göteborg Orientering11:06:22
Henry AnderssonOK Alehof11:15:45
Florence AnderssonOK Alehof11:16:08
Jakob AnderssonOK Alehof11:23:57
Eira Bronebakk-JohanssonHalden SK11:24:35
Hilda MartnerIFK Göteborg Orientering11:24:36
Tilda UnemanOK Alehof

Annonser

Mila